Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    witam po długiej nieobecności, ale niestety musiałam leżeć w szpitalu, później moja mała była chora problemy z czasowym brakiem internetu i tak zleciało. Dopiero udało mi się nadrobić zaległości w czytaniu. Gratuluje wszystkim mamusiom, które już urodziły!! Ja pomimo terminu na 10 maj nadal chodzę z brzuchem i nic się nie zapowiada na to żebym miała urodzić wkrótce. Lekarz dal nam czas do poniedziałku, a jak nie to we wtorek rano do szpitala.


    Skomentuj

    •    
         

      Hej laseczki
      no to ci współczuję moja nie ma dysplazji tylko za mało się w biodrach rozwiera bo na 80 stopni a powinna na 100,i małe paluszki wchodzą pod przedostatnie i trzeba je przyklejać na góre żeby sie wyprostowały,co nie jest takie proste jak mi sie wydawało.Bądźmy dobrej myśli,trochę sie pomęczycie ale będzie zdrowa i to jest najważniejsze.
      ankasos moja dopiero zaczyna 62 nawet wchodzi w 56 jeszcze choć sama ma ponad 62,dziwne chyba że te rozmiary takie,jak wygram aukcje to wam pokaże moją sukienusie.
      Nichol mojej chrześnicy Filipek też nie chce jeździć w wózku,nie mam pojęcia co takim szkrabom nie pasi przecież lulane i wogóle ona jak ma wyjść to ma takiego stracha,ja kiedyś przy pierwszym dziecku też miałam pietra jak wychodziłam bałam się że zacznie płakać i nie będę go mogła uspokoić ale na szczęście wszystkie moje dzieci lubiały i lubią jeździć wózkiem.

      Witam Marta-220 pochwal się jaki miałaś poród,i jak ma na imię twoja dzidzia.
      HANULKA 09.04.2009




      Skomentuj


        Napisane przez nichol Pokaż wiadomość
        No to mamy tak samo na imie
        A takie nosidelko dostalismy. Jesli dalej bedzie taka klapa z wozkiem, to bede krystiana zabierac w nim na spacery. Niby pisze na metce ze jest od 2 miesiecy, ale itak mam wąty czy to nie za wczesnie... bedziemy próbować

        [ATTACH]979[/ATTACH]
        No właśnie na metkach piszą jedno a jak byłam na rehabilitacji i zobaczyła że ją w pionie noszę to nie kazała pionizować bo bardzo szybko krzywi się kręgosłup,wiem coś o tym bo mojej siostry córka 12 lat nosi gorset już 3 lata nawet w nim śpi bo ma skolejoze,te nosidełka są super ale chyba jeszcze za wcześnie
        HANULKA 09.04.2009




        Skomentuj


          Lenka lubi jazdę wózkiem jak ją biorę na spacer to dwa razy ją bujnę w wózku i śpi albo jak nie śpi to nie płacze tylko się gapi na wszystko.

          a z tymi rozmiarami ubranek to przerózne są ale w 56 już w nic się nie mieści już spakowałam większość do torby. A to że tak wyrasta to widzę po zdjęciach jakie były np jakieś śpiochy czy bodziak luźne a teraz już na chama nie dopnę
          Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

          Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



          http://annalena4u.blogspot.com

          Skomentuj


            Buczek tyle dni po terminie i jeszcze nie wzięli cię na wywołanie, współczuje, ja też urodziłam długo po terminie i wiem jaka to męka. ja byłam 10 dni po terminie, a u ciebie będzie w poniedziałek już 15, u nas tak długo nie przetrzymują.
            AGATKA 16.04.07r
            Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
            W końcu w komplecie
            Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

            Skomentuj


              aniasz ja pierwsze dziecko też urodziłam po terminie- 15 dzień. Miałam iść już na wywołanie, ale poród sam zaczął się w nocy- odeszły mi wody. W trakcie okazało się, że rozwarcie nie bardzo się robi i podali mi oksytocynę i wszystko ruszyło do przodu. Podobno jak miało się jeden poród po terminie to duże prawdopodobieństwo, że z drugim też tak będzie. Wczoraj byłam u lekarza i wszystko jest ok- łożysko itp. w zasadzie wszystko gotowe do porodu tylko mały nie chce wychodzić. Fakt, że długie chodzenie z brzuchem jest męczące, no ale cóż. Z tym kładzeniem do szpitala to jest różnie i chyba zależy od lekarza. U mnie powiedział, że jak nic się nie dzieje to narazie nie musimy nic robić, ale pobyt w szpitalu nie najlepiej wpływa, więc lepiej jak posiedzę jeszcze w domu.


              Skomentuj


                Witam U nas fajnie,mały sobie śpi,a zanim się zacznie koncert kolkowy to wychodzimy na spacerek I dziecka wtedy nie ma.... No mój Kacperowski to urósł 10 cm i ubranka na 62 są już akurat My też mamy takie nosidełko ale ja niestety za tynm nie jestem,bo po pierwsze dziecko jak śpi to jakoś tak krzywo tą głowę trzyma a po drugie to jest dobre ale dla dzieci 3-4 miesięcznych.Jak się tak ponosi maluszka to plecy też bolą...

                No i witam nową mamusię

                A jeszcze mam pytanko,bo nie wiem co byłoby najlepsze w zabezpieczeniu przed ciążą-spirala czy tabletki- jeśli już nie planuję dzidziusia?
                Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                Skomentuj

                •    
                     

                  Buczek masz rację lepiej poleżeć sobie w domu niż w szpitalu, tym bardziej, że my mamy dzieciaczki jeszcze w domu, a ja mojej córci nie lubię zostawiać.
                  A to, że drugą ciążę też mogę przenosić tyle czasu, to taka opcja nie zbyt mi się podoba, ale jak będzie trzeba to trudno poczekam.
                  AGATKA 16.04.07r
                  Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
                  W końcu w komplecie
                  Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

                  Skomentuj


                    madzik zdecydowanie spirala jak nie planujesz wiecej...
                    apropo tabletek to ja ciagle nie wiem czy moje juz dzialaja czy nie... bo zaczelam juz 2 opakowanie, mialam okres ktory juz sie skonczyl ale zaczal sie przed tabl. placebo (tabletki yaz bierze sie na okraglo a sa tam 4 tabl placebo w czasie ktorych mam dostac krwawienie...) no i zglupialam juz... kiedy te hormony zaczynaja zabezpieczac? i czy ilosc hormonow ma zwiazek z tym czy lepiej i gorzej zabezpieczają bo ja mam niby mala ilosc ich w yaz....
                    1.03.2009 9:55 FILIPEK

                    Skomentuj


                      aniasz moja mała źle znosi moją nieobecność; w tej ciąży kiedy już drugi raz wylądowałam w szpitalu na dłuższy czas rozchorowała się, więc w zasadzie ucieszyłam się, że nie położyli mnie tak bezsensu w szpitalu. myślę, że opcja z przenoszeniem nikomu nie bardzo się podoba. Ja jak juz okazało się, że jestem w ciąży myślałam, że jednak urodzę terminowo, albo może nawet przed czasem dopiero poźniej ktoś mi powiedział, że raczej jak pierwsza przenosiłam to z druga może być podobnie. Najważniejsze że z małym jest wszystko ok. Może u Ciebie będzie terminowo


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        halo halo!!!
                        dzieki dziewuszki za milutkie słowa
                        olcm nie odzywa sie od wczoraj ..... daj znac kobito!!!!
                        mnie dzis bolal troche brzuch jak na okres ale nie mocno nawet i czulam jak brzuch twardnieje ja cos czuje ze przenosze bo cos za dobrze sie czuje chociaz wiadomo wszystko moze sie zmienic z dnia na dzien no i zaczynamy 37 tydz ech.... tak blisko a tak daleko....

                        http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
                        BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
                        .

                        Skomentuj


                          hej mamcie melduje ze nadal jestem w dwupaku...chociaz wczoraj to kiepsko bylo myslalam ze na wieczor pojade do szpitala bo nawet kroku nie moglam zrobic tak mi na szyjke dzidzia napierala... zobaczymy jak bedzie dzisiaj bo sobie powiedzialam ze jak nie przejdzie to chyba musze zadzwonic do lekarza jak myslicie?
                          bylam wczoraj zrobilam sobie pazurki,wymasowala mi moje spuchniete girki ale ulga
                          kurczaczku oj jak ja Ci zazdroszcze takiej wyprawy...super wygladasz
                          moj mnie ciagnie na weekend nad jezioro do innego stanu ale ja se nie wybieram bo co bedzie jak zaczne rodzic tak daleko od szpitala:/..wole nie ryzykowac co innego jakbym sie super czula..
                          mamuszka mnie tez wieczorem brzucholek pobolewa ale to chyba normalne jest co dzwigac...
                          a mialam pytac czy Wy macie daty wg @ czy wg usg/?? bo z tego co pamietam to kurczaczek ma wg usg chyba ze sie myle????
                          Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                          http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                          Skomentuj


                            Też tak myślałam ale nie orientuję się ile kosztuję taka spirala i założenie(bo chyba za to też się płaci).A w ulotce powinno być napisane od jakiego momentu tabletki dają zabezpieczenie.
                            Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                            http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                            Skomentuj


                              olcm ja mam tp wg usg,wg @ mam na 11 ale przy kazdym badaniu usg od poczatku ciazy wychodziło mi raz ze 17,pozniej 2 razy 19,pozniej na 4d wyszlo ze 20,a ostatnio ze 25 i 27 no i mój gin przyjał date 20.06
                              Ja nocke miałam straszna.....ciagłe skurcze bolesne jak cholera az wymiotowac mi sie chciało z bólu.Plecy mnie rwały,tyłek,nogi,o brzuchu nie wspominajac ale nie liczyłam co ile mialam skurcze bo nie mialam sily sie podniesc z łózka zeby jakikolwiek zegarek wziac do reki:/
                              Dzisiaj cały dzien leze.Mam wizyte w poniedziałek ale spróbuje przełozyc sobie na dzisiaj bo nie przezyje chyba weekendu w takiej niepewnosci...chcialabym wiedziec chociaz czy mi sie szyjka nie skraca lub rozwiera bo taka niepewnosc jest straszna! po 15 bede probowala sie dodzwonic do gina bo od tej godziny powinien ktos byc w rejestracji.
                              Mam nadzieje ze u Was lepiej.Buziaczki!
                              Nasze najdroższe Słoneczko-Nikulek ur.17.06.2009 godz.6.22 2720g 53cm

                              http://mamaczytata.pl/pokaz/7739/kur...bdzius_tatusia

                              Skomentuj


                                mamanikosia wlasnie u mnie ten bol powoduje taki sam strach jak u Ciebie czy mi sie nie robi rozwarcie..trzymaj sie kochana i daj znac co lekarz powiedzial...zawsze jak to moj lekarz mowi lepiej jest sprawdzic niz sie zadreczac...a to u Ciebie tez wg Usg hmm bo jakby u mnie tak bylo to zostalo by mi tylko do 12 czerwca ale lakarz trzyma sie tej daty wg @:/ no coz i tak pewnie bedzie inaczej
                                Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                                http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X