Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ewiczek, to jesteś szczęściarą. Teraz żałuję, że marudziłam na początku na senność - teraz mi tego brakuje. Dziś udało mi się trochę pospać. W nocy kilka razy obudziałam się, przewracając się na drugi bok, ale udało mi się zasnąć. Rano tylko obudziłam się strasznie głodna Co akurat ucieszyło mojego męża, który ciągle by mnie dokarmiał (cały czas powtarzając, że przecież to zalecenie lekarza), bo myśli, że przez to jego dzidziuś rośnie. Swoją drogę wczoraj dzidziuś strasznie szalał, aż bolało jak kopał, a dziś na razie chyba śpi, bo mało się rusza. U Was też tak szaro i mało wiosennie?

    Skomentuj

    •    
         

      misuulka to chyba ta wczorajsza ładna pogoda tak wpłyneła na harce twojego maleństwa bo moja wczoraj też tak szalała aż momentami bolałoo,a dzisaj spokojna, pewne sobie teraz śpiulka
      Nasz Kwiatuszek jest z nami od 10.05.2009

      Skomentuj


        A u mnie jest całkiem wiosennie i przyjemnie, a zapowiadał się deszczowy dzień. Chyba jednak nie warto oglądać prognozy pogody :-P

        Ja przez noc się wysypiam, zawsze wstaję raz lub dwa razy do łazienki, ale już się do tego przyzwyczaiłam i potrafię w miarę szybko zasnąć. Kiedy mąż wstawał o 5 do pracy, zdziwiony zapytał czemu nie idę do ubikacji - to chyba już moja rutyna, że kiedy on szykuje się do pracy ja idę siku. A dziś było wyjątkowo inaczej, nie chciało mi się poprostu

        Właśnie obrałam ziemniaczki, Teściu robi na obiad babkę kartoflaną, a jak tylko sobie odpocznę pójdę umyć szyby w samochodzie.

        A wieczorem idę z Mężusiem do kina i na kolację Już nie mogę się doczekać!

        Miłego weekendu, Dziewuszki!
        Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

        Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


        Skomentuj


          Ja używam oliwki bambino,ale tylko na brzuch. A do biustu używam kremu z Perfecta mama.
          Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





          Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

          Skomentuj


            cześć dziewczyny.
            jestem wstałam dopiero:P
            mam mały problemik, irytujący problemik..
            jak to się mówi siara , leci mi ;] wczesniej mniej...
            ale teraz to już troche przesada.

            Skomentuj


              Napisane przez nator1 Pokaż wiadomość
              Jak zdejmą szew to duże prawdopodobieństwo, że długo nie zostaniesz w szpitalu Będziesz już też miała swojąkruszynkę!
              A Powiedz, jak ten Twój chłop??? Rozmawialiscie po "tamtym nocnym pijanym telefonie"??? Ja troche nie do końca w temacie, bo nie wszystko zdaze poczytac, przy moim krolu, ale pamiętam, że się martwiłaś bidulko.
              Mojemu facetowi nt. zresztą z Torunia, postawiłam kilka twardych warunków i na razie nie wracamy do tematu, teraz tylko dzidzius jest najważniejszy... nie ma sensu zreszta denerwować się czymś na co i tak nie ma sie wpływu - ja mojemu chłopu pracy telepatycznie nie znajdę, jednak to 150 km.

              8 kwietnia mam badania i ostatnie usg i od razu do szpitala na zdjęcie szwu, obiecał gin że jak będzie wszystko oki to zdążę do domu na jajko w niedzielę

              powiedział też że wszystko trzyma sie tylko dzięki temu że mnie zaszyli więc urodzę na 80%, ale zawsze jest 20% niepewności

              potwornir boli mnie brzuch i kroczę ale ponoć tak ma być, chodze juz tylko do łazienki i ewentualnie po wodę, schudłam 2 kg, mimo że brzuch mi się powiększył znacznie i opadł

              CZEKAM NA KRUSZYNĘ i nikt i nic mnie więcej nie interesuje...

              Skomentuj


                Aha! Chciałam się jeszcze podzielić z Wami tym, że nie mogę doczekać się jutrzejszej wizyty w prywatnym gabinecie ginekologicznym - oboje z mężem zobaczymy naszą Edzię w 3D
                Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                Skomentuj

                •    
                     

                  witam. Moja fasolka też się wykluje w listopadzie, ale dokładnie to jeszcze nie wiadomo-muszę zmienić lekarza bo ten obecny to nie jest zbyt rozmowny. Powiedział mi tylko "no jest ciąża" i to wszystko, żadnych badań nic...Tylko USG...Dziwne prawda?! Z pierwszą dzidzią to już w czwartym tygodniu miałam badania..Poradźcie coś bo może za bardzo się przejmuję.

                  Skomentuj


                    bierdonka to zycze milych wrazen z podgladania Edytki

                    chyba to wczesne wstanie z lozeczka, daje o sobie znac, bo zrobilam sie strasznie spiaca...a na dodatek zrozbilam wiekszy balagan w domu niz byl przed podjeciem sie sprzatania.


                    Skomentuj


                      Napisane przez nator1 Pokaż wiadomość
                      Czesc dziewczyny.
                      Gospi, ale pewnie caly czas odciagalas pokarm mimo dokarmiania? Ja pisze o sytuacji, gdy sie dokarmia i nic sie nie robi z soba-wtedy pokarm calkiem zaniknie i po sprawie.
                      Mi sie udalo przetrwac mala ilosc pokarmu, ale cale popoludnia synek przy cycu. Nie wiem czemu, ale popoludniami mialam mniejsz produkcje
                      No własnie starałam się odciągać i jak udało się bez krwi to dawałam małej. I mimo karmienia sztucznego ciągle próbowałyśmy nauczyć się obsługi cycka
                      Roksanka 13-02-2005 r.


                      Tymek- 10-05-2009 r.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Notor a mógł Was mąż odwiedzać w szpitalu ??? na stronce jest napisane że można ale jakoś w to nie wierzę bo pamiętam jak było...
                        Roksanka 13-02-2005 r.


                        Tymek- 10-05-2009 r.

                        Skomentuj


                          Napisane przez nator1 Pokaż wiadomość
                          Sikornik, a powiedz mi dlaczego takie imię wybrałaś???
                          Tylko Wy wiecie o tym imieniu, rodzinie nic nie mówię, bo każdy ma inny pomysł, ale to ja decyduję hehe

                          bardzo się o to spierałam z moim lubym i w końcu usiedliśmy z czymś w stylu "wielka księga imion" i wybraliśmy razem takie najmniej popularne i w miarę mnie nie drażniące; ja znałam wcześniej imię Natan ale już wystarczy że ja mam imię na "N"

                          a Jonatana poczęliśmy w TORUNIU 3 sierpnia na Grabarach koło Starówki

                          Skomentuj


                            witam mamuski u mnie po 6 a ja spac nie moge;(((

                            kurczaczku dziekuje ujawnilam sie bo tylko ja nie mialam fotki:P...
                            no Mloda to sie zdarza no to troche sie pomeczysz teraz ...ale taka kolej rzeczy
                            faktycznie nie bylo rozalindy caly dzien a ona w nocy miala te skurcze miejmy nadzieje ze wszystko ok i ze to tylko brak czas ale emilki i gosika tez nie ma

                            Last edited by olcm80; 27-03-2009, 13:28.
                            Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                            http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                            Skomentuj


                              biedroneczko?

                              Na początek życzę udanego wieczoru i miłego oglądania dzidzi.
                              No i mam pytanko jaki jest teraz koszt usg3D, mam termin na 30 maja i nie wiem jeszcze czy to chłopiec czy dziewczynka, bo chodzę na ośrodek państwowo i wiadomo nie robią tak często usg, jak w prywatnych gabinetach, a prowadzenie ciąży w najlepszym porządku tylko to usg ostatnio mi robił w grudniu a wtedy to jeszcze nic nie było widać. A mnie to powoli ciekawość zżera.
                              AGATKA 16.04.07r
                              Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
                              W końcu w komplecie
                              Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

                              Skomentuj


                                A co do kopania to chyba faktycznie pogoda wpływa nie tylko na nas, ale i na maluchy bo wczoraj wieczorem i w nocy to maleństwo tak buszowało, że aż bolał mnie brzuch od tego kopania. A dzisiaj pogoda ponura i pada u mnie deszcz i od samego rana całkowity spokój, no może po tych nocnych przewrotach odsypia.
                                AGATKA 16.04.07r
                                Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
                                W końcu w komplecie
                                Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X