Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Moja niunia zawsze kopie i się rusza a jak tylko tatuś przyłoży rękę to się uspokaja. Wiadomo już chyba kto w naszej rodzince ma większy respekt a brzuszek to tak samo mam, że często jest krzywy i z jednej strony większy niż z drugiej

    Skomentuj

    •    
         

      To super że w końcu możesz sobie naszykować wszystko do końca
      Kurcze ja mam wszystko poszykowane dla dziecka,poprane i poprasowane ale jeszcze nie wykładałam tego, wszystko jest pochowane bo nie chce żeby się zakurzyło a z chęcią też bym sobie to wyciągnęła i naszykowała i zobaczyła efekt końcowy
      Jakbym wiedziała że urodzę lada dzień to bym to zrobiła ale jak będę musiała czekać do wywołania a to jeszcze 10 dni to chyba za wcześnie na wyciąganie pościeli bo chce żeby Kubuś miał wszystko świeże.

      Ty Atusia do terminu masz zaledwie 2 dni,tylko obyś urodziła w tym czasie i nie musiała się dalej męczyć z balonikiem
      Kubuś ur. 28.05.2009

      Nasz synuś ma już...
      http://suwaczki.slub-wesele.pl/200905281762.html
      Nasz ślub:http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090110650123.html

      Skomentuj


        Śliczne te wasze maluchy dziewczyny!!!

        Yoenne, ja po odciąganiu też czułam takie dziwne kłucie. To chyba oznacza że cyś jest wypróżniony.
        Krystian też miewa zielone grudki w kupce i tez wyczytałam że to norma. Śluz też od czasu do czasu może sie pojawić (wiadomo że nie za często). Jeżeli tylko kolek nie ma - wszystko ok.


        Skomentuj


          Mloda niech moc będzie z Tobą!

          Olcm wiem, że tak piszą, poczytałam trochę. Mimo to ja już chciałabym urodzić, męczę się - wiem że nie tylko ja ale wiem też że moja mała jest do przodu o 2tyg w rozwoju i wiem, że jest gotowa do wyjścia, a za 2 tyg bedę w 37tyg, więc bez tragedii

          Mamanikosia odezwij się Kobito!!!!!!!!!!!!!!!!!

          Miłego popołudnia Mamusie i Maluszki w brzusiach, ja robię kapustkę.

          Skomentuj


            Właśnie,najważniejsze,ze z dzidzią wszystko ok!Napewno Ty tez się denerwowałaś.Teraz odpoczywaj i mało stresu!!!Pozdrawiam!!!

            Skomentuj


              Ubrałam pościel i mi się odechciało... Mąż czaruje mi brzuch, bo mam dziś urodzić i koniec. Ale słuchajcie, poczarował i skurcze mam bolesne... Coś go ta nasza córuś słucha.
              Ewelka ja wole wszystko poszykować, bo nie tyle mój maż co moja mama jest przerażona...

              A powiedzcie mi przygotowałyście już butelki i smoczki dla Maluszków? Bo to chyba zostawie sobie na później...

              Kurcze, ale bolą te skurcze Pomasuje sobie sutki do tego. Z drugiej strony ja chce rodzić, a mi nawet czop nie odszedł... No chyba, że go nie zauważyłam...
              ur. 16.05.2009
              3590 g
              56 cm

              Moje Największe Szczęście





              Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

              Skomentuj


                Dziewczyny jaka nowina! Jednak będę mamą CHŁOPCA! To dlatego tak mnie kopał jak mówiłam do niego "moja kochana" ;D. Kurcze miała być Maja a ona (Ma ja)ja ;D Jestem super szczęśliwa! Prawie o,5kg maluch waży i to 20t i 4 dni .

                Skomentuj

                •    
                     

                  Co do smoczków to jeszcze mam w paczkach,nie otworzone i nawet nie odparzone,ale muszę to zrobić bo smoczek do szpitala potrzebny może być. butelki wraz ze smokami naszykowane mam , tzn. w sensie że odparzone a jak będę chciała użyć to tylko przemyje je , ale to i tak jak po szpitalu wrócę to będę miała czas w razie coś na takie rzeczy.

                  No to miejmy nadzieję że te skurcze uregulują się i będziesz jechać na porodówkę

                  Ja po sprzątaniu musiałam się położyć i odpocząć bo strasznie bolały mnie plecy i z tego wszystkiego przysnęłam,spałam ponad godzinkę,a nawet nie wiem kiedy oczy mi się zamknęły
                  Teraz też mam takiego lenia że nic mi się już nie chce robić.
                  Kubuś ur. 28.05.2009

                  Nasz synuś ma już...
                  http://suwaczki.slub-wesele.pl/200905281762.html
                  Nasz ślub:http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090110650123.html

                  Skomentuj


                    Ja już też mam taką nadzieje... Mąż zanim zasnął powiedział, że mam go obudzić po 19 na mały seksik, żeby tą Malude przyspieszyć
                    Ale szczerze mówiąc to jak Miśka będzie chciała wyjść to wyjdzie... A te dni już tak się strasznie ciągną... Ja nie lubie czekać, a teraz czekam, czekam i aż się doczekać nie moge...
                    ur. 16.05.2009
                    3590 g
                    56 cm

                    Moje Największe Szczęście





                    Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                    Skomentuj


                      witam was ja tęż jestem od dziś na l4 w nocy wymiotywałam i cały świat mi wirował rano to samo a tu na 14 do pracy miałam iść więc poszłam do lekarza i tak siedzę i prawie odpoczywam .

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        elo mamuski
                        dzis bardzo dobry dzione żyganska nie było wiec moze to jakies jednorazowe oby oby.
                        bylismy dzis w ikei i kupilam dywanik i zasłonki dla filipka
                        mamuszka to nielze zabalowałas co?
                        mloda wyluzuj nie przejmuj sie tak ludzmi bo nie warto

                        http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
                        BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
                        .

                        Skomentuj


                          Kochane,
                          Bardzo Wam współczuję tych ostatnich dni - ja już prawie zapomniałam jak to jest. Dziś Natalka ma już 2 tygodnie i byliśmy na pierwszym spacerku. Oczywiście panicznie boję się, że Mała zachoruje, więc ją opatuliłam w wózeczku, a Nasz Skarb od razu zasnął i dopiero się obudziała jak tata wkładał ją do łóżeczka. Spróbujcie trochę pospać, bo przez pierwsze dni to ciężko z tym będzie. Wprawdzie Natalia jest kochana i nie płacze bez sensu, a tylko jak jest głodna, coś ma w pieluszce lub boli ją brzuszek, ale ja się o nią boję, więc w nocy tylko zaczyna się ruszać albo zajęczy, a ja już przy łóżeczku. Mój mąż nie może się przyzwyczaić, że nie mam już brzuszka. Byłam zaskoczona jak szybko zniknął. Dziś się zważyłam i zostało tylko 3 kg na plusie, a na dodatek już mieszczę się w dżinsy, ale z nimi na razie nie szaleję. Niech na razie się zagoi blizna po cc.
                          Zbliża się karmienie Natalki, więc uciekam. Trzymajcie się

                          Skomentuj


                            Dzięki dziewczyny za słowa otuchy!! Tylko jak tu sie nie denerwować mamjeszcze takie pytanko moze któras wie co to moze byc dzis jak wyszłam ze szpitala wybrałam sie na miasto ale po jakims czasie strasznie rozbolały mnie plecy tak całkiem na dole moze ktoras sie orietuje bolalo tak ze musiałam wracac do domu bo nie moglam chodzic

                            Skomentuj


                              Hihi Całe szczęście ze w miarę szybko się dowiedziałaś Gorzej by było jakby później np. w 8 mc-u okazało się ze to chłopak a wszystko dla dziewczynki pokupowane No nic gratulujemy synusia A ja czekam do środy i mam nadzieje że będzie wiadomo

                              Skomentuj


                                dziewczyny te kłucia to mleko nachodzi ja mam to jak karmię z jednej a nachodzi w drugiej,a nieraz w obydwu kłuje i to całkiem nieźle
                                HANULKA 09.04.2009




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X