Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Witam Mamuśki
    Wszystkie dzisiaj śpią?
    U mnie pada deszcz, czasem poświeci słońce i tak jakoś sennie jest.
    Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
    Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


    Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


    http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

    Skomentuj

    •    
         

      Cześć
      Śpicie jeszcze?
      U mnie pada i strasznie sennie.
      Mój synuś wczoraj wieczorem szalał. Czasem tak mi dowalił, że aż zabolało, a upodobał sobie lewy bok
      Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
      Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


      Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


      http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

      Skomentuj


        Samoobsługa
        Attached Files
        Kochany Nikodem 2009.04.07.

        [/url][/url]

        Skomentuj


          fajnalalka - witamy


          no ja mam termin za 6 dni

          no to bedziesz miala roboty kolezanko , ja to sie boje czy z jednym dzieckiem podolam a co dopiero z dwojka naraz....

          Skomentuj


            GO

            Dziękuję dziewczyny za gratulację ,no ja ogromnie się cieszę że już mogę sobie przytulać swoją kruszynkę ,a wy musicie jeszcze się trochę przemęczyć i poczekać no najgorsze jest to czekanie . GORDIANA co do ubierania dzidziusia to niema co przegrzewać i nawet wskazane jest żeby maluszek był w samych bodziakach w ciepłe dni ,mój syn jest z lipca i cały czas ubierałam go w same body i skarpetki i dzięki temu nie miał potówek .Teraz też małą będę tak ubierać .A co do twojej Natalki będzię strasznie zajnteresowana swoim braciszkiem i będzię ci chetnie pomagała bo mój Gracjan nie może się od siostrzyczki oderwać i cały czas wyrzuca pieluszki podaje chusteczki ,zrobił się straszny opiekun

            Skomentuj


              To moja Laura
              Attached Files

              Skomentuj


                tu my pare minut po porodzie
                Attached Files

                Skomentuj

                •    
                     

                  To moja Laura i ja kilka minut po porodzie
                  Attached Files

                  Skomentuj


                    Witam brzuchatki
                    Mnie nogi tez bardzo puchna, ale jutro ide na kontrole to sie zapytam, bo dzisiaj nie ma upału a ja już mam banki na kostkach, ale moze to tez byc efekt wczorajszego spalenia No zobaczymy jutro co lekarz powie. U nas pogoda dziwna, do tej pory piekne slonce a teraz od polnocy ciemne chmury nadciagaja, ale niech popada, bo duchota straszna
                    Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




                    25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
                    06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
                    27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
                    Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
                    14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
                    15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

                    18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

                    Skomentuj


                      Dzien dobry,

                      ja od 7.00 dzisiaj na nogach. Mamy piekna pogode, 28 stopni. Od jutra ma byc chlodniej i ma padac deszcz. Wieczorem jedziemy odebrac z lotniska naszych gosci - juz sie ciesze, bo "przeszmuglowali" dla mnie z Singapuru mango Upieklam juz sernik, teraz posprzatam tylko reszte balaganu i bede wypoczywac. Maz niestety pracuje - jest w domu, ale programuje cos i wisi ciagle na telefonie i instruuje ludzi (tym razem w Chinach).
                      Zrobilam wczoraj dokladne ogledziny naszego wozka - jak dla mnie jest bomba! Juz sie nie moge doczekac, az Julia bedzie jezdzic w swojej oliwkowej karecie.
                      Milej niedzieli, przede wszystkim bez opuchnietych nog, Wam zycze.



                      Rosne...
                      14.09.2009 4170 gr, 51 cm
                      17.09.2009 3810 gr, 51 cm
                      13.10.2009 4750 gr, 56 cm
                      16.11.2009 5620 gr, -
                      16.12.2009 6700 gr, 62 cm
                      19.03.2010 8150 gr, 68 cm
                      17.06.2010 9250 gr, -
                      06.09.2010 10600 gr, 77cm
                      14.12.2010 11600 gr, 81cm
                      05.05.2011 11900 gr, 83cm
                      20.09.2011 13200 gr, 90cm
                      14.01.2012 14300 gr, 93cm
                      19.07.2012 15500 gr, 98cm



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Hej! Wczoraj jednak mój chłopak dzwonił do znajomych lekarzy i poinstruowali nas co mamy robić, jednak opuchlizny dużo nie zeszło i jak tak dalej dzisiaj będzie to niestety znowu do szpitala muszę się wybrać bo muszą podać mi jakiś tam lek. Miejmy nadzieję że jednak do tego czasu mi przejdzie, póki co mam zakaz chodzenia mam tylko leżeć z nogami u góry i pić bardzo dużo wody mineralnej. U nas z rańca troszkę popadało i od razu powietrze lepsze, przynajmniej da się oddychać Więcej chmurek się pojawiło no i w końcu wiatr! Uff całe szczęście bo już mam dość tych upałów. No nic to miłego dnia wam życzę! Dziękuję za porady! A Amsw czekamy na fotki nowej bryki

                        Skomentuj


                          Apokalipsa, nie ma balonów na odpuście
                          Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                          Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                          http://annalena4u.blogspot.com

                          Skomentuj


                            Dobry dobry!
                            Ale mi mąż zrobił niespodziankę i wrócił wczoraj wieczorkiem a nie dzis nad ranem Poranek cudowny, wrrr!
                            I nocka też super! Kacpero obudził sie tylko raz na cycka i to dopiero o 3, więc i tak 7 godzin przespał. Wam powiem, że wiem, ze dałby się oszukać smoczkem i pospałby dalej, ale chyba wolę jednak dawać mu pierś w nocy. Ja mam wtedy dużo pokarmu, on sie napije i podje i to nie jest az tak meczace jak raz sie wstaje. w sumie 7 godzin snu ciurkiem i tak mozna uznac za przespana noc??!!

                            Sylka - samoobsługa pierwsza klasa! Jescze chwila i sam sobie flache zrobi a my będziemy ryczec i czuc sie niepotrzebne...

                            A my dziś debiut jabłuszkowy pediatranamawiała mnie na wprowadzeni czegoś z racji na kupki i zaczęliśmy!!! Ale miał minę zdziwioną i skrzywioną Później wrzucę foteczki! Ale nie bylo źle. Mam nadzieję, że ruszy to brzusio.
                            Puki co zjadł łyżeczkę i sobie smacznie śpi.
                            Lecę się podmalowaćco by człowieka przypominaći jadę do teściów na grilla. Ech, trza zacisnąć zęby i przetrwać to!

                            Pa kochane moje. Do wieczorka!
                            Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                            Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                            Skomentuj


                              Nator no to miałaś super niespodziankę

                              a ja sobie tak pomyślałam ze jeszcze trochę i się zapewne pojawią kwietniówki 2010 ależ ten czas leci
                              Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                              Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                              http://annalena4u.blogspot.com

                              Skomentuj


                                ja właśnie wróciłam z kościoła, na szczęście jest jeden z polskimi mszami bardzo blisko, to nie musze się nadwyrężać
                                pogoda ujdzie, nie ma duchoty a zimno też nie jest
                                ide se ugotować kalafior bo coś mnie wzięło
                                3 pAźDzIeRnIkA nA ŚwIaT pRzYsZeDł BeNiAmInEk *:

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X