Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    sayapoamore proponuje zebys zrobila liste mamus listopadowych w pierwszym poscie w tym temacie . fajny wglad w wasze terminy, a jak zaczniecie sie rozsypywac bedzie mozna porownac wielkosci waszych malenstw

    Skomentuj

    •    
         

      ale co masz namyśl?? kiedy brzuszek stanie się twardy?? bo jeżeli o to ci chodzi to kiedy tylko brzuszek się pokazuje to jest twardy i czym maleństwo większe tym brzuszek wiekszy i twardszy

      Skomentuj


        A moja gin powiedziała, że mam twardy brzuch i da mi coś rozkurczowego...

        Skomentuj


          Lusiu to jest moje gg 425616,tam mozemy sie wymienic danymi,na nk.Oczywiscie dla reszty grudniowych mamusiek rowniez
          Carin,ja jestem dopiero prawie w 8 i tez czuje lekki bol w okolicach jajnikow.Taki dziwne klucie.To chyba normalne co?

          Skomentuj


            Ja czytałam, że to może być od tego, że macica się powiększa...

            Skomentuj


              A jak tu wogole sie wstawia zdjecie Carin?

              Skomentuj


                Carin;p ooooo ja;p dawno nie gadałyśmy..:P nie wiedziałam że już wiesz, że będziesz miała niunie;] w którym tygodniu się dowiedziałaś;>? Ja sama chciałabym mieć dziewczynkę.. ale pewnie niedługo sie dowiem.. teraz jestem w 13 tyg. napisz mi jak sie czujesz i w którym tyg. jesteś..;*

                Buziaki;*:*:* maleństwa;*

                Skomentuj

                •    
                     

                  Tez o tym slyszalam,ze to wszystko przez macice

                  Skomentuj


                    Wchodzisz w galeria cafe (obok blogi cafe i forum cafe) wybierasz kategorie (np. brzuszki w ciazy) i tam na dole jest opcja wstawienia zdjecia .

                    Skomentuj


                      dzieki

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez Carin Pokaż wiadomość
                        No niby ja też wielka nie jestem przed ciążą 169cm i 54kg, a do 20tyg. mam dopiero 0,5kg do przodu...
                        Ja jestem w 41 tygodniu a do przodu mam 23 kg.
                        Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                        Waga 4180 i 58cm


                        Skomentuj


                          Cześć dziewczyny, czuję, że pomału uzbiera nas się trochę na tym forum.

                          Dzięki za miłe odpowiedzi. Ja narazie czuję się rewelacyjnie, tylko czasem strasznie boli mnie krzyż, ale to do takiego stopnia, że się ruszyć nie mogę - poza tym jest wszystko ok. Narazie nie mam zgagi i mam nadzieję, ze mnie to ominie tak jak wogóle nie miałam mdłości i wymiotów.

                          Katinkass - czasem mi się zdaje, że za bardzo się rozpieszczam, ale nie zamierzam puki co z tego rezygnować.

                          Co do wielkości brzucha, to chciałabym żeby był większy, bo wydaje mi się, że o wogóle nie rośnie, choć wszyscy na około mówią, że już sporo widać, może dlatego, że ja oglądam się co chwilę to dlatego nie widzę różnicy, oni widzą bo nie mają tego na codzień.

                          Pozdrowionka





                          Zapraszam do glosowania http://mamaczytata.pl/pokaz/8498/jakubek
                          Pamiętniczek Kubusia - http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ulkapi;page:-1
                          Nasze największe szczęście - Kubuś - 13.10.2009 3600 g. 58 cm.

                          Skomentuj


                            Monurka gratulacje!!!

                            Zazdroszczę Ci bardzo tego porodu w terminie szczególnie.
                            Gdy obliczałam z położną date porodu i sugerowałabym się tym, że okres dostaje co 28 dni to termin miałabym na 26 kwiecień ale, że miałam co 25 dni więc obliczyła 22 kwiecień. Czyli można powiedzieć, że w niedziele jest ostatni planowany termin
                            Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                            Waga 4180 i 58cm


                            Skomentuj


                              Ja mam tak samo jak Carin. Brodawki mi się powiększyły i ściemniały, a sutki są przesuszone i jakby to powiedzieć sterczące , ogólnie piersi powiększyły mi się o jakieś półtora rozmiaru i niestety nadal czasem bolą.

                              Jeśli chodzi o jedzenie to ostatnio miałam fazę na zupę ogórkową, ale chyba już się z dzidzią przejedliśmy, a teraz non stop muszę mieć w domu paluszki solone. Oczywiście jak mam okazję to nie odpuszczę lodów z dużą ilością polewy czekoladowej, a co mi tam odchudzać się będę po porodzie, a teraz bezkarnie mogę sobie przytyć, oczywiście w granicach rozsądku.
                              Zapomniałabym - od samego początku ciąży mam straszną ochotę na zimne mleko, potrafię wypić go nawet litr dziennie





                              Zapraszam do glosowania http://mamaczytata.pl/pokaz/8498/jakubek
                              Pamiętniczek Kubusia - http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ulkapi;page:-1
                              Nasze największe szczęście - Kubuś - 13.10.2009 3600 g. 58 cm.

                              Skomentuj


                                witam kolezanki
                                ja podobnie mam spakowane rzeczy , dla maluszka nic nie biore, bo u nas w szpitalu daja ubranka. maz tylko przy odbiorze nas, wezmie ubranko dla synka.

                                Atusia ja tez dzis malo ruchow czuje, powypina sie troszke i znow cisza. Mowia, ze przed porodem te ruchy moga oslabnac co moze nas zaniepokoic, wazne ze sie rusza

                                mi zostalo do terminu 10 dni, nic sie nie zapowiada, zeby cos wczesniej sie ruszylo, od czasu do czasu brzuch twardnieje i boli jak na okres, ale to pewnie normalne.

                                pozdrawiam i zycze milego wieczoru


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X