Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Gratuluje grygoranna kolejnego synka i wiadomosć, że jest zdrowy i jest wszystko ok jest bardzo bardzo dobra. Takich więcej...
    Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
    Waga 4180 i 58cm


    Skomentuj

    •    
         

      Gratuluję grygoranna... Dziewczynka będzie za trzecim razem No ja jeszcze muszę poczekać do stycznia... Skrycie marzę o córuni ale zobaczymy co tam Bozia nam dała
      Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

      Skomentuj


        Hej! Ja też mam na 15 kwietna ;-) Kiedy najbardziej czujesz ruchy dzidzi? bo ja wieczorkiem w łóżeczku

        Skomentuj


          Termin porodu

          Możesz skorzystać z tego kalkulatora zeby obliczyć. Pozdrawiam
          http://babyonline.pl/kalkulatory_artykul,2408.html
          Zosia ur.07-07-2010
          wtorek 14:55




          http://pu zz.org.pl/?p=8yhM5FrWogpd

          Skomentuj


            Gratulację grygoranna z synka najwazniejsze ze wszystko jest dobrze a tak pisze Yoenne Dziewczynka będzie następna
            Moja córeczka urodzi sie 21 kwietnia

            Skomentuj


              Witam ,witam ,witam !!!!!!!!!!

              Kochane mamcie kwietniowe te nowo zapisane i te co sie o mnie wypytywały myślami byłam z wami, ale moje kochanie wczoraj wieczorkiem wyjechało do pracy i wróci dopiero 23.12 . No ale są plusiki że go nie będzie bo moge troszke z wami popisać przynajmniej tak tęsknić nie będe .
              Wiecie co ja nawet chwilki nie miałam aby na kompa sie dopchać - bo misiak mi komputer oblegał
              Widziałam że u was dużo sie wydażyło gratulacje tym które już wiedzą że będzie chłopiec albo dziewczynka ale przede wszystkim z tego że jest wszystko ok trzymam kciuki aby tak dalej było.
              U mnie też tyle przez te 2-tygodnie sie wydażyło że ochocho
              1) zaliczyłam zakupki w sklepie ciążowym świetne spodnie sobie kupiłam i kilka bluzeczek
              2)byłam na USG połówkowym iiiiiiiiii wszystko ok iiiiiiiii będzie na 100% synek
              misiak taki był dumny na usg .
              3)misiak poczuł pierwszy raz ruchy az było widać jak brzucho sie rusza
              i powiedział że mi zazdrości że ja moge go tak czuć

              Już za nim tęsknie co chwile mnie głaskał po brzusiu i taki zadowolony z brzuszka jest że już go widać i wogle było super
              Mój synek 24/8 kwiecień

              Skomentuj


                Napisane przez graza2008 Pokaż wiadomość
                Kochane mamcie kwietniowe te nowo zapisane i te co sie o mnie wypytywały myślami byłam z wami, ale moje kochanie wczoraj wieczorkiem wyjechało do pracy i wróci dopiero 23.12 . No ale są plusiki że go nie będzie bo moge troszke z wami popisać przynajmniej tak tęsknić nie będe .
                Wiecie co ja nawet chwilki nie miałam aby na kompa sie dopchać - bo misiak mi komputer oblegał
                Widziałam że u was dużo sie wydażyło gratulacje tym które już wiedzą że będzie chłopiec albo dziewczynka ale przede wszystkim z tego że jest wszystko ok trzymam kciuki aby tak dalej było.
                U mnie też tyle przez te 2-tygodnie sie wydażyło że ochocho
                1) zaliczyłam zakupki w sklepie ciążowym świetne spodnie sobie kupiłam i kilka bluzeczek
                2)byłam na USG połówkowym iiiiiiiiii wszystko ok iiiiiiiii będzie na 100% synek
                misiak taki był dumny na usg .
                3)misiak poczuł pierwszy raz ruchy az było widać jak brzucho sie rusza
                i powiedział że mi zazdrości że ja moge go tak czuć

                Już za nim tęsknie co chwile mnie głaskał po brzusiu i taki zadowolony z brzuszka jest że już go widać i wogle było super
                Witam,to dobrze ,że już jesteś.Cieszę się,że tyle się u Ciebie wydarzyło przez ten czas.A ja niestety muszę bardzo na siebie uważać,żeby maluszek za bardzo się nie pospieszył na świat.Przynajmniej troche więcej mam przywilejów w domu.Pozdrawiam
                Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                Skomentuj

                •    
                     

                  A ja polecam tę stronkę. Jest naprawdę całkiem sympatyczna. http://dziecko.haczewski.pl/index.ph...ok=2008&bg=000

                  Skomentuj


                    hej!!
                    ja tez moge sie już pochwalić żę czuje ruchy dziecka!! ogólnie teraz czuje sie super!!! nie czuję takiego zmęczenia jak na początku ciąży!!
                    pozdrawiam przyszłe mamusie!!

                    Skomentuj


                      madzik słonko to uważaj teraz na siebie dużo odpoczywaj.
                      Ja tylko czuje jak mi synek na pęcherz naciska i to tak porządnie, no i to wstawanie w nocy na siusiu też mnie denerwuje bo tak ze 2-3 razy w nocy trzeba wstawać, ale są super sprawy jak np. ruchy synka coraz to mocniejsze i częstrze super!!!!!
                      Mój synek 24/8 kwiecień

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Wita graza2008 Ja tu nowa w miarę jestem i chciałam się przywitać...Miło tak poczytać jak się Twoja druga połówka cieszy z brzusia U mnie jest tak samo więc wiem jaka to radość...Codzienne głaskanie i rozmawianie z brzuszkiem to bajka
                        Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                        Skomentuj


                          Hej graza2008 nareszcie do Nas wróciłaś Ja w poniedziałek mam USG połówkowe to będzie 22 tydź. Odbyłam szczerą rozmowe z mężem i doszłam do wniosku, że wmawiałam sobie jakieś bzdury ,że on może nie kochać nasze dziecka czy coś w tym rodzaju. Bardzo się cieszy, że razem pojedziemy na to USG ja też się ciesze chce żeby wreszcie zobaczył naszego synka nie tylko na zdjęciach...
                          Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                          Waga 4180 i 58cm


                          Skomentuj


                            Ja również mam termin na lipiec, dokładnie 28. To moja druga ciąża, mam Córeczkę, która w lutym skończy 3 latka

                            Skomentuj


                              Oj na piwo to i ja mam wielką ochotę.Jak przed ciążą lubiłam tylko z sokiem,to teraz mam ochotę na samo piwko.I to wypic tak naraz hihi.
                              Nie dziwię Ci się kochana,że masz nerwy.Ja mam tak samo.Tak się dzieje bo poród coraz bliżej.Ty chociaż wiesz co Cię czeka mniej więcej,a u mnie to pierwszy poród.Każdy służy dobrą radą,mówi co innego,ze nie wiadomo już co myśleć.W nocy nie mogę spać,mam mętlik w głowie.Najchętniej to bym już nikogo nie oglądała do dnia porodu,żeby nie gadali itp.Ale uważam,że my kobitki jesteśmy silne i dużo potrafimy znieść,więc wszystko będzie dobrze.I w końcu tego piwka też się kiedyś napijemy hihi

                              Skomentuj


                                Dzięki Majka, fajna stronka

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X