Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez annse3 Pokaż wiadomość
    Boze...Sagapo,trzymam kciuki za twoje zdrowie,moja siora tez lezala wCZD ,miala nerczyce i jedna noga w grobie,dzis ma 2 uroczych maluchow i dziekuje Bogu ze wszystko co niedobre sie u niej skonczylo..Zycze ci zdrowia.
    aaaa no właśnie mi w CZD też powiedział lekarz, że mogę nie mieć w ogóle dzieci , ale mam i syna i pewnie będę miała córę;]

    pozatym dziś czuję się już o niebo lepiej!!!




    Skomentuj

    •    
         

      Ja też co chwilę zmieniam,a za chwilę już mi się totalnie nie podoba to imię.Piotrek za mną nie nadąża..On by chciał Nikolkę,Gabi albo Lenkę...mi z Nikolą przeszło totalnie i nie mamy wspólnego imienia.Ja chciałam Oliwkę zawsze.Ewentualnie Amelka.Szkoda gadać.Może będzie chłopiec i problem sam się rozwiąże.Obiecałam,że jeśli będzie upragniony chłopiec to mi to wystarczy,a imię niech bedzie takie jak tatuś chce;p
      Mikołaj - 30.10.2009r. godz.10.40 - 4.280kg, 58 cm.

      Wiktoria - 12.08.2013r. godz.17.50 - 3.750kg, 52cm.

      Skomentuj


        ja mam w pepku 110cm, kto da więcej
        Adaś - 15.09.2009 3220g/56cm


        Michaś 11.09.2013 3920g/53cm

        Skomentuj


          Napisane przez AMSW Pokaż wiadomość
          Aha! Wrzucilam na nasza klase pare zdjec z urlopu i jedna kolezanka napisala mi na priv, ze mi gratuluje blizniakow! Teraz to czuje sie jak 2 wieloryby!
          Jak Cię moge znalezc na naszej klasie?
          http://www.mamacafe.pl/forum/gallery...imageuser=5403

          Vanessa- Maria urodziła się 26.09.2009. o godz.23:50
          waga 3030 53cm

          Skomentuj


            Jak to sie mierzy?

            Skomentuj


              Napisane przez madziaXma5 Pokaż wiadomość

              ASMW skoro ty masz dwa wieloryby to ja napewno ze 3 bo w pępku mam 113 (właśnie zmierzyłam), a wzrost 168
              Jak sie to mierzy
              http://www.mamacafe.pl/forum/gallery...imageuser=5403

              Vanessa- Maria urodziła się 26.09.2009. o godz.23:50
              waga 3030 53cm

              Skomentuj


                Dziewczyny, weźcie miarę, taki krawiecki centymetr na przykład i zmierzcie brzuch dookoła na wysokości pępka i zaraz się tu przyznawać ile miara wskazuje...
                Adaś - 15.09.2009 3220g/56cm


                Michaś 11.09.2013 3920g/53cm

                Skomentuj

                •    
                     

                  94 ;D Szkoda ze nie zmierzylam przed ciaza Bo brzuch mam pokazny do swojej sylwetki

                  Skomentuj


                    Carin, Ty byłaś szczupła, jesteś, tyjesz ok to i po ciąży będziesz raz dwa laska, ja się martwiałm o siebie, ale stwierdziałm co będzie to będzie, po ciąży bedę myśleć.. Beganie przy maleństwie załatwi sprawę jak nie jeden fitnes club..
                    Adaś - 15.09.2009 3220g/56cm


                    Michaś 11.09.2013 3920g/53cm

                    Skomentuj


                      A w tym małego ze szpitala zabieramy, kombinezonik jest oparty o sterte ciuchow malego (bez bodziakow, pajacykow, kaftanikow itp.) Na zdjeciu ta kupka wyglada na mniejsza W rzeczywistoś ci ma 60cm .
                      PICT0661.jpg

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez agatka1987 Pokaż wiadomość
                        Carin, Ty byłaś szczupła, jesteś, tyjesz ok to i po ciąży będziesz raz dwa laska, ja się martwiałm o siebie, ale stwierdziałm co będzie to będzie, po ciąży bedę myśleć.. Beganie przy maleństwie załatwi sprawę jak nie jeden fitnes club..
                        Moja mama przed ciaza wazyla 55kg a juz 5 miesiecy po urodzeniu mnie tylko 48 . Pocieszam sie tym

                        Skomentuj


                          nie, no Ty to już jesteś nieźle przygotowana, ja mam może ze trzy body, trzy spioszki, dwa sweterki, no i jakieś większe spodenki ogrodniczki, może coś jeszcze ale nie pamiętam. No i mam jeszcze taką wielką reklamówę rzeczy do przebrania od znajomej ale to inna bajka, na początek to sama chce przygotować wyprawkę z nowymu rzeczami dla synusia bez imienia...
                          Adaś - 15.09.2009 3220g/56cm


                          Michaś 11.09.2013 3920g/53cm

                          Skomentuj


                            Ja jeszcze nie jadłam żadnych warzyw oprócz marchewki oczywiście. Nadal nie jem smażonych potraw-tylko gotowane.Muszę spróbować pomidora.Od ogórka podobno zmienia się smak mleka.
                            Tomek -ur.16.04.2009

                            Skomentuj


                              Ja mam tylko 90 cm
                              http://www.mamacafe.pl/forum/gallery...imageuser=5403

                              Vanessa- Maria urodziła się 26.09.2009. o godz.23:50
                              waga 3030 53cm

                              Skomentuj


                                Napisane przez agatka1987 Pokaż wiadomość
                                nie, no Ty to już jesteś nieźle przygotowana, ja mam może ze trzy body, trzy spioszki, dwa sweterki, no i jakieś większe spodenki ogrodniczki, może coś jeszcze ale nie pamiętam. No i mam jeszcze taką wielką reklamówę rzeczy do przebrania od znajomej ale to inna bajka, na początek to sama chce przygotować wyprawkę z nowymu rzeczami dla synusia bez imienia...
                                Ja to zaluje ze z niektorych oderwalam metki. A tak patrze ze one duze nie sa :|.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X