Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Dzień Dobry Mamusie

    Gratulacje dla kolejnych Maleństw, które już są ze swoimi Mamami

    u mnie jeszcze równy miesiąc, ale Mała jest już bardzo nisko, chodzę jak kaczka wydaje mi się nawet, że wszyscy się na mnie gapią na ulicy

    Pół nocy nie spałam, Mała nawalała mnie tak po pęcherzu, że co chwila do kibelka biegalam, koszmar jakiś, do tego dostałam jakiś bóli i skurczy, promieniowało mi na plecy, już myślałam, że się zaczęło - ale przeszło w końcu i dobrze, bo jeszcze trochę za wczesnie

    poza tym u mnie pogoda istnie zimowa, śniegu nasypało po kolana, kiedy wreszcie ta wiosna???

    miłego dnia
    Amelia - 19.04.2007, 4080g, 54cm




    Alicja - 19.04.2009, 3620g, 58cm

    Skomentuj

    •    
         

      [QUOTE=goda24;58099]WItajcie dziewczynki jak sie miewacie ja wlasnie ide sie ponownie dzis chyba z 4 raz klasc spac.... hehehe

      hehehe jak Ty późno moja droga chodzisz spać:P ja już o 20 spałam:P a o tej 23.27 co pisalas posta tego to ja wlasnie do wc wstawałam hehehe;-) aleee pogoda dzisiaj u mnie w Rz-owie..

      Skomentuj


        Momo gratuluje zakupy. Ja też na początku chciałam wózek tako. No ale mam Mutsy od cioci
        Ja siedze sama w domu, mąż wysprzątał wszystko więc nie mam co robić. A obiadek na 15 robie, żeby mężuś miał ciepły jak wróci z pracy Tylko brakuje mi czasem pomysłów co robić.
        Misiulka ja Ci podziwiam za tego powera. Też bym tak chciała. Ale od kiedy dopadła mnie miastenia to wiecznie brak mi siły. W dodatku w ciąży nie moge brać tabletek, bo mogą wywołać skurcze Dziecku ogólnie by nie zaszkodziły więc po porodzie znów moge je brać. I będzie lepiej
        Moja Maluda się chyba znowu odwróciła. Leżała główką w dół i kopała od góry. Teraz od góry mi się wypina, a na dole kopie jak szalona. Boje się, że jak tak będzie skakać to się jeszcze pępowiną owinie. No ale pewnie po mamie ma to wiercenie.
        ur. 16.05.2009
        3590 g
        56 cm

        Moje Największe Szczęście





        Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

        Skomentuj


          je tez chcialam z dzidziem zaczekac, a tu dwa miesiace po slubie 2 kreski na tescie. jaka ja bylam wkurzona..a teraz to sobie zycia nie wyobrazam bez tej istotki z brzuszka.
          skonczylam sprzatac, zaraz przyjedzie do mnie kuzynka i dzien zleci
          a dzis na obiadek serwuje spagetti, ktos chetny? wiec zapraszam

          pogoda piekna sie zrobila...az chce sie zyc.


          Skomentuj


            My jakoś z mężem chcieliśmy mieć dziecko. Brakowało mi dzieciątka po stracie Krzysia. Z resztą w wakacje powiedziałam, że jeżeli do września się nie uda to czekamy rok, bo nie chce rodzić w wakacje. No i się udało.
            ur. 16.05.2009
            3590 g
            56 cm

            Moje Największe Szczęście





            Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

            Skomentuj


              Hej Mamusie
              Moj Mąż częst głaszcze brzuchalek i tez rano sie pyta: "dzidziuś śpi jeszcze?",mówi ze go kocha ale nie mówi tego bezpośrednio do niego.tzn.np.wieczorem gdy gasimy juz światło i idziemy spać zawsze z Mężem dajemy sobie całusa i mowimy "Dobranoc,kocham Cię" a mój Maz dodaje tez "I naszego Bobaska tez kocham" Wydaje mi sie ze niektórym facetom jest dziwnie,nieswojo mówić do brzuszka.Ale za to jak dzidzia sie urodzi to nie odstepuja Maluszka na krok!
              Pozdrowionka!
              Nasze najdroższe Słoneczko-Nikulek ur.17.06.2009 godz.6.22 2720g 53cm

              http://mamaczytata.pl/pokaz/7739/kur...bdzius_tatusia

              Skomentuj


                No wreszcie słonko wyszło to się wzięłam za porządki i to odkładane prasowanko
                Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                Skomentuj

                •    
                     

                  Dzień dobry!

                  Na to spaghetii to ja się piszę! Ależ mi koleżanka narobiła apetytu! Aż mi ślinka cieknie. A u mnie marne mielone...

                  Ja właśnie skończyłam prasować pieluszki tetrowe i od razu trzy sztuki wrzuciłam do szpitalnej torby. Lista rzeczy do zapakowania jest już coraz krótsza, z czego ogromnie się cieszę.

                  Jakąś godzinkę temu rozmawiałam z kuzyneczką męża i powiedziała, że dziś robi u siebie porządki, więc przy okazji odłoży rzeczy po swojej córeczce. Odziedziczymy termometr pokojowo - kąpielowy, pogrzewacze do butelek itp. Ulżyło mi, bo tych kilka rzeczy będę mogła skreślić ze swojej listy zakupów. A proces zakupów ciągnie się i ciągnie i końca nie widać.

                  Też tak macie, że zrobicie listę zakupów, obiecujecie kupić wszystko za jednym zamachem, albo przynajmniej dużą część tej listy, a jak przychodzi co do czego, to albo na zakupach szybko opadacie z sił, albo okazuję się, że wzięłyście ze sobą zbyt mało funduszy przez Wasze ciążowe roztargnienie, albo nie daj Boże okazuje się, że tam, gdzie planowałyście zrobić te wymarzone zakupy nie ma wszystkich potrzebnych rzeczy?! Też tak macie, czy tylko ja przeżywam takie męki na zakupach?! Dlatego właśnie nie przepadam za zakupami!!!
                  Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                  Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                  Skomentuj


                    U mnie dziś tatuś gotuje obiad Robi pulpeciki w sosie koperkowym. Mój tata to kucharz z zamiłowania. Jak zrobi obiadek to place lizać

                    Co do listy zakupów. To ja spisuje sobie co bym chciała kupić. Jak nie kupie to pech. Jeszcze mamy troszke czasu na zakupy i nie ma się co irytować.
                    No i nie latam z długą listą. Taką mam w domu i wybieram co kupić, przepisuje na małą kartke. No i jak kupie to skreślam z mojej listy
                    No ale w kwietniu trzeba kupić całą reszte. Tak się zastanawiam nad kosmetykami dla Małej. Co kupujecie i jakiej firmy?

                    A wogóle byłyście się zgłosić już do położnej? Ja planuje iśc na początku kwietnia. Bo się zaczynam bać, że jak urodze to nie będzie mnie mial kto odwiedzić i zobaczyć jak się Mała rozwija
                    ur. 16.05.2009
                    3590 g
                    56 cm

                    Moje Największe Szczęście





                    Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                    Skomentuj


                      biedronka ja też kupuje na raty,bo po pierwsze nie odczuwam zbytnio że wydałam za dużo,a po drugie jestem często niezdecydowana i jak nie mam przekonania zeby kupić coś na 100% to odkładam to na pózniej,no ale lista jest już prawie zakończona wiec nie jest żle.A ja tak wogóle to dzisaj się fatalnie czuje,ciężko mi się chodzi,kłuje mnie na dole(mam nadzieje że nie skraca mi sie szyjka,chociaż na ostatniej wizycie lekarz powiedział zebym sie oszczedzała bo mam troszke skróconą ale ja od tego juz leżenia to jeszcze gorzej sie czuje niz jak chodze albo choicaz siedze) i wogóle nie mam sił,noo to sie wyżaliłam..
                      Nasz Kwiatuszek jest z nami od 10.05.2009

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Atusia ja zdecydowałam sie na kosmetyki dla małej Nivea,mam nadzieje ze dobrze beda tolerowane przez coreczke
                        Nasz Kwiatuszek jest z nami od 10.05.2009

                        Skomentuj


                          U mnie słonko nadal świeci pięknie,a mnie zmogło totalnie chyba znów te ciśnienie miałam niskie,ledwo z kanapy zeszłam,z musu.

                          ja za fotelik z bazą dałam 180 zł.

                          co do ciuszków to nawet dobrze półki w szafie nie mam zapełnionej,ale zapełniam intensywnie choć mój mężulek już zaczyna narzekać,bo zaraz urośnie i będzie za małe,a na 68 nie kupuje bo pewnie będzie już gorąco więc się wstrzymuję.
                          zaraz obiadek zacznę gotować i może w końcu sie za sprzątanko wezmę
                          HANULKA 09.04.2009




                          Skomentuj


                            Czesc dziewczynki
                            posłuchajcie tej piosenki http://sillvia.wrzuta.pl/audio/5GZxb...go_-_ja_jestem
                            Milenka juz na nami od 20 kwietnia

                            Skomentuj


                              grygoranna nie pomiejszałam zdjęć więc teraz zobaczę czy mi się uda
                              Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                              Waga 4180 i 58cm


                              Skomentuj


                                Ja też myślę nad Nivea, ale dajcie znać, co konkretnie chcecie kupić z kosmetyków do pielęgnacji. Bo się sama zastanawiam co kupić, żeby nie przedobrzyc i nie wydać niepotrzebnie kaski.
                                Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                                Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X