Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Hej Mamusie. My jeszcze w dwupaku w szpitalu. Już 3 dzień leci, mam nadzieję, że jutro do domku puszczą. Ciśnienie spadło do 158/99 ale nadal ciut za wysokie. A nogi mam tak spuchnięte, że nie chodzę nawet. Kazali zostac bo jakieś tam nieprawdłowości mam w moczu i krwi. Ale mam nadzieję, że jutro już wyjdę bo do domku tęskno
    Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

    Skomentuj

    •    
         

      olcm80
      mam to samo , dziś cały dzień byłam na spacerze od 14 do 19 , poszłam ze znajomymi za tory boże tak się zmęczyłam .
      Nie wiem czemu co kawałek łapała mnie kolka , nie szłam szybko.
      To chyba ze zmęczenia. A teraz jak jestem w domu to totalnie padnięta , a pięty tak strasznie bolą no i trochę brzuch też boli.

      Mamuśki dziś w ogóle oglądałam przypadkiem na discovery o porodzie, akurat były 3 kobiety na porodówce.
      Jak tak popatrzyłam na nie, że one się tak męczą ... to sobie pomyślałam o sobie jak to będzie , w końcu to moje pierwsze dziecko, a tu już tak nie wiele czasu pozostało.
      Na początku ciąży nie myślałam o tym , o bólu i ogólnie o całym porodzie,jednak teraz coraz bardziej o tym myślę ,i coraz bardziej ogarnia mnie przerażenie i groza

      Skomentuj


        a ja dzis strzyglam krzaczki ale juz posprzatac te zielsko nie mialam sily jutro tez jest dzien
        mloda ja tez ciagle mysle o porodzie ale chyba juz tak tego bolu sie nie boje tylko mysle zeby wszystko przebieglo pomyslnie
        kurcze co druga noc mam zle przespana a dzis wypada wlasnie ta zla ciekawe od czego to zalezy jedna noc oki druga beznadziejna i tak mam juz chyba od miesiąca

        http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
        BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
        .

        Skomentuj


          hej mamuski...no ja tez coraz czesciej mysle o porodzie a zwlaszcza o tym zeby bylo wszytsko dobrze i dzidzius byl zdrowy...podobno zapomina sie o bolu jak zobaczysz bobaska...bolec napewno bedzie tylko o to chodzi zeby w pore wziasc epidural...bo pozniej moze niezadzialac...:/a wy jak bedziecie ze znieczuleniem czy nie???
          kurczaczku zycze przespanej nocki)Mloda nie przejmuj sie ja tez nie nadazam za wszytskimi z powodu kolek..wleke sie na szarym koncu:P..hihi
          Last edited by olcm80; 04-04-2009, 04:15.
          Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

          http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







          Skomentuj


            Dzien dobry mamuski
            Wpadam sie zameldowac, ze cala i zdrowa i z brzuchem
            u nas piekna pogoda wiec wreszcie wyszlismy na dwor, noo i okna w koncu wszystkie juz pomalowalam, wiec moge juz ostatnie porzadki robic, czasu ciagle brakuje, a dni tak szyyyybko mijaja

            Dzis zaczelam 38 tydzien, wiec jakby cos sie chcialo juz wykluc to chyba juz bedzie bezpieczne - mam nadzieje.

            Milego dnia zyczymy wszystkim i do poniedzialku
            Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

            Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

            Skomentuj


              Majorka, ankasos jak tam nadal w dwupaku???

              Ja już się strasznie niecierpliwię, bo mój termin już za 4 dni...

              Pozdrwoionka z rana




              Skomentuj


                Witam majóweczki!

                Jak się dziś czujecie? Ja od rana mam powera jak nie wiem. Wstałam o 8 do 9 leżałam w wyrku. Zjadłam na śniadanko 2 bułeczki z dżemem truskawkowym, pije kawusie zbożową i ide sprzątać dalej. Mąż jest u mamusi swojej i zmienia opony na letnie
                Ja wczoraj umyłam okno, ale dziś musze poprawić, bo sąsiad wieczorem trzepał swój zakurzony dywan. Łożeczko po wczorajszym praniu już mam suche Dziś czeka mnie ścieranie kurzy i pranie dywanu. A popołudniu może jakiś spacerek
                Michalina od rana też pobudzona. Kopie jak szalona z małymi przerwami.
                Ja uciekam sprzątać.

                Miłego dnia wszystkim życzymy
                ur. 16.05.2009
                3590 g
                56 cm

                Moje Największe Szczęście





                Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez katarzynar Pokaż wiadomość
                  Majorka, ankasos jak tam nadal w dwupaku???

                  Ja już się strasznie niecierpliwię, bo mój termin już za 4 dni...

                  Pozdrwoionka z rana
                  No ja nadal w dwupaku i cisza uparty mój baranek
                  Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                  Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                  http://annalena4u.blogspot.com

                  Skomentuj


                    Cześć dziewczyny ,u nas pogoda piękna,dzieci starsze u babci,my w domu z maluszkiem czekamy na lekarza.I jaka błoga cisza.....

                    No i która wkońcu się rozsypie?
                    Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                    http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                    Skomentuj


                      Znów wczoraj zasnęłam po 20, ale to w sumie jest zdecydowanie lepsze niż bezsenność. Dziś znów trochę opuchnięta, ale już niższe ciśnienie. W poniedziałek mam wizytę, więc zaczekam, a popołudniu odbiorę wyniki badań. U mnie też dziś trochę więcej energii. Nawet upiekłam biszkopt z kremem, malinkami i galaretką. Zastanawiałam się, czy go zrobić - w końcu przecież ciągle panikuję z tą wagą (jest już +10 kg), ale mój mąż ciągle mi powtarza, że słodkości za miesiąc się skończą, a poza tym on miał ochotę na domowe ciasto Teraz czeka w lodówce i za godzinkę będziemy mieli kawę z ciastkiem. Też muszę wybrać się po buty, ale to pewnie pójdę jutro z siostrą, bo idziemy do niej na obiad (później jeszcze zostaję u niej do wieczora na ploteczki), a ona mieszka blisko dużego centrum handlowego. W sumie to w zasadzie jedyna rzecz, z jaką teraz można zaszaleć, bo ubrań to nie warto kupować. Wczoraj z przerażeniem zobaczyłam, że nie mieszczę się w żaden płaszcz wiosenny, ale w sumie, co się dziwić - jeden w rozmiarze 36, a dwa inne w 38. W jednym zapiełam się, ale wyglądałam jak baleronik Mam nadzieję, że szybko się ociepli i płaszcz nie będzie potrzebny. Zresztą teraz jakoś nie chcę się z tym brzuchem nigdzie pokazywać, bo po pierwsze ciężko, a poza tym każdy jest gotowy do porad, a wiadomo, jak z tym jest.
                      Idę poprzeszkadzać mężowi. Udanej soboty

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Witam

                        u mnie bez zmian, wczoraj ostatnia wizyta u gin, Mała waży 3500, rozwarcie 2cm, czop cały czas odchodzi, ale wg gin przed świętami nie urodzę

                        pozdrawiam i miłego dnia życzę
                        Amelia - 19.04.2007, 4080g, 54cm




                        Alicja - 19.04.2009, 3620g, 58cm

                        Skomentuj


                          Dzieńdobry!
                          u mnie pięknie znowu,
                          pewnie pójdę na basenik
                          olcm80
                          ja bez znieczulenia.
                          słyszałam dużo złych rzeczy o tym znieczuleniu.
                          Zresztą wole troche pocierpieć.

                          Skomentuj


                            Ja właśnie zrobiłam sobie przerwe. Umyłam szafki i plecki bolą przez to schylanie się co chwile. Wypije soczku sobie i będę walczyć z dywanem
                            Ja oprócz butów chce kupić jeszcze z 2 tuniki z krótkim rękawe. Tunike zawsze moge nosić bez brzuszka, a nie mam nic z krótkim rękawe co by mi brzuszek zakryło. Po buciki pewnie pojade też w niedziele.

                            Ide się wyprostować na wyrko Pewnie wpadne tu jeszcze pare razy. Ale jest tak ślicznie, że wątpie żeby komuś chciało się tak na forum siedzieć
                            ur. 16.05.2009
                            3590 g
                            56 cm

                            Moje Największe Szczęście





                            Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                            Skomentuj


                              Napisane przez sayapoamore Pokaż wiadomość
                              Ojej mrufka:/ no to współczuje..;/ mój naszczęście śpi całą noc i budzi się po 6 rano.. i wchodzi nam do łóżka i jeszcze się do nas przytula do 7.00 także mam spokój pod tym względem.. a Twój maluszek ile ma latek? mój ma 2
                              Mój maluszek jest jeszcze mały nie długo skończy dopiero 7 miesięcy, być może w tym wieku kłopoty ze spaniem sa normalne, ale nie zmienia to faktu, że jestesmy zmęczeni.

                              Niespodziewanie wyszła nam kolejna ciąża, ty, bardziej nieapodziewanie, że o pierwsze dziecko staraliśmy się 3 lata i bez pomocy profesjonalnej kliniki nic by z tego nie była, a tu proszę ni stą ni zowąd drugie
                              To ci niespodzianka!!!

                              Skomentuj


                                hej Mamusie!
                                olcm,wspolczuje drazliwosci na zapachy i wymiotów...ja przez cala ciaze ani razu nie zwymiotowalam,a zemdlilo mnie moze ze 3 razy
                                Mloda,nie przemeczaj sie tak
                                Kurczaczku,ja tez tak mam ze jednej nocy spie jak zabita,kolejnej wierce sie,nie moge znalezc sobie miejsca...szczegolnie ze nie lubie spac na lewym boku,preferuje prawy...ciezko mi wytrzymac...
                                Ja bylam wczoraj na wizycie u gina.No i dowiedzialam sie ze nasza Dzidzia jest mlodsza...nie jestem wiec w 30 tyg,tylko w 28...ehhhh
                                poczekam sobie dluzej na tego Szkrabka...tp wg ost miesiaczki mialam na 11,a wczoraj wg usg wyszlo ze mam tp na 25.06,takze chyba ostatnia urodze z naszego watku
                                Z Nikosiem wszystko super,wazy 1369g.
                                A Wy wiecie ile waza Wasze pocieszki?
                                W Poznaniu przepiekna pogoda! Polezalam sobie na lezaczku na sloneczku troszke,ale zmeczylam sie i przyszlam do domku.Az mi rumience wyszly od tego ciepla.
                                Milutkiego dnia Wam zycze!
                                Sprobuje wejsc wieczorkiem zeby zobaczyc co u Was slychac.
                                Buzka!
                                Nasze najdroższe Słoneczko-Nikulek ur.17.06.2009 godz.6.22 2720g 53cm

                                http://mamaczytata.pl/pokaz/7739/kur...bdzius_tatusia

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X