Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez lusia1323
    Byłam dziś na usg i lekarz stwierdził, że jest "malutka ciąża" za 10 dni idę na jeszcze jedno usg i mam nadzieje, że wtedy już do Was dołączę
    witam i czekam na wiesci


    ja kochana narazie nie ma twardniej...i jets dobrz emiekki brzuszke ...
    Nasza Fasoleczka Listopadowa






    nastepna wizyta:08.05.09

    Nasz śub:18.10.2008
    nasze dzidzi:tp.08.11.2009

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez Yoenne Pokaż wiadomość
      Tak też przypuszczałam Ankasos. Swoją droga to smieszne, że jak masz kasę to możesz wszystko a jak Cię nie stać to bujaj wory. Wkurzające to jest, bo rozumiem, żeby jeszcze chodziło o bezpieczeństwo czy coś w tym stylu ale w Polsce to wiecznie o kasę chodzi.

      No ja idę się wykąpać, głowę umyć i mały peeling sobie zaserwować. Jutro mam wizytę to muszę sie przygotować, gdyby mi kazali znów zostać w szpitalu. A mężulek dziś wróci trochę poźniej, w TV nic teraz nie ma to idę na relaks do swojej łazieneczki. Ale zabieram laptopa
      Kochana, uważaj z tym laptopem w łłazience, co by cię prąd nie "wyprzytulał"

      A przypomniała mi się jeszcze jedna kwestia poporodowa! Ja od porodu wiecznie jestem głodna i chce mi się pić! Przygotujcie sobie laseczki do szpitala wałówkę, co by było z czego mleczko produkować

      Uciekam zjeść z mężem drugi obiadek i szykujemy kompanie maluszka.Do zobaczenia
      Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


      Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

      Skomentuj


        wiecie co ostatnio robilam sobie kilka zdjątek jakos tak brzydko na nich wygladam wydaje mi sie ze gębucha mi zbrzydla pucowata jakaś oczy niewyrazne jakos tak
        Last edited by kurczaczek; 23-03-2009, 18:53.

        http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
        BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
        .

        Skomentuj


          hejka ja jeszcze Mloda nie mam wozka.... i ejstem zla bo mielismy ejchac w tym tyg. a TZ na szkoleniu przez 2 tyg. juz za ni teksnie...

          pogdoa do bani!!!!!! tylko spac sie cche...
          Nasza corka ALA przyjdzie na swiat juz 08.06.2009


          http://suwaczki.slub-wesele.pl/200902140731.html



          Moje GG:1762227

          Skomentuj


            .
            zdążysz kupić jeszcze wózek , a tego towaru jest tak dużo.
            przed chwilą mama zrobiła mi fotke boże jak dodam zaraz na galerię to jutro się wyświetli, dopiero zobaczycie jaka ja jestem gruba.

            Skomentuj


              Syrwunia Wielkie gratki!!!
              Buzki i przytulanki dla malutkiej


              Skomentuj


                SYRWUNIA GRATULACJE DO KTÓRYCH PRZYŁĄCZA SIĘ RÓWNIEŻ NASZA KOLEJNA MAMUSIA MADZIK!!!

                Dziewczyny byłam po ten wózek i jestem pod wrażeniem za 400zł mam wózek i do tego nosidełko w stanie idealnym oba te przedmioty. Allegrowiczka dodatkowo zjechała mi 15 zł sama od siebie i cieszyła się, że nie musi wysyłać tego kurierem bo tylko kłopoty z pakowaniem by miała. Wszystko jest czyściutkie i nowiutkie a jej synek miał dopiero 7 miesięcy więc prawie wcale z niego nie korzystał. Bardzo udał mi się ten zakup

                Madzik najprawdopodobniej już pod koniec tygodnia wróci do domku ze swoim Synkiem
                Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                Waga 4180 i 58cm


                Skomentuj

                •    
                     

                  http://babyonline.pl/ciaza_i_porod_porod.html
                  Wszystko o porodzie.
                  Ja miałam cesarke i teraz też mnie to czeka. Plus w tym taki, że nie będę się męczyć przy porodzie. Czasami chciałabym urodzić naturalnie, ale bałabym się strasznie ( przy mojej chorobie poród naturalny mi nie grozi).
                  Misiulka dziś jest taki dzień, że każdy się źle czuje. Jutro u mnie ma padać śnieg z deszczem. A mama mi jeszcze powiedziała, że jak oglądała pogode czy czytała coś w necie to od początku kwietnia mają być temperatury +20 stopni. Więc poczekajmy jeszcze troszke na tą pogode
                  ur. 16.05.2009
                  3590 g
                  56 cm

                  Moje Największe Szczęście





                  Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                  Skomentuj


                    Witam wszystkie mamusie. Muszę się przyznać że od jakiegoś czasu czytam Wasze forum i przypominam sobie chwile kiedy to ja w zeszłym roku oczekiwałam ,,wielkiego dnia,,. Każdego wieczoru myślałam że ta noc to ostatnia bez mojego maleństwa a tu nic. Mój synek urodził się 12 dni po terminie. 12 nerwowych i pełnych napięcia dni.Dziś ma już 13 miesięcy i jest niezłym rozrabiakom

                    Skomentuj


                      Zapomniałam. Gratulacje dla wszystkich mam.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Witam a więc termin był na 4 kwietnia a urodziłam 14 marca ,tak jak przy pierwszej ciąży wody mi odeszły i wiedziałam że to już czas córcia trochę się pospieszyła (ale myślę że to lekarze źle wyliczyli) 2890 waga i 53 długa Pozdrawiam i zycze szybkiego rozpakowywyania sie a tym co juz rozpakowane GRATULACJE"
                        Last edited by dor26; 23-03-2009, 22:24.

                        Skomentuj


                          Ja zrobiłam zakupki, a po drodze do domu zjadam 2 pączki i teraz zgaga mnie piecze. Zjadałam garść migdałów i mleko pijęgorące, mam nadzieję że zaraz przejdzie No i giry mi znów napuchły ale to dlatego, że dziś trochę połaziłam
                          Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                          Skomentuj


                            Napisane przez dor26 Pokaż wiadomość
                            Witam a więc termin był na 4 kwietnia a urodziłam 14 marca ,tak jak przy pierwszej ciąży wody mi odeszły i wiedziałam że to już czas córcia trochę się pospieszyła (ale myślę że to lekarze źle wyliczyli) 2890 waga i 53 długa Pozdrawiam i zycze szybkiego rozpakowywyania sie a tym co juz rozpakowane GRATULACJE"
                            Mega Gratulacje dla WAS!!!!
                            Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                            Skomentuj


                              SYRWUNIA WIELKIE GRATULACJE!!!!!!

                              ´´´´´´śśśś´´´´´´´´´´´´´´´´´´
                              ´´´´´´śś´´´´śśśśś´´śśśś ´śśśś´´
                              ´´´´´´ś´´´´´´´´´´śśśś´śś ´´´´ś´
                              ´´´´´´ś´´´´´´´´´´ś´śśśśśś ´´´ś´
                              ´´´´´ś´´´´´´´´´´śśśśś´´´śśśśś ´
                              ´´´´ś´´´´´´´´´´´´´´´´śśśśśśśś ´
                              ´´´ś´´´´´´´´´´´´´´´´´´´śśśśś ´´
                              ´śśś´´´´´ś´´´´´´´´´´´´´´´´´ś´´
                              ´´´ś´´´´śś´´´´´´´´´´´´´´´´´ś´´
                              ´´´śś´´´´´´´´´´´´´´´´śś´´´´ś´´
                              ´´śśś´´´´´´´´´śśś´´´´śś´´´śś´´KOCIACZEK
                              ´´´´´śś´´´´´´´´´´´´´´´´´´śśś´´ DLA KSIĘŻNICZKI!!!!!
                              ´´´´´´´śśś´´´´´´´´´´´´´śśś´´´´
                              ´´´śśśśś´śśśśśśśśśśśśśśś´´´´´´
                              ´´´ś´´´´śśśśś´´´´śśśś´´´ś´´´´´
                              ´´´ś´´´´śśś´śśśśśśśś´´´śśś´´´´
                              ´´´śśśśśśśśśśśśś´´śśśśś´´´śś´´
                              ´´ś´´´´´´śśśśśśśśśśś´´´´´´´ś´´
                              ´ś´´´´´´´´´śśśśśśśś´´´´´´´´ś´´
                              ´´ś´´´´´´´´śśśśśśśś´´´´´´´´ś´´
                              ´´śś´´´´´´´śś´´´´śś´´´´´´śś´´´
                              ´´´´śśśśśśś´´´´´´´´śśśśśśś
                              HANULKA 09.04.2009




                              Skomentuj


                                I jak tu nie przepowiadać przyszłości skoro jak tylko pomyśle że za długo kogoś nie ma to już po rozpakowaniu,tylko sobie jakoś nie potrafie powiedzieć kiedy

                                bóle brzucha jak przez mgłę czuję więc na razie będzie cisza,ale za to mała mi się rozchorowała,cały dzień była marudna a teraz kaszel się przyczepił,oby mi się nie rozłożyła przed samym wyjazdem,bo już całkiem będę przeżywać że w takim stanie muszę ją zostawić.
                                HANULKA 09.04.2009




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X