Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ja w sumie mam dwie pary spodni i to bojówki w które wchodzę jedna kiecka ale czarna ;/ No i ratują mnie leginsy jakaś dłuższa bluzeczka do tego i gitara Czekam na jutro jak na zbawienie bo to święto matki pieniężnej

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez karolaina Pokaż wiadomość
      U mnie znowu pojawiły się bóle bioder ale na razie nie dokuczają mi tak jak dwa miesiące temu, że nawet spać nie mogłam, a teraz to jedyna moja pozycja do spania to lewy bok, więc jak mnie zaczną na maxa bolec to tylko spanie na stojąco mnie ratuje
      mam dokładnie tak samo, mój mąż się śmieje że narzekam jak babcia często przez nie w nocy wstaję i spaceruje po mieszkaniu jak troche przejdzie to wracam do łóżka aż znowu ból obudzi
      będzie Weronika

      Skomentuj



        ja mogę być mama i sierpniowa i wrzesniowa a niedlugo to juz bede całoroczną

        Skomentuj


          elo mamcie jestem jetsem jakos mnie zmozyło i spałam i oczywiscie nic mnie nie dolega
          ale rozalia wczoraj wieczorem pisala ze nic jej nie jest a urodzila dzis rano

          http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
          BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
          .

          Skomentuj


            Napisane przez madziaXma5 Pokaż wiadomość
            mam dokładnie tak samo, mój mąż się śmieje że narzekam jak babcia często przez nie w nocy wstaję i spaceruje po mieszkaniu jak troche przejdzie to wracam do łóżka aż znowu ból obudzi
            Nie no to mój drze się na mnie jak go w nocy nie obudze lub nie powiem o jakims małym nawet bólu. Ale po co mam i jego martwic, jak wiem, że nic mi nie jest, bo lekarka powiedziała, ze takie bole to normalne.
            Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




            25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
            06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
            27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
            Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
            14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
            15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

            18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

            Skomentuj


              Ale sie ciesze, ze wszystko wporządeczku a o co dokladniej chodzi z tymi zrostami, co to jest?
              8.03.2008 - puste jajo płodowe
              14.02.2009 - histeroskopia (usunięcie przegrody macicy)

              23 dc - Beta HCG 9,1 mIU/ml
              34 dc - Beta HCG 6378,0 mIU/ml
              42 dc - bijące serduszko, CRL 3,6 mm

              Moje największe szczęście - Fasolinka - 7 tydz. i 5 dni
              10 tydz i 2 dni
              Czekamy na Ciebie dziecinko

              Skomentuj


                No witam ponownie.
                I czesc Czacza. Fajnie ze jestes im nas wiecej tym weselej.

                A ja Wam powiem dzis dwa szoki załapałam!
                Synulo wazy juz 5800g czyli przybiera kg na miesiac Ale jest tez słaba nowina. W czasie badania okazało sie, że ma nieprzyswajalnosc wit D3 i musze zwiekszyc dawke, bo zaczyna sie krzywica! Myślałam, że szału dostane, bo doktorka go zbadała i stwierdziła ze ok i świetnie i ze szczepic mozna. Gdyby nie moje pytanie o miekki tył głowy i o to ile brac wit D3 to by nic sama nie zobaczyła Na szczescie nic sie jeszcze złego nie dzieje, ale zobaczcie same jak to trzeba wszystko palcem pokazac i pytac!

                A moja kumpelka (kuzynka?!-taka siodma woda po kisielu od strony męża) była z nami i bidna patrzyła na to wszytko i stwierdziła, że ona nie chce rodzic, bo trzeba bedzie szczepic a to takie straszne jest
                I jak przyjechałyśmy do mnie to odszedł jej czop śluzowy Hehe, a ja odrazu widziałam, ze brzusio ma nisko...wiec pewnie na dniach bedzie rozpakowana.

                Lece na nk zobaczyc Was, bo rano nie dałam rady.

                A Nergi Ty mnie tu nie denerwuj, bo nie wiele starsza ode mnie jesteś a ja sie młodziezowa czuje i konec!!!
                Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                Skomentuj

                •    
                     

                  cześc mamusie:0
                  Ewelka ja mam ten sam problem z mała,też ją dokarmiam mlekiem modyfikowanym,bo się nie najada,mimo że potrafi przy cycku siedziec godzine,ale ona bardziej sobie dziumdzia niż ssie i zasypia odrazu,a wybudzic ja zeby efektywnie ssała to nie lada wyczyn,naprawde.Też sie pręzy i stęka,czasami nawet zakrzyczy,ale kupki robi,minimum 2 dziennie( a najlepiej się robi w czystego pampersa,ja podaję jej herbatke koperkową,którą o dziwo pije chętnie ale nie widze zbytnio żeby jakoś super działała,też mi się wydaje że to możę przez to mleko sztuczne,jak teraz bede szła do lekarza to musze się zapytać co i jak z tym mlekiem,bo bardzo możliwe że trzeba zmienic na inne,ja jej podaje bebiko 1 a Ty Ewelka jakie podajesz??
                  Nasz Kwiatuszek jest z nami od 10.05.2009

                  Skomentuj


                    kasica no nietety takie mamy minusy tej naszej słuzby zdrowia ze badają jak badają....
                    ale znajoma mowila ze jej tez kazali czekac 10 dni po terminie iwec chyba taka tu norma a jakbys chciala ktg to musilabys sciemnic ze dzidzia sie malo rusza to ci zrobia ale w smunie lepiej sie cieszyc ze wszystko jest ok
                    olcm do mnie nic nie pisala nie chce jej nachodzic sms bo moze akurat jest na finiszu
                    mamanikosia tez tesknisz za starą figurą ja juz po sklepach nie jezdze bo cholera bierze takie fajne ciuszki a tu nie ma jak nawet przymierzyc
                    jeju ale masz duuuzo czapusiek ja tylko trzy w tym jedna z daszkiem tez wymyslilam z daszkiem dla niemowlaka ale taka fajowa była

                    http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
                    BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
                    .

                    Skomentuj


                      jest tu kto???
                      halo!
                      Mi sie nudzi

                      lece do wanny i jeszcze wpadne na minutke
                      Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                      Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Ale czerwcowy maluszek zrobil swojej mamie psikusa ;D. Zamiast dziewczynka urodzil sie chlopcem!

                        Skomentuj


                          Podoba mi się wózek wybrany przez Anulkapi, chyba coś takiego kupię Mieszkam na 4 piętrze, więc wnoszenie na górę nie wchodzi w grę, będę go musiała zostawiać w piwnicy.

                          Ja jeszcze pracuję, mam bardzo fajną pracę, trochę przy komputerze, trochę terenową, choć z części obowiązków musiałam zrezygnować (praca z promieniowaniem rtg i polem e-m). Niestety dojeżdżam codziennie pociągiem do Olsztyna ok 35min i to mnie najbardziej męczy, ale do końca lipca chcę popracować
                          Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
                          Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


                          Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


                          http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

                          Skomentuj


                            Hej Dziewczyny,
                            Dziś byłam z Małą na szczepieniach. Wzięliśmy 6w1, więc było tylko jedno ukłucie, choć ja nie mogłam nawet na to patrzeć. No i jeszcze rotawirusy - Mała nie chciała za bardzo tego pić. Natalka już waży 3660 g, a więc 1 kg więcej niż w dniu narodzin. Co do mieszania mleka - mam tak samo jak Wy. Niby mleka dużo - ale się nie najada. Jak mleko ściągam to rzeczywiście okazuje się, że brakuje jakieś 30-40 ml, więc przy niektórych karmieniach Mała dostaje butlę. Z kupkami nie ma problemu - tzn. teraz jest ich mniej i nie robi w nocy, ale podobno może być jedna na kilka dni i to jest normalne. Byłam już u 3 różnych pediatrów i wszyscy mnie uspakajają, że nie ma się co martwić tym, że dokarmiam sztucznym mlekiem. Ważne, że dziecko choć trochę dostaje mleka od mamy. Swoją drogę denerwuje mnie, że ciągle słyszę (podobnie zresztą jak w ciąży) - że w zasadzie prawie wszystko jest normalne, ale może to po prostu jako debiutująca mama za bardzo się wszystkim rzejmuję? Mała ładnie przybiera i w ogóle teraz to już duża z niej dziewczynka w porównaniu z tym, jakim była maleństwem przy narodzinach. Dziś byłyśmy na dlugim spacerku - wreszcie, bo mam trochę jeszcze zaległych spraw do załatwienia plus codzinne zajęcia przy Małej i w efekcie na dłuższy spacerek brakuje czasu, a jak już jest to pogody nie ma. Już jestem strasznie zmęczona, ale jeszcze muszę poczytać i zrobić prasowanie, bo już większość ubranek jest albo brudna albo nie uprasowana. Swoją drogą dobrze, że nie posłuchałam mojej mamy i teściowej, że nie trzeba dużo kupować ubranek na 56. Natalka nadal je nosi, a czasem w ciągu dnia muszę ją przebrać 3-4 razy, więc trochę tego potrzeba.
                            Uciekam - trzymajcie się ciepło

                            Skomentuj


                              Kamim - dołączam się do gratulacji, chyba u nas chłopcy górą





                              Zapraszam do glosowania http://mamaczytata.pl/pokaz/8498/jakubek
                              Pamiętniczek Kubusia - http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ulkapi;page:-1
                              Nasze największe szczęście - Kubuś - 13.10.2009 3600 g. 58 cm.

                              Skomentuj


                                Kiniak7 jw wczoraj miałam radę 4godzinna i ledwie się dzisiaj z łózka zwlekłam tak mnie kręgosłup bolał. A pani doktor chętnie dała mi L4, bo już dużo wcześniej chciała mnie wysłać na wolne, ale ciągle miałam coś do zrobienia. Zresztą obie z Katinkaw wiecie dobrze jak to wygląda w szkole.



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X