Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    u mnie pogoda też nie najgorsza , ale nie wychodzę dziś.
    Czekam na swojego ... i nie przychodzi .
    Ale jeśli chodzi o moją pogode ducha , to czuję się źle ,
    smutno mi strasznie , ale to tylko dla tego że za pare miesięcy wyjade
    z Polski.

    Skomentuj

    •    
         

      MłodaM 17 na pocieszenie Ci powiem, że ja od trzech lat mieszkampoza Polską i jakoś da się to przezyć...czasami bardzo tęsknię, ale wtedy sobie przypominam, że nie jestem sama...mam męża blisko i moje Maleństwo w brzuszku
      Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

      Skomentuj


        MłodaM.17 witamy wśród przyszłych mamuś... Jeszcze niedawno też byłam w 3 miesiącu teraz brakuje mi 2 tyg. do 6. Dopiero teraz zaczęłam zauważać, że czas leci jak szalony. Nareszcie... Tak już pragnę przytulić swojego kochanego syneczka.
        Co do pogody to u nas dzisiaj jest bardzo ładnie. Nie pada, nie wieje. Śliczna pogoda na spacerki.
        Wczoraj pierwszy raz miałam aż tak paskudny nastrój. Chciało mi się płakać chociaż nie miałam powodu był przy mnie mój mąż i było ok a mimo to czułam się okropnie. Do tego doszła straszna zgaga i ból krzyża. Dobrze, że nikt mi ,,paluszka nie skrzywił" bo doszło by do kłótni heh.
        Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
        Waga 4180 i 58cm


        Skomentuj


          Właśnie nie jedna z nas ma te gorsze dni MłodaM.17 tylko ważne jest to że mamy taki piękny pretekst do tego aby jednak sie uśmiechnąć, bo nie ważne że pogoda jest brzydka ,że coś nas boli albo jesteśmy zmęczone bo mamy nasz skarbek w brzusiu i on nam rośnie i zawsze jest z nami

          KOCHAM MOJEGO SYNKA JUŻ 21 TYGODNI
          Mój synek 24/8 kwiecień

          Skomentuj


            Napisane przez graza2008 Pokaż wiadomość
            KOCHAM MOJEGO SYNKA JUŻ 21 TYGODNI
            tak czytam i czytam i coś mam wrażenie , że oprócz mojej córeczki to w kwietniu same chłopaczki sie urodzą , czy któraś z was dziewczyny nosi w brzuchu małą dziwuszke ??? czy tylko ja
            Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



            Skomentuj


              MÓJ SYNEK TEŻ MA 21 TYGODNI!!!
              Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
              Waga 4180 i 58cm


              Skomentuj


                Moje malenstwo ma jest juz z nami 22 tydzień, ale nadal nieweim czy to chłopiec czy dziewczynka. Teraz mam wizyte na 17.12. i mam nadzieje ze sie dowiem kto sie wierci w brzuszku, a brzuszek mam juz naprawde spory. Boli mnie kregosłup i biodra. Zgaga jest codziennie.
                Nasz synuś Michaś 18.04.2009 godz. 23,20 cc 3120g i 52cm

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez Pinka512 Pokaż wiadomość
                  Moje malenstwo ma jest juz z nami 22 tydzień, ale nadal nieweim czy to chłopiec czy dziewczynka. Teraz mam wizyte na 17.12. i mam nadzieje ze sie dowiem kto sie wierci w brzuszku, a brzuszek mam juz naprawde spory. Boli mnie kregosłup i biodra. Zgaga jest codziennie.
                  Witam MłodąM.17U na to już 25tydzień i też nadal nie wiemy czy to chłopczyk czy dziewczynkawizyte mam 18.12 wieć może już sie dowiemy ale ze względu na to,że w pierwszej ciąży 3 razy lekarze żle określili płeć nie wierze im do końca....pozdrawiam wszystkie dziewczyny z forum




                  Skomentuj


                    Kala mam nadzieje,że ja dołącze do Twojej grupy




                    Skomentuj


                      dzięki dziewczyny za te słowa naprawde miło mi że są tacy ludzie którzy tak ciepło potrafią pisać. Na innych portalach na forum ludzie są czasami beszczelni a ja poprostu chciałabym dzielić się z kimś moim szczęściem, mimo to że mam 17 lat i wiele z was pewnie powie że jestem dzieckiem,
                      ale ja jestem naprawde szczęśliwa mój chłopak jest ze mną i moja mama też nie mam problemów przez ciąże w domu.
                      A z mamy śmiać mi się chce bo sama nazywa się już babcią i gada czasem do mojego brzuszka

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Dziewczyny ja od niedzieli wchodzę w 38 tc i mogę spokojnie rodzić bo dzidzia będzie donoszona! Do terminu zostały 3 tygodnie i 1 dzień Powiem Wam że strasznie mi się dłużyły te miesiące ale teraz sobie myślę Boże jak to szybko zleciało! Moje marzenie to urodzić dokładnie w terminie bo to zawsze stycznień by był a nie końcówka grudniaale maluszek i tak zrobi co będzie chciał ach...i pewnie wybierze grudzień a zresztą nieważne! A z tym porodem to wiecie chyba lepiej nie wiedzieć co Cię czeka tak sobie myślę bo człowiek chyba mimo wszystko spokojniejszy chociaż ja się pocieszam że 2 poród to w większości przypadków lżejszy - grunt że ja w to absolutnie wierzę a co mi pozostało


                        Skomentuj


                          Paulinchen no to czekamy na następną kwietiową dziewczynke trzymam kciuki za was
                          Pinka no ciekawe kto sie tam w brzusiu rozpycha mi też brzuchol strasznie szybko rośnie
                          MłodaM.17 wiek wcale nie świadczy o dojrzałości ale to co dana osba ma w głowie , więc nie przejmuj sie wcale tym co mówią obce tobie osoby , głowa do góry
                          Mój synek 24/8 kwiecień

                          Skomentuj


                            MłodaM.17 masz prawdziwe szczęście, że Twoja mama tak zareagowała na ciąże znam dziewczyny które nie miały tyle szczęścia ze swoimi rodzicami. Co do Twojego wieku to siostrzenica mojego męża skończyła niedawno 18 lat ma półroczną córeczkę ,,Maje" i jest wspaniałą mamą. Była zmuszona do przerwania nauki ale teraz wróciła i wszystko się układa. Jest ze swoim chłopakiem. Oboje wychowują Maje i bardzo mi się podoba ich postępowanie. Nie myślałam że matka Maji tak szybko wydorośleje (bo miała naprawdę pstro w głowie)

                            Mój brzuch był już duży w 4 miesiącu. Ale cieszę się, że nie poszło mi jeszcze tak w bioderka. Dziś znowu mam zgagę i wielką ochotę na piwo ale wiem, że mi nie wolno.
                            Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                            Waga 4180 i 58cm


                            Skomentuj


                              Mój brzuch był już duży w 4 miesiącu. Ale cieszę się, że nie poszło mi jeszcze tak w bioderka. Dziś znowu mam zgagę i wielką ochotę na piwo ale wiem, że mi nie wolno.
                              Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                              Waga 4180 i 58cm


                              Skomentuj


                                U mnie też na szczęście nie poszło w bioderka tylko wielki brzusio rośnie , ale jestem z niego taka dumna że jak tylko wchodze do sklepu to zaraz kurteczke rozpinam aby wszyscy widzieli jaki jest piekny.
                                Mój synek 24/8 kwiecień

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X