Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ale mimo to ciągle się boję, dostałam od ginekologa tabletki scopolan i biore go mimo, że na ulotce pisze, żeby w ciąży tego nie brać... Bo coś mi się tam kurczy.

    Skomentuj

    •    
         

      a my mamy wlasnie czkawke

      http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
      BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
      .

      Skomentuj


        wiem właśnie znaczy moja lekarka nie wykonuje usg no ale jeszcze mnie nie skierowała dziwne bo mam ciąże wysokiego ryzyka no ale 8 maja kolejna wizytę i już ja po proszę o częste usg bo ona współpracuje z rożnymi specjalistami chociaż to dobre

        Skomentuj


          olcm ojej 5 lat? dlugo ja bym zbzikowlala

          http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
          BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
          .

          Skomentuj


            Yoenne, ja sciagam po 60 ml, bo na opakowaniu z laktatora pisze, zeby jednorazowo uzywac go gora 7 minut, a troche ta 60 czasu mi zajmuje, poza tym moze za szybko chce to zrobic bo po chwili cyc troche pobolewa. Krystian najpierw ciagnie z butli, a potem przystawiam go jeszcze do cyca (tego samego)- chodzilo o to zeby przyzwyczail sie do butelki. Jutro maly zostaje z babcia i chce przygotowac jej ze 120 ml zapasu, bede musiala zrobic to na 2 raty no i przekonamy sie ile synus wciaga za jednym zamachem.


            Skomentuj


              A czemu wysokiego ryzyka jeśli można wiedzieć?

              Skomentuj


                hm to dziwne ze dal ci tabletki chociaż w ciąży są nie wskazane może zadzwoń do niego i upewnij się ze dal ci odpowiedni lek no ale z drugiej strony skoro soc się kurcz w sumie lekarze wiedz chyba co robią

                Skomentuj

                •    
                     

                  No niby wiedza.... Ale wolałabym coś bezpiecznego ;P.

                  Skomentuj


                    gratulacje dla wszystkich mam. Ja dzisiaj wyszłam ze szpitala z córeczką urodziłam 20 kwietnia Milenka wazy 3350 długa 56 . porut trwał od 10;30 do 17;20 było cięszko ale wszytko jest ok
                    Milenka juz na nami od 20 kwietnia

                    Skomentuj


                      nie dziwie się tobie znaj mnie to ja już bym wysłała sms do mojej lekarki z prośba o jakiś zamiennik bezpieczniejszy

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        baaaardzo gratuluję i jeszcze bardziej zazdroszczę

                        czyli Mała urodziła się w terminie, dobrze widzę ???

                        Skomentuj


                          A kiedy brzuch powinien stwardnieć?

                          Skomentuj


                            Gratuluję wszystkim mamom, które już urodziły!

                            Skomentuj


                              jedynie tel mi zostal...tesknie strasznie no ale co zrobic...chociaz mamy takie plany ze wrocimy w tym roku...my tez mamy czkawke wlasnie chyba Filipek nas zarazil:P...ide pokibicowac przy sprzataniu autka
                              Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                              http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                              Skomentuj


                                Napisane przez kara_boska Pokaż wiadomość
                                Cześć Dziewczyny!

                                Mam 28 lat i 12 listopada (jak dobrze pójdzie) urodzę Dzidziusia.

                                Czuję się raz lepiej, raz gorzej, trochę wymiotuję. Gina wykryła u mnie krwiaka i muszę łykać duphaston. 29 kwietnia mam wizytę i trzymam kciuki, żeby wszystko było już ok. Na razie dostałam L4 co za bardzo mi się nie podoba, bo uwielbiam swoją pracę. No ale cóż.

                                To moja pierwsza ciąża i na razie jestem trochę skołowana. Powoli dociera do mnie, że noszę w sobie małego człowieka i jakie to jest niesamowite.
                                Ostatnio na USG widziałam jak mały się ruszył i chyba to mi dopiero uświadomiło w jaki stanie się znalazłam.

                                Trzymam kciuki za Was!

                                No witamy!!

                                bardzo fajnie, ze do nas dołączyłaś jak widać jest nas już coraz więcej..;-)
                                Gratuluje ciąży!;-) i mam nadzieje, że będziesz tu do nas zaglądać;-)

                                Trzymaj się cieplutko, dbaj o siebie i życzę miłego dnia*

                                Pozdrawiam;*

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X