Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    cześć dziewczyny!.
    widzę ze kolejna mamusia do nas dołącza , witaj Kasica .
    gratuluje Córeczki! następna dziewczynka w naszym gronie.

    mamusie będe około 18 to napisze :P.
    idę . musze kupić prezent komunijny

    Skomentuj

    •    
         

      Kasica26 witam nową forumowiczkę-ciężarówkę Wybrałaś dla córci bardzo ładne imię, no i będziesz miała rodzinkę jak z filmu, najpierw chłopiec a później mała księżniczka Super, że tak dobrze znosisz ostatnie tygodnie ciąży, my tutaj to różnie ale najważniejsze, zeby wszystko się dobrze skończyło u każdej z Nas. Gdzie rodziłaś w Polsce Synka?

      Skomentuj


        śliczny

        jak ty to zrobiłaś?
        HANULKA 09.04.2009




        Skomentuj


          Młoda jak przez to latanie urodzisz wcześniej to nakopię Ci w d.... Pojadę tam do Ciebie i Ci wleje

          Ja gotuję obiadek - nie chce mi się bo mnie pobolewa bęben, ale nie ma u nas obiadu od poniedziałku i czas coś upichcić, bo na kanapkach to ja długo nie pociągnę.

          Dziewczynki jak nie chcecie to nie odpisujcie ale i tak zapytam - jak u Was z seksem? U mnie epoka lodowcowa. No nie chce mi się i już. Biedaczek mój mąż, teraz to już ponad miesiąc bez seksu - nic a nic. Na początku toooo ja miałam ochotę (jak nie chciało mi się rzygać) ale w miarę wzrostu brzusia mi się odechciewało. Napiszcie, ze macie tak samo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

          Skomentuj


            Carin ale nie miałaś jeszcze testu na cukrzycę czy takich odczuć ???

            Skomentuj


              ja jak na razie miałam tylko ogólne badania i nic mi nie wspominał o glukozie, a niektóre z was to juz dwa razy miały. Może jak teraz pójde to da mi na takie badania bo juz zapowiedział że przy nastepnej wizycie da mi skierowanie na badania.
              będzie Weronika

              Skomentuj


                Cześć dziewczyny

                U mnie dziś położna z rana była , podenerwowała troszkę Kubę pościskała go troszkę i dostałam po tym mocnych skurczy Położna powiedziała że to już są mocne skurcze i po sprawdzeniu stwierdziła że Kuba nie jest jeszcze aż tak nisko ale w znacznym stopniu zszedł na dół ..to dlatego parę dni temu z bólu chodzić nie mogłam,akurat do kanału rodnego schodził.
                Pokazała jak i kiedy oddychać żeby poród szedł tak jak powinien,sprawdziła serduszko małego i wszystko w porządku.
                Zdziwiłam się trochę bo powiedziała mi że tutaj jest tak że jak nie urodzę w terminie i wstawię się na wywołanie, to nie dostanę pierwsze co kroplówki tylko lekarz nasmaruje mi tam na dole takim żelem , który powinien na mnie zadziałać podniecająco i w ten czas ten żel ma mi wywołać skurcze, powiedziała że w większości przypadków właśnie ten żel doprowadza do porodu wywołując skurcze a kroplówki są rzadko co używane, bo już nie ma takiej potrzeby... to tak sobie pomyślałam co to musi być za żel i jaki musi być mocny w działaniu
                Mam się spodziewać porodu w każdej chwili, więc może dziś coś się wydarzy,może skurcze staną się regularne i będę mogła jechać na porodówkę.

                Martaula wydaje mi się że to już czas na ciebie
                Może i Biedronce się poszczęści w końcu i zobaczy tą swoją kruszynkę bo już też biedulka się swoje naczeka.

                Miłego dnia mamusie
                Kubuś ur. 28.05.2009

                Nasz synuś ma już...
                http://suwaczki.slub-wesele.pl/200905281762.html
                Nasz ślub:http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090110650123.html

                Skomentuj

                •    
                     

                  No Bierdonki Edytka to mały uparciuch i nie chce wyjść...
                  Mi też sę wydaje, że już czas na Martaule
                  Ewelka no a też żel to też niezła sprawa. Mi też lekarz powiedział, że nie odrazu mnie potną jak pójde do szpitala. Jeszcze muszą mnie zbadać, krew, dziecko. No i pewnie muszą wpisać mnie na magiczną liste planowanych cesarek...
                  Ale jest nadzieja, że nie wytrzymam do poniedziałku... Dziś zauwazyłam, że małymi kawałeczkami odchodzi mi czop
                  ur. 16.05.2009
                  3590 g
                  56 cm

                  Moje Największe Szczęście





                  Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                  Skomentuj


                    dzien doberek
                    oj mamuszka u nas z seksem to tez kiepawo bardzo i to prawie przez całą ciąze bo pierwe miesiące zygansko i wogole o tym nie myslalam potem troche lepiej a od kiedy brzucholek urósl to tez moze raz w miesiącu denerwuje mnie brzuch bo ciezko byc aktywnym mysle ze juz po połogu nadrobimy stracone dni

                    http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
                    BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
                    .

                    Skomentuj


                      No to Atusia fajnie masz mi albo jeszcze nie odszedł albo nie zauważyłam tego. Ale położna mnie pocieszyła że czop to na łóżku porodowym może mi dopiero odejść ,że na to nie ma reguły. Jak nie urodzę do 19 to do lekarza nie idę 21 tak jak miałam to zrobić ale 20 bo 21 maja jakieś święto i w związku z tym idę dzień wcześniej na badania czy już można wywołać.Kuba ma jeszcze 5 dni żeby wyjść więc może przestanie być taki uparty

                      Co do tego żelu to niby to dobra sprawa bo tylko mnie nasmarują,zostawią a później to już się samo ma wszystko dziać bez igieł i całej tej reszty,ale z drugiej strony to takie dziwne to dla mnie , trochę krępujące ale jak to ma pomóc przyjść na świat mojemu kochanemu maluszkowi to co mi tam....
                      Kubuś ur. 28.05.2009

                      Nasz synuś ma już...
                      http://suwaczki.slub-wesele.pl/200905281762.html
                      Nasz ślub:http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090110650123.html

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        wiecie co siusiak jest dzis mniej czerwony i jak zdejmowałam skórkę to mały nawet nie pisnął widocznie już nie boli... ciekawe ciekawe.
                        u nas pogoda do d ostatnio nawet na spacer nieprzyjemnie iść albo wieje albo pada wpadliśmy dziś na pomysł z mężkiem o kupnie ziemi i wybudowaniu domku (w sumie jakiś czas temu już o tym mówiliśmy) bo mieszkanie w bloku na 4 piętrze nas powoli dobija, łaź tu z góry na dół do sklepu, na spacer, do wózka no gdziekolwiek to zadyszka niesamowita jeszcze z Filipkiem na rękach no i sąsiedzi... pod nami mieszka taka pieprznięta baba co się cały czas kłóci ze swoim facetem potrafią nas o 3 w nocy obudzić "********ami" sorry za wyrażenie tragedia a naprzeciwko para imprezowiczów co cały dzień muzyka nawala na całą klatkę a jak wybija 22:00 to cisza jak makiem zasiał i nawet policji nie można wezwać bo przecież w dzień to sobie mogą robić co chcą! już myślę o projekcie bo napaliłam się niesamowicie oby nam się udało bo ja chcę do swojego własnego ogródka na herbatkę wyjść no!
                        pozdrawiam!
                        1.03.2009 9:55 FILIPEK

                        Skomentuj


                          hej dziewczyny Piszę aby się pochwalić, że będe mieć córreczke więć już trzecia na naszym wątku miałam dzisiaj robione usg, dziewuszka duża, waży aż 460 g
                          Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                          Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                          Skomentuj


                            NO jak zobaczyłam tą "galaretkę" też byłam w szoku. Męża siostra mówiła, że jej czop odszedł razem z wodami. Ale ogólnie się cieszę, bo widzę, że się coś dzieje...
                            Ewiczek chyba jednak przerwała tą naszą złą passę i teraz będziemy się rozsypywać... Ola.ska też się dziś nie odzywała...
                            ur. 16.05.2009
                            3590 g
                            56 cm

                            Moje Największe Szczęście





                            Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                            Skomentuj


                              Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
                              Carin ale nie miałaś jeszcze testu na cukrzycę czy takich odczuć ???
                              Testu, testu .

                              Skomentuj


                                Napisane przez tuli.panek Pokaż wiadomość
                                hej dziewczyny Piszę aby się pochwalić, że będe mieć córreczke więć już trzecia na naszym wątku miałam dzisiaj robione usg, dziewuszka duża, waży aż 460 g
                                O rany gonicie chłopców . GRATULUJE!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X