Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Witam wszystkie przyszłe mamy. Ja też mam datę porodu wyznaczoną na lipiec , a dokładniej na 28.Już się nie mogę doczekać

    Skomentuj

    •    
         

      Witam julietta07. Ja też już nie mogę się doczekać Świąt bo potem powinno moment zlecieć do tego kwietnia...
      Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
      Waga 4180 i 58cm


      Skomentuj


        Witam wszystkie przyszłe Mamy i serdecznie pozdrawiam. Ja tez mam termin na kwiecień Dokładnie na 30 kwietnia. Wychodzi na to, że troche sie działo w te wakacje jak tyle nas na Maluszki czeka Zdrówka dziewczyny życzę
        Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

        Skomentuj


          Napisane przez Yoenne Pokaż wiadomość
          Witam wszystkie przyszłe Mamy i serdecznie pozdrawiam. Ja tez mam termin na kwiecień Dokładnie na 30 kwietnia. Wychodzi na to, że troche sie działo w te wakacje jak tyle nas na Maluszki czeka Zdrówka dziewczyny życzę
          Tak haha to napewo były pomyślne wakacje dla Nas!!!
          Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
          Waga 4180 i 58cm


          Skomentuj


            Macie Racje To Były Pracowite Wakacjewitam Juliette I Yoenneja Mam Termin Na 30.03 Ale Sie Podpiełam Pod Kwiecień




            Skomentuj


              julietta07 ja mam termin na 16 kwietnia praktycznie rowno!!!! kurcze grazy nadal nie widac nie ma z nia zadnego kontaktu. Dzidzia zaczeła juz kopac. wkoncu czuje ruchy a tak sie martwiłam. Wieczormi jest najbardziej ruchliwa. Nadal niewiem czy to corcia czy synus ale niewazne najwazniejsze by było zdrowe. pozdrawiam was mamuski.
              Nasz synuś Michaś 18.04.2009 godz. 23,20 cc 3120g i 52cm

              Skomentuj


                Napisane przez Yoenne Pokaż wiadomość
                Witam wszystkie przyszłe Mamy i serdecznie pozdrawiam. Ja tez mam termin na kwiecień Dokładnie na 30 kwietnia. Wychodzi na to, że troche sie działo w te wakacje jak tyle nas na Maluszki czeka Zdrówka dziewczyny życzę
                Bardzo pracowite i udane i napewno nasze dzieciaczki bedą piękne i zdrowe całuski dla was
                Moja córeczka urodzi sie 21 kwietnia

                Skomentuj

                •    
                     

                  cześć dziewczyny!
                  ja mam termin na ok 10-12 maja (w zależności od lekarz który sie oreśla...) i w zeszlym tygodniu, moj mały kosmita (czy też kosmitka) zaczął dawać znać o sobie, oczywiście to nie kopniaki ale cudowne smyranie po brzuszku od środka-coś pięknego
                  "martwi" mnie tyko jedno-moje ...sutki....czy was tak samo jak mnie przeraża ich wielkość?czy one zmaleją po porodzie?gdybym wiedziała że tak szybko się rozrosną to zrobiłabym moim "starym" sutkom fotkę i wielbiłabym je codziennie modląc się że kiedś wrócą do pierwotnych rozmiarów!!!!
                  błagam-powiedzcie że po zaprzestaniu karmienia piersią one wrócą "do siebie"!!!!
                  pozdrawiam wszystkie majówy!


                  Skomentuj


                    Luty 2oo9 )

                    Witam wszystkie Mamusie z terminem na luty 2oo9 ja mam termin na 12.02.09 ale mam nadzieje, ze moja Corcia poczeka troszke z 2 dni i bedzie dla mnie i dla mego meza slicznym prezencikiem na Walentynki

                    Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                    Skomentuj


                      witajcie
                      ola ja tez mam olbrzymie sutki...a gdyby tego bylo malo to od czasu do czasu dostaje tak jakby skurczu caly twardnieje i strasznie boli, trwa to ok 10 minut, ale potrafi mnie obudzic cos takiego w nocy. wtedy przykladam cos zimnego i przechodzi. wydaje mi sie ze po zaprzestaniu karmienia piersia powinny wrocic do normalnych rozmiarow. buziaczki dla Was kobietki


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Witam. Wpadłam się tylko pochwalić, że też już czuję ruchy mojego maleństwa. Jest cudnie .Pozdrawiam Was przyszłe mamuśki.Buźka!
                        Fajne i niedrogie ciuszki. POLECAM!!!!
                        http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=9510214
                        http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/61vB/

                        Skomentuj


                          mała dzidzia rośnie pod moim serduszkiem

                          Witam! Nasza Dzidzia także pojawi się w lipcu. Około 10
                          Wszystko jest ok, tylko piersi bolą. I ta senność. Mój mąż nie ze mnie pożytku...

                          Skomentuj


                            mała dzidzia rośnie pod moim serduszkiem

                            Witam! Nasza Dzidzia także pojawi się w lipcu. Około 10
                            Wszystko jest ok, tylko piersi bolą. I ta senność. Mój mąż nie ze mnie pożytku...

                            Skomentuj


                              Ja pierwsze ruchy poczułam tydzień temu czyli w 19 tygodniu. Budzi się raniutko i kopie. Ostatnio jestem strasznie podenerwowana mój mąż przyjeżdza tylko na weekend mam wrazenie, że odsuwa się ode mnie i dziecka. Przestał nawet pytać czy kopie (pyta tylko o swojego psa).Nie wiem co się dzieje bo taki był szczęśliwy. Przez to wszystko Ja zamykam się w sobie. A słyszałam że jak mama w ciąży płacze i jest nerwowa to dziecko też będzie takie zapłakane po urodzeniu... Nie chciałabym mu zrobić krzywdy!

                              O faktycznie grazy nie widać już prawie dwa tygodnie. Mam nadzieje, że u niej i maleństwa wszystko jest ok...
                              Last edited by nitka236; 04-12-2008, 13:22.
                              Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                              Waga 4180 i 58cm


                              Skomentuj


                                Witaj Nitka. Tak na pocieszenie powiem Ci, żebyś się za bardzo nie przejmowała tymi zmianami u męża. Pewnie to chwilowe. Czytałam duzo na temat psychiki facetów w czasie ciąży i oni też przeżywają lęki i mają obawy przed przyszłością, czy dadzą radę w roli ojców, jeszcze musza zarabiać kasę itd... Mój mąż sie wprawdzie jeszcze nie odsuwa ode mnie ale widzę po nim jak bardzo sie martwi, czy starczy nam na wszystko kasy w przyszłości, czy da radę jako Tata itd... Daj mu chwilę czasu, żeby sobie to poukładał i spróbuj go jakoś wesprzeć, czasem sama mu powiedziec, że Cię dziś kopała dzidzia czy coś...Może też ma zaprzątniętą głowę czymś innym Będzie dobrze, głowa do góry...Każdy z nas ma takie chwile zwątpienia, strachu ale to mija... Nie ma rzeczy, których nie da się przezyć))))
                                Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X