Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez grygoranna Pokaż wiadomość
    ja dzisiaj tez wchodzilam i to na drabinke
    szukalam pistoletu ...............
    do wstrzeliwania zszywek czy zszywaczy jak zwal tak zwal.......
    wymyslilam sobie niedawno, zeeee obije stary fotel ( zrzutka od bratowej - taka 30-letnia pokraka) co go zawsze nakrywalam ladnym kocem, ale jednak swiadomosc zostaje, ze kocyk sie uchyli i bach szmata na wierzchu

    ale nie znalazlam, trzeba czekac na mezusia
    No ja drabinkę tez mam ale taką specjalną, nie da się z niej spaść, ale taboret to bardzo niebezpieczny jest.
    A z tym fotelem to dobry pomysł
    Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

    Skomentuj

    •    
         

      Majorka co za pomysły Ci się w głowie czają teraz jak już tak blisko porodu możesz sobie tylko zaszkodzić. Siedź z dupskiem spokojnie ...
      Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
      Waga 4180 i 58cm


      Skomentuj


        Ja dzisiaj zobaczyłam że mama okna myje u siebie i Ja oczywiście wodę już sobie przygotowałam i parapet opróżniłam żeby na niego się wspiąć ale mama do mnie przyszła i trochę mi (pojechała) haha jak małemu dziecku...A Ja nic skruszona wodę wylałam i zostawiam okna dla męża .Nie mam wyjścia sami szpiedzy wkoło
        Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
        Waga 4180 i 58cm


        Skomentuj


          Napisane przez nitka236 Pokaż wiadomość
          Ja dzisiaj zobaczyłam że mama okna myje u siebie i Ja oczywiście wodę już sobie przygotowałam i parapet opróżniłam żeby na niego się wspiąć ale mama do mnie przyszła i trochę mi (pojechała) haha jak małemu dziecku...A Ja nic skruszona wodę wylałam i zostawiam okna dla męża .Nie mam wyjścia sami szpiedzy wkoło
          Ja wymyśliłam, że wszystko porobię a okna zostawię mężusiowi Niech trochę pomoże
          Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

          Skomentuj


            no ja nawet nie mam zamiaru mamie mówić bo dopiero bym się nasłuchała wczoraj mężusia wyciągnełam do mojej mamy i objadłam się drożdżowymi rogalikami z dżemikiem,może jak mi nic nie będzie to potem sama zrobię ale teraz ide się legnąć na kanape bo coś mnie brzucholek w dole pobolewać zaczyna
            HANULKA 09.04.2009




            Skomentuj


              Tez juz nie moge sie doczekac maja... a najbardzej spacerkow, karmienia( choc tego sie boje bo nie wiem czy bede dobrze mala przystawiac), i tego calego zamieszania...
              Lozeczko bylo juz zamowione a sprzedawca nie przyslala nie wiem czy poprostu zapomnial? Zamowilismy jeszcze raz jak nie dojdzie to za 2 tygodnie kupujemy inne a szpoda by bylo bo to takie ladne biale rzezbione...
              Co do wozka...ehhh nie bylo nic w Irlandii co by mie sie spodobalo wiec sprowadzam z Polski, na moje oko rewelacja klasyka na pompowanych duzych kolach, tu robia tylko na takich malutkich ze byle kraweznik to klopot, no i jest w komplecie spacerowka i nosidelko...i w efekice koncowym wyszlo taniej o jakies 100euro co teraz jakos mnie berdzo sieszy bo moge jescze cos kupic Kallince...

              Skomentuj


                Napisane przez Majorka22 Pokaż wiadomość
                no ja nawet nie mam zamiaru mamie mówić bo dopiero bym się nasłuchała wczoraj mężusia wyciągnełam do mojej mamy i objadłam się drożdżowymi rogalikami z dżemikiem,może jak mi nic nie będzie to potem sama zrobię ale teraz ide się legnąć na kanape bo coś mnie brzucholek w dole pobolewać zaczyna
                No to zmykajcie leniuchować
                Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                Skomentuj

                •    
                     

                  Kalinka - ładne imię
                  Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                  Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                  Skomentuj


                    Dziewczynki proponuję zrobić listę rozpakowanych

                    Ta lista powinna być raczej gdzieś na początku, a na początku ( str 2) z aktualnie piszących jest GRYGORANNA. GRYGORANNA mogłabyś się tym zająć edytując tamten post ( może skasuj jego treść i zrób ładną listę). Ja ze swej strony ( i myślę,że reszta) będziemy pomagać, pisząc newsy na priv ( żeby kogoś nie przeoczyć).
                    Kochany Nikodem 2009.04.07.

                    [/url][/url]

                    Skomentuj


                      Ziiimno takie a wy okna chcecie myć ? Ja sie wezme zaraz przed świętami. Małego do babci i do roboty
                      Byłam na spacerze do sklepu. Kiedys droga tam i powrót moze 10 minut mi zajmowała. Dzis- pół godziny. Tak mnie wypompowało że sie zdrzemne chyba.
                      Grygoranna znowu jakiś świetny wynalazek sknociła, ta to potrafi coś z niczego stworzyć. Zazdroszcze
                      Yoenne, no to nie rób nam więcej takich numerów
                      Gospi śliczna kiecunia, jakbym drugi raz ślub brała, to właśnie znalazłabyś kupca


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez sylwia.b Pokaż wiadomość
                        Dziewczynki proponuję zrobić listę rozpakowanych

                        Ta lista powinna być raczej gdzieś na początku, a na początku ( str 2) z aktualnie piszących jest GRYGORANNA. GRYGORANNA mogłabyś się tym zająć edytując tamten post ( może skasuj jego treść i zrób ładną listę). Ja ze swej strony ( i myślę,że reszta) będziemy pomagać, pisząc newsy na priv ( żeby kogoś nie przeoczyć).
                        Dobry pomysł
                        a ciekawe co z tymi dziewczynami,które jako pierwsze pojawiły się na watku ?


                        Skomentuj


                          Nichol obiecuję, że już nie będę straszyć
                          Właśnie napaliłam sobie w kominku i tyle energii mi to pochłonęło, że chyba się położe na chwilę bo opadam z sił
                          Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                          Skomentuj


                            No widzę,że tu dzisiaj prace na wysokościach a tak poważnie to nie wchodżcie na jakieś taborety,drabinki czy parapety! A niech się którejś zakręci w głowie?!

                            Majorka,ja też tak od dwóch dni obserwuję taką wodnistą wydzielinę ( no chyba się nie sączą wody?)

                            Suknia ślubna śliczna,szkoda,że nie rozmiar 40

                            A jak Wy chcecie zrobić tą listę?
                            Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                            http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                            Skomentuj


                              A ja zjadłam grejfruta i też się zmęczyłam. Aż spać mi się chce
                              Roksanka 13-02-2005 r.


                              Tymek- 10-05-2009 r.

                              Skomentuj


                                Te dziewczyny z pierwszych stronek chyba się wykruszyły...
                                Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                                http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X