Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    No biedronka trochę w szpitalu, trochę w domu. Ale wiadomo, że w domu najlepiej.
    Dla mnie było by to dość uciążliwe takie jeżdżenie w tą i s powrotem bo do szpitala mam 45km. i nie chciałabym co drugi dzień przemierzać tej drogi. Znając oczywiście stan naszych polskich dróg.
    Więc mam nadzieję, że jak pojadę to raz i s powrotem już z dzidzią do domu wrócę na rękach nie w brzuchu. CHCIAŁA BYM żeby tak było, ale pomarzyć można, może tak się stanie.
    AGATKA 16.04.07r
    Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
    W końcu w komplecie
    Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

    Skomentuj

    •    
         

      hej mamuski
      to ja syrwunia90 nie moglam sie zalogowac wogule.
      zdalam mature z rosyjskiego ustnego
      Moja NIKOLA ma juz od dawna 62 rozmiar niedlugo bedzie trzeba zmienic na wiekszy wiecie jaka ona dluga a chuda jak szczypiorek
      Attached Files
      Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.09 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm

      Skomentuj


        śliczne te wasze szkraby słodkie))
        kurcze jak wy wstawiacie takie duze zdjecia??
        Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.09 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm

        Skomentuj


          Ewelka z wielką chęcią pojawiła bym się we wtorek na porodówce tylko jak to zrobić?
          A moje stopy lepiej nie pytaj masakra tym bardziej, że u mnie ciepło i parno i nic nie pomaga ani masaże ani moczenie w wodzie pierwszy raz w życiu widzę moje nogi w takim stanie, aż są obolałe od tego opuchnięcia.
          AGATKA 16.04.07r
          Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
          W końcu w komplecie
          Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

          Skomentuj


            Ewelka ja zgadzam się ze wszystkim tym, co napisałaś i nie mam zamiaru się kłócić z Tobą. Zgadzam się, że takie przenoszenie może być niebezpieczne i może prowadzić do rożnych wad u noworodka i bardzo dobrze, że u Was nie dopuszczają do czegoś takiego. Tylko u nas wiadomo jak jest ze służbą zdrowia, a poza tym to też indywidualnie zależy od lekarza,kiedy położy do szpitala i kiedy zdecyduje o ewentualnej cesarce.


            Skomentuj


              a to moj szczypiorek
              Attached Files
              Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.09 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm

              Skomentuj


                grygoranna mój mały miał niedawno takie straszne odparzenia na udkach i wiesz co po kilku dniach "pokolorowałam" mu je gancjaną na fioletowo na noc a tak w dzień smarowałam Pimafucortem delikatnie i pięknie się zagoiło i to bez tetry non stop (tylko rano mu zakładałam ale jak zmoczył ze 3 to w pampka znowu) ta gancjana to podobno tak działa dobrze poleciła mi koleżanka mojej mamy... a u nas noc ok pobudka o 3 na mleczko i znow spac do 9 tak wiec nawet nieźle, chrzest mamy 14.06 i powiem wam ze u mnie ubranko kupuje chrzestna a świecę chrzestny tak ksiądz nam mówił że oni się powinni tym zająć więc ok dla nas jeszcze lepiej
                lecem bo juz piszczy te moje szczęście.
                pa!
                1.03.2009 9:55 FILIPEK

                Skomentuj

                •    
                     

                  hej,
                  ciekawi mnie jak się czujecie bo ja ostatnio chodzę taka ospała i troszke wieczorami pobolewa mnie brzuch (naszczęście szybko przechodzi), a i drażnią mnie głośnie dźwięki
                  będzie Weronika

                  Skomentuj


                    elo mamcie
                    u nas piknie na dworzu wiec caly dzien przesiedzialam w ogródku
                    kurcze mamuszka ale polityka z tymi połoznymi potem nic dziwnego ze polozne mają cie w d.. jak wiedza ze moga kaske zarobic prywatana polozna powinna byc do porodów w domu a nie w szpitalu w cale mi sie to nie podoba ale co zrobic to juz twoja decyzja....a znieczulenie tez kupujesz bo to dopiero beda kolosalne koszty ech.... niekiedy szkoda słów na nasz kraj..
                    mamanikosia a mi sie snila dzis dziewczynka ze miala blond wloski krecone ale to stąd ze my sisiaka widzielismy tylko raz na usg i tak sie smielismy ze bedzie niespodzianka jak okaze sie dziewczynka

                    http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
                    BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
                    .

                    Skomentuj


                      Co do bólu tego brzuszka, to podejrzewam, że spowodowany jest podawaniem witaminy K. Od wczoraj podajemy tą witaminę i od wczoraj jest problem z brzuszkiem. Wasze maluszki też tak reagują na to? Macie na to jakiś złoty środek?
                      Fajne i niedrogie ciuszki. POLECAM!!!!
                      http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=9510214
                      http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/61vB/

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Aniasz ja tak samo jestem przerażona jak patrze na te moje stopy a we wcześniejszej ciąży puchły ci tak jak teraz? Bo tak się zastanawiam czy ta opuchlizna zejdzie od razu po porodzie, czy będzie się jeszcze utrzymywać,mi to się wydaje ze stopy powinny wrócić do normalnych rozmiarów w miarę szybko.
                        No kochana umowa to umowa teraz musisz przekonać synusia i będziemy rodzić w jednym czasie

                        Buczek trzymam mocno kciuki żebyś poszła rodzić... bo pewnie zmęczona jesteś, ja zaledwie 4 dni po terminie i już mam dość,a ty to pewnie wykończona.Jeszcze troszkę dziewczynki i będzie po wszystkim! musimy uzbroić się w cierpliwość... chociaż nie którzy, muszę przyznać mają jej aż nad to,i nie mam pojęcia skąd czerpią na to siły

                        Miłego wieczorku
                        Kubuś ur. 28.05.2009

                        Nasz synuś ma już...
                        http://suwaczki.slub-wesele.pl/200905281762.html
                        Nasz ślub:http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090110650123.html

                        Skomentuj


                          Dziewczyny, a od kiedy liczy się czas poródu? Jesli od momentu polozenia na oddział to zona rodziła 8 godzin 50 minut. A tak poza tym to wszystko ok, z malym jak najlepiej z zona rowniez, czyli w poniedzialek wyjda juz do domku.
                          KUBUŚ - 22 maj 2009 r. - 3200 g, 56 cm, 10 pkt

                          Skomentuj


                            hej dziewczyny
                            Mnie ostatnio lekarz wykrył zastój w prawej nerce, który jest spowodowany uciskiem dzidzi na nią. Przez to mam bakterie w moczu i bóle brzucha
                            A co do seksu to mi go bardzo brakuje,a niestety mam zabronione współżycie ze względu na te bóle brzucha
                            Pozdrawiam cieplutko:*
                            Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                            Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                            Skomentuj


                              Ja się czuję nawet dobrze, malutka rusza się coraz bardziej i już widać jak kopie bo cały brzuszek mi się rusza Tylko ostatnio jakoś taka płaczliwa jestem, pomyślę o czymś, zobaczę i już wyję...

                              Skomentuj


                                Martaula, u mnie pediatra powiedział, żeby nie podawać witaminy K. Podobno to tylko w Polsce się podaje i nie jest to konieczne. Jak o tym trochę poczytałam, to zdania są podzielone. A czy w ulotce napisali, że taki może być skutek uboczny? Moja Malutka dostaje witaminę D, ale też w małej dawce, bo czasem ją dokarmiamy mlekiem modyfikowanym. Teraz stała się strasznym żarłoczkiem i z piersi jej nie wystarcza, ale jak widzę jest najmniejszym dzieckiem z forum. Ma już 3 kg dopiero miesiąc po porodzie, ale przy jej apetycie to pewnie wkróte nadrobi zaległości

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X