Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Pewnie chodzi o znieczulenie zewnątrzoponowe. Ja będe takie miała, bo mam cesarke...

    Ewelka ja własnie nie chce rodzić w terminie. Do 1 maja nie urodze więc niech teraz siedzi do 25 abym spokojnie mogła egzaminy pozaliczać. Albo tak chociaż do 18 maja Chyba dobrze naszym dzieciom w brzuszkach... A szkoda, bo ciepło jest i na spacerki można się wybrać...
    ur. 16.05.2009
    3590 g
    56 cm

    Moje Największe Szczęście





    Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

    Skomentuj

    •    
         

      Czujesz już jej ruchy;-)?

      Skomentuj


        widze ze ktos tu wpada w panike mamuszka wdech i wydech ..powiem Ci tak Ty nie mysl o tym czy 33 tydz to ok na urodzenie dziecka tylko mysl ze masz jeszcze 7 tyg na donoszenie go...i nie ma co sie zamartwiac skurcze ma kazda z nas bole brzucha tez ale trzeba sie trzymac i dac rade bo tak jak napisala Carin dzieciaczek bylby w inkubatorze,teraz jak bylam w szpitalu to lekarz mi mowil o dziewczynie ktora urodzila w 24 tygodniu i ma zdrowego bejbika takze jakby niedaj Boze cos sie stalo to go uratuja..a ty nie mysl sobie ze oni by ci tak szybko pozwolili urodzic..zazwyczj robia wszystko zeby zatrzymac porod zobacz jak bylo w moim przypadku skurcze regularne w 30 tygodniu i jakos dali rade i sie ciesze bardzo ze moj maly jeszcze sie nie urodzil...
        kurczaczku widze ze twoj Filipek to tez taki leniuszek jak moj sie zrobil...ja juz tez czasami go szturam zeby dal znak..rozpisalyscie sie mamuski jest chociaz co czytac
        mamuszka a po co ci az 50 pieluch tetrowych ja mam 4 tylko :/
        Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

        http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







        Skomentuj


          olcm80 z tymi pieluchami to tak przez przypadek wyszło. Nie mogłam kupić w Wawie więc poprosiłam teściową żeby kupiła u siebie, a później o tym zapomniałam, znalazłam fajne w Wawie i kupiłam aż 30, bo mi siostra powiedziała że pieluch tetrowych nigdy za wiele, że są wielofunkcyjne i że się przyda każda ilość. No to mam 50 pieluszek
          Umówiłam się dziś na 20 na USG prywatnie, do jakiegoś nowego lekarza. Martwi mnie ten mój ciągle twardy brzuch, dzidzia się mniej rusza i jakoś inaczej ją czuję. Wolę iść i mieć spokojną głowę, zamiast zamartwiać się całą noc i czekać na moją wizytę do 15 maja.
          Dziewczynki mam prośbę do Was, mój mąz 17 maja ma urodziny, chcę sprawić mu coś extra. To będą jego ostatnie urodziny bez Marysi, (jak się ona urodzi nie będziemy obchodzić Naszych hucznie tylko Jej) i chcę żeby był naprawdę zaskoczony i zadowolony. Pomóżcie coś wymyślić, zaznaczę, że:
          - nie mam prawa jazdy, więc wycieczki odpadają
          - mogę wydać max 400zł, więc bez szaleństw
          - ciuchy odpadają, niedawno bylismy na zakupach dla niego
          - nie bardzo mam się jak ruszyć z domu, mogę zamawiać przez net
          - mąż kocha słodycze
          - sexy bielizna odpada, nie produkują w rozmiarze XXXXXL
          - nie uśmiecha mi się stać przy garach caały dzień, więc żadnej kolacji do robienia w domu
          Jak widzicie, nie ma łatwo, więc proszę o pomoc

          Skomentuj


            biedronka obowiązkowe w sensie że jak potrzebujesz to nikt ci tego nie odmówi nie jak w większość polskich szpitali. Oczywiście chodzi mi tu o poród we Francji bo tutaj rodzę i dlatego nie pamiętam nazwy znieczulenia bo nie jest po polsku.
            Kubuś ur. 28.05.2009

            Nasz synuś ma już...
            http://suwaczki.slub-wesele.pl/200905281762.html
            Nasz ślub:http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090110650123.html

            Skomentuj


              Czuje . Jeszcze niezbyt mocno, ale już bryka .

              Skomentuj


                A co do tego żeby znieczulenie było bezpłatne to dodam tylko że mam tutaj ubezpieczenie po mężu i za znieczulenie nie płace nic
                Kubuś ur. 28.05.2009

                Nasz synuś ma już...
                http://suwaczki.slub-wesele.pl/200905281762.html
                Nasz ślub:http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090110650123.html

                Skomentuj

                •    
                     

                  mamuszka
                  wiem , kocha słodycze więc może jeśli lubi jakieś fajne kąpiele to kup mu np czekoladowy płyn do kąpieli , trochę babskie? ... mój uwielbia pluskać się w takich rzeczach, albo truskawkowe fajny zapach a nie pozostaje na skórze przynajmniej ja nie odczuwam żeby damian pachniał truskawkami:P.
                  A jeśli nie takie coś to może jakiś kosmetyk ? plus drobiazg ze słodyczy.
                  a o dzidziula nie martw się , ja też dziś się źle czuje a mianowicie mam cały czas tak jakby temperaturę ... nie wiem z czego to wynika jestem rozpalona i w ogóle.A poza tym jakbyś urodziła wcześniej to i tak byłoby na pewno wszystko ok , ale ja trzymam za ciebie kciuki i będzie dobrze zobaczysz!.

                  Skomentuj


                    Napisane przez Carin Pokaż wiadomość
                    Czuje . Jeszcze niezbyt mocno, ale już bryka .
                    No to zazdroszczę;-) pewnie i ja niedługo zacznę coś odczuwać..;-)

                    Skomentuj


                      Oj, Ewelka Ty szczęściaro! To ja lecę za Tobą do tej Francji!!! Też chcę znieczulenie, bo boję się bólu...
                      Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                      Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez sayapoamore Pokaż wiadomość
                        No to zazdroszczę;-) pewnie i ja niedługo zacznę coś odczuwać..;-)
                        Śmieszna jest, bo najczęściej daje o sobie znać jak podszczypuje brzuszek .
                        albo wieczorem jak mnie mąż po brzuchu głaszcze.

                        Skomentuj


                          dziewczyny, w ogole to chciałam wam powiedzieć ..
                          a właściwie sama nie wiem zastanawiam się nad tym.
                          Czy nie powinnam opuścić forum i przestać się wypowiadać?..
                          po prostu uraził mnie wątek ''młoda mama gorsza nie?''
                          tam zapanował istny konflikt , zostałam zmieszana z błotem
                          przez byłą czerwcową mamę , a właściwie równo sobie dałyśmy,
                          nie chce w sumie odchodzić z czerwca jednak, bo fajnie mi się z wami pisze
                          bo czuje że się rozumiemy , ale sama nie wiem co powinnam zrobić lepszego dla siebie.

                          Skomentuj


                            Napisane przez MłodaM.17 Pokaż wiadomość
                            dziewczyny, w ogole to chciałam wam powiedzieć ..
                            a właściwie sama nie wiem zastanawiam się nad tym.
                            Czy nie powinnam opuścić forum i przestać się wypowiadać?..
                            po prostu uraził mnie wątek ''młoda mama gorsza nie?''
                            tam zapanował istny konflikt , zostałam zmieszana z błotem
                            przez byłą czerwcową mamę , a właściwie równo sobie dałyśmy,
                            nie chce w sumie odchodzić z czerwca jednak, bo fajnie mi się z wami pisze
                            bo czuje że się rozumiemy , ale sama nie wiem co powinnam zrobić lepszego dla siebie.
                            MłodaM.17 pozwól, że się wtrące... ale skoro lubisz tutaj pisać i Ty jesteś lubiana to w czym problem? Nie bierz wszystkiego do siebie, kto coś pisze, bo nie wszystko Ciebie dotyczy. Próbowałaś zakopać konflikt... nie udało się... ale zrobiłaś wszystko co mogłaś.
                            Julek: 10/3/2008

                            Skomentuj


                              familytree.
                              miło że chociaż ty.

                              Skomentuj


                                biedronka powiem ci szczerzę że jakbym wiedziała że idę rodzić i nie wiadomo czy dostane znieczulenie to też pewnie bym się bała..a tak to nie myślę o tym,wiem że jak przyjdzie czas na bóle to i przyjdzie czas na znieczulenie nie stawiam porodu w złym świetle dzięki właśnie temu znieczuleniu... wyobrażam sobie twój strach, w Polsce ciężko o co kol wiek a jak już są szanse to za wszystko trzeba płacić a tak być nie powinno!!! Kobieta powinna mieć szanse urodzić bez bólu i dobrze wspominać swój poród! Mam nadzieję że w twoim jak i innych mamusi przypadku będzie poród bezbolesny!!!:
                                Kubuś ur. 28.05.2009

                                Nasz synuś ma już...
                                http://suwaczki.slub-wesele.pl/200905281762.html
                                Nasz ślub:http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090110650123.html

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X