Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez sylwia.b Pokaż wiadomość
    Włosy miałam do pasa. Po śmierci Mai obcięłam za łopatki. Mam grube włosy i kłopot z nimi: żadna spinka ich nie obejmie, a gumka obtoczy np 2 razy i jest luz jeszcze a na 3 raz już sie nie rozciągnieObecnie robię sobie koczek a końcówki ( są cieńsze) przypinam do góry. A że mam włosy proste jak drut z końcówkami na górze wyglądam jak UFO. W marcu chyba zrobię trwałą na te końcówki.



    Po przejrzeniu milusiej garderoby doszłam do wniosku, że do szpitala muszę kupić dla dzidzi nowe rzeczy
    no to fakt może być problem z rozczesywaniem, ja też miałam problemy ale to prze rozjaśnianie że bardzo się zniszczyły i było siano ale pomogła mi bardzo kuracja odżywką z pantene intensywna regeneracja, super się po tym rozczesuje
    Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

    Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



    http://annalena4u.blogspot.com

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez sylwia.b Pokaż wiadomość
      Włosy miałam do pasa. Po śmierci Mai obcięłam za łopatki. Mam grube włosy i kłopot z nimi: żadna spinka ich nie obejmie, a gumka obtoczy np 2 razy i jest luz jeszcze a na 3 raz już sie nie rozciągnieObecnie robię sobie koczek a końcówki ( są cieńsze) przypinam do góry. A że mam włosy proste jak drut z końcówkami na górze wyglądam jak UFO. W marcu chyba zrobię trwałą na te końcówki.



      Po przejrzeniu milusiej garderoby doszłam do wniosku, że do szpitala muszę kupić dla dzidzi nowe rzeczy
      To ja mogę tylko pozazdrościć, bo nie dość że mega druty to do tego cienizna...
      Ciekawe czy udało się mi fotę wkleić
      Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


      Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

      Skomentuj


        właśnie przyszła pralka dla mojej maji więc pierze ciuszki dla barbi ,ale sobie roboty narobiłam teraz tylko szukaj szmatki do prania bo ona ciągle chce prać,no i pewnie baterie na zapas trzeba będzie kupić
        HANULKA 09.04.2009




        Skomentuj


          ANKASOS I NATOR1 wysłałam włosy na priv
          Kochany Nikodem 2009.04.07.

          [/url][/url]

          Skomentuj


            Dziewczynki wymieńcie się nr komórek. Martwiłyśmy się o Nator
            teraz z Anią to samo. Ja jestem wymieniona z Ankasos jakby co
            Kochany Nikodem 2009.04.07.

            [/url][/url]

            Skomentuj


              ja niestety niemam zbytniego apetytu i w dodatku schudłam już 5 kilo też mam niestety dużo pryszczy i okropnie suchą skóre i mam jakąś wysypke na całym ciele, która strasznie swędzi. Pozdrawiam wszystkie ciężarówki
              Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





              Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

              Skomentuj


                Napisane przez sylwia.b Pokaż wiadomość
                ANKASOS I NATOR1 wysłałam włosy na priv
                Ja tez fcem Twoje wlosy zobaczyc
                Ja- nie wiem czy widac na zdjeciu mam baranka na glowie. Tez kiedys mialam do pasa, ale koncowki tak mi sie niszczyly, ze jakies 3 lata temu w kopncu scielam. Teraz nie rozczesuje wogole, po myciu nakladam tylko mleczko do kreconych i delikatnie rozdzielam palcami, bo tak to bym miala jednego wielkiego supla.


                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez sylwia.b Pokaż wiadomość
                  Dziewczynki wymieńcie się nr komórek. Martwiłyśmy się o Nator
                  teraz z Anią to samo. Ja jestem wymieniona z Ankasos jakby co
                  No niezly pomysl, tylko pasowaloby zebysmy mialy terminy w odstepach tak przynajmniej 2 tygodnie, bo moze sie zdarzyc ze te co maja swoje nr sa jednoczesnie na porodowce


                  Skomentuj


                    Czesc dziewczyny.
                    Pochwale sie wam. KUmpel mnie zbaral dzisiaj na zakupy i kupil fotelik samochodowy dla dzidzi, wanienke ze stelazem i mate edukacyjna =) Mielismy ejszcez kupic lezaczek ale za duzo balaganu przy tym bylo i w koncu zrezygnowalismy, a tearz szczerze zaluje, ze tak sie stalo, ale kij. Wazne, ze te potrzebniejsze rzeczy mam
                    Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                    Skomentuj


                      Tak patrze na posty z początku watku, jak dziewczyny pisały ze sa dopiero np. w 18 tygodniu i tak chciałyby zeby juz był luty....
                      Patrzcie kurcze jak to zleciało. Ja z forum w prawdzie korzystam od niedawna, ale jak dowiedziałam sie ze jestem w ciąży i miałam jakieś wątpliwości, to klikałam w google pytanko i często właśnie tutaj mnie odsyłało. kiedy to było....
                      Graza: "Masz racje madzik jak bym już chciała aby był kwiecień albo chociaż luty".
                      A teraz nasza grazka sie nie pokazuje...
                      Last edited by Nichol; 25-02-2009, 18:28.


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Hej Dziewczynki
                        Grygoranna superowy pokoik, Ankasos fajny pomysł z tymi lustrami. Też chciałabym już mieć takie wszystko porobione, trochę się wkurzam bo mam męża architekta a nic jeszcze nie zaprojektowne nawet jeśli o pokoik chodzi Ale jakoś tak czasu nie ma. Jednak już sobie postanowiłam, że od połowy marca wszystko szykuję i też będę wklejała fotki. Wasze są śliczne aż zazdroszczę
                        Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                        Skomentuj


                          Napisane przez Nichol Pokaż wiadomość
                          No niezly pomysl, tylko pasowaloby zebysmy mialy terminy w odstepach tak przynajmniej 2 tygodnie, bo moze sie zdarzyc ze te co maja swoje nr sa jednoczesnie na porodowce
                          My z Anką raczej się nie spotkamy. Różni nas 3 tyg. Chociaż teoretycznie jakby Ania przenosiła 2 tyg a ja bym urodziła w 38 tc, to byłabym pierwsza
                          Kochany Nikodem 2009.04.07.

                          [/url][/url]

                          Skomentuj


                            A w szkole rodzenia jak na razie bez rewelacji. Było sporo kobiet ale tylko 3 z mężami - w tym ja
                            To pierwsze zajęcia więc takie pitu, pitu gadanie co do szpitala wziąść, jak poznać że to już poród, o znieczuleniach. Powiem Wam, ze nic nowego się nie dowiedziałam ale ja dużo pytałam swojej pielęgniarki. Na koniec przyszła Pani z takiej organizacji - Mother & Baby Group. Jak ktos chce to może się tam zapisać, to takie stowarzyszenie Mam które sobie nawzajem pomagają, te bardziej doświadczone odwiedziają te mniej doświadczone, można się ich poradzić, pomagają w domu itd...Fajnie to nawet i co najważniejsze wszystko za free
                            Na następnych zajęciach ma być Fizjoterapia, zobaczymy jak będzie. Na razie bez szału ale fajnie się tak spotkać z innymi Mamai i posłuchać
                            Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                            Skomentuj


                              diabelecke a jutro rodzice damiana wyjeżdzają .... w niedziele dostane jakies rzeczy dla maleństwa juz niemoge się doczekać.
                              Ja też mam wanienkę ze stelarzem. A jaki masz kolorek.. ja żółtą

                              Skomentuj


                                Sylwia, to ja Ci wysyłam mój numer w razie W, bo widze że dziewczyny to mają termin zaraz koło mojego.
                                Yoenne normalnie coraz bardziej mi sie podoba ten system u was. Zaraz pakuje walizy i wbijam do Irlandii


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X