Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Cześć dziewuszki

    ja też już wstałam jakiś czas temu ale tyle dziś latałam do kibelka razy ze tak jakbym nie spała wcale, no byłam chyba ze dwadzieścia razy mój jeszcze słodko chrapie wiec mu trochę postukam klawiaturą

    z rana czuję sie dobrze, nic nie boli ale jak przychodzi godzina 14-15 to już do wieczora jest coraz gorzej, wczoraj jak padłam na wyrko to mi musiał pomóc się obróciś na drugi bok i ułożyć do spania bo już sama nie dałąm rady

    jutro lecę na badanka a pojutrze wizyta
    Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

    Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



    http://annalena4u.blogspot.com

    Skomentuj

    •    
         

      A jeśli chodzi o teściowe i zabobony to mi nikt się nie wtracał do zakupów itp bo moja mamuska wie jaką jestem indywidualistką ze i tak zrobię po swojemu wiec nawet jak sobie pogada to ja i tak to co zbedne wyrzucam odrazu z głowy wiec nie chciało jej się nawet gadać a tesciowa to mam wrazenie czasem ze się mnie boi tak się słucha specjalnie dla niej zrobiłam listę rzeczy które moze kupić i kupowała wg listy


      a co do wózka to ja mam już od dawna i nie wierzę w zadne takie tam ze się nie powinno wcześniej kupować bo to bzdury są a potem co latać z dzieckiem po sklepach czy może karmiąc szukać po internecie?? bezsensu a zresztą fotelik musi być bo w czym dzidkę przywieźć ze szpitala
      Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

      Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



      http://annalena4u.blogspot.com

      Skomentuj


        Napisane przez ankasos Pokaż wiadomość
        A jeśli chodzi o teściowe i zabobony to mi nikt się nie wtracał do zakupów itp bo moja mamuska wie jaką jestem indywidualistką ze i tak zrobię po swojemu wiec nawet jak sobie pogada to ja i tak to co zbedne wyrzucam odrazu z głowy wiec nie chciało jej się nawet gadać a tesciowa to mam wrazenie czasem ze się mnie boi tak się słucha specjalnie dla niej zrobiłam listę rzeczy które moze kupić i kupowała wg listy


        a co do wózka to ja mam już od dawna i nie wierzę w zadne takie tam ze się nie powinno wcześniej kupować bo to bzdury są a potem co latać z dzieckiem po sklepach czy może karmiąc szukać po internecie?? bezsensu a zresztą fotelik musi być bo w czym dzidkę przywieźć ze szpitala
        To samo tłumaczyłam teściowej, ale ona tylko na mnie się tak uparła.
        Ehh, dzięki za dobre słowa.
        Przez to wszystko spać nie mogłam, a dziś ktg, wiec leżę, coby znów jakieś skurcze nie wyszły,a w czwartek ostatnia wizyta przed szpitalem.
        Dobrego dnia wszystkim.
        Pozdrawiam.
        Julianka jest już z nami od 23.03.2009 r.

        Skomentuj


          Napisane przez bejbus77 Pokaż wiadomość
          To samo tłumaczyłam teściowej, ale ona tylko na mnie się tak uparła.
          Ehh, dzięki za dobre słowa.
          Przez to wszystko spać nie mogłam, a dziś ktg, wiec leżę, coby znów jakieś skurcze nie wyszły,a w czwartek ostatnia wizyta przed szpitalem.
          Dobrego dnia wszystkim.
          Pozdrawiam.
          nie słuchaj teśiowej i zrób po swojemu, najwyżej se jeszcze pogada to wtedy zatkaj uszy i zacznij śpiewać i głowa do góry
          Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

          Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



          http://annalena4u.blogspot.com

          Skomentuj


            dzien dobry mamuski, my tez juz na nogach
            wczoraj u nas byla pieeekna pogoda wiec i spacerek byl udany,
            a dzisiaj juz na nowo szaro - buro i z racji tego, ze poniedzialek rano - nic mi sie nie chce, ale na szczescie ten ochraniacz co go dokanczalam juz skonczony ( choc moznabybylo w nieskonczonosc cos dodawac) i jak skonczylam to obiecalam sobie -- OSTATNI RAZ !!! no bez przesady ile ja godzin nad nim przesiedzialam, i te duperelki najpierw jeden dzien obrabialam i drugi dzien przytwierdzalam na miejsce, wszystko oczywiscie w zolwim tempie, bo to diabelski tiul byl, maz tylko przewracal oczami , i to wcale nie jakies piekne wymyslne wzory tylko zwykle kopniete kwadraty

            teraz tylko czekac, az znowu jakis "cudowny' pomysl zawita do glowki , a poprostu moglabym sobie w tym czasie polezec, pobyczyc sie ech..
            Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

            Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

            Skomentuj


              hej mamuski i brzuszki u nas nocka tak sobie minela....
              widze ze te teściowe to wszedzie nosa chca wsadzic upierdliwe baby... ale trzeba je olac ja bym powiedziala swojemu zeby ze swoja mama pogadal bo mi to by nerwy puscily i bym za duzo powiedziala a to jego mama i niech sie on z nia urzera
              ja dzisiaj na wizyte na 14 to zobacze co mi powie moja ginekolog....
              ja jeszcze nie mam wozeczka ale to dla tego ze mi sie odmienia i co tydzien mi sie inny podoba ale w tamtym tyg chcialam zamowic ale okazal sie czarny a myslalam ze bedzie seledyn z grafitem i musze sie teraz zastanowic ktory chce od nowa to samo tylko ze ja sie nie moge zdecydowac.... ale w tym tyg bede juz zamawiac
              Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



              Skomentuj


                ja mam to samo zamiast poprostu poleżeć to sobie wynajduję jakieś rzeczy do robienia zwłaszcza z rana kiedy się dobrze czuję to chodzę przekładam, pakuje ehh ciągle coś
                Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                http://annalena4u.blogspot.com

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez ankasos Pokaż wiadomość
                  nie słuchaj teśiowej i zrób po swojemu, najwyżej se jeszcze pogada to wtedy zatkaj uszy i zacznij śpiewać i głowa do góry
                  no to sa swiete slowa ZATKAC USZY, moja tez byla upierdliwa, ale troche pod innym wzgledem " dlaczego ja nie chce pomocy od jej corki!", co ma troje dzieci, a pomoc miala polegac na tym, ze zrobi mi poprostu zrzut wszyyyyyskich smieci ze strychu po dzieciakach, i wogole to jestem niewdzieczna i takie tam..... ja nie musze sie tym kierowac, zle zaawsze zastanawialam sie zbyt dlugo - dlaczego? po co? mowic takie rzeczy, ktore moga w koncu przyprawic o placz, nie doszlam do tego nigdy.

                  a propo bratowej to i tak robila zrzuty co wizyte, ale to juz jest taki glupkowaty charakterek, ze nie warto dyskutowac ( moja klasyfikacja takich typkow glupio-madra)
                  Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

                  Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

                  Skomentuj


                    ... i tak mysle i mysle, bo sie nakrecilam na te tesciowe one juz chyba poprostu nie moga juz w swoim zyciu zbytnio czegos zmienic, to ingeruja w nasze, moja ma jeszcze jeden problem, za cholere nie moze pogodzic sie z faktem, ze sie najzwyklej w swiecie starzeje...
                    Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

                    Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

                    Skomentuj


                      no to sie usmialam teraz, synus mi humor poprawil swoim dlubaniem w nosie jakis czas temu odkryl cos takiego jak dziurka w nosie a teraz dluuuubie i na moje nieszczescie, widac, ze z przyjemnoscia
                      Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

                      Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Witam Mamusie w kolejny szary dzień

                        Ola.ska ma racje. Od siebie dodam tylko, że jesteście małżeństwem na dobre i złe. Sama nie podjęłaś decyzji gdzie się wyprowadzicie. Od dnia ślubu te decyzje są wspólne, a nawet jeżeli są złe to musicie się wzajemnie wspierać. JA rozumiem, że mąż mógłby się na Ciebie obrażać, gdybyś Ty się godziła na to, że chłopak tam śpi, nie rozmawiała z mamą itd. Ale przecież starałaś się zrobić coś, aby przekonać rodziców. Dlaczego on nie zaproponował przeprowadzki do kogoś od siebie z rodziny skoro u Ciebie mu tak bardzo źle? Pogadaj z nim sobie i powiedz, że dla dobra dziecka będzie lepiej jak się nie będziesz denerwować dodatkowo przez niego ( u mnie po tych słowach mąż zawsze mięknie dziecko jest dla niego najważniejsze). Myszka mam nadzieję, że Ci się ułoży i będę trzymać za Ciebie kciuki.

                        Ja jestem ciekawa ile ta moja kruszyna waży. Ale na to muszę poczekać jeszcze 8 dni Coraz bardziej boję się kontroli tego serduszka, coraz więcej o tym myślę... Ale... będzie dobrze
                        ur. 16.05.2009
                        3590 g
                        56 cm

                        Moje Największe Szczęście





                        Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                        Skomentuj


                          witam w piękny słoneczny dzionek wszystkie Brzusie i Mamusie

                          aż się chce żyć!!! Nocka u mnie raczej spokojna, tylko wczoraj się przeforsowałąm na spacerze. Nic mnie nie bolało ale Maluszek się strasznie rozciągał wieczorem i kopał jak szalony. Ale wole,żeby kopał ile wlezie niż siedział cicho...
                          Zaraz się zbieram i lecę na spacerek ale krótszy tym razem...
                          Miłego słonecznego dzionka Mamusie

                          Skomentuj


                            Witam Was wszystkiE i Wasze Kochana Brzusie
                            U mnie pogoda taka średnio na jeża, zaczęło siąpić ale jestem w tak dobrym nastroju, że nawet deszcz mi go nie popsuje Może to jakies nowe hormony. Spałam jak zabita, Hanula też. Dziś mam w planach prasowanko i umyję podłogi, brat mi odkurzy bo ja nie mogę.
                            CO do teściowych to ja mam spokój na razie, moja mieszka 3 tyś. km ode mnie i raczej jak dzwonimy to nie mówi, co mamy robić, jak to było jak ona rodziła itd...Czasem jest zła, że jej czegoś nie powiedzialiśmy no ale nie musimy jej mówić o każdej dupereli i każdej swojej decyzji. Oczywiście nie pokazuje, że jest zła ale ja to czuję. No ale podsumowując - nie narzekam.
                            A moja Mamuśka natomiast to cudo kobieta. Mój mąż ma szczęście - sam tak twierdzi, w nic się nie wtrąca, słucha z uwagą jak coś jej mówię, doradza delkikatnie ale nigdy, przenigdy nie jest niemiła i nie narzuciła mi swojego zdania.Często nawet sama dzwoni po porady do mnie. KOCHAM JĄ ZA TO NAD ŻYCIE
                            Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                            Skomentuj


                              W wakacje próbowałam swoich sił jako fotograf, chciałam jakoś ująć ładnie Maluszka - mojego chrześniaczka Huberta. Wyszperałam dziś kilka słodziachnych fotek, które sama zrobiłam i chciałam Wam pokazać. Aż serduszko mnie ściska tak za nim tęsknię jak patrzę na te małe stópki, paluszki... Teraz juz ma giry wielkie
                              Attached Files
                              Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                              Skomentuj


                                ojojoj jak glowa boli nio, slodki bejbus
                                Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

                                Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X