Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Hehe. Te sposoby z netu dla mamusiek marcowych Kwietniówki stoją w kolejce do porodu
    Kochany Nikodem 2009.04.07.

    [/url][/url]

    Skomentuj

    •    
         

      Witam. Właśnie wróciłam ze szkoły rodzenia i dowiedziałam się, że do szpitala prawie nic nie muszę brać. A takie miałam plany pakowania torby . Nie orientujecie się, czy jak już będę w domu ( te 3 dni po porodzie ), to jeszcze będę musiała używać tych podkładów poporodowych czy już normalne podpaski wystarczą, bo nie wiem czy w ogóle się w to zaopatrywać.
      Pozdrawiam
      Fajne i niedrogie ciuszki. POLECAM!!!!
      http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=9510214
      http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/61vB/

      Skomentuj


        Napisane przez nator1 Pokaż wiadomość
        Widzisz, a ja mojej ginekolog nie potrafię przekonać do częstszych wizyt, ze nie wspomnę o usg! Robi standardowo 3 w całej ciązy i mimo że chce zapłacic, to ona ciągle mówi ze nie!
        A usg to dla mnie po za niesamowitą kontrola co tam się dzieje, równiez budowanie wiezi z malcem. Same powiedzcie, jak wspaniale sie patrzy na malucha w brzuszku?! Ja to uwielbiam!
        Nator co do częstotliwości wizyt to od 36 tyg. kobieta powinna być przynajmniej raz na tydzień u lekarza. Ja mam wizyty srdenio co tydzień - dwa ale to ze względu na komplikacje ale mormalnie to powinnaś mieć teraz co tydzień i to z USG. To nawet Irlandczycy wiedzą i od 36 tyg. mam wizyty co tydzień. Swoją droga to jakaś chora ta Twoje gin. bo jak chcesz płatne USG to bez łachy powinna Ci zrobić.
        Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

        Skomentuj


          Napisane przez ankasos Pokaż wiadomość
          też słyszałam to chodzi o herbatke z liści malin, nie owoców
          No właśnie, wiedziałam że ktos ma pełniejsze informacje na ten temat
          Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

          Skomentuj


            Napisane przez sylwia.b Pokaż wiadomość
            Hehe. Te sposoby z netu dla mamusiek marcowych Kwietniówki stoją w kolejce do porodu
            Nio Sylwia ja mam 9 dni po Tobie termin. Kurcze już się denerwuję strasznie a powiedz mi czy masz może bóle takie w kroczu i pachwinach, bo ja od tyg. mam takie bóle i trochę się stresuję.
            Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

            Skomentuj


              Oj tak. W pachwinach nie mam ale krocze.................A dziś szczególnie
              Kochany Nikodem 2009.04.07.

              [/url][/url]

              Skomentuj


                Napisane przez sylwia.b Pokaż wiadomość
                Oj tak. W pachwinach nie mam ale krocze.................A dziś szczególnie
                No to juz mi lepiej, co dwa bolące krocza to nie jedno Kurde ja jak staruszka chodzę a w nocy wstać siusiu to dopiero coś...Laskę chyba sobie kupię a i mam już 17 kg. na plusie. Trochę załamka, niby się nie przejmują ale jednak. Chyba zacznę jakąś dietę wdrażać, choć nie wiem jaką bo wogóle się nie objadam ani słodyczami ani niczym innym. Mam nadzieje, że to woda mi się tak zatrzymuje przy moim nadciśnieniu. Bo np. wczoraj wieczorem ważyłam 1,5 kg. mniej niż dziś rano
                Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez Yoenne Pokaż wiadomość
                  Nio Sylwia ja mam 9 dni po Tobie termin. Kurcze już się denerwuję strasznie a powiedz mi czy masz może bóle takie w kroczu i pachwinach, bo ja od tyg. mam takie bóle i trochę się stresuję.
                  ja też miałam od dawna bóle w kroczu i pachwinach o ile dobrze kojarzę to już je miewałam od 27 tygodnia, tzn wtedy w kroczu takie kłucia to musiałam leżeć bo mi się lekko skracałą szyjka a potem doszły pachwiny ale to się tam wszystko przygotowuje do porodu i rozłazi i dlatego boli
                  Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                  Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                  http://annalena4u.blogspot.com

                  Skomentuj


                    Napisane przez ankasos Pokaż wiadomość
                    ja też miałam od dawna bóle w kroczu i pachwinach o ile dobrze kojarzę to już je miewałam od 27 tygodnia, tzn wtedy w kroczu takie kłucia to musiałam leżeć bo mi się lekko skracałą szyjka a potem doszły pachwiny ale to się tam wszystko przygotowuje do porodu i rozłazi i dlatego boli
                    No ja właśnie tak mam ale nie skraca mi się szyjka jak na razie. Moja gin mi powiedziała, ze jest długa i piękna
                    Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                    Skomentuj


                      Napisane przez Yoenne Pokaż wiadomość
                      No to juz mi lepiej, co dwa bolące krocza to nie jedno Kurde ja jak staruszka chodzę a w nocy wstać siusiu to dopiero coś...Laskę chyba sobie kupię a i mam już 17 kg. na plusie. Trochę załamka, niby się nie przejmują ale jednak. Chyba zacznę jakąś dietę wdrażać, choć nie wiem jaką bo wogóle się nie objadam ani słodyczami ani niczym innym. Mam nadzieje, że to woda mi się tak zatrzymuje przy moim nadciśnieniu. Bo np. wczoraj wieczorem ważyłam 1,5 kg. mniej niż dziś rano


                      Ja mam 20kg na plusie i chodzę jak po całonocnej orgii


                      I już się kłade bo na lezaco mniej boli. Problem tylko ze zmianą pozycji.Pa pa
                      Kochany Nikodem 2009.04.07.

                      [/url][/url]

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Ja też mam bóle w kroczu ale miałam je od 28 tyg nie mogłam siusiu wstać. Teraz bóle się zmniejszyły i już nie mam przeczucia że urodzę dużo szybciej ale nadal czuje że nastąpi to od 10 do 16 kwietnia...Na plusie mam nadal 17 kg.
                        Last edited by nitka236; 10-03-2009, 20:01.
                        Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                        Waga 4180 i 58cm


                        Skomentuj


                          Napisane przez sylwia.b Pokaż wiadomość
                          Ja mam 20kg na plusie i chodzę jak po całonocnej orgii


                          I już się kłade bo na lezaco mniej boli. Problem tylko ze zmianą pozycji.Pa pa
                          No to sobie odpoczywajcie Pa pa
                          Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                          Skomentuj


                            Napisane przez nitka236 Pokaż wiadomość
                            Ja też mam bóle w kroczu ale miałam je od 28 tyg nie mogłam siusiu wstać. Teraz bóle się zmniejszyły i już nie mam przeczucia że urodzę dużo szybciej ale nadal czuje że nastąpi to od 10 do 16 kwietnia...Na plusie mam nadal 17 kg.
                            No widzę Nitka, że Ty wszystko masz juz zaplanowane Ja też chciałabym trochę wczesniej, zobaczymy jak Bozia da
                            Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                            Skomentuj


                              Witam dziewczynki! Nie było mnie parę dni i tyle ciekawych rzeczy przeczytam... To badanie o dnośnie chorób genetycznych juz miałam robione, wszystko ok, lekarz mierzy zdaje sie przezierność karku czy jakoś tak i po tym wie czy ok. Jak to jest z tymi terminami porodu, wyliczyłam sobie 17 wrzesień, lekarz podał mi 17 i 13, jeden termin z usg, drugi z miesiączki, ja juz się gubię w tych wszystkich wiadomościach... Pozdrawiam serdecznie!
                              Adaś - 15.09.2009 3220g/56cm


                              Michaś 11.09.2013 3920g/53cm

                              Skomentuj


                                Haha tak Yoenne ale nie pogniewam się nawet jeśli przechodzę byle Bozia pozwoliła mojemu synkowi urodzić się bez żadnych komplikacji
                                Jutro mam USG już to przeżywam
                                Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                                Waga 4180 i 58cm


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X