Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Tak sobie z Wami siedzę na tym forum i co chwilka cos podjadam. No i zjadałam już - 2 śledzie, żelki, kanapke z serem, pasztet, wypiłam 2 actimelki i herbatę. Aż mnie brzucho coli od tego jedzenia wszystkiego naraz.
    Ugotowałam obiad na jutro. Sos sojowy z mięskiem i papryką i do tego makaron chiński. Bardzo pyszne i uwielbiam a robi się błyskawicznie
    Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

    Skomentuj

    •    
         

      Widze Atusia że mamy wiele wspólnego: te same imie, termin porodu, drugie dziecko w drodze.Nie wiem tylko ile masz lat, bo ja w tym roku kącze 28. A co do porodu to będę rodzić na Lutyckiej. Pierwsze dziecko tam rodziłam i jestem bardzo zadowolona

      Skomentuj


        Napisane przez graza2008 Pokaż wiadomość
        Też witam nową mamusie , ja to mam już wszystko poprane i poprasowane
        Ale uciekam już spać bo mi sie oczka kleją, dobranocka wszystkim papapa

        Dobranoc Graza Słodkich i głębokich snów
        Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

        Skomentuj


          Napisane przez Yoenne Pokaż wiadomość
          Tak sobie z Wami siedzę na tym forum i co chwilka cos podjadam. No i zjadałam już - 2 śledzie, żelki, kanapke z serem, pasztet, wypiłam 2 actimelki i herbatę. Aż mnie brzucho coli od tego jedzenia wszystkiego naraz.
          Ugotowałam obiad na jutro. Sos sojowy z mięskiem i papryką i do tego makaron chiński. Bardzo pyszne i uwielbiam a robi się błyskawicznie
          To podaj przepis,jak możesz
          Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

          http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



          Skomentuj


            Miłej nocki tym co zmykają do łóżeczka
            Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

            http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



            Skomentuj


              Ja w tym roku skończyłam już 22 latka No ja własnie nie brałam pod uwage lutyckiej. Musze sie zastananowić i sie tam przejechać...
              ur. 16.05.2009
              3590 g
              56 cm

              Moje Największe Szczęście





              Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

              Skomentuj


                Napisane przez madzik291 Pokaż wiadomość
                To podaj przepis,jak możesz
                A oczywiscie Madzik że mogę:
                A więc potrzeba:
                - makaron chiński- taki jak do tych chińskich zupek.
                - sos sojowy zwykły.
                - papryka zielona, czerwona i żółta.
                - mięsko z piersi kurczaczka.
                - czosnek.
                - ananas z puszki lub swieży.
                - sól i pieprz.
                Mięsko kroimy w kosteczkę i podsmażamy na patelni, wkrajamy do tego papryki i czosnek i wszystko dusimy przez kilkanaście minutek. Po uduszeniu zalewmy sosem sojowym (można dodać łyżkę mąki, żeby go zagęścić - w zależności jak kto lubi). Dalej wszystko dusimy jeszcze kilka min. Potem gotujemy makaron tak jak jest na nim napisane i na talerzyk, polewamy sosem i na to kroimy ananaska
                Mówię Wam, pycha

                Smacznego życzę
                Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez Yoenne Pokaż wiadomość
                  A oczywiscie Madzik że mogę:
                  A więc potrzeba:
                  - makaron chiński- taki jak do tych chińskich zupek.
                  - sos sojowy zwykły.
                  - papryka zielona, czerwona i żółta.
                  - mięsko z piersi kurczaczka.
                  - czosnek.
                  - ananas z puszki lub swieży.
                  - sól i pieprz.
                  Mięsko kroimy w kosteczkę i podsmażamy na patelni, wkrajamy do tego papryki i czosnek i wszystko dusimy przez kilkanaście minutek. Po uduszeniu zalewmy sosem sojowym (można dodać łyżkę mąki, żeby go zagęścić - w zależności jak kto lubi). Dalej wszystko dusimy jeszcze kilka min. Potem gotujemy makaron tak jak jest na nim napisane i na talerzyk, polewamy sosem i na to kroimy ananaska
                  Mówię Wam, pycha

                  Smacznego życzę
                  Dziękuję ,napewno wypróbuję.A powiedz mi,czy tego sosu sojowego dużo dodajesz?
                  Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                  http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                  Skomentuj


                    Napisane przez madzik291 Pokaż wiadomość
                    Dziękuję ,napewno wypróbuję.A powiedz mi,czy tego sosu sojowego dużo dodajesz?
                    Ja tak średnio, zależy ile mięska zrobię. Musisz po prostu dodawać po troszeczkę i próbować czy już jest wystarczająco dobre dla Was. Ja ogólnie lubię słone rzeczy ( a teraz mam zakaz w związku z nadcisnieniem ) więc daję tak nawet sporo tego sosu. Musisz po rpostu wypróbować. Przepis wymysliłam sama więc za każdym razem jak robię to czegos pewnie dodaję więcej, czegos mniej ale pycha wychodzi
                    Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                    Skomentuj


                      Dobra Kobietki, zmykam się kąpać i spać. Jutro zakupy więc mnie nie będzie. Nie szalejcie za dużo, żebym nadążyła Was poczytać

                      Buziaki i dobrej nocki a jutro miłego dzionka dla Was i Waszych brzuszków
                      Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        ja też już się zmywam,jutro do mamuśki jadę,dobrej nocki wszystkim.
                        HANULKA 09.04.2009




                        Skomentuj


                          Widze ze nie tylko ja bym chciala zrobic prezencik tatusiowi w urodziny ) Mloda tez mam takie zyczenie jak TY) ja mam termin na 24 czerwca a moj maz ma 30 urodziny 27 czerwca bylby super prezent))))))))))))))))))
                          Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                          http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                          Skomentuj


                            Dzień dobry mamusie Jakie macie plany na dziś? Ja mam trochę sprzątania dzisiaj a po południu może na jakiś spacerek się wybiorę
                            Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                            http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                            Skomentuj


                              Witam wszystkie brzuchatki !!!
                              U mnie dzisiaj pogoda obrzydliwa chlapa i tak szaro buro więc na żaden spacerek się nie wybiore raczej a nie, nie przepraszam z piesiem muszę przynajmniej 3x wyjść
                              No to czas wstawać z łóżeczka, po grahamki do sklepu na śniadanko i od razu z piesiem na spacer bo już dziwni na mnie patrzy
                              Mój synek 24/8 kwiecień

                              Skomentuj


                                Dziewczynki bardzo się boję. Mój Malutki od czwartku mało się rusza........... Dzisiaj po jedzeniu nie było 10 ruchów............ Serduszko bije ( mam sprzęt do słuchania ) Mój lekarz na urlopie. Sama sobie nic nie załatwie( mam zaburzenia mowy- siedze na rencie). Mieszkam w małym mieście - nie ma dobrych lekarzy. Zadzwoniłam do mamy - wydarła się na mnie, ze mogłam wczoraj o tym powiedzieć. Mówiłam już w czwartek........... Tak mi przykro............. Jak mi to dziecko umrze, to skończe ze sobą.........
                                Kochany Nikodem 2009.04.07.

                                [/url][/url]

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X