Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Dziewczyny idę wieczorem do domu, dostaję leki i w domku mogę leżeć i czekac na bóle i poród. Miałam USG i Hania jest bardzi nicko, gotowa do drogi już bardzi nisko głową w dół. Dostała te sterydy więc powinno być oki jak się pospieszy W czwartek mam się zgłosić do szpitala chyba, ze wcześniej będzie się cos działo. Ale się cieszę, wolę byc w domu jak będą bóle to wrócę ale póki co dziś będę spała we własnym wyrku
    Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

    Skomentuj

    •    
         

      emilka82 przepiekne wózeczki!!! Tez mi właśnie o coś takiego chodzi.
      Ale moim skromnym zdaniem ten Roan jest ładniejszy
      MłodaM.17 Twój wózeczek tez niczego sobiePodoba mi sie.
      Ja mam wizyte 3 kwietnia i tez bede miała usg,juz nie moge sie doczekać!!!!!
      co do ciążowych dolegliwości to ja w nocy jak spie (na boku z poduszką pod brzusiem a pilnuje sie strasznie zeby tak spac) to budze sie z bólu bioder i chyba z 15 razy w nocy sie przekrecam z jednego boku na drugi.....bo nie moge zadługo wytrzymac zeby spac ciagle na jednej stronie
      Nasze najdroższe Słoneczko-Nikulek ur.17.06.2009 godz.6.22 2720g 53cm

      http://mamaczytata.pl/pokaz/7739/kur...bdzius_tatusia

      Skomentuj


        mamanikosia ładniejszy i tańszy ja już kiedyś ten wózek miałam jest pożądny
        Last edited by emilka82; 20-03-2009, 18:34.



        Dagmara 15 marzec 2008 godz 19.40 w 32tc ważyła 2390 i 55 cm długa (*)(*)(*)

        Kornelia 13 czerwiec 2009 godz 19.40 ważyła 2720g i 53cm długa

        Skomentuj


          Yoenne bardzo się cieszę , że wychodzisz do domku bo wiem że napewno lepiej będziesz się w domku czuła będziesz spokojniejsza przy swoim M .

          Dor26 gratulacje!!!
          Cudownie mamy pierwszą dziewczynkę. Napisz coś Dor jak będziesz miała troszkę czasu w którym byłaś tygodniu i ile mała ważyła?.

          Ja byłam dzisiaj u położnej powiedziała, że nic nie wskazuje na wcześniejszy poród no to sobie jeszcze z Mateuszkiem pochodzimy. Musiałam zażyć dzisiaj połówkę relaniumu bo nie mogłam się uspokoić tak ryczałam jak dziecko. Dopadł mnie ten dół potem położna opowiadała mi o Karolince, że urodziła 3 tyg po terminie ale nie miała zadnego zatrucia ciążowego wszystko było ok naprawdę i czuła się idealnie ale niestety synek urodził się z wadami wrodzonymi. Modle się o tego skarba, żeby przeżył i napewno będzie wszystko dobrze. Musi być dobrze. Mam straszną zgagę szok. Ciekawe która pierwsza urodzi w kwietniu!
          Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
          Waga 4180 i 58cm


          Skomentuj


            Napisane przez ;56306
            Hej Mamuski. Pisze do Was ale jeszcze niestety nie z domku tylko ze szpitala. Na razie nas nie wypuszczają. Bóle nie mijają, nasilają się w nocy i wogóle nie spię, nerki nie pracują prawidłowo i przez nie mamy z Hanią objawy przedwczesnego porodu. Mała nie jest jeszcze gotowa więc dali jej sterydy, bo jak się urodzi lada dzień lub do 2 tyg. to cięzko jej będzie bo ma jeszcze organy nie w pełni rozwinięte więc przyspieszają to tymi sterydami. Zastrzyki ze sterydów są bardzo bolące dla mnie, nie polecam nikomu Na razie bierzemy masę leków i czekamy co dalej. Właśnie dziś lub jutro mają mi robić USG, może wypuszczą do domku ale na razie nic nie obiecywali, bo mam silne bóle i nie chcą ryzykować. Opieka jest super, z językiem tez sobie jakoś radzę ale już mi się do domku chce, tęsknię za swoim wyrkiem i muszę jeszcze Hani pranko zrobić
            Yoenne wytrzymaj a pranko jeszcze zdązysz zrobić najwazniesza jestes Ty i Hania odpoczywaj cieplutko was ścickam
            Milenka juz na nami od 20 kwietnia

            Skomentuj


              Dor 26 gratulacje!!!!

              Ale się nabiegałam dzisiaj,że szok,ledwo doszłam do domu.Ległam po obiadku i zaczynają się skurcze..Zobaczymy co z tego wyniknie?
              Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

              http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



              Skomentuj


                emilka82
                mój mail to sysuniarts@fotka.pl
                w komisie wypatrzyłam wózek za 550 zł bardzo ładny czerwony , ale jutro jeszcze jade do jednego inne obejzec

                Skomentuj

                •    
                     

                  Mloda dorzucisz 100 i masz nowy. Moja siostra za uzywany dala 400zl. Mi kompletnie ten wozek nie podchodzi, ale dla niej ma on po prostu jezdzic.
                  Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                  Skomentuj


                    JEANNY Zawsze możesz poprosić swojego rodzinnego lekarza o skierowanie na USG to zwykłe i nie będziesz musiała iść prywatnie. Ja tak zrobiłam bo za każdym razem kiedy miałam USG to mój Tomek akurat miał zmianę w pracy tak że nie mógł ze mną iść a baaaardzo chciał malutką zobaczyć na żywo
                    Zosia ur.07-07-2010
                    wtorek 14:55




                    http://pu zz.org.pl/?p=8yhM5FrWogpd

                    Skomentuj


                      A my nadal przyspieszamy i nic
                      Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                      Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                      http://annalena4u.blogspot.com

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        diabelecke
                        ale ja chce kupić za taką kwotę wózek ze wszystkim ,z fotelikiem między innymi.
                        pozatym też nie chce kupić nowego bo nie stać mnie poprostu na wózek który będzie z całym wyposazeniem , a jesli chodzi o wózki nowe za taką kwote jak ja chce przeznaczyc to są same bez niczego lub są to wózki masywne starego typu.
                        wolę kupić wózek uzywany np przez jedno dziecko z zeszłego roku ale będzie posiadał te funkcjie i przedmioty na których mi zalezy.

                        Skomentuj


                          no może dziś nie pójdziecie wcześniej spać

                          Yoenne super że wychodzisz to znak że z tobą i Haniulą wszystko ok bo jak by się działo coś złego to by nie puścili,może niedługo razem będziemy się cieszyć naszymi Haniami,właśnie kończe licytacje super pajacyka mam nadzieje że nikt nie będzie licytował i będzie mój,mam hopla na punkcie kupowania jej ciuchów na allegro co chwila coś wynajduje a Mężek tylko jeżdzi i wpłaty robi Wyszło na moje,moje kochanie sam zrezygnował z imprezki i jak przyjechał z pracy to oznajmił że zostaje z nami w domku to oznacza że chyba jednak zależy mu na nas
                          HANULKA 09.04.2009




                          Skomentuj


                            aha to super!!!!!!!!!!! ja sie czuje okropnie ciagle wymiotuje....ochyda....
                            i mam dosc...a jeszcze moj maz....nie zabardzo mnie wspiera... i tak jakos...ehhh a brzuszek jeszcze u mnie widac...
                            Nasza Fasoleczka Listopadowa






                            nastepna wizyta:08.05.09

                            Nasz śub:18.10.2008
                            nasze dzidzi:tp.08.11.2009

                            Skomentuj


                              dzięki :* no chyba tak zrobię bo wszyscy ciekawi płci a ja dalej nic powiedzieć nie mogę... ja z moim Arturem też ciekawi jesteśmy ... więc trzeba zaspokoić ciekawość miłego weekendu!!

                              Skomentuj


                                Masz racje ze z krwi ale to nic nie da jesli nie ma usg. Te dwa badania razem daja odpowiedni wynik. Z reszta nie ma sobie co tym glowy zawracac. Trzeba wierzyc ze urodzimy zdrowe i piekne dzieci
                                Tymoteusz - ur. 03.09.09

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X