Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Bagnes - trzymamy i czekamy na wieści no ja też mam zagrożenie wcześniejszym porodem ... i czekam...

    Skomentuj

    •    
         

      olcm zazdroszcew ci tak pieknej pogody mi sie marzy tak poleżec na lezaczku w słoneczku.... a tu kuzwa juz ponad tydz chycha leje juz mam dosyc

      http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
      BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
      .

      Skomentuj


        Mnie też się chrzani to forum, może będziemy zmuszone poszukać innego Ja robię hamburgerki na kolację, ale takie light U mnie pogoda do dupki, gorąco ale słońca nie ma tylko takie zaparowane. W nocy była piękna burza - jak ja to kocham, aż sobie odsłoniłam rolety w sypialni, wtuliłam się w męża i przypominałam sobie początki Naszej znajomości. A jak nie mogę spać to czytam swoje pamiętniki, mam tam same miłe chwile zapisane i je sobie odtwarzam. Uciekam Kochane moje. Do jutra :*

        Skomentuj


          Cześć Laseczki,

          ja dziś byłam u mojej mamulki i sióstr i troszku odpoczęłam psychicznie wśród "swoich"

          Madzik, ja to bym tego gina spytała, czy do czasu aż będzie okres masz nie współżyć z mężem??? Przecież nigdy nie wiadomo kiedy dostaniesz, a już zanim się pojawi możesz być płodna!!! On chyba chce Wam zafundować następne maleństwo
          A tak poważnie, to jak nie chcesz ciąży a chcesz pofiglowac z mężem to biegnij po tabsy albo badz wstrzemieźliwa.

          Widze, że Wszystkie pochłonięte dzidziulkami...
          ech, pogadałoby sie...
          I ponawiam pytanie: co robić gdy pada???
          Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


          Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

          Skomentuj


            Hej!
            U nas wszystko dobrze,humorek dzisiaj tez ciut lepszy
            Juz mam torbe spakowana do szpitala,tak w razie W...Tesciowa dzwonila dzisiaj do szpitala w ktorym chce rodzic i pytala sie co mam wziac i powiedzieli ze tylko przybory kosmetyczne dla siebie,kapcie i koszule nocna,dla bejbika mam wziac tylko to w czym bedzie wracal do domciu,ale zapakowalam tez na wszelki wypadek 6 pampersow w razie gdybym trafila na jakies niemiłe pielegniarki...
            Mi dzionek minąl spokojnie,cały dzien przesiedziałam u mojego Taty i mu pichciłam bo moja Mama z bratem sa na wycieczce we Wloszech bo moj brat chodzi do gimnazjum do klasy turystycznej i co chwile gdzies jezdza a moja Mama korzysta i jezdzi tez.
            ja stópki juz mam przygotowane do porodu,miałam dzisiaj pedikure robiony i kupiłam tez profesjonalna tarke i super krem,jest on do stop,lokci,kolan,ogólnie do suchej skóry,kupilam od tej kosmetyczki,350 ml za 13 zl ale rewelacja!!!!! nazywa sie Rozany Krem Glicerynowy firmy Hegron,w sklepach tez podobno mozna go znalezc.polecam gdybyscie mialy problem z sucha skórka.
            Niedlugo zaczyna sie 39 i pół takze zmykam,jak nie zasne to wpadne jeszcze pozniej zobaczyc co u Was.
            Milego wieczorka!!!
            Nasze najdroższe Słoneczko-Nikulek ur.17.06.2009 godz.6.22 2720g 53cm

            http://mamaczytata.pl/pokaz/7739/kur...bdzius_tatusia

            Skomentuj


              Nator no pewnie ,że bym już chciała pofiglować z mężem ale cóż mi pozostaje jak czekać Bez recepty tabletek nie sprzedadzą a za gumkami nie przepadam.Kurcze,już od stycznia nic

              A jeśli chodzi o to co robić jak pada? My lubimy w taką pogodę chodzić do figloraju,tam dzieciaki szaleją a jak wracamy do domu to już nie mają na nic siły.

              No to dobranoc,bo widzę,że nikogo nie ma
              Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

              http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



              Skomentuj


                witam
                nie moglam sie zalogowac przez 2 dni kurcze, nie wchodzilo mi nowe haslo w ogole dopiero dzis zmienilam i jest ok.
                u mnie tez od jakiegos czasu nerw straszny jeszcze mi sie maly tak brzydko odpazyl ze plakac mi sie chce jak go przewijam i madre rady tesciowej "malo go przewijasz" "musi chodzic w tetrze" "ja bym zrobila tak i tak"... robi sie powoli nieznosny wczoraj z 4godz go nosilismy z mezem na zmiane zanim zasnal o Boze wykancza mnie nerwowo ta sytuacja....trzeba go szybko ochrzcic bo jakis diabel mu za uchem siedzi chyba a dodatkowo zlapal mnie straszny bol nerki w nocy bez cieplego termoforu bym nie zasnela a nojgorsze ze znow powraca! chcialabym na kilka dni wyjechac na bezludna wyspe odpoczac od tego wszystkiego no i teraz tez byl koncert Fifi wykapany o 19:30 a zasnal o 21.... buuu mam nadzieje ze maz mnie dzis troche poprzytula bo na seksik niestety liczyc nie moge - wstretny okres. Oby do jutra! dobranoc wam zycze!
                1.03.2009 9:55 FILIPEK

                Skomentuj

                •    
                     

                  Atusia Prześliczną masz córcię i w dodatku grzeczniutką tylko pozazdrościć. Jeszcze raz życzę dużo zdrówka. Odzywaj się do nas czasami jak znajdziesz chwilkę.
                  AGATKA 16.04.07r
                  Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
                  W końcu w komplecie
                  Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

                  Skomentuj


                    Oj biedne jesteście z tymi załamaniami,współczuję,mam nadzieje ze mnie to nie dopadnie,ale też to kiedyś przechodziłam i myślałam ze po chrzcinach mojemu małemu przejdzie a tu nic po prostu trzeba przeczekać mój syn w wieku 2 lat zaczął odstawiać histerie i to takie porządne wszyscy mówili on z tego wyrośnie i wyrósł ale dopiero jak poszedł do szkoły i to nieraz ma też swoje fochy ale kto ich nie ma,wychowanie dzieci nie jest takie łatwe zawsze będą jakieś schody ale my mamy musimy dawać sobie z tym rade bo jak nie my to kto?
                    Mój syn jak z religi nie dostanie 5 to nie zda z nagrodą,czy to nie głupie w tamtym roku mu się udało ale teraz siostra strzelała takie sprawdziany że sama nie miałam pojęcia co odpowiedzieć,a do tego mają dzienniczki chodzenia do kościoła i na wszystkie mszy też np.majowe różaniec itd,jak nie to chyba ocenka w dół,ja już sie tym nie przejmuje ważne że z matmy i innych przedmiotów ma piątki,tylko jego mi trochę szkoda.

                    Dobrej nocki życzę i wspaniałego pogodnego dnia bo jutro mnie nie będzie,jadę z moim skarbkiem na usg głowy do szpitala w którym rodziłam,zdam relacje jak wrócę,jestem dobrej myśli choć bardzo się boję.

                    Buziaczki dla wszystkich mamusiek trzymajcie za nas kciuki
                    HANULKA 09.04.2009




                    Skomentuj


                      Ewelka zostałam jeszcze ja i myszka ( teraz malfader) ale ja już torbę w razie czego spakowałam, pomimo, że nic takiego się nie dzieje.
                      Myszka może tak jak piszesz skoro wszystko przygotowane do porodu to może wezmą cię na wywołanie, czekamy na wieści jak będziesz już po. Albo po badaniach, albo po porodzie.
                      U mnie już też wszystko w najlepszym porządku przygotowane do porodu, tak powiedział mój lekarz, więc cierpliwie czekam bo do terminu jeszcze 10 dni - dlaczego tak dłuuuuugo?
                      Dobrej nocki.
                      AGATKA 16.04.07r
                      Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
                      W końcu w komplecie
                      Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        ja też miałam problem z logowaniem dlatego załączyły się ode mnie dwa te same posty.
                        mamuszka to może zastanów się który szpital ma lepsze warunki, ja właściwie zdecydowałam się na szpital który ma gorsze warunki ale tylko dla tego że jest mniejszy i jako jedyny w łodzi na oddziale położniczym mają funkcje ochrony krocza.
                        Dziewczynki ale gdyby nie było by tego forum to byśmy się nie poznały, nie przeżywałybyśmy razem wszystkiego nie wyobrażam sobie żebym nie pisała tu z wami, chociaż wkurzam się na to logowanie , może będzie lepiej.
                        Kurczaczku ja sobie dziś przyniosłam simsy od Damiana hehe , gra dla małych dzieciaków ale ja lubię sobie posiedzieć i pobudować domki bardzo zajmujące na nudne samotne popołudnia albo na paskudne deszczowe dni.
                        Mamanikosia
                        Też oglądam 39 i poł , a może oglądasz brzydule o 18, uwielbiam!
                        Ile jesteś starsza od swojego brata? I w której klasie jest.
                        Mamuszka
                        No ja też lubię burze wczoraj też u nas była , lubię zapach deszczu i te błyskawice
                        Olcm80
                        Ja to ciągle nie mam na nic siły najchętniej bym spała cały czas aż do porodu

                        Dobra mykam moje kochane odezwę się rankiem!

                        Skomentuj


                          Ja jutro do szpitala to z torbą już jadę, bo mam nadzieję że w razie co będą mogli wywołać i nie każą mi czekać jeszcze kilku dni
                          Czyli kobitki zostało nas na forum aż trzy odzywajcie się jak tylko będziecie miały chwilkę, w końcu my jeszcze "nie rozpakowane" musimy się wspierać

                          Lece coś zjeść i się położyć,jutro po badaniach się odezwę ,jak oczywiście wrócę do domciu, bo mam cichą nadzieję że mnie już tam zatrzymają
                          Dobrej nocy mamusie te z dzieciaczkami i te czekające na swoje maluchy!
                          Kubuś ur. 28.05.2009

                          Nasz synuś ma już...
                          http://suwaczki.slub-wesele.pl/200905281762.html
                          Nasz ślub:http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090110650123.html

                          Skomentuj


                            Ewelka powodzenia i wracaj z maluszkiem. Jak termin to termin, mnie przeraża opcja, że w czerwcu będę jeszcze chodzić z brzucholem, bo ostatnią ciążę przenosiłam do maksimum, aż mnie na koniec na wywołanie wzięli.
                            Ale teraz inaczej się czuję i do połowy czerwca chyba nie była bym w stanie chodzić z brzuchem.

                            Ale mi ostatnio nogi zaczęły strasznie puchnąć i ręce trochę też.
                            Chyba czas do łóżka wskoczyć spowrotem bo mały daje mi kopy, pewni przerwałam mu sen.
                            No ale jakaś sprawiedliwość musi być on też nie raz nie daje mi spać.

                            Biedronka pewnie już tuli swoje maleństwo, po poniedziałkowej wizycie w szpitalu. Pewnie jutro się dowiemy co tam u niej słychać, jeśli wszystko dobrze poszło. Edytka niezłym uparciuszkiem się okazała, ciekawe, czy są już razem? Po tylu próbach wywołania.

                            Dobra ale się rozpisałam, zmykam do wyrka.
                            Do zobaczonka.
                            AGATKA 16.04.07r
                            Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
                            W końcu w komplecie
                            Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

                            Skomentuj


                              Aniasz mam nadzieję że dziś powiedzą że zostawiają mnie na oddziale i że za kilka dni wrócę z synkiem do domciu, bardzo bym już chciała Współczuje tak długiego przenoszenia, wyobrażam sobie jaka to męczarnia a ile nerwów, bo tak by się już chciało maluszka przytulić a tu trzeba czekać i czekać.
                              Też się zastanawiam jak tam Biedronką, mam nadzieję że jest już po porodzie ! biedulka swój termin też już sporo przenosiła.
                              Mi też jakieś dwa tygodnie temu zaczęły strasznie puchnąć nogi i ręce,masakra nogi jak gąbki a z ręki nawet obrączkę musiałam ściągnąć bo chyba by mi musieli ją później przecinać żeby ją zdjąć, miałam od niej aż siny palec.
                              A tak się zastanawiałam ostatnio nad Ola.ska bo też się długo nie pokazuje na forum,mam nadzieję że jej synek w pełni zdrowy i że z nią wszystko w porządku!
                              Mój synek jakoś spokojny, może odpoczywa przed wyjściem na świat
                              Mi to się już spać nie chcę i leżeć też nie, pewnie to nerwy przed tym co powie lekarz
                              Miłego ranka wszystkim mamusią życzę!!!
                              Kubuś ur. 28.05.2009

                              Nasz synuś ma już...
                              http://suwaczki.slub-wesele.pl/200905281762.html
                              Nasz ślub:http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090110650123.html

                              Skomentuj


                                Hej dziewczyny. Bierdonka nie urodziła jeszcze. Lekarze każą jej czekać. Paranoja jakaś...

                                Ola.ska jest po cesarce i powiem Wam, że troszke się dochodzi do siebie... U mnie masakra. Rana boli jak diabli i do tego chyba zacznie się coś babrać Myślałam, że po drugiej cesarce szybciej dojde do siebie, a tu....

                                Powiem Wam, że strasznie dużym wsparciem jest dla mnie maż. W nocy wstaje i podaje mi Małą do łóżka. Potem ją przewija i odkłada. A ja muszę się uczyć, bo w niedziele mam dwa egzaminy i chce na nie iść. Opuściłam jeden egzamin i nie chce miec więcej zaległości. Po niedzieli powinnam mieć więcej czasu to się odezwe Opowiem o porodzie, szpitalu itd itp. A jeszcze dodaje jedno zdjęcie mojej Czarnuli Świeżo po wyjęciu z brzuszka...
                                Attached Files
                                ur. 16.05.2009
                                3590 g
                                56 cm

                                Moje Największe Szczęście





                                Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X