Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    A u nas zbiera się na deszcz.
    Jutro mój starszy syn jedzie z dziadkami na wakacje, więc dziś pakowanie, kino może basen późną wieczorową porą.
    A narazie słodkie lenistwo.
    Właśnie był pan od moskitier, za tydzień żaden robak się nie prześlizgnie.




    i Bartek :-)

    Skomentuj

    •    
         

      Ojej Ty to się masz z tymi rybami Ankasos
      Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

      Skomentuj


        Dziewczyny wytrzymacie te 3 miesiące na zwolnieniu, siedzę w domu od 6 tygodnia ciąży, też myślałam że nie wysiedzę, ale jakoś to polubiłam. przede wszystkim się wysypiam, chociaż czasem robię sobie drzemkę tak koło 14:00
        Mój lekarz wysłał mnie na zwolnienie tak wcześnie, bo staraliśmy się o dziecko prawie 8 lat poza tym brałam leki na podtrzymanie i miałam bóle podbrzusza, więc woleliśmy dmuchać na zimne. Atmosfera w pracy też nie sprzyjała spokojowi. Szefostwo akurat się rozchodziło i wszystkie swoje brudy wyciągali wśród pracowników. Strasznie mnie takie sytuacje stresowały.





        Zapraszam do glosowania http://mamaczytata.pl/pokaz/8498/jakubek
        Pamiętniczek Kubusia - http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ulkapi;page:-1
        Nasze największe szczęście - Kubuś - 13.10.2009 3600 g. 58 cm.

        Skomentuj


          ^^ hehe praca trochę skomplikowana ^^ hmm, szkoda tylko, że tak mało mam się tu udziela. Bo na pewno listopadowych mam jest wiele ;]


          Pomóżcie mi zdobyć brakujące punkty!!! PROSZĘ

          http://www.100zl.net/?t=58539166

          Skomentuj


            Ja Wam to moge zrobić jak chcecie .

            Skomentuj


              Anulkapi - tyle lat starań, to się nie dziwię i podziwiam, my z mężem chcieliśmy mieć dziecko od razu po ślubie i po odstawieniu pigułek udało się po 4 miesiącach, a ja przez ten czas niemal obsesyjnie myslałam o ciąży, może po jakimś czasie po prostu nabiera się dystansu, nie wiem, a jak było z Tobą?
              Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
              Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


              Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


              http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

              Skomentuj


                Hej mamuśki
                Dzisiaj mi humor dopisuje, bo się w końcu wyspałam wstałam sobie ładnie elegancko o 10 i nic narazie nie robie, bo jest stanowczo za gorąco... w cieniu 30st
                Jak narazie żadnych skurczy ani tym podobnych tylko pokaz nóżek rączek i pośladków naszej małęj księżniczki
                Jeszcze muszę iść do sklepu, ale nie wiem jak to będzie bo na chwilę wyszłam przed dom i myślałam, że się rozpuszczę.
                Wpadniemy później... mam nadzieję, że będę miała co poczytać, bo cosik mi się dzisiaj nudzi
                Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




                25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
                06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
                27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
                Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
                14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
                15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

                18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

                Skomentuj

                •    
                     

                  Ja też nie cierpię robactwa, a obsesyjnie boję się ciem, to niczym nieuzasadniony, irracjonalny, paniczny lęk. Jak ćma wpada do pokoju to z krzykiem uciekam. Kiedyś jak byłam sama w domu i ćma wleciała, to pół nocy przesiedziałam w łazience, aż mój brat wrócił do domu i ją zabił. Wiem, ze to głupie, ale nic na to nie poradzę. Już i tak nauczyłam się spokojnie wychodzić jak taka mała się przypałęta, ale na te wielkie włochate nie dam rady.
                  A Wy macie jakies takie lęki?
                  Miłego dnia
                  Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
                  Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


                  Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


                  http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

                  Skomentuj


                    Nie cierpię os, pszczół itp.
                    Zresztą mam silą alergie na ich jad.
                    Gdy byłam małym dzieckiem, włożyliśmy kij w gniazdo dzikich os. Byłam pogryziona wszędzie, miałam osy w ustach, w uszach.
                    Od tej pory nie lubię os, kiedyś uciekałam, odganiałam się od nich. Potem ktoś mi wytłumaczył,że to jeszcze gorzej, więc już nie uciekałam w panice, tylko bardziej to kontrolowałam.To jedyne zwierzątka, które zabijam, jak już wleca do mego mieszkania.
                    Nie jem lodów na zewnątrz, unikam miejsc w których jest ich pełno.




                    i Bartek :-)

                    Skomentuj


                      Już
                      Last edited by Carin; 17-07-2009, 12:24.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Zrobiłam listę, jak kogoś pominęłam lub coś przekręciłam z góry przepraszam .

                        OTO LISTA:

                        kasiulina30.10.2009r. synek
                        michalinka400 - (?)
                        Miska12 - (?)
                        sagapoamore - 1.11.2009r. córcia
                        Zoltala - 1.11.2009r. synek
                        melka 102 - 7.11.2009r.
                        madzia15 - 7.11.2009r.
                        goda24 - 8.11.2009r. synek
                        rena09 - 8.11.2009r. synek
                        vaja - 8.11.2009r.
                        kara_boska - 06.11.2009r. synek
                        mrufka3 - 20.11.2009r
                        madzia 14 - 21.11.2009r.
                        Matajkaa - 25.11.2009r. córcia (?)
                        misiakowska - 26.11.2009r. synek
                        Asiek888 - 27.11.2009r.
                        endia - 28.11.2009r.
                        Last edited by Carin; 02-08-2009, 09:43.

                        Skomentuj


                          Ja nie lubie wszystkich owadów, brzydze się nimi i się ich boje. Na szczęście niemam uczulenia na jad osy czy pszczoły.
                          Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                          Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                          Skomentuj


                            może coś nie tak w wodzie a objawy jakieś miała kropki na ciele albo białe płetwy przyglądnij sie reszcie
                            HANULKA 09.04.2009




                            Skomentuj


                              dziewczyny jak każda pójdzie do pracy to tu pusto jak cholera będzie i co ja będę robiła
                              HANULKA 09.04.2009




                              Skomentuj


                                Yoennenasze Haniule nie dość ze w tym samym wieku to jeszcze tyle samo ważą i tak samo główkę trzymaja nawet te młodsze od naszych już wyżej mają a nasze wciaż lezą na płasko,ja już nie wiem czemu tak jest i chyba to racja że karmione butelką to silniejsze i większe
                                HANULKA 09.04.2009




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X