Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Witam Mamusie

    Ankasos gratulacje! Śliczna córcia
    z tym czopem to u mnie całkiem jakoś dziwnie, codziennie po kawałku się odrywa-bez krwi (juz ponad dwa tyg) i nic, biorę czopki, bo jest ryzyko infekcji, dzisiaj byłam na ktg, miałam dwa silne skurcze, których wogóle nie czułam, ale później się uspokoiły
    Teraz to myślę, że urodzę po terminie, jeszcze dziesięć dni, jak nic się nie ruszy, to idę na wywołanie 29.04 - w moje urodziny

    pozdrawiam
    Amelia - 19.04.2007, 4080g, 54cm




    Alicja - 19.04.2009, 3620g, 58cm

    Skomentuj

    •    
         

      Dziewczyny co do krostek na buzi i kolek, to bądźcie czujne, u mojej Amelki też tak było-skaza białkowa, do tej pory się bidulka męczy musiałam odstawić z diety wszystko co z mleka, teraz mała ma dwa lata, jest na ścisłej diecie, a i tak ciągle ma wysypkę-chyba ma uczulenie na coś jeszcze mi lekarz nie kazał przemywać rumiankiem, bo podobno jeszcze bardziej podrażnia, najważniejsze to dobrze natłuszczać te miejsca-my do dziś używamy maści Diprobase
      Amelia - 19.04.2007, 4080g, 54cm




      Alicja - 19.04.2009, 3620g, 58cm

      Skomentuj


        Negri a jakie czopki dostałaś? bo mi czop odszedł w niedziele rano a teraz mały sam dołem wychodzi nie mam też pojęcia czy toważyszą skurcze bo jeśli tak to mały szaleje razem z nimi
        Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
        Waga 4180 i 58cm


        Skomentuj


          AMSW ja z witamin biorę falvit przepisał mi go lekarz więc jest dla nas bezpieczny i nie zawiera jodu (dostępny bez recepty), więc ja muszę dodatkowo go brać.
          zobaczysz że napewno na następnej wizycie wszystko będzie ok
          Last edited by madzia_ma; 14-04-2009, 17:04.
          będzie Weronika

          Skomentuj


            Czesc, a ja tyle co sie pochwalilam że zdrowie dopisuje a tu dziś rano obudzilam sie z pptwornym bólem gardła. Na razie wiem że to wirusowe ale czekamy na wyniki kan czy aby nie wyjdzie bakteryjne a wtedy niestety kuracja antybiotykowa. Może macie jakieś sprawdzone domowe sposoby żeby pozbyć sie tego paskudnego bolu gardła?

            Skomentuj


              Nice: polecam plukanie gardla woda z sola (na szklanke letniej wody 1 lyzeczka soli), 3-4 razy dziennie. Tylko nie wiem czy to na bakteryjne gardelko cos pomoze. No ale sprobowac zawsze warto. Mi zawsze pomaga



              Rosne...
              14.09.2009 4170 gr, 51 cm
              17.09.2009 3810 gr, 51 cm
              13.10.2009 4750 gr, 56 cm
              16.11.2009 5620 gr, -
              16.12.2009 6700 gr, 62 cm
              19.03.2010 8150 gr, 68 cm
              17.06.2010 9250 gr, -
              06.09.2010 10600 gr, 77cm
              14.12.2010 11600 gr, 81cm
              05.05.2011 11900 gr, 83cm
              20.09.2011 13200 gr, 90cm
              14.01.2012 14300 gr, 93cm
              19.07.2012 15500 gr, 98cm



              Skomentuj


                Dostałam na receptę Macmiror Complex, a jak się skończą to co kilka dni mam używać Lactovaginal - to bez recepty, profilaktycznie do samego porodu
                Amelia - 19.04.2007, 4080g, 54cm




                Alicja - 19.04.2009, 3620g, 58cm

                Skomentuj

                •    
                     

                  hey mamusie
                  wróciłam dzisiaj z nad morza , ale było fajnie .
                  Pogoda super , dużo spacerowałam.
                  No i Pola zaczeła bardziej świdrować w brzuszku,
                  pewnie miejsca jej brakuje.
                  Podróż też miałam udaną tylko troche męczącą ,
                  jutro napisze , teraz jestem trochę zmęczona .
                  Buziaki mam nadzieje że u was wszystko ok.
                  olcm80
                  mój dzidziuś ma przynajmniej raz dziennie czkawkę,
                  czasami to aż taką 30 minutową.
                  Last edited by MłodaM.17; 14-04-2009, 20:39.

                  Skomentuj


                    Atusia i Biedronka - wszystkiego najlepszego dla dwulatek z każdym rokiem coraz więcej miłości i żeby wszystko układało się świetnie w Waszych małżeństwach
                    Właśnie zjedliśmy kolacyjkę. Teraz chwilka jeszcze na pracę (przejrzenie spraw na jutro), a potem dalej świętujemy rocznicę. Nigdzie nie wybraliśmy się, bo mnie zmęczył aktywny dzień z moimi rodzicami, a Mężulek ma teraz więcej pracy, bo na cały maj zaplanował urlop i teraz chce wszystko przed tym urlopem załatwić. Ale i tak bardzo się cieszymy, że jesteśmy dziś razem. Kupiłam płytę i książkę z opowiadaniami o miłości. Wprawdzie może to niezbyt oryginalne, ale za godzinkę zapalimy w kominku, włączymy muzykę i zajmiemy się przytulaniem i innymi miłymi sprawami...
                    A co do Maluszka - moja siostra dziś stwierdziła, że mam już tak twardy brzuch, że się nie zdziwi jak dosyć szybko pojawi się Dzidziuś. Chyba będę trochę bardziej się oszczędzała, bo chcę poczekać przynajmniej na weekend majowy. Mam nadzieję, że to tylko takie tam przypuszczenia mojej siostry, a Dzidziuś poczeka jeszcze trochę w brzuszku - w koncu chyba jest mu tam nie najgorzej.
                    Miłego wieczoru Mamusie

                    Skomentuj


                      Witajcie!
                      Młoda,welcome back Ciesze sie ze miło spedzilaś czas i wypoczelaś sobie.
                      Olcm,Nikoś tez miewa czkawke,dzisiaj chyba z 10 minut go meczyla
                      Milusiego wieczorka!!!
                      Nasze najdroższe Słoneczko-Nikulek ur.17.06.2009 godz.6.22 2720g 53cm

                      http://mamaczytata.pl/pokaz/7739/kur...bdzius_tatusia

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez Negri Pokaż wiadomość
                        Dostałam na receptę Macmiror Complex, a jak się skończą to co kilka dni mam używać Lactovaginal - to bez recepty, profilaktycznie do samego porodu
                        A dawno Ci oszedł czop? jutro pojadę do położnej nie będę tego bagatelizować.
                        Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                        Waga 4180 i 58cm


                        Skomentuj


                          Mamusie z grudnia 2009

                          Witam.Mam na imie Monika.Jestem nowa na forumCzy sa przyszle mamusie ktore maja termina na grudzien 2009?Moglybysmy sie podzielic swoimi przezyciami i wogole
                          Pozdrawiam!

                          Skomentuj


                            Ja wlasnie jestem w 6 tygodniu ciazy.Pobolewa mnie czasami brzuszek,tak jak przed miesiaczka.Czy tez tak macie?

                            Skomentuj


                              Cześć Dziewczyny!

                              Ankasos wielkie gratulacje! Namęczyłyście się ale córcia już jest i cieszy oczka

                              Sylwia, bardzo się cieszę, że pomyślne informacje wpisałaś! Ale nie przestajemy trzymać kciuki i Kochana wszystkimi cieplutkimi myślami jesteśmy z Wami!

                              Mój syncio też ma krostki na twarzy, ale podobno to są potówki. Ale pojawiły sie takie większe-kilka na kazdym policzku i chyba niestety uczulony jest na jajka. Już ich nie jem i krostki znikają. Podobno najczęściej uczulają: mleko, jaja, czekolada i kosmetyki.
                              A co do puszczania gazów-to czasem aż mi dziwnie, bo on "sadzi" jak z armaty i nie przejmuje sie ze jest w gościach!
                              I chyba z tym płakaniem to wszystkie dzieci maja swoje godzinki. Z drugiej strony my tez popłakujemy lub wykrzyczymy stresy dnia... Ja to Wam powiem, że siła spokoju...i to nas ratuje! Nie daje się wkręcić w stres wywołany płaczem.

                              Uciekam do łóżeczka, bo pewnie za godzinę pierwsza nocna przekąska

                              Trzymam kciuki za wszystkie Mamulki w trakcie rozpakowywania i czekające na posiechy!
                              Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                              Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                              Skomentuj


                                heya kobitki
                                znalazlam zdjecie filipka z 16 tyg zobaczcie w galerii
                                czkawke moja dzidzka tez ma conajmniej raz dziennie fajne uczucie
                                mloda witaj och zazdroszcze ci tego wypadu nad morze
                                rozalia sie dzis zle czula miala caly dzien jakies skurcze oby wszystko bylo dobrze zmienila haslo ale dalej nie moze sie zalogowac
                                narka brzuchatki

                                http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
                                BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
                                .

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X