Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez ankasos Pokaż wiadomość
    ja się ratuję witaminą C a na kaszel syrop z cebuli
    Ale to też z cukrem.
    Julianka jest już z nami od 23.03.2009 r.

    Skomentuj

    •    
         

      ano tak z cukrem

      oj zmykam chyba do wyrka bo znowu jakaś niemoc mnie dopada a sama jestem do wieczora to lepiej leżeć.
      Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

      Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



      http://annalena4u.blogspot.com

      Skomentuj


        Napisane przez ankasos Pokaż wiadomość
        ano tak z cukrem

        oj zmykam chyba do wyrka bo znowu jakaś niemoc mnie dopada a sama jestem do wieczora to lepiej leżeć.
        Ja też leżę,tylko laptop na kolanach.
        Julianka jest już z nami od 23.03.2009 r.

        Skomentuj


          Hej Majóweczki!
          Jak tam dziś u Was? U mnie za oknem piękna wiosenna pogoda. Świeci słoneczo i nawet nie jest tak zimno. Niedługo mam obiadek więc po obiadku ruszam na spacerek
          Miłego dnia Mamusie
          ur. 16.05.2009
          3590 g
          56 cm

          Moje Największe Szczęście





          Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

          Skomentuj


            Hej Mamusie. Witam też nowe fanki naszego forum.

            My w domku odpoczywamy sobie. Wczoraj o 19 wróciłam z Hanią jeszcze w brzuszku. Zrobili nam USG, nie za bardzo chcieli cokolwiek powiedzieć, trochę z nich wyciągneliśmy ale za wiele się nie wywodzili - powiedzieli, że mam się nie denerwować a badania są dla nich, oni wiedzą co robić Otóż ja mam chore nerki i nie pracują prawidłowo co ma wpływa na zdrówko Hani. Oprócz tego mamy lekkie małowodzie i pępowinka jest jakoś poplątana dziwnie. Hania ma bardzio słabe płucka i nie może jeszcze się urodzić ale już leży bardzo nisko w kanale gotowa do przyjścia na świat i to jest niepokojące. Trzeba ją jeszcze przetrzymać z 2 tyg. Hanula dostała sterydy a ja masę leków na nerki itd...Teraz musimy leżeć i wypoczywać. Jesteśmy na razie pod kontrolą lekarza, mamy spotkanie we wtorek więc może uda mi się coś od nich wyciągnąć a za tydź. w sobotę mamy USG. Trochę się martwię, tymabardziej, że nic nam nie mówią tylko ok. że oni wiedzą co robić. Mam wrażenie , że nie chcą nas martwić. No ale głowa do góry i trzeba się nastawić optymistycznie. Teraz muszę dużo odpoczywać, ode mnie zależy jak ją tam długo przetrzymam jeszcze.
            Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

            Skomentuj


              Cześć dziewczyny!
              Mój szkrab jakiś marudny dzisiaj ciągle do cycuszka chce i krzywi mordkę o byle co jestem ciekawa czy nie boli bo brzuszek bo przedwczoraj zjadłam trochę fasolki szparagowej i może to przez to
              Yoenne ja mojego synka rodziłam prawie miesiąc przed terminem (dokładnie 25dni) i jak leżałam w szpitalu to dawali mi dwa zastrzyki które miały małemu rozluźnić płucka ale o żadnych sterydach nie mówili... płuca były już rozwinięte (byłam w 36 tyg jak rodziłam) tylko chodziło o to żeby nic się mu nie stało jak zacznie płakać ten pierwszy raz (chyba żeby nie popękały oskrzela czy coś takiego) ale chyba mu pomogło bo darł się strasznie
              życzę miłego dzionka kobietki! my dziś jedziemy do męża siostry na urodzinki to synek będzie rozchwytywany znów przez ciocie, babcie i dziadka a my sobie odpoczniemy
              pozdrawiam!
              1.03.2009 9:55 FILIPEK

              Skomentuj


                czesc ciezaroweczki
                u nas dzis tez piekna pogoda..w sloneczku cieplutko jakby byla prawdziwa wiosna
                brzusio mniej mi juz twardnieje, i chyba wyciagne mezulka po obiadku na spacerek
                milego dnia


                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez ania_2288 Pokaż wiadomość
                  Cześć dziewczyny!
                  Mój szkrab jakiś marudny dzisiaj ciągle do cycuszka chce i krzywi mordkę o byle co jestem ciekawa czy nie boli bo brzuszek bo przedwczoraj zjadłam trochę fasolki szparagowej i może to przez to
                  Yoenne ja mojego synka rodziłam prawie miesiąc przed terminem (dokładnie 25dni) i jak leżałam w szpitalu to dawali mi dwa zastrzyki które miały małemu rozluźnić płucka ale o żadnych sterydach nie mówili... płuca były już rozwinięte (byłam w 36 tyg jak rodziłam) tylko chodziło o to żeby nic się mu nie stało jak zacznie płakać ten pierwszy raz (chyba żeby nie popękały oskrzela czy coś takiego) ale chyba mu pomogło bo darł się strasznie
                  życzę miłego dzionka kobietki! my dziś jedziemy do męża siostry na urodzinki to synek będzie rozchwytywany znów przez ciocie, babcie i dziadka a my sobie odpoczniemy
                  pozdrawiam!

                  No dlatego mi kazali donosić do 37 tyg. A to jeszcze 2 tyg. a Mała już gotowa i te wody. Ale myślę, że bedzie dobrze Tylko teraz musze na siebie i przede wszystkim Hanię uważać.
                  Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                  Skomentuj


                    Yoenne moż to i lepiej że nie mówią wam za wiele. Twoje nerwy nic nie pomogą. Musisz teraz spokojnie odpoczywać. Wierzę że wszystko będzie ok.
                    Roksanka 13-02-2005 r.


                    Tymek- 10-05-2009 r.

                    Skomentuj


                      na pewno bedzie dobrze! grunt to leżeć do góry brzuchem i nie przemęczać się a malutka napewno przeczeka jeszcze, ja trafiłam do szpitala w 35 tyg bo miałam już rozwarcie na 3,5cm i tam wyciaszali mi skurcze a od 36 tyg odstawili tabletki i mówili że można rodzić więc generalnie najważniejsze żeby Hanulka poczekała tydzień przynajmniej
                      1.03.2009 9:55 FILIPEK

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        mi gin kazał donosić za wszelką cene do 36 tyg., więc jeszcze 10 dni i moge rodzic bez obaw, bo mi ściągną i tak szwy z szyjki
                        leżę sobie już pięć tyg. i czekam, a sterydy dostałam w 30 tyg. na płucka właśnie

                        Skomentuj


                          Te sterydy są właśnie na szybsze dojrzewanie płucek dziecka.Ja w poprzedniej ciąży jak odeszły mi wody w 35 tyg.to szybko dawali mi zastrzyki i na drugi dzień zrobili mi cesarkę.Yoenne więc się nie martw,wszystko będzie dobrze.
                          Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                          http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                          Skomentuj


                            dziewczyny kupiłam dziś wózek.
                            co prawda używany ale dobrej firmy
                            jestem z niego zadowolona, nie ma wielkich śladów użytkowania.
                            jak któraś chce zobaczyć to tu jest stronka
                            http://www.titiland.net/
                            tam jest zakładka wózki 3w1
                            i to jest wózek triton 3in1, kolor czerwony mam .
                            a dałam za niego 450 zł ze wszystkimi akcesoriami.









                            Skomentuj


                              mloda gratuluje wyboru ladniutki ten wózek no i za jaka cene super masz już najważniejszy zakup

                              http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
                              BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
                              .

                              Skomentuj


                                kurczaczek dziekuje że ładny,
                                a jeśli chodzi o część spacerową do niego to w ogole nie używana była ,
                                wiec jeszcze lepiej.
                                emilka82
                                dziekuje za te fotki na maila , bardzo ładny ten wózeczek , i przepraszam bardzo
                                ale dzisiaj jak ten czerwony mój zobaczyłam to niemogłam się opszeć:*
                                Last edited by MłodaM.17; 21-03-2009, 19:22.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X