Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Cześć dziewczyny!!

    No ja też się obawiam wnoszenia na pierwsze co prawda piętro, ale jednak. Wózkownia u nas została zaadaptowana na coś innego, a klatka schodowa jest za wąska żeby na niej trzymać wózek, choćby przed swoimi drzwiami. Ten, który wybraliśmy Tako Jumper X ma blokadę przednich skrętnych kół, więc bez problemu można je zablokować. Jakby nie miał takiej blokady, to nawet bym się nie zastanawiała nad nim.
    Co do zwolnienia lekarskiego, to właśnie dzisiaj byłam u pani doktór i od jutra mam wolne do końca już. Teraz jak oceny wystawiłam to spokojnie mogę już sobie w domu posiedzieć! A poza tym co to za nauka teraz już??
    Pozdrawiam



    Skomentuj

    •    
         

      witam
      Dziękuje wszystkim za odpowiedzi,problem w tym ze mały się pręży i "ciśnie" kupkę ale nic nie może zrobić i się meczy karmie na zmianę mlekiem modyfikowanym i z piersi. Od wczoraj mały nie zrobił kupki,jutro muszę iść do apteki i faktycznie coś mu kupić bo ile można się tak męczyć. Nie jestem pewna czy tu są takie herbatki jak napisałaś ewisienka ale na pewno coś kol wiek dostane.
      Zaraz mały wstanie na karmienie więc muszę się zbierać pomalutku.Dziś przez te problemy z brzuszkiem nie daje mi chwili spokoju,jestem wykończona!
      Miłego wieczorku!
      Kubuś ur. 28.05.2009

      Nasz synuś ma już...
      http://suwaczki.slub-wesele.pl/200905281762.html
      Nasz ślub:http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090110650123.html

      Skomentuj


        Madzia_ma współczuję jakieś niezbyt kumate te pielęgniarki chyba Indra u mnie nic takiego się nie dzieje tylko jak leżę i za szybko się podniosę to strasznie "ciągnie" no ale ja to teraz cierpię na ból nerek

        Skomentuj


          HEJKA KOBIETKI!!! WCHODZĘ NA FORUM A TU TAKIE RZECZY SIĘ DZIEJĄ ,ATMOSFERA NAPIĘTA ROZALIA URODZIŁA SYNUSIA OLCM RODZI SZOK ALE DZIDZIUŚ ROZALCE ZROBIŁ PSIKUSA MAM NADZIEJĘ ŻE MI NIE WYJDZIE Z MAŁEJ MAŁY BYM NA PEWNO POSMUTNIAŁA ALE NA KRÓTKO NAJWARZNIEJSZE ŻEBY DZIDZIA BYŁA ZDROWA. BYŁAM DZISIAJ U POŁOŻNEJ POWIEDZIAŁA MI ŻE MAŁA JUŻ SIĘ PRZESUNEŁA STRASZNIE NA DUŁ ŻE NA PEWNO URODZI SIĘ DO 24 A JAK SIĘ NIE URODZI TO MAM SIĘ ZGŁOŚIĆ DO SZPITALA PO UPŁYWIE 12 DNI PO TERMINIE ,ONI POWARIOWALI JAK TAK MOŻNA DŁUGO CZEKAĆ ? ALE MAM NADZIEJĘ ŻE FAKTYCZNIE URODZĘ DO TEGO . CIEKAWE KTÓRA Z NAS BĘDZIE NASTĘPNA ??? MAM TAKIE PRZECZUCIE ŻE TY KURCZACZKU BĘDZIESZ NASTĘPNA

          Skomentuj


            Anka, sprobuj klepania po pupie- to u wszystkich dzieci skutkuje.
            A
            moj lezaczek wlasnie przyszedl i powiem wam ze jak na tak porzadna firme jak fisher price to troche badziewnie wyglada
            Pierwsze co zrobilismy, to zmiana jednej z zabawek i to tej cholera na krorej mi tak zalezalo- z pozytywka niby. Gra melodie "Trzy kurki" ale takim dzwiekiem, ze ja niemoge tego sluchac, a co dopiero Krystian. Przypielismy krabika tez z fishera, ale przynajmniej muzyczke ma znosna.
            A wibra nawet skutkuje- nie uspi mlodego jeszcze, ale jak zaczynal poplakiwac i wlaczalam to sie uspokajal
            Zobaczymy czy sie sprawdzi cholerswo...


            Skomentuj


              Napisane przez indra83 Pokaż wiadomość
              ...A dziś boli mnie prawa dolna część brzucha, coś tak w środku, aż rwie. Myślę, że to dzidziuś mnie w nocy skopał. Rusza się coś mało dziś, ale troszkę tak
              Miałyście coś takiego?
              Ja mam też tak czasem, ale to jak za dużo spacerków sobie zafunduje... ja to mam ból podobny jak do kolki. Więc to chyba normalne, może zależne od tego jak maleństwo się ułoży. uff czy u Was też tak gorąco?? u mnie może nie ma słońca, ale parówa taka, że ja już cała pływam w ciuchach. Znalazłam, jeszcze jedne jedyne spodnie w które się mieszcze na szczęście to rybaczki, ale dzinsy i gorąco mi jak nie wiem. Musimy dzielnie czekać na tatusia wypłatę i zaprowadzić go do sklepu z modą ciążową może się ucieszy
              Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




              25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
              06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
              27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
              Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
              14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
              15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

              18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

              Skomentuj


                Hej Kobietki. Macie jakieś info od Olcm? Ja czuję się paskudnie, głowa mi pęka od rana. Deszcz pada i już kompletnie dobija mnie nuda. Nie wiem co robić, nie mam z kim wyjść tak jak Ty Mamonikosia połazić po sklepach, poza tym to długo bym nie pochodziła, tak mnie bolą kości.
                Kasica, tutaj czekają na 10 dni po terminie i masz rację - za długo. Coś się Kurczak nie odzywa...

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
                  Madzia_ma współczuję jakieś niezbyt kumate te pielęgniarki chyba Indra u mnie nic takiego się nie dzieje tylko jak leżę i za szybko się podniosę to strasznie "ciągnie" no ale ja to teraz cierpię na ból nerek
                  No to też masz nie za ciekawie. U mnie znowu pojawiły się bóle bioder ale na razie nie dokuczają mi tak jak dwa miesiące temu, że nawet spać nie mogłam, a teraz to jedyna moja pozycja do spania to lewy bok, więc jak mnie zaczną na maxa bolec to tylko spanie na stojąco mnie ratuje
                  Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




                  25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
                  06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
                  27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
                  Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
                  14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
                  15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

                  18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

                  Skomentuj


                    Może wykrakałam i KURCZCZEK RODZI!!!!!!!!

                    Skomentuj


                      O widzę koleżanka po fachu. Ja też dziś jestem bo dłuuugiej radzie. Jutro idę po zwolnienie i też już do porodu wolne!!! Moje dzieci nie posiadają się z radości, że im jeden przedmiot odpadnie Stwierdziły, żebym sobie już dziś lekcje odpuściła i żebyśmy poszli na pole bo w moim stanie trzeba się dotleniać Spryciule






                      http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...kiniak;page:-1
                      http://mamaczytata.pl/pokaz/8500/dusiek

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        dziewczyny już wiem co to te zrosty hehe każda to ma a tak to wszystko oki dostałam tylko luteinę na tego krwiaka no i oszczędzać się mam nie denerwować bo nic poważnego się nie dzieje

                        Skomentuj


                          hehe! To by było jakby Kurczaczek nam rodzic dzisiaj zaczeła
                          No w sumie termin ma na za 4 dni ale jako jedyna chyba tutaj ani nie narzeka,ani ja nic nie boli...niepozorna taka...a tu moze...???
                          Mamuszka,Mezus miał wolne wczoraj i dzisiaj i pojechalismy na zakupki.on sobie pokupował ciuszki,ja sobie kupiłam rybaczki i krótkie spodenki w rozmiarze S!!! Hehe..teraz mam motywacje przynajmniej...Nikosiowi kupilismy komplet do odebrania ze szpitala.kaftanik,czapeczke,lapki-niedrapki i pól spiochy,wszystko blekitno-białe z motywem biedronki:] śliczniusie!i nie wiem teraz czy w tym brazowym dresiku do domku wróci czy w tym komplecie....ale chyba w kompleciku.... I oprócz tego kupilismy mu tez czapeczke błekitną w dziurki całą,taką przewiewną na lato.Fajna! Mam dla niego 6 czy 7 czapeczek ale takiej cieniutkiej nie miałam.
                          Jak bedzie mi sie chciało to zrobie pozniej focie i wstawie.
                          Rozalka wysłała mi mms ze zdjeciem synusia ale ja niereformowalna,po przyjezdzie z Cypru do Polski nie aktywowałam sobie jeszcze mmsów w orange:/ takze zdjatka zobaczyc nie moge:///// a tak bym Wam tez je na forum przesłała.......a tu duuuuu...a:/
                          Siedze sobie teraz i nudze sie niemiłosiernie.....Mamuszka u nas tez oberwanie chmury było ale teraz słoneczko wyszło.Mam ogromna ochote na chipsy dzisiaj...co mówicie? skusic sie??? Bo ja sie boje ze bede miała wyrzuty sumienia ze Małego potruwam..........
                          Nasze najdroższe Słoneczko-Nikulek ur.17.06.2009 godz.6.22 2720g 53cm

                          http://mamaczytata.pl/pokaz/7739/kur...bdzius_tatusia

                          Skomentuj


                            No to znowu ja,mały zrobił w końcu kupkę i zaraz po tym poszedł ładnie lulać,a ja mam znów chwilkę żeby odpocząć może te zaparcia spowodowane są mieszaniem mleka? niestety z piersi się nie najada całkowicie(może mam za mało wartościowe mleko?) i muszę dorabiać modyfikowane. A wy mamusie jak karmicie mleczkiem z piersi i modyfikowanym to czy waszym maluszkom coś jest po takiej mieszance? czy mają problem z załatwieniem się??
                            Kubuś ur. 28.05.2009

                            Nasz synuś ma już...
                            http://suwaczki.slub-wesele.pl/200905281762.html
                            Nasz ślub:http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090110650123.html

                            Skomentuj


                              nichol wiem, wiem, że tu jesteście wszystkie, już tu kiedyś zerkałam, ale miałam długą przerwę w czytaniu i pisaniu więc nie wiem za bardzo jak się tu znaleźć dlatego też założyłam nowy wątek by odnowić kwiecień

                              może dam radę jakoś się tu odnaleźć
                              Amelia ur. 19.04.2009
                              godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                              Alicja ur. 18.08.2012
                              godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                              Skomentuj


                                Ha, dołączam do grona nauczycielek Trochę nas tu Ja niestety nie pracuję już od kwietnia ze względu na zagrożoną ciążę. Ale za to jakie laurki i liściki piękne dostaję Oczywiście stawię się na zakończenie roku szkolnego. Zresztą dzieciaki nie darowałyby mi, gdybym nie przyszła.
                                Mateuszek 07.09.2005
                                Jaś 08.10.2009


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X