Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Cześć dziewczyny,dzisiaj widzę,że jestem pierwsza.
    wczoraj wieczorem to tragedia była,z jednego cyca krew leciała z sutka,dałam więc mu drugą pierś a on głodny nadal był I się wkurzyłam,zrobiłam mleko w butelce by dojadł...Dzisiaj idę do lekarza,niech coś radzi,też z tym krwawieniem bo znowu nie mam i zapytam o środki antykoncepcyjne.To miłego poranka życzę.
    Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

    http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez nator1 Pokaż wiadomość
      Bejbus, a jak Twoja coreczka ma na imie??? Bo na liście są braki
      Moja córeczka - Julianna
      Julianka jest już z nami od 23.03.2009 r.

      Skomentuj


        Napisane przez Nichol Pokaż wiadomość
        Madzik, no ja kupilam te nakladki. Ulga jak diabli, prawie nie boli, tylko potem ciezko malucha odzwyczaic. Krystian sie nauczyl ze w tych silikonach wystarczy ze brodawke zlapie i leci, i teraz probuje tak samo. Poza tym ta nakladka byla twardsza niz sam cyc. Jak mam juz nieco miękka piers, on na chwile przerwie ssanie i za chwile znow probuje zlapac cyca, to mu sie nie udaje, mysli chyba ze go w bańke robie i sie wkurza buuu
        Też kupiłam nakładki i powiem Wam,że bez nich to byłaby bieda,ale wyprobowałam sposob,ze zakładam tylko na poczatek,jak mała załapie i troche possie to w ktoryms momencie gubi cyca i wtedy sciagam nakładke i dalej ssie juz bez.Nie zdazy sie bardzo zorientowac,ze byla nakladka,a ja tak nie cierpie.
        Moja je,co 3-4 godziny i tez nie chce na sile cyca,najada sie i spi po kilka godzin.
        Julianka jest już z nami od 23.03.2009 r.

        Skomentuj


          Czesc dziewczyny
          Bejbus- lista juz zreperowana
          Sikornik - ja tak zaczelam robic po jakims miesiacu, pytasz czy sie da - jasne, ze sie da - ale skutek taki, ze karmilam 3 mies, bo mleko stopniowo zanikalo to i zaczelo sie robic modyfikowane i tym sposobem przygoda z cycem sie skonczyla
          najwazniejsze w karmieniu to wg mnie nastawienie psychiczne, jesli jest oczywiscie mleko - kiedy matka nie odczuwa satysfakcji z karmienia, zeby niewiem jakie artykuly jej podstawiac pod nos i fachowe rady - nie wypali - o ile nie chodzi tylko o ten poczatkowy bol i kiedy mama, ze tak powiem jest podatna na sugestie, moze akurat potrzebuje takiej rady, czy podbudowania psychicznego
          u nas jeszcze ciagle - mam wrazenie - jest psychiczne "linczowanie" jak ktos poprostu nie chce karmic piersia - ogolnie to ciezki temat do dyskusji jak dla mnie
          Last edited by grygoranna; 31-03-2009, 09:21.
          Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

          Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

          Skomentuj


            czesc brzuchatki
            wczoraj bol brzucha mi sie nasilil i poszlam do lekarza. okazalo sie ze to sa skurcze przepowiadajace i z kazdym dniem bedzie coraz mocniej bolec..ehh.
            a co do klucia w srodku w pochwie, to tez niby wporzadku, ale zalecil mi jakies dodatkowe badania na wymazy z szyjki i tabletki dowcipne, bo to moze byc bakteria jakas i stad te bole i klucia. mam brac wrazie czego tez nospe.
            a i sie pytam kiedy urodze, bo termin z usg mam na 8 kwietnia, a z om na 5.05. to mowi, ze usg w tym okresie ciazy jest niemarodajne, trzeba patrzec na termin z ostatniej miesiaczki +- 2 tyg.
            jeszcze mnie boli brzuch, ale ide go zaraz rozchodzic na spacerku bo taka piekna pogoda sie zrobila, ze szkoda siedziec w domu. trzymajcie sie mamuski


            Skomentuj


              Witajcie mamusie

              Dziś od rana słonko świeci,ale nocka nie ciekawa,miałam wieczorem tyle skurczy a że żaden nie był bolesny to sobie olałam,a potem stwierdziłam że są bardzo często więc koło 24 zaczełam liczyć i się skończyły położyłam się ale nie mogłam zasnąć bolała mnie głowa przez te zatoki i tak się męczyłam pół nocy,jutro chyba pójdę do lekarza po antybiotyk bo sama sobie rady z nimi nie daje
              HANULKA 09.04.2009




              Skomentuj


                ja wczoraj weszlam juz w ostatni zakret przygotowan - pomalowalam box - kojec z pokoju w ktorym siedzimy wiekszosc dnia i okno u Maika, dzisiaj jeszcze 3 okna na gorze a jutro chyba 2 w salonie, ale to jeszcze musze je dobrze obejrzec, moze tylko "polatam" odpryski, bo sa ogromne jak dla mnie i zabardzo mi sie nie chce,
                i to juz by bylo chyba wszystko, choc kilka dni minie i pewnie znowu cos wpadnie do zrobienia
                Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

                Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez Majorka22 Pokaż wiadomość
                  Witajcie mamusie

                  Dziś od rana słonko świeci,ale nocka nie ciekawa,miałam wieczorem tyle skurczy a że żaden nie był bolesny to sobie olałam,a potem stwierdziłam że są bardzo często więc koło 24 zaczełam liczyć i się skończyły położyłam się ale nie mogłam zasnąć bolała mnie głowa przez te zatoki i tak się męczyłam pół nocy,jutro chyba pójdę do lekarza po antybiotyk bo sama sobie rady z nimi nie daje
                  jakie wy macie te skurcze dziewczyny, ja wogole niewiem o czym mowicie chyba, bo z Vincentem to mialam tylko w dniu porodu, a teraz to jakis czas temu byl okres, ze tylko brzuch mi czasem twardnial - dziwna jestem jakas?
                  Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

                  Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

                  Skomentuj


                    hej mamuski
                    ja njie wiem jak wy to robicie ze tyle piszecie ja nie mam czasu i mam problem bo moja coreczka w dzien spi a w nocy daje popalic i nie wiem jak ja przestawic....
                    ja zaczelam jesc zeby miec pokarm i pomoglo chyba malo jadlam...
                    pozdrawiamy
                    Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                    Skomentuj


                      I żebyś wiedziała Grygoranna u nas tępi się kobiety które nie decydują sie na karmienie piersią,uważana jest za wyrodną matke itp.a przecież tak samo można karmić butelką i miec kontakt z dzieckiem i cieszyć sie karmieniem jak piersią to zależy tylko i wyłącznie od matki,wiadomo że matki mleka nic nie zastąpi ale jak kobieta nie czuje się psychicznie na siłach to i tak nic z tego nie będzie,może i będzie karmić ale satysfakcji żadnych z tego mieć nie będzie,a i dziecko będzie wyczuwać że mama jest nieszczęśliwa także jak komu pasuje jak nie chce karmić cycem to nie,takie mamy też trzeba wspierać bo lekko im nie jest
                      HANULKA 09.04.2009




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        żeby mieć pokarm wystarczy dużo pić i często przystawiac dziecko do piersi,dzieci w ślinie mają coś co powoduje pobudzanie laktacji a to ze mało jesz to nic bo organizm kobiety sciągnie z jej zapasów a mleka nigdy złego nie będzie.

                        Grygoranna to właśnie te niebolesne skurcze,takie twardnienie brzucha ale mój tak twardniał że jak kamień wyglądał i trzymał ze 2 min.
                        Też z Mają tego nie miałam a jak były to sporadycznie,bo nagle przyszły skurcze bolesne (delikatne)a potem coraz silniejsze i do szpitala,a przy pierwszej to właśnie miałam twardnienie brzucha i nic bólu a już rodziłam,wiec nie ma co czekac na ból tylko patrzeć na częstotliwość i skracanie sie czasu między,niestety kazda z nas rodi inaczej i to jest do kitu bo tak byśmy wiedziały na czym stoimy a tak musimy polegac na swoim instynkcie
                        HANULKA 09.04.2009




                        Skomentuj


                          no to dalej nie mam:/ a maila sprawdzam co chwile.. od 3 dni nie dostałam od Ciebie maila..

                          spróbuj jeszcze raz : izabela.wolan@gmail.com

                          Pozdrawiam,


                          PS. Jak się czujecie dziewczyny??

                          Skomentuj


                            Napisane przez Majorka22 Pokaż wiadomość
                            I żebyś wiedziała Grygoranna u nas tępi się kobiety które nie decydują sie na karmienie piersią,uważana jest za wyrodną matke itp.a przecież tak samo można karmić butelką i miec kontakt z dzieckiem i cieszyć sie karmieniem jak piersią to zależy tylko i wyłącznie od matki,wiadomo że matki mleka nic nie zastąpi ale jak kobieta nie czuje się psychicznie na siłach to i tak nic z tego nie będzie,może i będzie karmić ale satysfakcji żadnych z tego mieć nie będzie,a i dziecko będzie wyczuwać że mama jest nieszczęśliwa także jak komu pasuje jak nie chce karmić cycem to nie,takie mamy też trzeba wspierać bo lekko im nie jest
                            no wlasnie w tym sek, ale malo jeszcze ludzi mysli tak "tolerancyjnie", a mowic o tym dobrodziejstwie mleka trzeba jak najbardziej, bo sa przypadki tych "niedoczytanych" ktore moze i zdecydowalyby sie na karmienie jesli wiedzialyby ile dziecko na tym zyska, a wyborze kierowaly sie calkiem innymi pobudkami, nooo ale kazda juz "uswiadomiona"powinna miec wolny wybor
                            Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

                            Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

                            Skomentuj


                              Witam dziewczyny!!!
                              U mnie wczorajszy wieczór był tak koszmarny, że myślałam o jechaniu do szpitala ale bałam się strasznie że mnie zostawią i pomęczyłam się w domu. Tak strasznie bolał mnie brzuch że nie mogłam wytrzymać a w nocy flaki mi piszczały nie mam pojęcia co to było.
                              Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                              Waga 4180 i 58cm


                              Skomentuj


                                Napisane przez Majorka22 Pokaż wiadomość
                                żeby mieć pokarm wystarczy dużo pić i często przystawiac dziecko do piersi,dzieci w ślinie mają coś co powoduje pobudzanie laktacji a to ze mało jesz to nic bo organizm kobiety sciągnie z jej zapasów a mleka nigdy złego nie będzie.

                                Grygoranna to właśnie te niebolesne skurcze,takie twardnienie brzucha ale mój tak twardniał że jak kamień wyglądał i trzymał ze 2 min.
                                Też z Mają tego nie miałam a jak były to sporadycznie,bo nagle przyszły skurcze bolesne (delikatne)a potem coraz silniejsze i do szpitala,a przy pierwszej to właśnie miałam twardnienie brzucha i nic bólu a już rodziłam,wiec nie ma co czekac na ból tylko patrzeć na częstotliwość i skracanie sie czasu między,niestety kazda z nas rodi inaczej i to jest do kitu bo tak byśmy wiedziały na czym stoimy a tak musimy polegac na swoim instynkcie

                                fajnie, ze mozemy tak sobie "poradzic", ja to bym czekala tylko na bol ,
                                no ale to twardnienie brzucha to baaardzo rzadko - prawie nic, no chybaze gdzies mi to umyka w ciagu dnia
                                Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

                                Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X