Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez nator1 Pokaż wiadomość

    A co do odciągania mleka, to się przyłączam do pytania, bo ja to max 50ml odciągnąć mogę, a to chyba za mało nawet jak na jeden posiłek
    Nie wiem jak to jest, ze jak mały zaczyna ssac to mu leci az po brodzie, a jak działam laktatorem to to ciągnie i ciągnie, a w butelce pare kropli.
    No właśnie też mam ten problem. I wogóle wydaje mi się ze w lewym cycu mam mniej pokarmu niż w prawym. Prawy zawsze nabrzmiały, brodawka twarda, a lewy- flaczek.
    Niom, i boje sie ze jak maly possa np. z lewej, a ja sciagne z prawej (albo na odwrot), to do nastepnego karmienia nie zdązy sie naprodukowac tyle mlecura zeby mlody sie najadł...
    Kurcze, naprawde chcialabym sie troche uniezaleznic. Boje sie tylko ze znow jak zaczne odciagac to bedzie nadprodukcja i nie wyrobie hmmmm...


    Skomentuj

    •    
         

      Wiecie tak naprawdę jestem umordowana i zmęczona ściągam mleko co 3godziny z nocy wylewam a tak od 6rano jak ściągam tak do 10 zanoszę i z wieczora to jest bardzo meczące ale ja wiem ze mój pokarm jest najlepszy dla synusia ciężko mi jest bez niego on i tak prawie cały czas śpi ale w nocy potrafi dać dżezu i płacze ssie smoka nawet zabvrac mu niemożna pomęczę się trochę ale wiem ze to na jego korzyść może w maju będzie już w domu bo jak na razie przybiera co dzien po 10gram wiec dużo to nie jest...........

      Skomentuj


        cos musze wam napisac
        ostatnio na nk znajoma która ma dziewczynke 3 latka wstawila 2 zdjecia w ciązy a na tych zdjeciach daty zamazala wiec ja w komentarzu jej napisalam czy to zdjecia z pierwszej ciąży czy to moze jej druga dzidzia bo zamazalas daty.a ona wykasowala moj komentarz
        wydaje mi sie ze cos se uroila ze bedzie ludzi w bambuko robic ze jest w ciązy
        co wy o tym myslicie bo moze ja jakas nadwrazliwa??

        http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
        BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
        .

        Skomentuj


          U mnie aż tak gorąco to nie było, ale ogólnie bardzo ładnie. Mąż jeszcze sprząta, a ja tylko umyłam trzy okna, a teraz poczytam książkę i może obejrzę jakieś nagrane programy z tygodnia. Najpierw ileś nagram, a potem nie mam kiedy obejrzeć. Chyba jestem okropnym łasuchem - z mężem już zjedliśmy pół ciasta ale muszę przyznać, że się udało, a malinki w galaretce zawsze mi smakują. Na shaku to chyba nie byłam całe wieki (nawet nie pamiętam, kiedy ostatnio go piłam), więc pewnie jutro z siostrą pójdę. Opuchlizna wreszcie zeszła mi z buzi - teraz spuchnięte są ręce, ale to może przez spacer. Dobrze, że mam trochę większą obrączkę, więc nawet jak ręce są jak u misia, to obrączka łatwo wchodzi i się zdejmuje. Swoją drogą za 10 dni mam drugą rocznicę ślubu i zaczynam się zastanawiać, co wymyśleć. Mój mąż też myśli, więc zobaczymy, co z tego wyjdzie.
          Miłego wieczoru

          Skomentuj


            kurczaczek
            a może jej nie wychodzi...
            lub jest nieszczęśliwa czy coś w tym rodzaju.
            nieszczęsliwa pod wględem że np stara się i nie wychodzi.
            lub coś się stało...
            albo dopiero zaszła i chce wszystkim pokazywac ze ma bęben choć go jeszcze
            w realu nie ma
            no rózne są teorie hehe.
            ja to czasami jak coś wymyśle

            Last edited by MłodaM.17; 04-04-2009, 20:37.

            Skomentuj


              Pozrawiam

              Ja mam termin na 23 sierpień,jest to moja druga ciąża,z pierwszej mam dwóch chłopców (bliźniaki)mają już prawie 6 lat

              Skomentuj


                Napisane przez Nichol Pokaż wiadomość
                No właśnie też mam ten problem. I wogóle wydaje mi się ze w lewym cycu mam mniej pokarmu niż w prawym. Prawy zawsze nabrzmiały, brodawka twarda, a lewy- flaczek.
                Niom, i boje sie ze jak maly possa np. z lewej, a ja sciagne z prawej (albo na odwrot), to do nastepnego karmienia nie zdązy sie naprodukowac tyle mlecura zeby mlody sie najadł...
                Kurcze, naprawde chcialabym sie troche uniezaleznic. Boje sie tylko ze znow jak zaczne odciagac to bedzie nadprodukcja i nie wyrobie hmmmm...
                To ja mam odwrotnie -lewy pięknie pełen, a prawy przy nim to pryszcz
                Ja się nadprodukcji nie boję, ale mnie bola piersi po laktatorze i i tak nic z tego nie wychodzi...
                W sumie to i tak ja mam małe szanse na "samotne" szlajanie, bo nie mam za bardzo z kim malucha zostawiać, ale w maju chcemy iść na wesele i musze pozbierać mlesio na dw dni co bym chociaz szampana za młodych wypic mogła.

                A na marginesie, to solarium jednak nie było do końca mondre, bo mimo iż byłam tylko na 6 min (a mam ciemną cerę), to spaliłam dekoldzik-trzeba było się pieluchą tam nakryć bo skóra rozciągnieta i delikatna. Ech, głupia matka, głupia...
                Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez liliana Pokaż wiadomość
                  Wiecie tak naprawdę jestem umordowana i zmęczona ściągam mleko co 3godziny z nocy wylewam a tak od 6rano jak ściągam tak do 10 zanoszę i z wieczora to jest bardzo meczące ale ja wiem ze mój pokarm jest najlepszy dla synusia ciężko mi jest bez niego on i tak prawie cały czas śpi ale w nocy potrafi dać dżezu i płacze ssie smoka nawet zabvrac mu niemożna pomęczę się trochę ale wiem ze to na jego korzyść może w maju będzie już w domu bo jak na razie przybiera co dzien po 10gram wiec dużo to nie jest...........
                  To już naprawdę nie długo! A dzielna jesteś ponad wszelką wątpliwość
                  I ciesz się zkazdego grama! Pamiętaj "nie odrazu rzym zbudowano"-gramik do gramika i bedzie kilogram, a później dwa...

                  Dobranoc Laseczki. Uciekam pokimac!
                  Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                  Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                  Skomentuj


                    Misiulka, a która to rocznica będzie? Ja 14 kwietnia będę miała drugą rocznice
                    Ale dziś poszalałam. Plecki bolą jak nie wiem. Posprzątałam wszystko, byłam na zakupach. No i o 20 wyszłyśmy z sąsiadką na spacer. Chodziłyśmy cały czas. Dawno takiego dystansu nie pokonałam. Sąsiadka sie śmieje, że mnie nie poznaje. Jestem pięknie wymęczona. Przydał by mi się masażyk, ale mąż nie wrócił do domu. A że ja wredna i dzielna jestem to sobie poradze sama
                    Jutro za to mam dzień lenia. Pojade na działeczke, wystawie sobie leżaczek i będę wygrzewać się na słoneczku Teraz ide myć się i spać, bo zmęczona jestem niesamowicie.
                    Dobranoc Mamusie!
                    No i słoneczej niedzieli życzymy
                    ur. 16.05.2009
                    3590 g
                    56 cm

                    Moje Największe Szczęście





                    Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                    Skomentuj


                      ALICJA JEST JUŻ Z NAMI 1.04 4220G I 58CM




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        kurczaczku moze faktycznie cos sobie uroila bo po co miala wymazywac to co napisalas...dziwne troche bo przeciez o nic zlego nie zapytalas
                        a ja sie musze pochwalic ze bede miala baby shower ) dzisiaj sie dowiedzialam miala byc niespodzianka no ale tylko data zostanie tajemnica
                        Last edited by olcm80; 04-04-2009, 23:10.
                        Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                        http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                        Skomentuj


                          U mnie też druga rocznica. Ładny był tamten weekend dwa lata temu, co? Zrobiło nam się cieplutko, zresztą mój ślub naprawdę mi się podobał (choć oczywiście wcześniej denerwowałam się, czy wszystko będzie dobrze), a następnego dnia o 5 rano jechaliśmy w naszą podróż poślubną. Jutro sobie pooglądamy fotki ze ślubu i podróży. Atusia, to jutro poodpoczywaj trochę, bo tyle roboty i spaceru może trochę pośpieszyć Twoją Michaśkę. Mój dzidziuś większość dnia śpi - tylko budzi się, jak coś robię przed komputerem - oj, chyba tego nie lubi Dobranoc

                          Skomentuj


                            no to super imprezka ci sie szykuje
                            u mnie wieczor nudny maz w pracy sama obiadzik jadlam nie lubie weekendow bo mezulek pracuje dlugo a mi smutno
                            a co u was??

                            http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
                            BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
                            .

                            Skomentuj


                              a ja mam dzisiaj zly dzien..jak poszlam na spacer to wrocilam po 4 godzinach ale nerwy przeszly...oczywiscie daleko nie zaszlam bo brzuch boli do tego zmarzlam i teraz siedze pod kocem i sie grzeje...bo chyba przesadzilam:P
                              Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                              http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                              Skomentuj


                                a ja byłam sobie dzisiaj na działce z moim facecikiem i mami.
                                poszliśmy na spacerek nad rzeczkę a potem wróciliśmy na działkę i jedliśmy kiełbaskę bo mi się zachciało.
                                A później wieczorkiem w domu siedząc już sama cerowałam sobie dziurawe spodnie a na koniec przyszywałam guziki do poduszki która wyglądała przez dłuższy czas ohydnie teraz wygląda rewelacyjnie z moimi cudownie niedopasowanymi guzikami ,[po krótkim zastanowieniu...] myślę że wywalę ją na śmietnik[bo tak naprawdę to wygląda jeszcze gorzej ...]

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X