Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez nator1 Pokaż wiadomość
    Ile ja bym dała za pare kilo Może masz jakiś pomysł na przytycie??? Niestety przed ciążą miałam wrzody i chyba znów przez zgagi się otworzyły więc apetyt mam różny: raz wciągam jak odkurzecz, a następnego dnia zmuszam się do kanapki.
    Wiesz, bardzo dużo zalezy od organizmu, każdy jest inny i ma inne tendencje. Ale z tego co wiem, to najważniejsze są węglowodany. Ja jem sporo kasz, ryżu, makaronów i pieczywa. Słodyczy nie za dużo i mięsko białe i ryby. Tak wyczytałam, że węglowodany to podstawa. Oczywiście nie zapomnij o owocach, warzywach i białku. Zacznij jeść więcej węglowodanów i białka a zobaczysz, że zaczniesz tyć
    Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

    Skomentuj

    •    
         

      Wiecie co dziewczyny, narobiłam sobie dziś tyle kłopotów, że ho ho. Chciałam zapalić w kominku - myślę sobie, fajnie tak będzie się paliło, choinka jeszcze stoi, będzie przyjemnie. Nałożyłam drenienka, węgla - a żeby było szybciej polałam takim olejem no i jak buchnęło to popaliło mi ubranie i skórę. Tam gdzie miałam ciuchy nic, tylko osmolone ale prawa ręka cała czerwona, piecze jak cholera aż po sam łokieć Mam jakieś maście itd...mąż pojechał do przychodni ale pieczenie nie ustaje. Kurde ale człowiekowi głupoty do głowy przychodzą. Dobrze, że gorzej nie było ale nie mogę się doczekac aż pieczenie ustanie
      Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

      Skomentuj


        Cześć dziewczyny jakie miałyście wyniki na obciążenie 50g glukozy?bo odebrałam dzisiaj swoje i mam 192 i troche sie martwie bo norma jest do 140 po obciążeniu jak było u was?16.01 mam wizyte i pewnie kolejne usg bo niunia ulożona pośladkowo tez ostro kopiea i mialam jakiegos wirusa cos jak grypa żoładkowa omal nie wylądowalam w szpitalu w 2 dni schudłam 3 kg a co do karmienia nic sie nie martw KALA wszystko przyjdzie z instynktem i rozmiar nie ma znaczeniapozdrawiam




        Skomentuj


          Napisane przez Paulinchen23 Pokaż wiadomość
          Cześć dziewczyny jakie miałyście wyniki na obciążenie 50g glukozy?bo odebrałam dzisiaj swoje i mam 192 i troche sie martwie bo norma jest do 140 po obciążeniu jak było u was?KALA[/COLOR] wszystko przyjdzie z instynktem i rozmiar nie ma znaczeniapozdrawiam
          ja ide jutro rano na ten test obciążenia glukozą , więc zobaczymy jak wyjdzie, nie wiem jak długo czeka sie na wynik takiego badania???
          Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



          Skomentuj


            Napisane przez kala Pokaż wiadomość
            ja ide jutro rano na ten test obciążenia glukozą , więc zobaczymy jak wyjdzie, nie wiem jak długo czeka sie na wynik takiego badania???
            u nas odbiera sie w ten sam dzien nie wiem jak u was?




            Skomentuj


              Byłam dzisiaj u lekarza mam za wysoki lekocyt musze za tydzień zrobić jeszcze raz wyniki jak mi sie nie zmienią to niestety szpital mała dobrze sie rozwija i to najbardziej mnie cieszy. tez mam skierowanie na grukoze ble strasznie jest to nie dobre
              Moja córeczka urodzi sie 21 kwietnia

              Skomentuj


                Napisane przez Yoenne Pokaż wiadomość
                Wiecie co dziewczyny, narobiłam sobie dziś tyle kłopotów, że ho ho. Chciałam zapalić w kominku - myślę sobie, fajnie tak będzie się paliło, choinka jeszcze stoi, będzie przyjemnie. Nałożyłam drenienka, węgla - a żeby było szybciej polałam takim olejem no i jak buchnęło to popaliło mi ubranie i skórę. Tam gdzie miałam ciuchy nic, tylko osmolone ale prawa ręka cała czerwona, piecze jak cholera aż po sam łokieć Mam jakieś maście itd...mąż pojechał do przychodni ale pieczenie nie ustaje. Kurde ale człowiekowi głupoty do głowy przychodzą. Dobrze, że gorzej nie było ale nie mogę się doczekac aż pieczenie ustanie
                Faktycznie to sobie narobiłas i napewno s ie wystraszyłas i juz więcej tyego nie zrobisz mocz w zimnej wodzie pomaga na chwilkę
                Moja córeczka urodzi sie 21 kwietnia

                Skomentuj

                •    
                     

                  YOENNE no to sobie narobiaś bidaczku .
                  Kiedy sie wybierasz na to usg 4d bo to wspaniała pamiątka coś niezapomnianego tylko poproś aby lekarz nagrał to na płytke dvd ja byłam juz 2 razy
                  Paulinchen skarbie ja też miałam wysoki cukier po glukozie i coś nawet koło tego co ty i powiedziała mi że ścisła dieta zero makaronu słodyczy i białego pieczywka bo synek może być za duży
                  A byłam dzisiaj na małych zakupkach i nakupowałam kocyki beciki czapeczki śpioszki i inne ciuszki w sumie dużo nie kupiłam a 500zł wydałam aż sie boje co dałej będzie ale tak przyjemnie sie kupuje i ogląda powiedzcie jakie rozmiary kupujecie na początek bo ja kuuje rozmiar 56-58
                  Mój synek 24/8 kwiecień

                  Skomentuj


                    Paulinchen byłam w sobote w twoich stronach i zamczysko zwiedzałam : zimno ale fajnie było
                    Mój synek 24/8 kwiecień

                    Skomentuj


                      Yoenne,to faktycznie najadłas się bólu,mam nadzieje,że dzisiaj juz lepiej.Graza ,to sama przyjemność kupować takie małe ciuszki.Ja juz mam prawie całą wyprawkę,dokupie jeszcze pare śpioszków i kaftaników.Najlepiej kupować na rozmiar 56-62 cm ,bo z tych malutkich szybko wyrośnie A co do badania na obciążenie glukozą to jeszcze nie miałam...Jutro idę do "nowego" lekarza,zobaczymy ,co mi powie.
                      Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                      http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Dziewczyny,nie "zamarzłyście"? U nas zimniutko,teraz jest -14,a jak u Was?
                        Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                        http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                        Skomentuj


                          Witam. Ja chciałabym nawiązać do tych wyników po glukozie. Ja mam 159 i jutro wybieram się do szpitala. Będą mi ustalać jakąś krzywą cukrzycową, czy jakoś tak. Mam nadzieję, że wszystko będzie o.k. Moja ginekolog twierdzi, że powinno się to zakończyć tylko na diecie. Mam nadzieję. Jak tylko będę wiedziała coś więcej to się odezwę. Pozdrawiam!!!
                          Fajne i niedrogie ciuszki. POLECAM!!!!
                          http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=9510214
                          http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/61vB/

                          Skomentuj


                            mniam robionka krzywa cukrowa przed ciązą łykasz raz glukoze i robio pomiary chyba 3 co pół godziny
                            Moja córeczka urodzi sie 21 kwietnia

                            Skomentuj


                              madzik masz racje to sama przyjemność kupowanie takich małych ciuszkuw jeszcze może dziś pojade coś dokupić u nas też jest zimno ale tak jakieś -5 więc nie ma tragedii
                              martula a powiedz jak miałaś z cukrem na czczo???
                              Mój synek 24/8 kwiecień

                              Skomentuj


                                Napisane przez graza2008 Pokaż wiadomość
                                YOENNE no to sobie narobiaś bidaczku .
                                Kiedy sie wybierasz na to usg 4d bo to wspaniała pamiątka coś niezapomnianego tylko poproś aby lekarz nagrał to na płytke dvd ja byłam juz 2 razy
                                Paulinchen skarbie ja też miałam wysoki cukier po glukozie i coś nawet koło tego co ty i powiedziała mi że ścisła dieta zero makaronu słodyczy i białego pieczywka bo synek może być za duży
                                A byłam dzisiaj na małych zakupkach i nakupowałam kocyki beciki czapeczki śpioszki i inne ciuszki w sumie dużo nie kupiłam a 500zł wydałam aż sie boje co dałej będzie ale tak przyjemnie sie kupuje i ogląda powiedzcie jakie rozmiary kupujecie na początek bo ja kuuje rozmiar 56-58
                                ja mam szczęście że wyprawkę mam po siostrze i szwagierce. Ale ciuszki na początek kupuję na 60-62, bo wolę podwinąć rękawki, a dzieciaczki tak szybko wyrastają. Mi zostały do kupienia pościele, rożki, ręczniki no i kosmetyki...a już się boję ile to wyjdzie kasy... A później pieluszki, chusteczki... a nam proponuja 'becikowe" kpina
                                Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                                Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X