Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    To jak jakaś karuzela wygląda Ciekawe jak się na tym rodzi
    Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez Yoenne Pokaż wiadomość
      To jak jakaś karuzela wygląda Ciekawe jak się na tym rodzi
      ponoć super można się różnie poustawiać bardziej w pionie lub lekko wyregulować tak jakby na leżąco mówiła ze super sprawa bo całkiem odciąża krzyż i można sobie różnie rece dać i nogi oprzeć, była bardzo zadowolona z tego
      Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

      Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



      http://annalena4u.blogspot.com

      Skomentuj


        Mój mały do 21:30 szalał jak szalony ale on zawsze tak na wieczór brojny się robi potem pod prysznicem się uspokoił a teraz znowu się obudził i już zaczyna.
        My auto w październiku zmienialiśmy ale gdyby mój miał kasy więcej w tej chwili i moje poparcie to już by zmieniał ma dziwną modę nie może się przywiązać czy co. Mi tam się to nasze podoba i dla dzidzi też dobre a on pewnie by jeszcze jakiejś sportówki po tuningu szukał...Nie ma mowy

        Na tym USG mógłby jutro zerknąć czy rozwarcia nie mam czy mi się szyjka nie skraca ale wątpię, że zobaczy. Uciekam lulu. Dobranoc wielorybki. Milusich snów.
        Też bym chciała rodzić na takim czymś.
        Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
        Waga 4180 i 58cm


        Skomentuj


          tu na stronie na samym dole są jakieś przykładowe pozycje http://www.blog.przedporodem.pl/kolo-porodowe/
          Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

          Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



          http://annalena4u.blogspot.com

          Skomentuj


            mi też cały czas mała szaleje i już mnie wszystko boli wiec też zmykam do wyrka to może pójdzie ta wiercipięta spać

            dobrej i spokojnej nocki
            Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

            Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



            http://annalena4u.blogspot.com

            Skomentuj


              Ja tez uciekam Dobranoc


              Skomentuj


                No ja też zmykam się z mężem poprzytulać a potem spanko Jutro rano przed szkołą rodzenia zerknę

                Dobranoc Brzuchatki
                Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                Skomentuj

                •    
                     

                  no a ja zanim doczytam do końca to wszystkie jak zwykle dobranoc mówią a ja z bólami zostałam,coś mnie boli brzusio jak by na okres i krzyż do tego no mam nadzieje że się nic nie zaczyna bo ja ogolona nie jestem może to tylko ta szyjka się ruszyła a wizyta dopiero 24 marca,ból coraz mocniejszy auuuuu dobrej nocy brzuchatki mam nadzieje że zaraz przejdzie,a ten fotel jest odjazdowy już dawno powinni nam takie zafundować.Do jutra
                  HANULKA 09.04.2009




                  Skomentuj


                    agatti ....moim sposobem na bol zoladka jast duza ilosc pipeprzu...wczesniej nie zdawalam sobie z tego sprawy (stary zwyczaj kilelonek z pieprzem )...od jakis 3 tygodni codziennie pochlaniam talerz rosolu z pipeprzem (wlasciwie talerz pieprzu z rosolem)... nie wiem, czy to wskazane, ale moj lekarz twierdzi, ze jesli "organizm sie czegos domaga", to nie nalezy sie przeciwstawiac poza tym, mam swietne wyniki...a jutro kolejne usg...juz sie nie moge doczekac!

                    Skomentuj


                      Kochane, mi się wczoraj wieczorem zaczęły te bóle-były co 8 min i niezbyt bolesne. właśnie obusdziłam się i mam co 6 min ale TO SĄ SURCZE!
                      Do tego odszedł czop - dużo krwi już było...więc ja jadę chyba zaraz do szpitala Trzymajcie za nas kciuki!
                      Gospi podaje Ci mój nr na priv-napisz smska, ze to Twój nr to dam znać - o ile się uda!

                      Ojojojojojjojjojjojojojo! Ale się boje!
                      Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                      Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        eh myślałam że będę pierwsza

                        trzymam kciuki oby szybciutko poszło i prawei bezboleśnie, mnie też obudziły skurcze ale są bardzo nieregularne

                        buziole i daj znać odrazu :*
                        Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                        Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                        http://annalena4u.blogspot.com

                        Skomentuj


                          no to srebro można uznać za rozdane to która teraz do brązu????
                          Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                          Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                          http://annalena4u.blogspot.com

                          Skomentuj


                            hey dziewuszki.
                            hym... u mnie troche lepiej z kręgosłupem za to z innymi rzeczami nie...
                            pięty mi wysiadają już totalnie, to jest normalne?
                            i ogolnie jak na siebie narazie przytyłam 9 kg a wy?

                            patrzcie która godzina... i co ja musze przeżywać tak wcześnie wstając:P
                            Pozdrowionka










                            90 dni... to zdajsie 3 miesiące o boże jak ten czas szybko leci

                            Skomentuj


                              uhuhu, az mi gesia skora wyszla jak przeczytalam ostatnie posty
                              dziwne uczucie, w sumie nigdy sie nie poznalysmy osobiscie a ja teraz mam takie emocje! ostatnio tak przezywalam jak rodzila moja przyjaciolka w Polsce i na gg sobie pisalysmy jakie objawy ma
                              Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

                              Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

                              Skomentuj


                                no i oczywiscie

                                DZIEN DOBRY MAMUSKI I BRZUSKI
                                Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

                                Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X