Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    kurcze olcm nie wiem co biały jezyk oznacza ale jak ci raz zniklo to teraz tez pewnie zniknie co?
    mamanikosia moj maluszek tez kiedys nie dawal mi spokoju ale ostatnio taki grzeczny ze jak ja spie to on tez
    mloda szalej szalej poki jest jeszcze czas my tez staramy sie jak najwiecej wychodzic gdzies albo leniuchowac bo potem to wiadomo jak bedzie i odpoczniemy troche jak pojedziemy do dziadków
    jeju wy ciągle o tych skurczach a umnie cisza raz na jakis czas cos tam zakuje albo brzuch sie zrobi twardszy i tyle ale to moze i dobrze mniej zmartwien
    w srode przychodzi do nas połozna i to chyba ona bedzie zajmowac sie nami po porodzie a moze to pediatra sami nie wiemy zapytam sie w poniedzialek mojej stalej poloznej co to za kobita sie do nas wybiera
    no i czas najwyższy szpitalne kąty zwiedzic zobaczyc co i jak i to tez moze w przyszlym tyg
    dobrej nocki mamuski

    http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
    BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
    .

    Skomentuj

    •    
         

      Witam !!! ja jestem w 34 tygodniu ciąży mam termin na 24 czerwca ,trochę się boję bo będę rodzić w Anglii .Jestem już mamą ,mam synka Gracjanka ma 4 latka rodziłam w Polsce i poród wspominam bardzo miło

      Skomentuj


        witaj Kasica mamy ta sama date porodu 24 czerwca..a spodziewasz sie chlopca czy dziewczynki?? kurczaczek mieszka w Angli wiec mysle ze bedziecie mialy o czym rozmawiac
        Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

        http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







        Skomentuj


          witaj witaj kasica
          zetknełysmy sie juz w innym wątku poród w angli jestesmy prawie na tym samym etapie ciązy ja narazie jestem zadowolona z tutejszej opieki a poród bede miala w małym szpitalu bez lekarzy jedynie same połozne napisz jakie ty spstrzegasz tutejszą opiekę i kto tam sie w brzuszku chowa to uzupełnię nasza listę czerwcóweczek

          http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
          BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
          .

          Skomentuj


            Witam dziewczyny !!! ja będę miała córkę bardzo się cieszę bo jak wspominałam mam już synka i będzie parka a wy co będziecie miały???? a co do opieki w uk jestem bardzo zadowolona wszyscy tacy mili obchodzą się z tobą jak z jajkiem, a najbardiej mi się tu podoba wiyta kontrolna że nie musisz się rozbierać i niezaglądają Ci w dziurkę jak w Polsce

            Skomentuj


              Właśnie Ewiczek czekamy z niecierpliwością na zdjęcia maleństwa
              A u mnie na dworze parno,w domu tak samo gorąco ,coś czuję że tej nocy będzie krucho ze snem, nie lubię spać jak jest taki upał i nawet okno na maxa otwarte a wiatru nic nie czuć.

              No nic... idę przed telewizor może uda mi się troszkę przysnąć.
              Miłej nocki mamusie i do jutra!!!
              Kubuś ur. 28.05.2009

              Nasz synuś ma już...
              http://suwaczki.slub-wesele.pl/200905281762.html
              Nasz ślub:http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090110650123.html

              Skomentuj


                gratuluje corci a jakie imie?? u mnie bedzie chlopak Mateusz na 118 stronie mamy liste wiec mozesz zobaczyc ktora co bedzie miala
                Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                Skomentuj

                •    
                     

                  Dziękuję ! będzie Laura . A pozatym jak się czujesz? duży masz brzuszek?

                  Skomentuj


                    Kasica a u mnie to roznie..w sumie kazda z nas juz odczuwa skurcze i jest zmeczona byciem w ciazy niemozemy sie doczekac rozwiazania Ty pewnie tez no to wychodzi ze bedzie 5 dziewczynek i 3 chlopcow....brzuszek to u mnie chyba najwiekszy wsrod czerwcoweczek...Laura bardzo ladne imie

                    Last edited by olcm80; 14-05-2009, 00:50.
                    Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                    http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                    Skomentuj


                      No co domnie to ja mam mały brzuszek i tak wspaniale się czuję że zpominam że jestem w ciąży jestem stwrzona chyba do noszenia i rodzenia dzieci hi hi .A jak bojsz się porodu?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        wlasnie zaczelam niedawno po wizycie w szpitalu mialam maly przedsmak tego co sie bedzie dzialo..no ale teraz moim zmartwieniem jest to zeby nie urodzic za szybko...to fajnie ze tak dobrze przechodzisz ciaze w sumie masz juz jedna za soba wiec wiesz czego oczekiwac dla nas wszystko jest nowe
                        Last edited by olcm80; 14-05-2009, 01:02.
                        Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                        http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                        Skomentuj


                          Każdy poród jest inny ,mój sposub na dobry szybki poród to być dobrze nastawionym i nie słuchać innych co mówią,fajnie się złozyło że mmy tą samą datę porodu ciekawe która pierwsza urodzi hi hi

                          Skomentuj


                            kasica mi lekarze mowia ze jak wytrzymam jeszcze tydzien to juz bedzie dobrze ale moge tez donosic do konca zalezy od maluszka
                            Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                            http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                            Skomentuj


                              Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
                              Hej dziewczynki! Jestem taka szczęśliwa na 95% Będę miała CÓRECZKĘ

                              W przyszłym tygodniu czeka nas test na cukrzycę ponoć strasznie ochydna ta glukoza jest, słyszałyscie coś na jej temat??
                              Gratuluje! Informacja zostala dodana do listy
                              Ja juz raz mialam robiony ten test. W Niemczech glukoza smakuje jak sok z ciemnych winogron, bardzo slodki ale dobry. Nastepny test z glukoza mam na poczatku czerwca. A czytalam, ze w Polsce dziewczyny wciskaja do glukozy sok z calej cytryny, wtedy podobno glukoza smakuje lepiej.

                              My wczoraj kupilismy kolejne ubranka dla malenstwa
                              U nas dzisiaj straszny upal, leje sie pot ze mnie okropnie
                              Ale procz pocenia czuje sie dobrze. Nie przytylam, brzuch nie zmienia wymiarow.



                              Rosne...
                              14.09.2009 4170 gr, 51 cm
                              17.09.2009 3810 gr, 51 cm
                              13.10.2009 4750 gr, 56 cm
                              16.11.2009 5620 gr, -
                              16.12.2009 6700 gr, 62 cm
                              19.03.2010 8150 gr, 68 cm
                              17.06.2010 9250 gr, -
                              06.09.2010 10600 gr, 77cm
                              14.12.2010 11600 gr, 81cm
                              05.05.2011 11900 gr, 83cm
                              20.09.2011 13200 gr, 90cm
                              14.01.2012 14300 gr, 93cm
                              19.07.2012 15500 gr, 98cm



                              Skomentuj


                                Napisane przez ania_2288 Pokaż wiadomość
                                cześć dziewczyny ale mialam dziś z*****any dzień nawet nie mam siły się kopsnąć pod prysznic ale na forum musiałam wejść
                                ...
                                no macie co poczytać, jeszcze jutro muszę małemu pobrać mocz i zanieść na posiew..nie wiem jak ja będe jutro celowała tymi siuśkami do kubeczka ehh
                                spokojnej i PRZESPANEJ nocki życzę!
                                Kochana, aż mnie zmroziło jak to przeczytałam!!! Nigdy więcej nie daj ruszać napletka (ha ha-rada jak dla przyszłej "idealnej teściowej")
                                A co do pobierania moczu u dzieciaczków, to w aptekach są specjalne woreczki, które się przykleja i o niebo jest łatwiej pobrać mocz do badania.

                                A ja już na nogach i podlewam ogródek.
                                Chyba jestem dziś pierwsza??? Ale mi dziwnie...

                                Wczoraj całe popołudnie z Kacperkiem spędziłam w ogrodzie. Ja działałam na skalniaku a On spał w wózku. I co ciekawa: przyszedł sąsiad poprawić blacharkę na garażu i walił w tą blache i wiercił wiertarą...a Młody nic! Spał sobie dalej. Tylko się skrzywił na chwilkę, ale nawet nie stęknął.
                                U nas niestety skończyła się za to sielanka nocna i Groszek budzi się o 6 i albo gada, albo (co gorsze) popłakuje. O 7 usypia dalej, ale ja już jestem wybudzona...i tak latam wtedy i wymyślam

                                A z tym wyrzucaniem rączek i nóżek i nagłym płaczem Syrwunia, to to może być tak, że coś Jej się przysniło??? Albo jak gada i Jej nie słuchasz, to się wkurza i chce zebyś przyszła się potulkać troszku.

                                A ja dziś jadę do mamy i babuni mojej... w końcu! Brakuje mi moich bliskich...
                                Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                                Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X