Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez sylwia.b Pokaż wiadomość
    Na ostatniej wizycie było nad pępkiem a na usg mały leżał poprzecznie..........
    Ginek nic nie mówi o cesarce......... a jak nie dojadę do umówionego szpitala ( 30 km).............
    ja do szpitala mam 50 km i wyjechałam jak miałam skurcze co 6 min i zdążyłam,a moja Maja była ułożona pośladkowo do ostatniego tygodnia i nic mi lekarz nie wspomniał ani razu o cesarce,spokojna głowa będzie dobrze trzeba być tylko dobrej myśli (z tego co wiem to do prawidłowej pozycji dziecko ma czas do samego porodu)
    HANULKA 09.04.2009




    Skomentuj

    •    
         

      cześć dziewczyny!
      mam pytanie do mamusiek:
      Odpadł nam dziś pępęk tzn ten kikutek co wystawal znad pępka ale jeszcze chyba coś w środku zostało... sama nie wiem czy to juz jest skórka która się zagoi czy to jeszcze resztka pępowinki... przemywac to czy nie... jak to wyglądało u was?
      1.03.2009 9:55 FILIPEK

      Skomentuj


        Napisane przez Majorka22 Pokaż wiadomość
        Ja mam takie ogrodniczki a ostatnio kupiłam jeszcze pajacyk z sukieneczką
        Super te ogrodniczki, a gdzie kupiłaś i za ile?
        Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

        http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



        Skomentuj


          Napisane przez ania_2288 Pokaż wiadomość
          cześć dziewczyny!
          mam pytanie do mamusiek:
          Odpadł nam dziś pępęk tzn ten kikutek co wystawal znad pępka ale jeszcze chyba coś w środku zostało... sama nie wiem czy to juz jest skórka która się zagoi czy to jeszcze resztka pępowinki... przemywac to czy nie... jak to wyglądało u was?
          Spróbój takim patyczkiem do uszu przemyć,nieraz da się "wyskubać "resztę.Ale nie wierć na siłe..
          Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

          http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



          Skomentuj


            u Vincenta dluuuugo sie goilo a jak w koncu odpadl to byla rozowa skorka jak po poparzeniu i gdzieniegdzie resztki takie zaschniete czy strupki, to tez to przemywalam patyczkiem nasaczonym spirytusem
            Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

            Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

            Skomentuj


              hej dziewczyny juz tak dawno mnie tu nie było duzo nas dołaczylo ostatni raz byłam chyba w grudniu. Jak tam wasze pociechy|???? nasz synus za 4 tygodnie przyjdzie na swiat.
              Nasz synuś Michaś 18.04.2009 godz. 23,20 cc 3120g i 52cm

              Skomentuj


                Napisane przez madzik291 Pokaż wiadomość
                Spróbój takim patyczkiem do uszu przemyć,nieraz da się "wyskubać "resztę.Ale nie wierć na siłe..

                no wlasnie, dokladnie tak robilam
                Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

                Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

                Skomentuj

                •    
                     

                  Wypluskałam włosy, przeprałam dywan w sypialni bo tatus troche go ukidał farbą przy wczorajszej rewolucji i myśle znowu jak tu wszystko poustawiać żeby było się jak ruszyć. I znowu mam dylemat- w naszej sypialni stoi biurko z kompem. Nie moge go wykopać do gościnnego, bo tutaj mam kabel z netem (a po co mi komputer bez internetu). Znowu przetrzepałam z tysiąc stron nt. szkodliwości komputera dla niemowlaków, i jak zwykle wszędzie piszą co innego. Co myslicie dziewczyny? Biurko musiałoby stać około metra od łóżeczka. Jeżeli jednak komputer ma szkodzic małemu, to jestem w stanie się go pozbyc nawet zaraz...


                  Skomentuj


                    Napisane przez Pinka512 Pokaż wiadomość
                    hej dziewczyny juz tak dawno mnie tu nie było duzo nas dołaczylo ostatni raz byłam chyba w grudniu. Jak tam wasze pociechy|???? nasz synus za 4 tygodnie przyjdzie na swiat.
                    No witamy po długiej nieobecności A dlaczego Cię tyle nie było,he??
                    Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                    http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                    Skomentuj


                      Napisane przez ania_2288 Pokaż wiadomość
                      cześć dziewczyny!
                      mam pytanie do mamusiek:
                      Odpadł nam dziś pępęk tzn ten kikutek co wystawal znad pępka ale jeszcze chyba coś w środku zostało... sama nie wiem czy to juz jest skórka która się zagoi czy to jeszcze resztka pępowinki... przemywac to czy nie... jak to wyglądało u was?
                      po prostu smaruj dalej jak smarowałaś jeszcze z dwa trzy dni,jak coś zostało to się wykruszy a położna do ciebie nie zagląda?
                      HANULKA 09.04.2009




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez madzik291 Pokaż wiadomość
                        Super te ogrodniczki, a gdzie kupiłaś i za ile?
                        udało mi się w lumpeksie wygrzebać za 8 zeta
                        HANULKA 09.04.2009




                        Skomentuj


                          Napisane przez Majorka22 Pokaż wiadomość
                          po prostu smaruj dalej jak smarowałaś jeszcze z dwa trzy dni,jak coś zostało to się wykruszy a położna do ciebie nie zagląda?
                          była ale w ubiegłym tygodniu i mówiła że pępek ładny ale jeszcze ten kikutek się trzymał... ja nie wiem czy odpadło wszystko bo mały musiał jakoś pieluchą go oderwać i się boję żeby nic tam nie zostało... a już można go moczyć czy dopiero jak ta skóra jakoś zarośnie?
                          1.03.2009 9:55 FILIPEK

                          Skomentuj


                            Napisane przez Nichol Pokaż wiadomość
                            Wypluskałam włosy, przeprałam dywan w sypialni bo tatus troche go ukidał farbą przy wczorajszej rewolucji i myśle znowu jak tu wszystko poustawiać żeby było się jak ruszyć. I znowu mam dylemat- w naszej sypialni stoi biurko z kompem. Nie moge go wykopać do gościnnego, bo tutaj mam kabel z netem (a po co mi komputer bez internetu). Znowu przetrzepałam z tysiąc stron nt. szkodliwości komputera dla niemowlaków, i jak zwykle wszędzie piszą co innego. Co myslicie dziewczyny? Biurko musiałoby stać około metra od łóżeczka. Jeżeli jednak komputer ma szkodzic małemu, to jestem w stanie się go pozbyc nawet zaraz...

                            Nichol
                            u nas też w pokoju stoi komputer i telewizor nawet, mi położna mówiła że takie promieniowanie nie szkodzi jakoś specjalnie dziecku chyba że ono leży pomiędzy telewizorem a kompem główką do komputera, jak byś go boczkiem położyła to te fale tak nie przenikają
                            1.03.2009 9:55 FILIPEK

                            Skomentuj


                              Napisane przez ania_2288 Pokaż wiadomość
                              była ale w ubiegłym tygodniu i mówiła że pępek ładny ale jeszcze ten kikutek się trzymał... ja nie wiem czy odpadło wszystko bo mały musiał jakoś pieluchą go oderwać i się boję żeby nic tam nie zostało... a już można go moczyć czy dopiero jak ta skóra jakoś zarośnie?
                              nie wiem jak to dokładnie wygląda,można by było podskoczyć z tym do lekarza rodzinnego albo zadzwonić do położnej,postaraj się jeszcze tego nie moczyć,tylko smaruj chociaż dwa dni i zobaczysz może po prostu pozostałości jakieś zostały i tak po odpadnięciu kikuta trzeba smarować jeszcze troche więc zobacz za dwa dni,powinno się oczyścić
                              HANULKA 09.04.2009




                              Skomentuj


                                Witam Wszystkie mamusie. U mnie spokojnie co do ciąży no tyle, że przybywa rozstępów z dnia na dzień coraz więcej.
                                Pinka512 fajnie, że wróciłaś bo dużo dziewczyn nie ma z nami z tych które były na początku. Miłego i spokojnego dzionka.Pa
                                Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                                Waga 4180 i 58cm


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X