Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez ania_2288 Pokaż wiadomość
    Nichol ja miałam dzień przed porodem takie bezbolesne twardnienie brzucha, dopiero w nocy zaczęło mnie boleć.... gdybyś zaczęła jutro rodzić to by sobie tego twój mąż nie darował więc lepiej go uprzedź. Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze, nie denerwuj się kochana bo maluszek denerwuje się razem z Tobą! trzymam kciuki za was
    Ania, a czy podczas skurczy Twój brzuchol jak twardniał, to zmieniał trochę kształt? Bo mój z deka kwadratowy się robi....
    Od jakichs 2 godz. mam skurcze +/- co 10 minut, ale nie potrafie ich na 100% odróżnić od wypinania się maluszka, moge mylic te dwie rzeczy nie jestem pewna czy mam się szykować na rozpakowanie, zmęczona już jestem, a obawiam się że w końcu znowu skończy się na niczym


    Skomentuj

    •    
         

      Nichol,mój podczas skurczu robił się okrągły i twardy,a między skurczami jak mały się ruszał to i kwadratowy był Te prawdziwe skurcze są coraz mocniejsze i co krótszy czas,może je mylisz z akrobacjami maluszka
      Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

      http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



      Skomentuj


        diabelecke ojj tam te szczegoly:P.
        ma być ciepło i już.
        a słodycze , no fakt faktem też powinnam troche przystopować , ale cały czas wydaje mi się że jestem za szczupła.
        Hehehe.

        Skomentuj


          Takie skurcze nie zawsze o czymś świadczą bo z tego co mówił mój lekarz macica w różny sposób może reagować np na stres lub zmęczenie. Ja też mam takie skurcze już od 2 miesięcy z tym że są raz na jakiś czas.

          Zazdroszczę notor porodu. Kurcze ja mój pierwszy miałam straszny. Bardzo długi i cholernie bolesny. Mimo to warto było. Nie wyobrażam sobie takiego porodu jaki ona miała...
          Roksanka 13-02-2005 r.


          Tymek- 10-05-2009 r.

          Skomentuj


            Ja zdecydowałam się na butelki Tommee Tippee, właśnie ze względu na ten smoczek. Rozmawiałam z panią w sklepie dziecięcym i właśnie te mi doradziła i stwierdziła, że butelki Avent są przereklamowane, bo nic specjalnego w sobie nie mają.
            Fajne i niedrogie ciuszki. POLECAM!!!!
            http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=9510214
            http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/61vB/

            Skomentuj


              Wiem że te skurcze przepowiadające to norma, nieraz już miałam takie akcje, ale dziś to się dłuży nieprzeciętnie. Nie robie sobie nawet nadziei że coś z tego wyniknie. Małemu jest chyba strasznie dobrze tam po drugiej stronie, bo jakoś sie nie spieszy. Albo nie możemy się zgrać poprostu, bo wtedy właśnie jak on się próbuje przebić, to moja macica i jej skurcze maja to gdzieś


              Skomentuj


                Dobranoc mamusie,trzecie miejsce wciąż do zdobycia
                Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                Skomentuj

                •    
                     

                  Nator gratulacje jak ci dobrze ze masz już przy sobie maluszka


                  ja też już się w********iam na te skurcze, nie skurcze, dziś cały dzień mnie męczy coś, i biegunke mam cały dzień i kurde nic a nic więcej ;( mam dość, szczerze mam dość
                  Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                  Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                  http://annalena4u.blogspot.com

                  Skomentuj


                    Nichol ja właśnie miałam taki różnoboczny heh, jak mi tak twardniał to czułam napięcie skóry na całym brzuchu i na plecach nawet, na początku były bezbolesne ale ja miałam takie skurcze przez 2 noce dopiero drugiej nocy zaczeło boleć no i rozwarcie mi się robiło (skurcze co 5min trwały 20 sekund i bolał brzuch jak na okres) przez 5 godz sie męczyłam z tymi skurczami aż mnie wzięli i przebadali i się okazało że mam 8cm i trzeba rodzić... każda inaczej to odczuwa ale ja miałam przeczucie takie mamusiowe że to już to
                    1.03.2009 9:55 FILIPEK

                    Skomentuj


                      Dziewczyny jakby nie patrzeć to w końcu musicie urodzić i to pewnie prędzej zleci niż myślicie. Najgorsze jest takie czekanie ale już tyle się naczekałyście że teraz już z górki
                      Ja staram się nie myśleć bo minimum miesiąc mały musi jeszcze posiedzieć dla własnego dobra
                      Roksanka 13-02-2005 r.


                      Tymek- 10-05-2009 r.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez ankasos Pokaż wiadomość
                        Nator gratulacje jak ci dobrze ze masz już przy sobie maluszka


                        ja też już się w********iam na te skurcze, nie skurcze, dziś cały dzień mnie męczy coś, i biegunke mam cały dzień i kurde nic a nic więcej ;( mam dość, szczerze mam dość
                        Moje jelita też coś szaleją dzisiaj, jeszcze te mdłości, w miare regularne skurcze i oprócz tego cisza. Kiedyś wydawało mi sie że poznam że to poród odrazu- koleżanki mi mówiły, że brzuch własnie zaczął boleć jak na okres, pojechałay do szpitala, kilka godzin skurczy, potem parcie i maluchy były z nimi. Ale o tylu porodach i objawach sie naczytałam, że nie wiem już czego się spodziewać.
                        Zostaje mi tylko czekanie ..
                        Last edited by Nichol; 14-03-2009, 21:43.


                        Skomentuj


                          Młoda to ze bedziesz sie objadac nie spowoduje, ze brzuszek ci sie powiekszy to ile przytyjemy w ciazy nie ma wplywu na wage plodu. Wrecz przeciwnie jak zacznie sie za duzo jesc to sie to wszystko odlozy gdzie indziej i brzuszek zawsze bedzie sie wydawal za maly. Tez myslalam, ze moge jesc ile chce i co chce dopiero lekarz sprowadzil mnie na ziemie i w sumie jestem szczesliwa jak nigdy gdy na koniec dnia moge sobie powiedziec "wytrwalam"
                          Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                          Skomentuj


                            Napisane przez Nichol Pokaż wiadomość
                            Moje jelita też coś szaleją dzisiaj, jeszcze te mdłości, w miare rególarne skurcze i oprócz tego cisza. Kiedyś wydawało mi sie że poznam że to poród odrazu- koleżanki mi mówiły, że brzuch własnie zaczął boleć jak na okres, pojechałay do szpitala, kilka godzin skurczy, potem parcie i maluchy były z nimi. Ale o tylu porodach i objawach sie naczytałam, że nie wiem już czego się spodziewać.
                            Zostaje mi tylko czekanie ..
                            no mnie wqłaśnie wkurza to ze czytam wszędzie że to bóle jak na okres, kur... ja mam takie od dwóch tygodni albo i dłuzej i cholera nic się nie dzieje, czuję się jakbym przechodziła te wszystkie okresy z tych 9 miesiecy i nic ;( teraz też boli jak cholera chyba się zaraz za przeproszeniem porzygam i tak nic z tego nie bedzie, dalej się bede meczyć ;(
                            Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                            Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                            http://annalena4u.blogspot.com

                            Skomentuj


                              diabelecke,gdybym miala nie jeść od 13.30 do 20 to bym chyba padła,a Mały to by mnie chyba skopał ze złości ja jem sniadanko ok 9,obiadek ok.13.30,pózniej ok 15 jakiś jogurcik,ok 16.30 owocki,ok 18.30 płatki Fitness sobie robie,a ok 20 jem kolacyjke
                              Nasze najdroższe Słoneczko-Nikulek ur.17.06.2009 godz.6.22 2720g 53cm

                              http://mamaczytata.pl/pokaz/7739/kur...bdzius_tatusia

                              Skomentuj


                                słuchajcie jakbyście pojechały do szpitala z takimi bólami to myślę że od razu wysłaliby was na porodówkę a jeśliby się nic nie działo to daliby oksytocyne na przyśpieszenie... jak ja leżalam w szpitalu to jednej dziewczynie tak dali, przyjechała i myślala ze ma już skurcze parte ale sie okazało że to jeszcze to nie to i ma dopiero 2cm rozwarcia, dali jej na przyspieszenie i dziewczyna urodziła za jakiś czas. No ale to u nas nie wiem jak w innych szpitalach...
                                1.03.2009 9:55 FILIPEK

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X