Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Czesc dziewczyny,

    co slychac? Jak minely Wam swieta? Jak sie czujecie?
    anna maria



    Rosne...
    14.09.2009 4170 gr, 51 cm
    17.09.2009 3810 gr, 51 cm
    13.10.2009 4750 gr, 56 cm
    16.11.2009 5620 gr, -
    16.12.2009 6700 gr, 62 cm
    19.03.2010 8150 gr, 68 cm
    17.06.2010 9250 gr, -
    06.09.2010 10600 gr, 77cm
    14.12.2010 11600 gr, 81cm
    05.05.2011 11900 gr, 83cm
    20.09.2011 13200 gr, 90cm
    14.01.2012 14300 gr, 93cm
    19.07.2012 15500 gr, 98cm



    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez Nichol Pokaż wiadomość
      Krystian też ma krostki na buzi, ale potówka wyszla mu na szyi i wygląda troche inaczej. Mysle ze to na policzkach to reakcja alergiczna na cusik w pokarmie (jeszcze karmie piersia)
      A kolki- od ladnych paru dni mamy takie akcje ze preży sie i poplakuje, ale o roznych porach dnia, i tez trwa to krociutko, wiec nie wiem czy to kolka, czy poprostu jakies problemy z jelitkami. Poza tym nie zdarza nam sie to codziennie... No i wogole od poczatku tak mu jezdzi po brzuszku dziwnie, steka mocno przez sen, i zwykle we snie "puszcza" duzo baczkow... Mam nadzieje ze ta prawdziwa wredna kolka nas nie dopadnie i wam Madzik tez tego zycze
      witam was mumusie i niektorych mamusi brzusie
      ankasos gratulacje
      Moja Nikola tez ma takie krostecki na buzi i tez sie tak strasznie prezy i placze i nie wiem od czego bo staram sie nie jesc i unikac takich rzeczy co by mogly jej zaszkodzic i od ktorych mogl by ja bolec brzusio ostatnio nawet przepoilam ja koperkiem ale to tez nie wiele pomoglo... tez puszcza baczki i nawet wtedy leci jej kupka przy baczku...
      Moja coreczka caly czas jest glodna i moze ja mam za chudy pokarm... skonczy jesc i dalej clamga ... dalam jej tego koperku i myslalam ze juz tyle to jej starczy a ona jeszcze jednego cycka oproznila taki z niej maly glodomor...
      u nas tez po swietach dobrze bylysmy na spacerku wrzuce jakies zdjecia
      nio i mojej coreczki zdjecie
      Attached Files
      Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



      Skomentuj


        Witajcie
        U mnie święta też mineły szybko gości nie mielismy więc z mężem mogliśmy nacieszyć sie sobą i naszym synkiem a ostatnio coraz bardziej się wypina kopie kręci sie jak oszalały mąż jak dotyka brzuszek to mówi że aż się boi. Ale mówi też że juz bardzo chciałby żeby Kubus był razem z nami nawet w pierwszy dzień świąt powiedział że wystroił by syna w odswietne ubranka i bawił by się z nim chodził na spacery.

        Skomentuj


          Myszka mój mąż czasami mówi, że chciałby żeby Michaśka już była z nami, żeby mógł ją poprzytulać, pobawić się. Ale chciałby tak na chwile, a po zabawie chciałby ją schować do brzuszka

          Odebrałam wyniki. Są o wiele lepsze niż te wcześniejsze. No i nie ma białka w moczu jak ostatnio.

          A teraz ide wieszać pranie i na spacerek
          ur. 16.05.2009
          3590 g
          56 cm

          Moje Największe Szczęście





          Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

          Skomentuj


            Cholerka, zdążyłam tylko dojść na pocztę, bo poczułam że mi się mokro robi jakoś tak.
            W domu okazało się, że na podpasce mam dużo śluzu takiego brązowego
            teraz cały czas leci, więc nie ide na zakupy póki co...

            Myślicie że to może być taka spóźniona reakcja po ściągnięciu tego szwu w szpitalu w piątek? Żadna krew mi nie leciała wczesniej

            Czy to ten nieszczęsny czop zaczyna odpadać

            Skomentuj


              Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
              Cholerka, zdążyłam tylko dojść na pocztę, bo poczułam że mi się mokro robi jakoś tak.
              W domu okazało się, że na podpasce mam dużo śluzu takiego brązowego
              teraz cały czas leci, więc nie ide na zakupy póki co...

              Myślicie że to może być taka spóźniona reakcja po ściągnięciu tego szwu w szpitalu w piątek? Żadna krew mi nie leciała wczesniej

              Czy to ten nieszczęsny czop zaczyna odpadać
              mysle ze to czop
              a glowka jest juz wstawiona?
              jak nie to na zakupki kocyk ze soba i telefon, bo jak wody odejda a glowka nie wstawiona to trza sie gdzies legnac i po transport dzwonic
              ja mam takie polecenie od poloznego jakby co
              Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

              Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

              Skomentuj


                na badaniu w piątek powiedział gin że główka balotująca (nie wiedziałam co to znaczy), że odskakuje pod wpływem dotyku, ale cały czas nisko, no i ta szyjka tylko mi sie 1/3 ostała z niej

                to ja się udam na spacerek wokół domu, bo lepiej się czuję jak sobie rozruszam miednicę

                co ma być to i tak będzie hehe
                a ja się nie mogę doczekać...

                Skomentuj

                •    
                     

                  hej dziewczyny!! my czujemy sie świetnie, dzisiaj byłam na kontroli i wszystko w porzadku, dostałam dodatkowo magnez w tabletkach (co tabletka to większa ) no i ciut nam sie przytyło A jak wasze zdrówko?? Pozdrowionka
                  będzie Weronika

                  Skomentuj


                    Madzia_ma: ciesze sie z Twoich dobrych wiadomosci. Ja mam nadzieje, ze moja nastepna kontrola bedzie lepsza niz ta ostatnio. A w sumie to moge sie zloscic sama na siebie - jak sie czlowiek caly wieczor przez kontrola napycha slodyczami, to sie nie ma co dziwic, ze ma sie cukier wysoki.
                    Ja magnez lykam od samego poczatku, tzn. od 6 tygodnia. Teraz mam zaczac lykac witaminy ale mam problem, bo we wszystkich witaminach dla ciezarnych jest jod, ktorego musze unikac Eh.... Zyc nie umierac



                    Rosne...
                    14.09.2009 4170 gr, 51 cm
                    17.09.2009 3810 gr, 51 cm
                    13.10.2009 4750 gr, 56 cm
                    16.11.2009 5620 gr, -
                    16.12.2009 6700 gr, 62 cm
                    19.03.2010 8150 gr, 68 cm
                    17.06.2010 9250 gr, -
                    06.09.2010 10600 gr, 77cm
                    14.12.2010 11600 gr, 81cm
                    05.05.2011 11900 gr, 83cm
                    20.09.2011 13200 gr, 90cm
                    14.01.2012 14300 gr, 93cm
                    19.07.2012 15500 gr, 98cm



                    Skomentuj


                      Cześć dziewczyny.U nas dziś była położna i te krostki na bużce małego to skaza białkowa Poprostu mały je dużo i nie trawi całego białka,mamy przemywać na przemian rumiankiem i sodą oczyszczoną.
                      Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                      http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Sikornik mnie też się wydaję,że to ten czop.

                        Syrwunia,fajne fotki ale takie jakieś małeJa też wstawię foteczkę,a co
                        Attached Files
                        Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                        http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                        Skomentuj


                          Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
                          Cholerka, zdążyłam tylko dojść na pocztę, bo poczułam że mi się mokro robi jakoś tak.
                          W domu okazało się, że na podpasce mam dużo śluzu takiego brązowego
                          teraz cały czas leci, więc nie ide na zakupy póki co...

                          Myślicie że to może być taka spóźniona reakcja po ściągnięciu tego szwu w szpitalu w piątek? Żadna krew mi nie leciała wczesniej

                          Czy to ten nieszczęsny czop zaczyna odpadać

                          Ja w sobote po badaniu krwawiłam i to była krew potem w nocy nic kompletnie a w niedziele to czop odszedł. Więc to może być to
                          Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                          Waga 4180 i 58cm


                          Skomentuj


                            Teraz wróciłam z miasta ale czuje straszne pociągnięcia w dole brzucha i mały szaleje. Jak Ja bym już chciała mieć to za sobą ale tak z nienacka zeby mnie wzieło a nie żeby w szpitalu chodzić i czekać.
                            Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                            Waga 4180 i 58cm


                            Skomentuj


                              Dziewczyny ale fajne te Wasze skarbeńka... Tak Wam zazdroszcze, że macie to już za sobą.
                              Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                              Waga 4180 i 58cm


                              Skomentuj


                                No no SIKORNIK ja coś czuję że ty nam dziś lub jutro urodzisz
                                Zyczę powodzenia .
                                Też bym chciała ale coś się nie zapowiada
                                Roksanka 13-02-2005 r.


                                Tymek- 10-05-2009 r.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X