Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    cześć dziewoje nareszcie jest co poczytać....
    nitka ja miałam wprawdzie szwy rozpuszczalne ale też mi się babrały ostro, ja podmywałam się w szpitalu intimą i niezbyt mi pomogło ale w domu przykładałam gaziki z ciepłym rywanolem a 2-3 razy dziennie podmywałam się w KALIUM to są takie tableteczki które rozpuszczasz w wodzie (robi się ona fioletowa) mi szczególnie to przyniosło ulgę bo po Tantum rosa swędziało mnie jakoś tam... a to jest naturalne, przeciwbakteryjne i odkażające dla mnie rewelacja, no i chodziłam bez majtek bo wietrzenie też przyspiesza gojenie.
    Dziewczyny współczuje wam tych przebojów z karmieniem, ja już od miesiąca karmię tylko bebilonem bo w cyckach już pusto ale jestem zadowolona bardzo, mały mi ładnie śpi i rośnie. Kupki są odwiecznym problemem ale grunt to dużo przepajać! ja ostatnio mojemu małemu przegotowuję wodę z cukrem i daję do picia jako naturalną glukozę - moja mama tak robiła za swoich czasów no i oczywiście koperek, rumianku nie lubi pluje nim... Kupki są co 2 dni ale za to megaduże
    Mój mały już ma 2 m-ce ale jeszcze się nie uśmiecha to znaczy czasem jakieś tam grymasy ale nie tak jak wy piszecie od ucha do ucha... może dlatego że dużo osób widzi codziennie i nie poznaje mnie..nie wiem sama trochę mi smutno z tego powodu przez cały dzień śpi nawet nie mam kiedy z nim "pogadać" no nie wiem....
    Majorka jakie śliczne dziewczynki! a jakie loczki słodkie ma ta starsza
    Last edited by ania_2288; 06-05-2009, 11:19.
    1.03.2009 9:55 FILIPEK

    Skomentuj

    •    
         

      Dzień dobry Mamuśki.

      Kurczaczek Lista piękności! Fajny miałaś pomysł.

      Czy każda z Was dostała wiadomość z moim tel? Ja dostałam tylko od Mamynikosia

      Czy widoczne są już moje zdjęcia????

      Czy u Was też taka pogoda barowa?

      Skomentuj


        Nie, nie jesteś ewenementem, ja też tak męczę się w nocy. Zawsze się przebudzam, kiedy chcę się obrócić na drugi bok, bo brzuch tak ciąży. I dlatego właśnie wypiam do 10 i jestem ostatnio nie wyspana...
        Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

        Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


        Skomentuj


          Cześć dziewczyny.

          Kilka dni mnie nie było, bo ostatnio dopadły mnie straszne migreny, niby dzisiaj już jest lepiej, ale jeszcze mam lekkie zaburzenia wzroku. Najgorsze jest to, że jestem tak przez to nakręcona że nie mogę o niczym innym myśleć tylko o tym czy dziś też mnie to dopadnie.
          Jestem strasznie zdziwiona, bo przed ciążą migrenę miałam ze dwa razy w życiu, a teraz praktycznie od tygodnia pozbyć się tego nie mogę. Poczytałam sobie trochę na różnych forach na ten temat i okazało się, że to wcale nie jest rzadka sprawa taka migrena w ciąży - bardzo często się to przytrafia około 5-6 miesiąca ciąży.
          Niestety nie wolno brać w ciąży tych silniejszych przeciwmigrenowych leków, a paracetamol nie pomaga więc puki co ratuję się herbatka miętową i ograniczyłam spożywanie tych rzeczy co mogą wywoływać pierwsze symptomy migreny.
          Mam nadzieję, że ona sobie pójdzie, bo już nawet mój Adrian się niepokoi. Ostatnio powiedział, że jak mi nie przejdzie to mnie do szpitala zawiezie.

          Trzymajcie więc za mnie kciuki.

          Maluszek bulgocze rano i wieczorkiem, a w ciągu dnia jest grzeczny jak aniołek, chociaż ja wola bym żeby więcej dawał o sobie znać.

          Buziaki





          Zapraszam do glosowania http://mamaczytata.pl/pokaz/8498/jakubek
          Pamiętniczek Kubusia - http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ulkapi;page:-1
          Nasze największe szczęście - Kubuś - 13.10.2009 3600 g. 58 cm.

          Skomentuj


            Cześć dziewczyny.

            Kilka dni mnie nie było, bo ostatnio dopadły mnie straszne migreny, niby dzisiaj już jest lepiej, ale jeszcze mam lekkie zaburzenia wzroku. Najgorsze jest to, że jestem tak przez to nakręcona że nie mogę o niczym innym myśleć tylko o tym czy dziś też mnie to dopadnie.
            Jestem strasznie zdziwiona, bo przed ciążą migrenę miałam ze dwa razy w życiu, a teraz praktycznie od tygodnia pozbyć się tego nie mogę. Poczytałam sobie trochę na różnych forach na ten temat i okazało się, że to wcale nie jest rzadka sprawa taka migrena w ciąży - bardzo często się to przytrafia około 5-6 miesiąca ciąży.
            Niestety nie wolno brać w ciąży tych silniejszych przeciwmigrenowych leków, a paracetamol nie pomaga więc puki co ratuję się herbatka miętową i ograniczyłam spożywanie tych rzeczy co mogą wywoływać pierwsze symptomy migreny.
            Mam nadzieję, że ona sobie pójdzie, bo już nawet mój Adrian się niepokoi. Ostatnio powiedział, że jak mi nie przejdzie to mnie do szpitala zawiezie.

            Trzymajcie więc za mnie kciuki.

            Maluszek bulgocze rano i wieczorkiem, a w ciągu dnia jest grzeczny jak aniołek, chociaż ja wola bym żeby więcej dawał o sobie znać.

            Buziaki





            Zapraszam do glosowania http://mamaczytata.pl/pokaz/8498/jakubek
            Pamiętniczek Kubusia - http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ulkapi;page:-1
            Nasze największe szczęście - Kubuś - 13.10.2009 3600 g. 58 cm.

            Skomentuj


              Dziendobry
              No faktycznie cos zaczyna sie dziac. Wczoraj weszlam dopiero popoludniu i nadrabialam z czytaniem chwile.
              Majorka, śliczne zdjęcia. Ja też mam krecone włosy, wi ęc kto wie- może i Krystian będzie miał baranka na głowie

              Ania, z uśmieszkami jest róznie- przychodzą bardzo wcześnie albo troszke pźnawo, podobnie jak z wyciąganiem rączek, gaworzeniem... Każde dziecko jest inne, rozwija sie we własnym tempie i nie wolno niczego przyspieszać na siłe, ani złościć sie czy panikować kiedy coś nie wygląda książkowo. Nie zamartwiaj sie na zapas i wybij sobie z głowy że Filip Cie nie poznaje. Rozpoznaje Twój zapach, Twój głos, dla niego jesteś wyjatkowa!!! Cierpliwości, a doczekasz sie tego pierwszego suszenia dziąsełek

              Krystian jednego dnia budzi sie raniutko i zasypia dopiero przed poludniem na chwile, zaraz znów pobudka, długie czówanie i krótka drzemka- wtedy mamy czas na zabawe. Gadam do niego, nosze, pokazuje obrazy na scianach, macham grzechotkami, a on różnie na to reaguje.
              Czasem tez budzi sie tylko na cysia i zmiene pieluszki, i znowu kimanko, i też właściwie nie mamy kontaktu w ciągu dnia....


              Skomentuj


                Napisane przez Elo1232 Pokaż wiadomość
                Witam witam,
                Dołączam do Was drogie mamuśki bo termin mam na 4 października.

                To już moja druga ciąża-Franio aktualnie ma rok i 3 miesiące
                Ta ciąża jest inna napewno bo już teraz brzuch mam jak bym była w 5 miesiącu ciąży-podobno przy drugim dziecku tak jest, też tak macie??

                Ogólnie ciąża trochę inna niż poprzednia bo pierwsze 3 miesiące miałam mdłości od rana do nocy, ale już jest ok. Za to teraz zaczynam mieć zgagę ale podobno jak kobieta ma zgagę w ciąży to dziecku rosną włoski śmieszne ale powiem Wam że coś w tym jest. Przy Franiu całą ciążę męczyła mnie zgaga i babcia mówiła "zobaczysz dziecko będzie miało dużo włosów".... cóż babcia się nie myliła Franio urodził się z bujną czupryną i nic mu się włoski nie przetarły więc często na ulicy ludzie mówili ojjj jaka śliczna dziewczynka, jak ma na imię z przekąsem odpowiadam FRANIO

                Pozdrawiam Was wszystkie i dużo zdrówka
                Witam wszystkie przyszłe mamusie i ich brzusie
                Sorki że wpadam na wasze forum ale jak się czyta to aż palce świerzbią żeby coś napisać
                Elo1232ja stawiam na to że u ciebie będzie dziewczynka,ja w domu mam już trójkę 1 chłopak i dwie dziewczynki i przy tych dwóch też miałam mdłości od rana do wieczora,oczywiście każda z nas przechodzi to inaczej,a co do włosków to zgagi nie miałam a malutka szope ma taką że hej,a przy starszej zgaga była nie do wytrzymania a ona była łysa jak kolano więc to chyba tylko zabobony,a w nie nie warto wierzyć.
                Trzymajcie się wszystkie zdrowo i powodzenia życzę
                HANULKA 09.04.2009




                Skomentuj

                •    
                     

                  Witajcie Kobietki!
                  Byłam wczoraj u pana doktora i jest ok. Pooglądałam sobie maleństwo, takie grzeczniutkie było. Na razie jeszcze nie wiem, czy to chłopiec czy dziewczynka. Może za miesiąc już będzie więcej widać. Mój pan doktor stwierdził, że to niemożliwe żebym już je czuła. Ale ja i tak wiem swoje . Już miałam ochotę zapytać go, czy kiedyś czuł ruchy dziecka, ale to byłoby chyba przegięcie nie?
                  Malinka24- zależy jakie są te twoje bóle. Jeżeli takie pobolewania, które mijają to jest to raczej normalne. Brzuszek rośnie, maleństwo potrzebuje więcej miejsca i to może trochę boleć. Ale ja wychodzę z założenia, że i tak najlepiej poradzić się lekarza. Wtedy na pewno będziesz spokojniejsza.
                  Pozdrawiam Was!
                  Mateusz 07.09.2005

                  Skomentuj


                    Napisane przez anulkapi Pokaż wiadomość
                    Cześć dziewczyny.

                    Kilka dni mnie nie było, bo ostatnio dopadły mnie straszne migreny, niby dzisiaj już jest lepiej, ale jeszcze mam lekkie zaburzenia wzroku. Najgorsze jest to, że jestem tak przez to nakręcona że nie mogę o niczym innym myśleć tylko o tym czy dziś też mnie to dopadnie.
                    Jestem strasznie zdziwiona, bo przed ciążą migrenę miałam ze dwa razy w życiu, a teraz praktycznie od tygodnia pozbyć się tego nie mogę. Poczytałam sobie trochę na różnych forach na ten temat i okazało się, że to wcale nie jest rzadka sprawa taka migrena w ciąży - bardzo często się to przytrafia około 5-6 miesiąca ciąży.
                    Niestety nie wolno brać w ciąży tych silniejszych przeciwmigrenowych leków, a paracetamol nie pomaga więc puki co ratuję się herbatka miętową i ograniczyłam spożywanie tych rzeczy co mogą wywoływać pierwsze symptomy migreny.
                    Mam nadzieję, że ona sobie pójdzie, bo już nawet mój Adrian się niepokoi. Ostatnio powiedział, że jak mi nie przejdzie to mnie do szpitala zawiezie.

                    Trzymajcie więc za mnie kciuki.

                    Maluszek bulgocze rano i wieczorkiem, a w ciągu dnia jest grzeczny jak aniołek, chociaż ja wola bym żeby więcej dawał o sobie znać.

                    Buziaki
                    Mnie na szczęście migrena nie dopada. Chyba to co mi najbardziej przeszkadza to niemalejąca wrażliwość na zapachy... przez to jeszcze zdarza mi się wymiotować...

                    Skomentuj


                      hej wam dziewuszki ja sie czuje jak słon mam czesto twardniejacy brzuszek i lekkie skurcze w czwartek zaczynam 36 tydzien ciazy

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        anulkapi nasze maleństwo też jest aktywne od wieczora do rana, wczoraj lekarz wyjaśnił dlaczego tak jest - to ma związek z przepływem tlenu przez macice i tym że mięśnie odpoczywają i są rozluźnione.
                        Oczywiście że będziemy trzymać kciuki, napewno niedługo wszystkie dolegliwości mina
                        będzie Weronika

                        Skomentuj


                          Napisane przez madzia_ma Pokaż wiadomość
                          anulkapi nasze maleństwo też jest aktywne od wieczora do rana, wczoraj lekarz wyjaśnił dlaczego tak jest - to ma związek z przepływem tlenu przez macice i tym że mięśnie odpoczywają i są rozluźnione.
                          Oczywiście że będziemy trzymać kciuki, napewno niedługo wszystkie dolegliwości mina
                          I tak przez cały czas czujesz maleństwo? Moja Majcia to raz kopie mocno raz slabo, a nieraz to spokojna i w ogóle jej nie czuć .

                          Skomentuj


                            Właśnie się totalnie załamałam...
                            Moja mama napisała mi smska, że żona kuzyna już urodziła, a miała termin na jakieś 2 tygodnie po mnie. I teraz mam wrażenie, że ja nigdy nie urodzę, albo że ten stan będzie trwał wieczność, i bez wywołania się nie obędzie....
                            Dżizas :/ No i mam już doła do końca dnia.
                            Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                            Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                            Skomentuj


                              Hej

                              Ja zauważyłam, że śpie minimum 10 godzin. Dzis wstałam do łazienki tylko raz, a tak to całą noc przespałam. Z tym przerwacaniem z boku na bok mam tak jak Wy...
                              Pogoda u mnie straszna, szaro, pada, zimno... A w dodatku wczoraj w ostatniej sekundzie ktoś przebił moją oferte na allegro i nie kupiłam fotelika a poszedł naprawde tanio. No i oczywiście nie moge tego przeboleć...
                              Dzisiaj musze dokończyć pisanie, ale jakoś mi sie nie chce. Skurcze od wczoraj się utrzymują, ale niestety są nieregularne. Może zagonie męża do pomocy i wykuluje się ta nasza Michaśka. Denerwujące są te skurcze, przeszkadzają mi. Jakby były słabsze to ok. Ale są czasem takie bolesne, że strach...
                              ur. 16.05.2009
                              3590 g
                              56 cm

                              Moje Największe Szczęście





                              Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                              Skomentuj


                                Cześć kobietki,ze mną trochę lepiej ale znów mąż mi się rozkłada I jeszcze dziś muszę iść z Kacperkiem do lekarza bo coś mu się zrobiło za uszkiem i zaczyna się paprać,mały jest niespokojny,nie wiem czy od tego czy coś innego.Lepiej niech zobaczy go lekarz.

                                Ania 2288 czy po tym Bebilonie maluszek nie ma kolek?
                                Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                                http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X