Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Kurczaczku najgorzej jest właśnie z daleka od rodziny, czaaasem ktoś mnie odwiedzi ale to naprawdę rzadko, takto sama jak palec. Mąż też jak ma chwilę wolną to nie chce przesiadywać wiecznie ze mną, ma swoje hobby, kolegów, nie mogę mu zabraniać czegoś tam bo siedzę sama i potrzebuję towarzystwa. W sumie mogłabym chodzić do pracy ale nie uśmiecha mi się wysłuchiwać krzyków, opowieści "kto z kim i ile razy", mam dość klientów marudzących i takich który myślą że wszystko im wolno.
    Wawa jest specyficzna, są tu specyficzni ludzie, ja pracuję w naprawdę dużej firmie a tu są sami karierowicze, wyścig szczurów i pęd za premią, kasą, uznaniem, nową bryką, ciuchami od znanego projektanta, coś czego ja (ze wsi) nie znałam. Gdy Miałam dość, akurat zaszłam w ciążę i od razu myknęłam na zwolnienie, żyję sobie w swoim rytmie, tylko troszkę samotna
    Ale mi się zrobiło....

    Skomentuj

    •    
         

      Miną piersi, a zaczną się bóle miednicy .

      Skomentuj


        Carin ma racje jak na moje ból miednicy jest gorszy a wogole strasznie ci zazdroszczę tez bym chciała być w 20 tyg a tu dopiero 8......ej monis daj swojego linka do NK chociaż tak się zobaczymy

        Skomentuj


          Lusiu a ja nie mogę powiedzieć, że też bym się z Tobą zamieniła hihi . Mi bardziej cierpnie i boli prawa strona miednicy i trochę krzyż.

          Skomentuj


            wiem jak to jest ja przy pierwszej ciąży tez miałam takie dolegliwości tylko ze mi się w III trymestrze dopiero zaczęły i jeszcze do tego spojenie łonowe strasznie mnie bolało i ta dolegliwość została mi do dziś.

            Skomentuj


              A mnie tak czasem macica kłuje mniej więcej na wysokości jajników. Miałaś takie coś?

              Skomentuj


                Hej dziewczyny! Apropos piersi to mi bardzo zciemnialy po bokach i prawie wcale nie urosly, no moze troszeczke.
                A na zaparcia to sliwki suszone - mnie pomogly. Od czasu do czasu sliweczka i wszystko jest ok.
                Tymoteusz - ur. 03.09.09

                Skomentuj

                •    
                     

                  no no bez rozklejania mi sie tu...ja tez mieszkam w usa juz 5 lat i nie widzialam swojej rodziny....wiec nie narzekajcie...o porodzie tez juz pisalam kiedys ze u mnie to nie ma najmniejszego problemu ze szpitalem czy z czymkolwiek...szpital mam wybrany od poczatku ciazy, lekarz prowadzacy odbiera porod, znieczulenie, wlasny pokoj, porod rodzinny, polozna wszystko zapewnione i nie musze za to placic...dlatego ciesze sie strasznie ze bede tutaj rodzic i nie musze sie o to wszystko martwic...tak jak napisala angelina u niej tez jest inaczej...w kazdym kraju to inaczej wyglada....nie ma co sie stresowac..bedzie dobrze





                  Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                  http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                  Skomentuj


                    Mi brodawki ściemniały i sutki się przesuszają....

                    Skomentuj


                      a moj Mati tez glowka odwrocony do dolu prawidlowo juz od 20 tygodnia...Emilko widze ze byla zmiana imienia...chyba miala byc Natalka a jest Kornelia
                      Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                      http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                      Skomentuj

                      •    
                           

                        tez tylko mowie ja II trymestr przechodziłam świetnie te dolegliwości zaczęły mi się przy pokaźnym brzuszku do tego jeszcze ból w dole brzucha jak już mała się obróciła ale szczerze nie straszę was ale bynajmniej dla mnie III trymestr jest gorszy od I ale kopniaki malucha i tak to rekompensują no i oczywiście duma gdy pokazywałam wszystkim brzuszek

                        Skomentuj


                          w ogóle wiecie co strasznie mnie denerwuje ze jeszcze nie miałam usg a z tego co mi mówiła moja pani doktor to będę miała dopiero w 12tc czyli jeszcze 4 tyg ale coś czuje ze tyle nie wytrzymam i sama wcześniej pójdę do jakiegoś specjalisty

                          Skomentuj


                            Ja już czuje swoja Majusię . Słodzinka mała się nudzi i fika koziołki .

                            Skomentuj


                              no to tylko ci pozazdrościć

                              Skomentuj


                                Ja miałam pierwsze w 8 tyg... Dziwne, że jeszcze nie miałaś...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X