Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Hej dziewczynki.
    Ja miałam koszmarną noc. Ciągłe skurcze, coś mi sie sączyło myślałam ze to wody ale przeszło i nie wiem co robić. Budziłam się co godzinę, bo skurcz mocny, znowu zasypiałam i na dobre wstałam o 4.30 żeby potem zasnąć po 6 i spać do 10. Teraz jestem jakaś wypluta. Ledwo obiad zrobiłam, a i tu się nie popisałam, ech szkoda gadać.
    Mąż teraz odsypia - moją noc bezsenną choć on przespał całą Taka duchota że termometr pokazuje 32stopnie!!!
    Mamanikosia gdzie te buty kupiłaś i ile zapłaciłaś? ja też ostatnio kupiłam sobie sandałki ale mnie obcierają paseczki jak mi noga spuchnie. Nie mam już siły. Jak wybierałam te buty to aż miałam łzy w oczach bo zawsze w szpilkach biegałam, a tu trzeba takie na płaskim, mało kobiece wybierać
    Co do kołderki, to ja kupiłam ale dzidzia będzie spała w śpiochach, a jak będzie zimno to mam taki śpiworek leciutki, żeby się nie ściągała z siebie. Poducha i kołderka leża w szafie i czekają na mrozy.
    Olcm a mnie nic nie cieknie!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ściskam i ściskam a tu nic.
    Kurczaczku i Mamonikosia Wam cieknie? Bo wiem że Młodej to już od dawna.
    Idę budzić męża, ma mnie porwać do lasu i po truskawki, mniam. A właśnie, ja też mniej jem, nie tyle co przed ciążą (nie jadłam w ogóle, bo byłam ciągle w firmie, a tam nie było czasu na "pierdoły") ale mniej.
    Piszcie Kobitki czy tak jak ja ciągle przekładacie, wąchacie i dotykacie ubranka, kocyki itd? Ja już wywąchałam chyba cały zapach

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
      Ja to raczej kupuję śpioszki i zawsze te co są odpinane w kroku i z góry. Widuję też dużo zapinanych z tyłu ale ich unikam. Tak to mamy na razie kupione z 3 sukienki jakbyśmy jechały gdzieś w gości. Z resztą wdg mnie to najlepiej mieć ciuszki takie miękkie i delikatne dla skóry niemowlaka
      Bo taka prawda przecież to maluszek to po co mu np. dzinsy (!) A mojemu Kubusiowi takie dzinsy zakupili, jak je zobaczyłam to powiedziałam prosto z mostu, że dziecku tego nie założę. Raz że to twarde, dwa że nie rozpinane w kroku, trzy, że pampersa mnóstwo czasu musiałabym wciskać, cztery, że mają rozporek i guzik jak w dzinsach dla dorosłych, a po piąte i co najważniejsze jak mój maluszek będzie sobie w tym nóżkami wierzgał?!?! No bez przesadyzmu!

      A sukienusie to wiesz, zadrze się do góry i można przebrać .

      Skomentuj


        Aniasz masażyk wydaje mi się że ci pomoże, bo nogi nam puchną bo krew nie przepływa przez nie tak jak powinna, a tak to zawsze krążenie pobudzisz. Zresztą czy opuchlizna czy nie ,na masażyk uważam że zasługujemy, mężowie łaski nie zrobią że nam troszkę przyjemności sprawią
        U nas straszny skwar już 4 dzień z rzędu, nie da się wytrzymać,ja to nawet nigdzie z domu się nie ruszam bo z tymi stopami to katastrofa, nigdy w życiu nigi mi nie puchły,a teraz palce jak gąbki a kostek nawet nei widać, wyglądam jak sumo ale jeszcze troszkę i uwolnimy się od co niektórych dolegliwości
        Końcówki są zawsze najgorsze, ja też pomimo że nic takiego nie robie jestem strasznie zmęczona, mamy już po prostu dosyć i tych naszych ogromnych brzuszków i bóli....
        Ania my to w sumie w jednym czasie urodzimy, oczywiście mam nadzieję że nie przenosisz synusia, fajnie by było rodzić prawie w jednym czasie :] ja w najgorszym przypadku rodzę w środę 27 maja...
        Ewentualnie synuś może zrobić mamusi niespodziankę na dzień mamy 26 maja i wyjść sam
        Kubuś ur. 28.05.2009

        Nasz synuś ma już...
        http://suwaczki.slub-wesele.pl/200905281762.html
        Nasz ślub:http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090110650123.html

        Skomentuj


          Napisane przez ankasos25 Pokaż wiadomość
          kupiłam na allegro za grosze śliczną sukienkę ecru taka wygląda jak suknia balowa jest śliczna do tego rajstopki białe i kapelusik dokupię. Potem zrobię zdjecie sukienusi i wstawie
          a na jaki rozmiar brałaś
          HANULKA 09.04.2009




          Skomentuj


            hej mamuszka..u mnie tez goraco ze spac nie idzie budze sie co chwile...skurcze tez mam ale nie jest jeszcze tak zle bo nie sa regularne a nawet jak sa to ja ich nie czuje:/..ja to Was podziwiam ze Wy jeszcze gotujecie ja to od kilku dni nie mam sily na nic...w sumie odkad goraco sie zrobilo...ja wlasnie wmusilam w siebie miseczke platkow dziwne bo na brak apetytu nigdy nie narzekalam:/....ok zmykam bo jestem u bratanka:*****
            a co do tych ubranek to ja pralam w takim plynie co nie pachnie za bardzo...wiec nie ma co wachac
            Last edited by olcm80; 21-05-2009, 18:08.
            Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

            http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







            Skomentuj


              Witajcie dziewczyny po tak długiej przerwie
              Ale sie u was pozmienialo
              Carin gratuluje chlopczyka, widzisz mowilam ci ze z dziewczynka to nic pewnego, a widze ze teraz myslisz o blizniakach, wiesz znajomemu mojego meza urodzily sie blizniaki i wszyscy byli w ogromnym szoku bo na usg nie bylo widac dwojki tylko zawsze jeden wiec kto wie
              Agatti tobie tez gratuluje chlopczyka
              http://www.mamacafe.pl/forum/gallery...imageuser=5403

              Vanessa- Maria urodziła się 26.09.2009. o godz.23:50
              waga 3030 53cm

              Skomentuj


                cd.
                Ja niestety dalej nie wim, rosnie mi jakis maly kombinator, ktory zawsze znajdzie pozycje zeby nic nie pokazac...W dzien matki i przy okazji moje imieniny znowu mam usg wiec moze dzidzia zrobi mamusi prezent i pokaze co skrywa
                A no i jeszcze cos; ujscie zaczelo mi sie otwierac i zalozyli mi pessar i znowu mam sie oszczedzac i ZERO SEXU
                http://www.mamacafe.pl/forum/gallery...imageuser=5403

                Vanessa- Maria urodziła się 26.09.2009. o godz.23:50
                waga 3030 53cm

                Skomentuj

                •    
                     

                  mamuszka u nas w Poznaniu w Auchan jest taki sklep z butami Everest chyba i tam kupiłam za 79.90! Takze cena rewelacja i 2 lata gwarancji na butki,byly jeszcze brazowe ale ja uwielbiam na lato jasniutkie takze te mi bardzo podpasowały.Dzisiaj mialam okazje je wypróbowac w terenie bo poszlam po synka szwagra do szkoly i na zakupki i sa suuuuuuper wygodne!!! to mówi samo za siebie:
                  002.jpg
                  A tak przy okazji jak juz robiłam fotke butów to zrobiłam tez brzusia mojego obnizonego
                  007.jpg
                  A cycuchów nic nie leci..........tylko 2 czy 3 razy zobaczyłam plamke małą,mam nadzieje ze ulegnie to zmianie...
                  Nasze najdroższe Słoneczko-Nikulek ur.17.06.2009 godz.6.22 2720g 53cm

                  http://mamaczytata.pl/pokaz/7739/kur...bdzius_tatusia

                  Skomentuj


                    faktycznie Ci brzusio opadl ale tak mowia ze do dwoch tyg sie urodzi ale to nie prawda...
                    mi wczoraj leciala siara a dzisiaj juz prawie nic..ale ciesze sie ze leci to moze od razu bede miala pokarm jak urodze, choc na to nie ma reguly tak jak Mloda miala juz od dawna niektore kobiety dostaja przed porodem a niektore dzien czy dwa po i to jest normalne najwazniejsze to sie tym nie stresowac bo to napewno nie pomoze...
                    a buciki widac ze wygodne jak tak je mozesz zgiaz panmietyam jak w pL bylam to ecco tez mialy takia zalete tyle ze byly cholernie drogie...ja sie zdrzemnelam pol godzinki i jakos mi lepiej w sumie dzisiaj wstalam po 5..zamiast spac i korzystac zciszy to ja nie moge:/ pewnie jak sie dzidzius urodzi bedzie odwrotnie
                    tak sobie sprawdzilam nasza liste i rozalka jest pierwsza ciekawe co u niej a pozniej kurczaczek
                    Last edited by olcm80; 21-05-2009, 19:01.
                    Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                    http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                    Skomentuj


                      Ewelka ja się obudziłam w nocy ze strasznymi skurczami i właśnie taka wydzielina biała, a jak zrobiłam siusiu to była już podbarwiona krwią. Ale każda z nas przechodzi to inaczej...

                      A ja dziś wypoczywam. Plecy mnie strasznie bolą, rana ciągnie... Mąż pisze mi notatki... U mnie nawału mleka ciąg dalszy. Jestem zmęczona strasznie. Z tego zmęczenia chce mi się ryczeć. Jeść mi się też nie chce. Ale muszę w siebie powmuszać.
                      Słuchajcie była u mnie położna i ważyła małą. We wtorek jak wychodziłyśmy ze szpitala Miśka ważyła 3400g a dziś waży 3600 Jak to powiedziała położna "przybiera na wadze nadprogramowo". A ja myśle co za klopsa mam w domu. Jakąś dietkę muszę sobie zrobić, bo mi grubasem wyrośnie...

                      Dziewczyny bądźcie dzielne. Te nasze majowe dzieciaczki już niedługo będą wszystkie w komplecie
                      ur. 16.05.2009
                      3590 g
                      56 cm

                      Moje Największe Szczęście





                      Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez evela Pokaż wiadomość
                        Witajcie dziewczyny po tak długiej przerwie
                        Ale sie u was pozmienialo
                        Carin gratuluje chlopczyka, widzisz mowilam ci ze z dziewczynka to nic pewnego, a widze ze teraz myslisz o blizniakach, wiesz znajomemu mojego meza urodzily sie blizniaki i wszyscy byli w ogromnym szoku bo na usg nie bylo widac dwojki tylko zawsze jeden wiec kto wie
                        Agatti tobie tez gratuluje chlopczyka
                        Nooo ja bym chciała mieć bliźniaki! To skoro do końca nie widzieli drugiego dzidziusia to trzymajcie za brata lub siostre Kubusia kciuki. Tylko tak mocno mocno!!

                        Skomentuj


                          Napisane przez evela Pokaż wiadomość
                          cd.
                          Ja niestety dalej nie wim, rosnie mi jakis maly kombinator, ktory zawsze znajdzie pozycje zeby nic nie pokazac...W dzien matki i przy okazji moje imieniny znowu mam usg wiec moze dzidzia zrobi mamusi prezent i pokaze co skrywa
                          A no i jeszcze cos; ujscie zaczelo mi sie otwierac i zalozyli mi pessar i znowu mam sie oszczedzac i ZERO SEXU
                          Biedna, ja bym mogła się z Tobą zamienić, bo i tak nie mam całkowicie ochoty na seks.
                          A z jakiego powodu masz pessar? Tzn. wiem, wiem otwiera się szyjka, ale z jakiego powodu? Za dużo chodziłaś? Dźwigałaś coś? Niewydolność cieśniowo-szyjkowa?

                          Skomentuj


                            Napisane przez Majorka22 Pokaż wiadomość
                            a na jaki rozmiar brałaś
                            sukienusia nie wiem na jaki jest rozmiar bo nie ma metki, ja jeszcze teraz nie chrzczę bo się okazało że chrzestna nie może teraz przylecieć więc ja dopiero koniec czerwca lub lipiec dopiero.
                            a oto ona przyłożyłam ją do Lenki żeby było rozmiar widać
                            Last edited by ankasos25; 27-06-2012, 19:35.
                            Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                            Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                            http://annalena4u.blogspot.com

                            Skomentuj


                              Atusia nieźle ta twoja kruszynka przybiera, faktycznie może już niedługo będziesz miała małego klopsika w domu jak tak dalej będzie przybierać na wadze, ale jej to akurat wolno.
                              No a ty musisz też jeść pomimo, że nie masz chęci, a to najgorsze jak trzeba w siebie wmuszać.
                              Ale teraz to już powinno iść z górki jak rana po cięciu zacznie się goić i przestanie ciągnąć to na pewno będzie ci lżej. Dobrze, że masz takiego pomocnego męża.
                              Ewelka ja też tak myślałam, że Dzień Matki byłby odpowiedni na narodziny naszych maluszków. Tak więc umawiamy się, że jeśli nic prędzej się nie wydarzy, to we wtorek jedziemy rodzić.
                              AGATKA 16.04.07r
                              Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
                              W końcu w komplecie
                              Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

                              Skomentuj


                                Atusia może i podobne objawy,ale na mnie to jeszcze niestety nie czas ale nie myślę już o tym, do środy maksymalnie będę widziała synka także nie jest źle! tylko bardzo bym chciała rodzić sama z siebie..ale czas pokarze jak to się wszystko potoczy. U mnie problem właśnie z tą szyjką jest, ale idę w sobotę znów do szpitala na badania i może już się otworzy do tej pory.
                                Zazdroszczę ci że masz już to wszystko za sobą ,teraz dużo wypoczywać a z czasem i ranka się zgoi. Nie dziwie się ,że jesteś zmęczona,ale my mamy z brzuszkami oddały byśmy chyba wszystko za te zmęczenie Nie przejmuj się że mała tyle przybrała, na pewno jej nie utuczysz, dzieci szybko rosną i nawet nie zauważysz jak się to po niej wszystko rozejdzie,musi przybierać na wadzę żeby rosnąć prawidłowo,a ty widocznie masz bardzo wartościowe , dobre mleczko Masz śliczną córcię i się nie przejmuj lepiej dla dziecka jak więcej je, niż takie chucherko chude!!!
                                Kubuś ur. 28.05.2009

                                Nasz synuś ma już...
                                http://suwaczki.slub-wesele.pl/200905281762.html
                                Nasz ślub:http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090110650123.html

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X