Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Indira83: dzieki za wiadomosc, dopisalam Cie i Twoje malenstwo do listy
    Jeszcze mam kogos dopisac? Troche sie przez ten urlop zapuscilam z czytaniem.
    Wrocilismy dzisiaj o 1 w nocy i cale nasze spanie stoi do gory nogami. Jestesmy o 6 godzin do przodu i pewnie jeszcze z tydzien potrwa, az sie przestawimy.
    We wtorek ide do gina. Chyba strasznie przytylam w przeciagu ostatniego tygodnia. Zobaczymy co powie waga w gabinecie.
    Zmykam robic pranie, rozpakowywac walizki itp.
    Pozdrowienia dla Was Mamuski (pozdrowienia tym razem juz nie takie gorace jak przez ostatnie 4 tygodnie).

    P.S.
    U nas 20 stopni a my marzniemy. Przeskok z singapurskiej pogody na niemiecka jest malo przyjemny



    Rosne...
    14.09.2009 4170 gr, 51 cm
    17.09.2009 3810 gr, 51 cm
    13.10.2009 4750 gr, 56 cm
    16.11.2009 5620 gr, -
    16.12.2009 6700 gr, 62 cm
    19.03.2010 8150 gr, 68 cm
    17.06.2010 9250 gr, -
    06.09.2010 10600 gr, 77cm
    14.12.2010 11600 gr, 81cm
    05.05.2011 11900 gr, 83cm
    20.09.2011 13200 gr, 90cm
    14.01.2012 14300 gr, 93cm
    19.07.2012 15500 gr, 98cm



    Skomentuj

    •    
         

      Hej Brzuchalki!
      olcm,jak tam Twój brzusio? mam nadzieje ze przestał bolec!
      Koniecznie wstaw foteczke
      Kurczaczku,Nikoś ostatnio w nocy spokojniutki:] ale dzis cała noc miałam skurcze bolesne i strasznie mokro sie czułam........ dzis od rana skurczy bolesnych ciag dalszy.....ale juz troszke mniej wydzieliny...cos mi sie wydaje ze sie rozpakuje przed tp.....
      Jade z Tesciami do makro teraz bo robimy oblewanie wieńca dachu i bedzie grillek
      Nasze najdroższe Słoneczko-Nikulek ur.17.06.2009 godz.6.22 2720g 53cm

      http://mamaczytata.pl/pokaz/7739/kur...bdzius_tatusia

      Skomentuj


        Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
        Agatka1987 to trzymamy kciuki żeby wszystko było ok Carin to Ty właśnie skończyłaś szkołę?? Matura itd?? Ja to się boję jeszcze kosmetyki kupować terminy ważności itd. Jakieś takie uprzedzenia mam
        Nie ja rok wcześniej.

        Skomentuj


          Napisane przez karolaina Pokaż wiadomość
          Widzę, że zakupy idą pełną parą. Ja też jeszcze czekam z kupowaniem kosmetyków, może dopiero w sierpniu zacznę kupować... bo mężulek już zapowiedział, że On po to biegać nie będzie, bo kupi złe i będę się na niego darła no cóż faceci jednak do tego się nie nadają... .
          Agatka1987 ja w styczniu skończę 21 więc to dla mnie też nie pocieszenie... ale w sumie może i lepiej
          A ja siedzę teraz i uczę się testów na prawko bo w poniedziałek mam egza... mam nadzieję, że zaliczę za 1-wszym razem
          Ja też mam urodziny w styczniu, no ale dwudzieste

          Skomentuj


            Napisane przez indra83 Pokaż wiadomość
            a ja mam pytanie
            Jak wasze warunki mieszkaniowe?
            Ja mam 2-pokojowe mieszkanie, ale na 4 piętrze bez windy. Nie wiem jak już niedługo będę się wdrapywać na górę, a wózek to chyba w piwnicy będę zostawiać.

            Ja jeszcze nic nie kupuję, w lato mam dostać dużo rzeczy od przyjaciółki i rodziny z Niemiec, to wtedy zobaczę co mi jest potrzebne
            My mamy 3 pokoje, kuchnie, kibelek, lazienke . Drugie pietro . Wiec dobrze jest .

            Skomentuj


              Napisane przez AMSW Pokaż wiadomość
              Indira83: dzieki za wiadomosc, dopisalam Cie i Twoje malenstwo do listy
              Jeszcze mam kogos dopisac? Troche sie przez ten urlop zapuscilam z czytaniem.
              Wrocilismy dzisiaj o 1 w nocy i cale nasze spanie stoi do gory nogami. Jestesmy o 6 godzin do przodu i pewnie jeszcze z tydzien potrwa, az sie przestawimy.
              We wtorek ide do gina. Chyba strasznie przytylam w przeciagu ostatniego tygodnia. Zobaczymy co powie waga w gabinecie.
              Zmykam robic pranie, rozpakowywac walizki itp.
              Pozdrowienia dla Was Mamuski (pozdrowienia tym razem juz nie takie gorace jak przez ostatnie 4 tygodnie).

              P.S.
              U nas 20 stopni a my marzniemy. Przeskok z singapurskiej pogody na niemiecka jest malo przyjemny
              U nas tez 20stopni. Ale jakis melancholijny nastroj

              Skomentuj


                Napisane przez sagapoamore Pokaż wiadomość
                Witam nową mamusie..
                Jednak Maja bedzie?

                Skomentuj

                •    
                     

                  Dzień dobry mamusie.
                  niedawno się obudziłam , u nas brzydka pogoda aż nie chce się wyjść z domu, idę do Damiana a potem to nie wiem.
                  Odezwę się wieczorem pewnie .
                  Jutro ten szpital ...
                  w poniedziałek 1 czerwca
                  a potem tylko 14 dni? zobaczymy.


                  PaPa:*

                  Skomentuj


                    u Nas 17 stopni i niebo bardzo zachmurzone, do tego od 3 dni wieje i pada na zmiane, aż się wychodzić nie chce a ja siedzę nad pracą licencjacką i tak jakoś wene straciłam, a na dodatek wstaje cała obolała, ja juz nie wiem jak mam spać żeby było wygodnie
                    będzie Weronika

                    Skomentuj


                      Napisane przez madziaXma5 Pokaż wiadomość
                      u Nas 17 stopni i niebo bardzo zachmurzone, do tego od 3 dni wieje i pada na zmiane, aż się wychodzić nie chce a ja siedzę nad pracą licencjacką i tak jakoś wene straciłam, a na dodatek wstaje cała obolała, ja juz nie wiem jak mam spać żeby było wygodnie
                      A ja dziś dobrze spałam chociaż mały tak naciskał na moją przeponę, że ciężko mi było oddychać... No i jeszcze ten pęcherz, wiecznie zgnieciony...
                      Kieeeeedy moje malenstwo bedzie ze mna... Juz sie nie moge doczekac, buuu

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        hej
                        yoenne no bez ciebie bylo troche spokojnie kiedys najwiecej postow pisalas a teraz takie pustki bez ciebie no ale super ze juz wrocilas czekamy na reszte mamusiek bo bez nich tez tak jakos dziwnie i teskno...
                        ale te nasze dzieciaczki nam czasu zabieraja przy nich nawet nie wiadomo kiedy czas leci...
                        Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.09 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm

                        Skomentuj


                          Właśnie sobie czytałam stronę na której były opisane losy wcześniaczków urodzonych nawet w 22tyg. i przeżyły, z jednej strony trochę mnie to uspokaja . Mam nadzieję jednak, że mój chłopiec urodzi się w terminie . Mamy na to 95% szans .

                          Skomentuj


                            Dziewczyny mam problem!!! Od czwartku mam gorączkę, wczoraj 39,4. Najdziwniejsze jest to, że nic mnie nie boli!!! byłam u lekarza rodzinnego, zbadał mnie, stwierdził, że nic mi nie jest, mam się obserwować i iść do ginekologa. Dziś byłam u mojej gin, zbadała mnie, obejrzała piersi i też twierdzi, że wszystko ok i kazała iść spowrotem do rodzinnego!!!

                            Dziewczyny, czy któraś z was miała takie dziwne objawy??? Zaczynam się bać....




                            Skomentuj


                              A u nas dzisiaj pogoda straszna, zimno i pada już któryś dzień z rzędu. Byłam na chwile w pracy bo musiałam dokumenty popodpisywać i stwierdzam teraz że jakoś tak głupio że więcej nie pójdę, tylko będę się w domu obijać. Teraz pozostaje mi oglądnie tv i siedzenie(leżenie) przy komputerze.

                              Skomentuj


                                hej mamcie u nas juz dobrze...moj Mati o dziwo w nocy sie za bardzo nie kreci dzisiaj o 4 mial czkawke....pomimo tego ze grzecznie siedzi w brzuszku ja spac nie moge...fotke wrzuce napewo w calej okazalosci jak moj wroci z pracy to mi zrobi...u nas zapowiadali piekna pogoda a tu jakby mialo zaraz lac:/
                                mamanikosia alle bys nam tutaj niespodzianke zrobila jakbys Ty pierwsza tak cichutko siedzi a tu kto wie
                                kurczaczku to korzystaj z pieknej pogody i wolnego czasu..
                                a gdzie nasza mamuszka??
                                ja jeszcze poleze w wyrku i wstaje na zakupy sprzatanie pranie bleeeeeee....
                                trzymajcie sie brzuchatki..a mamanikosia widze ze domek pnie sie do gory
                                Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                                http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X