Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Syrwunia, wazne żebys nie czekała tylko poszła do lekarza, a już jego w tym głowa, żeby Cie wyleczyc. Głowa do góry
    Ania, widze ze masz czas zagladac na forum, więc chyba Filipek nie daje Ci bardzo w kość. Oby tak dalej
    A my wypluskani uciekamy pod kołderkę. Ciekawe jak bedzie dzisiaj, bo już coraz ciężej mi sie zasypia ostatnio...
    Dobranoc


    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez Nichol Pokaż wiadomość
      Ania, widze ze masz czas zagladac na forum, więc chyba Filipek nie daje Ci bardzo w kość. Oby tak dalej
      no zeby nie zapeszyc narazie jest bardzo grzeczniutki, tylko spi, je, kupka no i czasem cos zagada po swojemu juz sie nie moge doczekac jak sie zacznie usmiechac do mamy
      1.03.2009 9:55 FILIPEK

      Skomentuj


        Witam nowe lipcóweczki.
        Ja w piątek byłam na USG. I już na pewno będzie Zosia bo sie ładnie pokazała i dało się podglądnąc czy coś tam ma czy nie
        Zosia ur.07-07-2010
        wtorek 14:55




        http://pu zz.org.pl/?p=8yhM5FrWogpd

        Skomentuj


          Napisane przez ania_2288 Pokaż wiadomość
          no zeby nie zapeszyc narazie jest bardzo grzeczniutki, tylko spi, je, kupka no i czasem cos zagada po swojemu juz sie nie moge doczekac jak sie zacznie usmiechac do mamy
          Cudownie, ze sobie tak razem radzicie. Ja już też nie mogę się doczekać mojego bobasa... a jak jeszcze patrzę na zdjęcie Filipka to tym bardziej mi jakoś niecierpliwie się robi...
          Dobrznoc Wszystkim Mamuniom, Brzuszkom i Dzidziusiom
          Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


          Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

          Skomentuj


            hey dziewczyny.
            dzięki za życzonka i nawzajem ;] , ja ... od początku biore dorbifer durules na niedokrwistość , no i globulki .. na upławy.
            A jak wam minoł weekend?
            pozdrowionka





            Skomentuj


              Weekend? ehhhh...ja od kiedy jestem na chorobowym to nie wiem jaki jest dzien tygodnia... kazdy dzień upływa tak samo, pod hasłem RELAXXXX Jutro mam wizyte u lekarza,juz nie moge sie doczekać zeby zobaczyć Nikośka! A Wam jak minął weekend?
              Pozdrowionka!
              Nasze najdroższe Słoneczko-Nikulek ur.17.06.2009 godz.6.22 2720g 53cm

              http://mamaczytata.pl/pokaz/7739/kur...bdzius_tatusia

              Skomentuj


                weekend??
                w piatek popoludniu bylismy poplywac a reszta dni to mega leniuchowanie samotnie bo mezulek nocki pracuje a w dzien odsypia za to Filipek najbardziej bawi sie o 2 w nocy kiedy ja chce juz spac
                co do witaminek to nie biore żadnych polozna powiedziala ze wyniki mam w porządku i nie potrzebuje za tydz mam wizyte to zobaczymy co dalej
                dziekuje za zyczonka i wzajemnie

                http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
                BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
                .

                Skomentuj

                •    
                     

                  Pierwsza

                  po pierwszym śniadanku już

                  a wczoraj kupiliśmy sobie rybkę i teraz siedzę i rozmawiam z Alfredem
                  Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                  Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                  http://annalena4u.blogspot.com

                  Skomentuj


                    A jeśli chodzi o te infekcje to są bardzo niebezpieczne dla dzidzi bo moze się zarazić przy porodzie więc dziewczyny jak najszybciej do lekarzy a jak coś to mi lekarz mówił ze jeśli on akurat nie przyjmuje to że zawsze mogę podjechać na oddział i mogą zbadać bo takie mamy prawo i muszą nas zbadać, wiadomo ze niektórzy lekarze mają pozawalane terminy albo poprostu nie przyjmują w niektóre dni a koncówka ciąży to wiadomo że zawsze może się coś przytrafić i wtedy nie ma już tak dużo czasu na badania, leczenie. Ja miałam jakąś infekcję to dostałam takie "szybkie" tablety jest ich tylko 3 i są bardzo skuteczne

                    teraz śluz w normie jest go mało i jest białawy taki ale bez żadnych grudek więc mam nadzieję ze nic się nie przypałęta.

                    wczoraj mnie nie było na forum bo robiłam komputer znajomym a potem poszliśmy "na sklepy" czułam sie tak dobrze ze musieliśmy to wykorzystać i zrobic zakupy, poszukać butów na wiosnę dla mojego i chciał mi kupić kwiatka ale jak patrzyłam na te kolejki i tych krzywo patrzących się facetów ze im tu baba w ciąży i pewnie się wepchnie a zaraz sie odwracali zeby tylko mnie nie widzieć to az z nerwów powiedziałam na głos ze mam w dupie te wszystkie kwiatki i poszliśmy kupić rybkę i teraz mi tu pływa piękny czerwony bojownik o imieniu Alfred

                    a co do tej rybki to mieliśmy dawno juz założyć akwarium bo specjalnie z grecji wieźliśmy piasek , kamienie i muszle no więc teraz kawałek tego piachu itp ma Alfredzik. tylko coś świnia nie chciał zjeść ze mną śniadania zjadł jak ja skonczyłam
                    Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                    Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                    http://annalena4u.blogspot.com

                    Skomentuj


                      Witajcie mamuśki
                      ja się tylko przywitam i wracam do czytania co u Was działo się przez weekend
                      Roksanka 13-02-2005 r.


                      Tymek- 10-05-2009 r.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        hehe, tez bym chciala miec corcie.... mam juz imiona wybrane )

                        Skomentuj


                          Witam dziewczyny,czytałam wieczorne posty i widzę,że infekcja goni infekcję.. Nie ma co -do lekarza kobietki!

                          Jutro idę do lekarza,zaczęliśmy 38 tydz(chyba??) no i czekamy.....
                          Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                          http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                          Skomentuj


                            Hallo.
                            Z tymi infekcjami to prawda. Jak się czeka w szpitalu na poród to robią mocz na posiew( po uprzednim podmyciu się!!!!!!!!!!!!!) i wymaz z pochwy. Każdej profilaktycznie dawali globulki dopochwowe.
                            A wiecie co. Na początku ciąży miałam luteinę dopochwową i pewnego dnia zamiast włożyć ją w odpowiednie miejsce ja ją połknęłam.................
                            Kochany Nikodem 2009.04.07.

                            [/url][/url]

                            Skomentuj


                              hej mamuski ja tez niedawno wstalam juz po sniadanku nio to teraz ankasos bedziesz miala przyjaciela jak maz pujdzie do pracy nie bedziesz sama ja dzisiaj do szkoly na 13 i do lekarza puzniej szybciutko...
                              Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                              Skomentuj


                                Nichol jak będziesz po wizycie u lekarza to daj znać co Ci powiedział. Ja też miałam upławy takie normalne białe i lekarz nic na to nie mówił chociaż pytał na każdej wizycie czy swędzi lub piecze. Ostatnio też zaóważyłam bardziej żółtawy kolorek. Też zmieniam wkładki bardzo często. Ciekawa jestem co Tobie powie

                                Sylwia z tą luteiną to nieźle...
                                Roksanka 13-02-2005 r.


                                Tymek- 10-05-2009 r.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X