Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez ania_2288 Pokaż wiadomość
    a co do pościeli to tak sobie pomyślałam że kupię tylko sam wkład czyli podusię i kołderkę a poszewki uszyję sama, nudzi mi się w tym domu to chociaż sobię wezmę maszynę do szycia od teściowej i materiały bo ma tego sporo i pokąbinuje a co
    Świetny pomysł z tym szyciem. Ja niestety nie mam ani maszyny ani chyba takich umiejętności więc idę na łatwiznę. Ale naprawdę fajnie to wymyśliłaś Ania
    Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

    Skomentuj

    •    
         

      Zaczełam od dzisaj brac Isoptin 2 razy po 1 i do tego Fenoterol 4 X 1 czuje sie po tym fatalnie trzesa mi sie rece zle mi sie oddychA I DO TEGO CIŚNIENIE 148/66
      Moja córeczka urodzi sie 21 kwietnia

      Skomentuj


        Napisane przez julietta07 Pokaż wiadomość
        To widzę,że mamy ten sam termin porodu 12 kwiecień ;-) Ja będę chciała rodzić na Szterlinga, bo tu mam bliziutko ;-) POZDRAWIAM!!!
        o to widzę ,że następna kwietniowa mama z Łodzi , na Szterlinga to Rydygier tak??
        Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



        Skomentuj


          milena to niedobrze moze zadzwoń do lekarza i zmniejszy ci dawki.
          Ja już kupiłam 2 komplety pościeli ale mojej babci zlece uszycie jednej pościel, ona lubi być potrzebna i sami mi to proponowała
          Mój synek 24/8 kwiecień

          Skomentuj


            Napisane przez milena1 Pokaż wiadomość
            Zaczełam od dzisaj brac Isoptin 2 razy po 1 i do tego Fenoterol 4 X 1 czuje sie po tym fatalnie trzesa mi sie rece zle mi sie oddychA I DO TEGO CIŚNIENIE 148/66
            ja narazie dostałam nospe i diphropilinę, ale mam co raz więcej skurczów i tego napinania sie brzucha i lekarz powiedział że chyba na następnej wizycie zmieni mi leki na silniejsze obawiam sie że na te o których piszesz
            Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



            Skomentuj


              Słuchajcie a słyszłyście o tym że podobno NOSPA zaburza rozwój mięśni u dzieci bo ona w ogóle działa silnie rozkurczowo?? na jakimś forum trafiłam na coś takiego że jak matki przyjmują w ciąży właśnie nospę forte (czyli tą silniejszą) to po porodzie dziecko może mieć kłopoty takie jak niedowład i trzeba z nim potem na rehabilitacje chodzić... ktoś o tym słyszał????
              1.03.2009 9:55 FILIPEK

              Skomentuj


                Napisane przez kala Pokaż wiadomość
                ja narazie dostałam nospe i diphropilinę, ale mam co raz więcej skurczów i tego napinania sie brzucha i lekarz powiedział że chyba na następnej wizycie zmieni mi leki na silniejsze obawiam sie że na te o których piszesz
                Nic fajnego te leki Kala samo poczucie jest poprostu strasze życze ci zeby cie omineły
                Moja córeczka urodzi sie 21 kwietnia

                Skomentuj

                •    
                     

                  MłodaM.17 ale po co ty tak wczesnie kupujesz ubranka? Ja mam dla chlopca pelno tylko daltego, ze siostra mi zalatwila, od swojej pracodawczyni dostala i mi podarowala. Ja jestem w 19 tyg, zaraz mi sie 20 zacznie. W sumie juz mi nie zalezy zeby sie dowiedziec czy bedzie chlopiec czy dziewczynbka, obrazilam sie :P
                  Lepiej zeby dziewczynka w pilke nie bgrala, bo bedzie miala krzywe nogi Mam taka sasiadke co odkada pamietam za pilka lata, samochodzikami sie bawi, a jak bylka w wieku przedszkolnym to byla histeria przy zakladaniu sukienki czy spodniczki :P lalki moglby by dlaniej nie istniec. Tak wiec niech twoj facet sie nie martwi, nie wszystko stracone
                  Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                  Skomentuj


                    froch nie miałam badania 3d .
                    tego co wiem takie badanie kosztuje trochę pieniędzy, odpuszczę sobie,
                    jeśli to będzie chłopiec też będę szczęśliwa .

                    Diabelecke a kupuję bo nie mogę się oprzeć , niektóre rzeczy są takie ładne i takie tanie że sama pewnie też byś kupiła.
                    Na dodatek tego wszystkiego rodzice mojego chłopaka jadą do angli na 2 dni powiedzieli że przywiozą mi trochę rzeczy, więc będę miała tego jeszcze więcej, a mój chłopak z tym graniem w piłkę to żartował:P.
                    Last edited by MłodaM.17; 29-01-2009, 18:35.

                    Skomentuj


                      Napisane przez kala Pokaż wiadomość
                      o to widzę ,że następna kwietniowa mama z Łodzi , na Szterlinga to Rydygier tak??
                      Tak,na Szterlinga jest szpital Rydygiera. Podobno sobie go chwalą.
                      Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                      http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez milena1 Pokaż wiadomość
                        Zaczełam od dzisaj brac Isoptin 2 razy po 1 i do tego Fenoterol 4 X 1 czuje sie po tym fatalnie trzesa mi sie rece zle mi sie oddychA I DO TEGO CIŚNIENIE 148/66
                        Ja również przyjmuję te leki i mam takie same objawy co Ty. A jeśli chodzi o No-spe to brałam ale tą słabszą i trzeba po jej zażyciu leżeć A o takich powikłaniach u dzieci nie slyszałam...
                        Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                        http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                        Skomentuj


                          Moja Mala robila zielone kupy w szpitalu jak miala zoltaczke - a miala ja dlugo i siedzialysmy prawie 9 dni w szpitlu. mam nadzieje ze twoj dzidzius zdrowy

                          Skomentuj


                            Najpewniejsze co do plci jest 4D nie 3D, ale to USG to ok 500zl kostzuje gdzie sie dpoczytalam. Tak wiec ja wole juz troche tej tajemnicy zostawic, a za te p[ieniadze wozek kupic.

                            MlodaM.17 Tak wiem, ze sa sliczne i tanie i, ze sie oprzec nie da, ale ja sie jednak opiweram
                            Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                            Skomentuj


                              Wiecie co, ja własnie zaczęłam 28 tydź. nie mam na razie jakiś skurczów ani nie biorę żadnych leków oprócz tych na nadciśnienie? W których jesteście tyg. bo boję się, że te skurcze i u mnie się pojawią. Ja mieszkam w Irlandii i tutaj przyznam trochę inaczej podchodzą do badań i ciąży więc się tak na zapas denerwuję. A i chciałam dodać że mam + 13 kg. Chyba teraz czas zacząć się pilnować, żeby nie tyć za dużo. Czytałam że w III trymestrze waga się stabilizuje ale znowu większość kobiet właśnie wtedy tyje najwięcej więc już nie wiem jak to jest naprawdę
                              Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                              Skomentuj


                                diabelecke dużo ciuszków też jest uniwersalnych i też są piękne.
                                Fajnie że wolisz pozostawić płeć dzidzi w tajemnicy ale wytrzymasz tak do końca?
                                Buziaki:*

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X