Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    hej dziewczyny, ja też dzisiaj byłam u lekarz i nasze maleństwo tym razem nic nie ukrywało będziemy mieć córcie jestem taka szczęśliwa bo cały czas powtarzałam że to będzie dziewczynka, nawet jak lekarz mówił że chyba nie. Ale dzisiaj już wiemy napewno będzie córcia
    będzie Weronika

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez madziaXma5 Pokaż wiadomość
      hej dziewczyny, ja też dzisiaj byłam u lekarz i nasze maleństwo tym razem nic nie ukrywało będziemy mieć córcie jestem taka szczęśliwa bo cały czas powtarzałam że to będzie dziewczynka, nawet jak lekarz mówił że chyba nie. Ale dzisiaj już wiemy napewno będzie córcia
      O kurcze ;D GRATULEJSZYN!

      Skomentuj


        Nio Madzia_ma gratulujemy A słyszałam właśnie że w tym roku ponoć więcej dziewczynek się rodzi niż chłopców :P

        Skomentuj


          No właśnie, czasem taka niewyparzona gęba jak moja pomaga, ale częściej szkodzi... nie raz już się przekonałam o tym i boję się, ze przy porodzie trafię na tą mendę i mi na złość zrobi.
          Dziś będę "na wizji" - mąż przestraszony szybszym porodem kupił dziś wreszcie kamerę i będzie mnie kręcił z tym wielgachym brzucholem, tylko chyba wyciągnę go do lasu, bo w mieszkaniu to tak nie fajnie.
          Mam jakiegoś bzika Dziewczyny - nawet 2 razy dziennie myję włosy, układam boję się że pójdę do szpitala z tłustymi, a pocę się jak dzika świnka z tego gorąca. Też macie takie bziki? Mam jeszcze jednego bzika - golę sobie "tam" co 2 dzień. Niech już się ta moja Maryś urodzi bo mnie wykończy ten stan.

          olcm, mamonikosia, emilko, rozalko SIĘ ODEZWIJCIE !!!!!!!!!

          Skomentuj


            dziękujemy

            bardzo możliwe bo wszystkie dziewczyny w poczekalni spodziewały się córeczek (a było nas tam kilka)
            będzie Weronika

            Skomentuj


              Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
              Nio Madzia_ma gratulujemy A słyszałam właśnie że w tym roku ponoć więcej dziewczynek się rodzi niż chłopców :P
              Ta? No patrz, a ja musiałam na chłopa trafic. Za duzo seksu... :P

              Skomentuj


                Napisane przez madziaXma5 Pokaż wiadomość
                dziękujemy

                bardzo możliwe bo wszystkie dziewczyny w poczekalni spodziewały się córeczek (a było nas tam kilka)
                Ciekawe czym to uwarunkowane.

                Skomentuj

                •    
                     

                  hej brzuchatki
                  mamuszka no to mialas juz akcje, Marysia chyba chce poczekac do czerwca a ja sie domyslam ze Ty ty juz nie mozesz wytrzymac mam nadzieje ze mi lekarz powie takie same wiesci...bo mnie to czekanie dobija
                  kurczaczku Ty uwazaj faktycznie zebys nie przespala spioch z Ciebie ja w sumie w nocy tez bolu nie czuje ale boli mnie brzuch w nocy jak cholera bo co wstaje do lazienki to ledwo sie z lozka zwlekam:/
                  ayah sliczny pokoik kubusiowy, wozeczek tez super a dzieciaczki mozesz byc dumna, faktycznie tylko wam corci brakowalo
                  mloda no tak jak pisalam brzusio faktycznie malutki zgrabniutki przynajmniej Ci nie ciazy jak mi
                  no wlasnie emilko odezwij sie czy u Ciebie dobrze wszystko,a ja co do rozalki to mam jakies przeczucie ze juz moze urodzila...no ale poczekamy moze sie zjawi kiedys a no i kasica nam zniknela
                  mamanikosia podpisuj liste obecnosci
                  Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                  http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                  Skomentuj


                    mamuszka ja jeszce tak nie bzikuje ale pewnie blizej terminu to bede co do golenia to wczoraj sie troszke pooglądalam przed lustereczkiem i szok w trampkach jak ja zarosłam rosną jak oszalałe chyba musze kupic krem do depilacji mo maszynka nie daje rady a męzowi to ufam na tyle ze nogi mu daje do golenia za wosk dziekuje
                    a to zdjecie dzisiejsze i chyba do opadłego brzucha to mi daleko co?
                    Attached Files

                    http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
                    BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
                    .

                    Skomentuj


                      Carin ja tam nie wiem, ale tak mówią Bynajmniej wojny nie będzie. A przez ostatnie lata to chłopcy przewodzili więc nasze dziewczyny będą miały w czym wybierać hihi

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
                        Carin ja tam nie wiem, ale tak mówią Bynajmniej wojny nie będzie. A przez ostatnie lata to chłopcy przewodzili więc nasze dziewczyny będą miały w czym wybierać hihi
                        Moj tam juz ma wybranke haha ;D

                        Skomentuj


                          kurczaczku ale masz brzuchalek wielkiiiiiiiii ale taki fajny do przodu widac ze Ci tylko w brzuszek poszlo...chyba tez ci ciazy co??
                          Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                          http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                          Skomentuj


                            a to " domek mojego synusia" )
                            Attached Files
                            Last edited by olcm80; 26-05-2009, 14:46.
                            Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                            http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                            Skomentuj


                              no kurczaczku wielki brzucholek ogromny! to mój to miniaturka przy twoim hehe. Mamusie dodajcie tez fotki .

                              Skomentuj


                                Hej!
                                Tyle sie rozpisalyscie Kochane Mamusie od wczoraj wieczor ze siedze juz 15 min i czytam,heheh;]
                                ayah,piekniusi pokoik i wózeczek,dzieciaczki słodkie i brzusio fajniutki
                                Mamuszka,widze ze juz naprawde sie doczekac nie mozesz szalenie tej małej Istotki! Podziwiam Cie z tym goleniem bo u mnie masakra
                                Staram sie tak raz w tygodniu zrobic porzadek w tym miejscu ale ciezko z brzusiem strasznie pod prysznicem kucac z lusterkiem
                                Ehhhh...po tej Twojej wyprawie do szpitala i przebojach z tym lekarzem bac sie zaczełam jak to bedzie jak ja na porodówke pojade:/
                                Młoda i Kurczaczekzazdroszcze wam figury!!!!!!!!!! Tylko brzuchalki macie a uda i nóżki szczuplusie! tylko ja słonica taka;]
                                olcm,ja tez mam takie kłucie.....mi sie wydaje ze to nie sa skurcze tylko szyjka sie skraca powolutku.
                                WSZYSTKIEGO NAJ MAMUSIE Z OKAZJI NASZEGO ŚWIĘTA!!!!
                                Mi Mezus niespodzianke zrobił i dostałam ogromną,czerwona różę od Nikosia z okazji Dnia Mamy takze obchodze ten dzień naprawde po raz pierwszy!
                                moja Mama wróciła z Włoch i przywiozla Nikosiowi srebrny medalik z Asyzu.Musze przyczepic z czerwona kokardka we wózeczu:]
                                Miłego dzioneczka Mamcie!!! Ja ide troszke na sloneczko ale nie na długo bo uffffffffff masakra jak jest gorąco!
                                Nasze najdroższe Słoneczko-Nikulek ur.17.06.2009 godz.6.22 2720g 53cm

                                http://mamaczytata.pl/pokaz/7739/kur...bdzius_tatusia

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X