Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    hej mamuski ja juz od godz czytam co sie u was dzialo tyle u stron....
    mi o 2 w nocy odeszly wody i zalalam caly dom pojechalam do szpitala i dopiero kolo 6 zaczely byc skurcze byly coraz wieksze ale rozwarcie sie nie chcialo zrobic miala tylko 1 cm... podłaczyli mnie pod pompe i skurcze sie nasilaly a rozwarcie szlo powoli skurcze byly takie mocne ze mialam zawroty glowy bylam bardzo slaba dostalm tez glukoze czopki bylam pod prysznicem na pilce i jakos doszlo do 8 cm rozwarcia nio i musialam juz rodzic gdyz bylam bardzo slaba tez na poczatku zle parlam ale puzniej jakos poszlo nacieli mnie i popekalam mam kolo 10 albo 12 szwow nie moge chodzic siedziec i ciezko sie lezy i mam problem z zalatwianiem sie...
    yoenne apewno wszystko bbedzie dobrze
    wielkie gratulacje madzik
    zdjecia sa super
    Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



    Skomentuj

    •    
         

      czujemy sie dobrze malutka przybiera na wadze i jest piekna
      czasami marudzi ale rzadko...
      Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



      Skomentuj


        Hej Mamusie
        Witamy Ewiczek

        Ola.ska, co do torby. To wydaje mi się, że jak na początku nie będziemy miały czegoś co nam będze potrzebne (a szpital normalnie tego nie rozdaje) to szpital da. Ale wiadomo, że będzie trzeba męża prosić żeby dowiózł. A dla Małej do szpitala wezem tylko pare ciuszków, w razie W mąż dowiezie No bo przecież w tym całym zamieszaniu związanym z porodem możemy o czymś zapomnieć.

        Ja jakoś przestałam się budzić w nocy i wstawać do łazienki. Ale za to budze się wcześniej i później już nie moge zasnąć. Mężulek śpi obok, bo ma dziś wolne, a ja się męcze. Zasnąć też ciężko wieczorem, bo wierce się strasznie i przekładam z jednego boku na drugi. Dobrze, że do maja coraz bliżej.

        Miłego dnia Brzuchatki
        ur. 16.05.2009
        3590 g
        56 cm

        Moje Największe Szczęście





        Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

        Skomentuj


          SYRWUNIA WIEEEELKIE GRATULACJE !!!

          JA JUZ LECE POPRAWIAC NASZA LISTE ROZDWOJONYCH
          Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

          Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

          Skomentuj


            Witajcie mamusie

            Ja nockę zaliczam do bardzo nieudanych,mała wstawała dosłownie co chwila,miała gorączkę i do tej pory ma,muszę jakoś wcisnąć się do lekarza ale zanim do niego dojade to przestanie przyjmować chore dzieci,bo mężuś musiał iść do pracy i będzie dopiero o 12
            HANULKA 09.04.2009




            Skomentuj


              u nas tez dzisiaj ladna popudka byla - o 4 juz koniec spania - a myslalam, ze z kazdym dniem bedzie lepiej i guzik 2 godziny wojowalam zeby jeszcze oko przymknal i dalam za wygrana, moze jutro bedzie lepiej

              ciesze sie, ze jednak teraz wystartowalam z ta nauka bo pozniej to juz bym calkiem nerwow nie miala


              coreczka syrwuni to Nikola???
              Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

              Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

              Skomentuj


                mezus wczoraj odebral maxicosi, no i rzeczywiscie w baaardzo dobrym stanie babka dorzucila jeszcze spiworek, chociaz sie nie umawialysmy, ale za to nie ma oslonek do pasow, ale to nic, cos wykombinuje


                jedyne co bylo okropne to masakrycznie smierdzialo fajami, przesiakniete dymem, masakra co? w takim smrodzie dziecko wozic, aale juz pieknie pachnie - dlugo nie czekalam z praniem

                jak wyschnie - wszystko poskladam i pstrykne fotke, dzisiaj tez przygotuje juz lozeczko - to tez sie pochwale jak skoncze - taka jestem jakas nieskromna, ale juz sie doczekac nie moge, jak juz wszystko bedzie gotowe czekalo na drugiego ksieciunia
                Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

                Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

                Skomentuj

                •    
                     

                  No pytanie za sto punktów
                  nie wiem czemu to jest takie głupie że jak się w pisze nowy opis to wszystkie poprzednie też się zmieniają.
                  ciśnienie znowu spadło i ja ledwo siedzę.
                  HANULKA 09.04.2009




                  Skomentuj


                    Napisane przez grygoranna Pokaż wiadomość
                    u nas tez dzisiaj ladna popudka byla - o 4 juz koniec spania - a myslalam, ze z kazdym dniem bedzie lepiej i guzik 2 godziny wojowalam zeby jeszcze oko przymknal i dalam za wygrana, moze jutro bedzie lepiej

                    ciesze sie, ze jednak teraz wystartowalam z ta nauka bo pozniej to juz bym calkiem nerwow nie miala


                    córeczka syrwuni to Nikola???
                    Tak córeczka syrwuni to Nikola.
                    U mnie nocka przebiegła spokojnie. Usnęłam zaraz po ,,M jak miłość" a teraz od rana czekam i czekam bo bardzo słabo małego czuje chyba z 4 ruchy dopiero naliczyłam mam nadzieje, że mój niedźwiadek jeszcze śpi i to dlatego.
                    Nie miałam się w nocy do kogo przytulić ale kiszka jak nie ma M ale muszę się znowu przyzwyczaić. Idę coś zjeść może tak go obudzę.
                    Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                    Waga 4180 i 58cm


                    Skomentuj


                      no nie?? tez mysle ze to glupie
                      a skleroza nie boli
                      Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

                      Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Majorka Ja też czuje się bardzo osłabiona jestem przyzwyczajona do kawy więc sobie zrobię może przejdzie. U nas pełno topniejącego śniegu .Paskudnie.
                        Nic dziwnego , że małemu się nie spieszy mamusia mu obiecała, że będzie ciepło jak będzie wychodził.
                        Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                        Waga 4180 i 58cm


                        Skomentuj


                          nienawidze fajek,mój pali ale wychodzi na ogród,odkąd zamieszkaliśmy razem (11 lat )jeszcze nigdy nie zapalił w domu.za to teściowa kopci jak parowóz i jak tylko mój pojedzie z dziećmi do nich to wszystko śmierdzi a najbardziej włosy Maji fuj.

                          gdybyś mogła zamawiać z allegro to tam można dokupić osobno te osłonki
                          HANULKA 09.04.2009




                          Skomentuj


                            Ja też nie pale i najbardziej mnie denerwuje jak siedzę w kolejce do położnej a tam laski z brzusiami co chwile wychodzą na papierosa. To nie jest moja sprawa ale drażni mnie to jak cholera!
                            Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                            Waga 4180 i 58cm


                            Skomentuj


                              Niby od soboty ma być wiosna ale nie wiem jak u was,z resztą zapowiadają jedno a jest drugie.
                              HANULKA 09.04.2009




                              Skomentuj


                                no nie moge, patrze teraz na mojego rannego ptaszka, a on legnal sie na kanapie i bajki tak oglada hehe - 4 rano wychodzi
                                Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

                                Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X