Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Nitka napewno kiedyś przejdzie ja myśle ze zaraz po porodzie

    a mnie łapią jakieś skurcze ehh oby się rozkręciły a nie znowu fałszywe
    Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

    Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



    http://annalena4u.blogspot.com

    Skomentuj

    •    
         

      jeju, jak sie patrzy na zdjecia innych to samemu sie juz tak chce, strach nawet odchodzi - kurde jeszcze z 2 tygodnie wytrzymac i zaczynam cwiczyc

      i rzeczywiscie jaki czysciutki ten pulpecik moj to znowu "we krwi" sie rodzil
      Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

      Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

      Skomentuj


        bo pewnie cię nacieli i dla tego,mnie nie nacinali ale przy pierwszym porodzie mały też był we krwi.
        HANULKA 09.04.2009




        Skomentuj


          Napisane przez nitka236 Pokaż wiadomość
          Ankasos ale to chyba przejdzie co? Znowu poczujemy się atrakcyjne kiedyś haha.
          Nie napisałam Wam o najważniejszym. Ta moja koleżanka co w zeszłym tygodniu urodziła ma swojego synka przy sobie. Mały miał operacje na serduszko, ona go nie karmi żywią go kroplówkami. Ma coś z jelitami ale będą go leczyć oczywiście i wierze, że wszystko będzie dobrze. Urodziła go 3 tygodnie po terminie przez CC mały miał 4800... Nieźle co? Kawał chłopa.
          dziewczyny,też przechodziłam przez takie doły ale w poprzedniej ciąży,a co ja mam powiedzieć jak ja ważę 88kg,przestańcie bo jeszcze ja doła złapie
          HANULKA 09.04.2009




          Skomentuj


            Napisane przez Majorka22 Pokaż wiadomość
            bo pewnie cię nacieli i dla tego,mnie nie nacinali ale przy pierwszym porodzie mały też był we krwi.
            no dokladnie - nacieli, bo jeszcze kleszcze musieli wcisnac, no i od razu na brzuch bez wycierania to ogolnie krwawy widok byl
            Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

            Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

            Skomentuj


              Napisane przez Majorka22 Pokaż wiadomość
              dziewczyny,też przechodziłam przez takie doły ale w poprzedniej ciąży,a co ja mam powiedzieć jak ja ważę 88kg,przestańcie bo jeszcze ja doła złapie

              moge sie podciagnac???
              Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

              Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

              Skomentuj


                ja w obu ciazach mam schizy na temat wygladu, ale tylko i tyyyyyyyyyyyyyylko przez wzglad na meza, masakra jakas.
                Tak malo mi trzeba zeby sobie filmy powkrecac a "nasza klase" to juz przeklelam nie raz i nie dwa
                Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

                Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

                Skomentuj

                •    
                     

                  Jeju jak oglądam te dzieciaczki to aż mnie gul ściska i też chcę już mieć Hankę przy sobie. Wrzuciłam pierwsze pranko dziewczyny To dla mnie ważna chwila, aż mi łezka poleciała bo czuję już pełną parą, że to szczęście jest tak blisko.
                  Ja tez mam małe depresje dotyczące swojego wyglądu. Zawsze byłam taka okrągła a teraz jeszcze doszło mi te 18 kg. prawie... Ale wiecie co, to chyba każda tak ma i normalne całkiem to wszystko jest. Może to nieskromnie zabrzmi ale staram się tym nie przejmować, brzydka nie jestem, na brak powodzenia nie narzekam, męża mam przystojnego więc po co mi te doły i depresje Trzeba się wziąść w garść
                  Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                  Skomentuj


                    wszystkie dziś chyba mamy jakieś doły, to przez tą pogodę (trzeba sobie to wmówić)
                    ja już też nie mogę się doczekać swojej Malutkiej, mam termin an 11.04 ale gin mi powiedziała, że wszystko może się zdarzyć i Mała przyjdzie na świat o wiele wcześniej, chciałabym też już móc utulić bo takie czekanie dobija troszkę..
                    faktycznie te wasze zakupy świetne, nie powiem bo ja tez uwielbiam kolor pomarańczowy i bardzo mi się podobają te foteliki. ja mam pożyczony taki zielonkawy i jest prawie jak nowy, więc nie mogę nic powiedzieć
                    Amelia ur. 19.04.2009
                    godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                    Alicja ur. 18.08.2012
                    godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                    Skomentuj


                      Madzik - wielkie gratulacje!!!
                      No dziewczynki na start, bo tu same chłopy się rodzą!!!

                      Dziewczyny, super zakupy! A co do prania, to pamiętam jak ja czekałam i układałam kupki z praniem...dzieliłam na białe, kolorowe..do gotowania i na 40`C...a teraz co drugi dzień pralka ryra...ech...

                      Muszę Wam powiedzieć, że ja po porodzie dopiero poczułam się w 100% kobietą! Wygladałam zawsze jak nastolatka, tka się tez ubieram...a teraz chce wskoczyc w szpilki i pchac wózek! A do tego mąż wciąż mnie chwali za poród i ciąże i właściwie kilogramy które "zostały" są w biuście, więc nie mam co narzekać.
                      Chociaż marzy mi się solarium...uwielbiam być opalona!

                      To ja też Wam dodam fotki z porodu...a co!
                      Attached Files
                      Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                      Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        ja to wam powiem że jeszcze 1,5 roku temu mój M wcale się za żadnymi nie oglądał nawet nie zerknął ,a teraz chyba zaczął się starzeć (jak to się mówi włos siwieje d..a szaleje)bo teraz jak jedziemy samochodem to na każdą się obróci zerknie nawet na 15stki,albo jak ogląda w telewizji to zawsze komentarzyk walnie aż mnie krew zalewa,kiedyś poszedł na ryby i jak wrócił to zaczął opowiadać że przyczepiła się do niego jakaś laska i ciągle szła za nim opowiadając o ojca połowach to ja mu na to że więcej na rzeke nie pojedzie a on" że jak my na zakupy jedziemy i wszystkie fagasy się za mną oglądają a on za mną jak ten śledzik idzie to dobrze" więc sama nie wiem czy naprawdę pociesza oko czy zazdrość próbuje wywołać,ale ja i tak wkurzona chodzę na niego,tacy już są faceci
                        HANULKA 09.04.2009




                        Skomentuj


                          Boziu Nator płakać mi się aż chce jak patrzę na te Wasze fotki - oczywiście ze szczęścia. A po Tobie nic nie widać na tych fotkach, żeby to Twoje było - laseczka jak marzenie
                          Co do bycia kobietom to ja też słyszałam, że jakos tak poporodzie inaczej się czuje i wogóle bardziej kobieco.
                          A solarium też uwielbiam, nie wiem jakie masz do tego podejście ale mi lekarz powiedział, że jak już się wsio pogoi to można chodzić, nie wpływa to ani na piersi, ani na mleko itd...Ale nie wiem jeszcze jak ja będę robiła. No i fajnie, że masz takie wsparcie u męża, dla kobiety to bardzo ważne!
                          Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                          Skomentuj


                            Dziewczyny ale wy odważne jesteście,Nator ty po porodzie jak laska wyglądasz a my będziemy musieli pare miesięcy poczekać aż wrucimy do wagi z przed ciąży a może zrzucimy więcej
                            HANULKA 09.04.2009




                            Skomentuj


                              Napisane przez Majorka22 Pokaż wiadomość
                              Dziewczyny ale wy odważne jesteście,Nator ty po porodzie jak laska wyglądasz a my będziemy musieli pare miesięcy poczekać aż wrucimy do wagi z przed ciąży a może zrzucimy więcej
                              Majorka ja też licze na zrzucenie większej ilości sadła Trzeba będzie się za siebie wziąść. Żeby szałową Mamą być
                              Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                              Skomentuj


                                NATOR NORMALNIE TE ZDJĘCIA WYGRAŁY WSZYSTKO MATKO KIEDY JA TEZ BĘDĘ Szczęśliwa JUZ NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ TAK bardzo SIĘ BOJE O MOJEGO SYNKA RYCZEĆ MI SIĘ CHCE BO TE CIŚNIENIE PODWYŻSZONE NIE DAJE MI SPOKOJU

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X