Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Hej dziewczyny, kilka dni mnie nie było - wyskoczyła mi delegacja - ale już do Was wróciłam
    Ja również mam biały śluz i uspokajam Was, że nawet w sporej ilości w ciąży jest to zjawisko jak najbardziej normalne. Mnie tylko niepokoi fakt, że czasem ten śluz ma kolor beżowy, a czasem mam upławy brązowawe ale lekarz mnie uspokaja, że to również normalne. Jutro konsultuje się z innym lekarzem

    Pozdróweczki dla Was
    8.03.2008 - puste jajo płodowe
    14.02.2009 - histeroskopia (usunięcie przegrody macicy)

    23 dc - Beta HCG 9,1 mIU/ml
    34 dc - Beta HCG 6378,0 mIU/ml
    42 dc - bijące serduszko, CRL 3,6 mm

    Moje największe szczęście - Fasolinka - 7 tydz. i 5 dni
    10 tydz i 2 dni
    Czekamy na Ciebie dziecinko

    Skomentuj

    •    
         

      Carin też biore Feminatal .
      co z twoim pieskiem, dlaczego musi byc uspiony, bardzo mi przykro, ja kilka lat temu też musialam uspic swojego, straszne dlugo plakalam
      http://www.mamacafe.pl/forum/gallery...imageuser=5403

      Vanessa- Maria urodziła się 26.09.2009. o godz.23:50
      waga 3030 53cm

      Skomentuj


        Ma już 14 lat, chore nerki i na każdy antybiotyk jej organizm reaguje jakimiś drgawkami . Męczy się biedna tylko.

        Skomentuj


          na stronie noworodek.pl jest ankieta, z ktorej podobno mozna sie dowiedziec co sie urodzi,hmmm mi na razie wychodzi dziewczynka, zobaczymy...
          http://www.mamacafe.pl/forum/gallery...imageuser=5403

          Vanessa- Maria urodziła się 26.09.2009. o godz.23:50
          waga 3030 53cm

          Skomentuj


            Napisane przez evela Pokaż wiadomość
            na stronie noworodek.pl jest ankieta, z ktorej podobno mozna sie dowiedziec co sie urodzi,hmmm mi na razie wychodzi dziewczynka, zobaczymy...
            madrosci ludowe madrosciami ale ja sie zdaje na usg



            Rosne...
            14.09.2009 4170 gr, 51 cm
            17.09.2009 3810 gr, 51 cm
            13.10.2009 4750 gr, 56 cm
            16.11.2009 5620 gr, -
            16.12.2009 6700 gr, 62 cm
            19.03.2010 8150 gr, 68 cm
            17.06.2010 9250 gr, -
            06.09.2010 10600 gr, 77cm
            14.12.2010 11600 gr, 81cm
            05.05.2011 11900 gr, 83cm
            20.09.2011 13200 gr, 90cm
            14.01.2012 14300 gr, 93cm
            19.07.2012 15500 gr, 98cm



            Skomentuj


              Witam wszystkie mamusie

              Widzę że wam pogoda dopisuje, a u mnie pochmurno i troszkę pada ,więc spacerek to nie za dobry pomysł
              No to miłego dnia mamusie i nie spalcie się za bardzo na tym słoneczku
              Kubuś ur. 28.05.2009

              Nasz synuś ma już...
              http://suwaczki.slub-wesele.pl/200905281762.html
              Nasz ślub:http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090110650123.html

              Skomentuj


                Hej Majóweczki,
                U mnie ostatnie przygotowania przed szpitalem, więc na razie na spacerek się nie wybieram. Poza tym od słoncu już zrobiły mi się jakieś plamy na twarzy. W necie przeczytałam znów, że to normalne - bo teraz mocno działają hormony. Oby tylko te plamy mi nie zostały.
                Pozdrawiam

                Skomentuj

                •    
                     

                  Witam Was, Drogie Majóweczkowe Mamuśki!

                  U mnie dziś nieco lepiej, bolą mnie już tylko plecy. W piątek miałam ciężką noc. O 4 nad ranem obudził mnie straszny ból pleców i albo ten ból promieniował aż do brzucha albo miałam pierwsze mocniejsze skurcze. Teraz ciężko mi stwierdzić co to było, w każdym bądź razie bardzo się wymęczyłam, ale po godzinie na szczęście wszystko się uspokoiło. Niestety w sobotę obudziłam się obolała i bardzo zmęczona, więc cały dzień miałam do d...duszy! Dziś wstałam jakoś bez humorku, więc weekend spisany na straty, tak jak sobie chwaliłam poprzedni weekend.

                  Popołudniu mamy gości - przyjeżdża do mnie siostra z mężem i półrocznym synkiem, druga siostra i brat, więc może ta niedziela nie będzie taka zła...

                  Teraz ciągle zastanawiam się kiedy u mnie nastąpi rozwiązanie, skoro coraz częściej miewam takie dziwne akcje?!

                  Misiulka trzymam za Ciebie i Wasze dzieciątko mocno kciuki! Na pewno dacie sobie radę. Czekamy na jakieś wieści jak tylko wrócisz do domu.

                  Tymczasem u mnie zaczął się dzisiaj 38 tydzień ciąży
                  Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                  Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                  Skomentuj


                    To moze napisze cos o sobiejestem w 28 tygodniu ciazy termin mam na 29 lipca.i nosze w brzuszku bliznieta prawdopodobnie bede miec córcie i synkaogolnie czuje sie dobrze chociaz ostatnio czesciej twardnieje mi brzusio.nie boli mnie to ale jest nieprzyjemne.biore nospe i duuzo odpoczywam.dzieki za przyjecie mnie do lipcoweczek.
                    titka78

                    Skomentuj


                      Napisane przez madzik291 Pokaż wiadomość
                      Sikornik Ty również nie patrz na to ,że skurcze są nieregularne,poprostu pakuj się. Co się będziesz kobieto męczyła,dadzą ci kroplówkę
                      Czwarty dzień moich nieregularnych ale bolesnych skurczy trwa (+ bonus w postaci różowego śluzu w sporej ilości) i totalny brak łaknienia...
                      jutro mam termin wg. miesiączki i jutro rano jadę do szpitala, mam w dupie te położne - gadałam z czterema, każda wie swoje

                      jedna mi nawet powiedziała że: Pani to nie wie jeszcze co to znaczy ból skoro jest w stanie złapać za słuchawke i zadzwonić - no ręce mi opadły
                      czyli trzeba zdychać z bólu żeby móc sobie powiedzieć: teraz na pewno rodzę
                      no wkurzyła mnie głupia pipa!!!!!!

                      jadę jutro z rańca na izbę, będzie mój gin prowadzący więc nie dam sie spławić nikomu

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        no tak.... w przyszłym tygodniu przeprowadzka... no ja czekam do 11 lipca, to już 30 tydzień... i im bliżej tym jakos gorzej sie czuje psychicznie i boję się porodu

                        Skomentuj


                          Carin a jak konkretnie nazywa się ten Twój wózek?? Spojrzę sobie później jakie cacko nabyłaś. Ja już dzisiaj po udanych zakupach. Kupiłam sobie bluzeczkę taką luźną żeby była już bo ciepło na dworzu a ja nie mam w czym chodzić. Oprócz tego kupiliśmy śpioszki dla naszej dzidzi z napisem : "Kocham moją Babcię" Moja mamie tak się spodobało że zaraz chce kupić też z napisem dla dziadka żeby nie był gorszy hihi No i oprócz tego dwie kurteczki z welurku takie grubsze Dziewczyny jak tak czytam co Wy bierzecie to aż stracha mam, bo ja oprócz kwasu foliowego biorę tylko Ascofer(żelazo) bo mam anemie.

                          Skomentuj


                            Dziewczyny, gdyby ktoras z Was potrzebowala Duphastonu to mam 2 opakowania nietkniete nawet, odsprzedalabym taniej, bo ja kupilam ale w koncu nie wzielam bo bol ustapil zaraz po wizycie u lekarza. Kupilam jakies 2 m-ce temu.
                            Tymoteusz - ur. 03.09.09

                            Skomentuj


                              Mnie też ostatnio boli głowa, ale nie wiem czy to czasem nie przez pogodę...
                              Żołnierz strzela, Pan Bóg kule nosi.

                              Antek - 6 listopada 2009r.

                              Skomentuj


                                hej mamuski dziekuje napewno bedziemy bawic sie dobrze i obiecuje pochwalic sie prezentami...moj Mati chyba tez ma treme przed impreza bo zmienil pozycje:/ zaraz bedzie dopiero placz jak nie bede sie miala w co ubrac:P az sie boje, a Wy jak tam jakie plany na popoludnie? mamuszka jak tam po pikniku? Mloda widze ze znowu masz nowy suwaczek ladny.. kurcze slyszalyscie o wirusie grypy?? mam nadzieje ze do nas nie dojdzie:/





                                Last edited by olcm80; 26-04-2009, 16:51.
                                Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                                http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X