Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    ja mam taki: http://www.baby-markt.de/ABC+DESIGN+...ktion+2009.htm tylko ta czerwień to taka krwista jest i w realu duuużo ładniej wygląda

    a teraz się zegnam odezwę się po wizycie chyba ze pójdę rodzić
    Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

    Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



    http://annalena4u.blogspot.com

    Skomentuj

    •    
         

      Ja chce wozeczek na paskach na 4 kolach i zeby sie nie krecily jakos mi sie zle prowadza taki z kolami skretymi .... to wszystko zalezy od gustu...
      wczesniej tez takie ogladalam jak sylwia b i zmienialam kolory i firmy ale caly czas trzymalam sie tego modelu a teraz bach na inny model sie przenioslam a to chyba dlatego ze wczesniej nie zwracalam na nie uwagi a jakos jak sprobowalam go prowadzic to taki delikatny i inny mi sie wydal i sadze ze jak go kupie to bede zadowolona jak mi sie nie odmeni bo mojemu to rece opadaja ale kobieta zmienna jest choc ja juz do przesady to jest 23 wozek juz i mam nadzieje ze ten zostanie
      Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



      Skomentuj


        Witajcie Dziewczyny.
        Grygoranna dzięki za poradę co do Painta, zaraz spróbuję pomniejszyc te fotki.
        Sylwia nie załamuj się tak, prawdziwe siedzenie w domku dopiero przed nami. Ja się przyznam, że od 3 lat siedzę w domu a mąż pracuje, faktem jest, że mam studia na głowie i naprawdę sporo wkuwam ale jakoś poza tym staram się sobie tak organizować czas, że mi go czasem nawet nie starcza. Taki juz nasz los, dzieci, gary i firanki ale będzie dobrze, nie ma co się niepotrzebnie dołować
        Co do żylaków to ja nie mam na razie ani jednego ale za to brzuch w rozstąpach cały i nawet mi się rozstępy na "bronce" porobiły nie wiem czemu. Wam przynajmniej się te żylaki wchłoną a ja wyglądam jakby mnie ktoś nożem pokroił No ale i tak na plażę nudystów nie chodzę więc chyba nie ma co aż tak rozpaczać
        Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

        Skomentuj


          A ja zostałam przy Quinny Buzz 3 Storm Jednak go bierzemy, dużo podróżujemy samolotem i autem a on jest lekki bardzo i mały. Tylko czekamy teraz na zwrot podatku, bo na razie sporo nam do tego cacka brakuje Może ktoś sobie pomyśleć, że głupia jestem że 3500zł za wózek płacę ale taki mi się spodobał a poza tym to moja pierwsza dzidzia i wszystko po niej zostawaim sobie na 2 dzidzię więc to inwestycja na parę ładnych lat
          Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

          Skomentuj


            Napisane przez ankasos Pokaż wiadomość
            ja mam taki: http://www.baby-markt.de/ABC+DESIGN+...ktion+2009.htm tylko ta czerwień to taka krwista jest i w realu duuużo ładniej wygląda

            a teraz się zegnam odezwę się po wizycie chyba ze pójdę rodzić
            Fajny ten wózeczek. Też chcę w takim stylu tylko na 4 kołach bo jakoś się boję tych 3 kołowych.
            W ogóle co do kolorów to chyba najładniejsze są czerwone ale ja już miałam kiedyś czerwony a mój mąż uparł się teraz na zielony więc niech mu będzie
            Roksanka 13-02-2005 r.


            Tymek- 10-05-2009 r.

            Skomentuj


              Wkleiłam W Ustawieniach Moje Zdjęcie I Niema A Miało Się Pokazywać Przy Każdym Pisaniu Posta Może Ktoś Mi Pomoże Jak To Uruchomić

              Skomentuj


                hej Brzusie

                mój też się strasznie pręży... czasami nie mogę iść dalej jak na spacer wyjdziemy, tylko muszę się zatrzymać i go 'pomasować' troszkę żeby się 'schował' hehe. A wtedy co miałam ból w kroczu, to był tak nisko i mi tam główką się pchał, że miałam uczucie jakby on się wyrywał na ten świat już teraz... odpukać
                A o 7ej mnie skurcz obudził, więc norma.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Liliana, ja próbowałam to samo na różne sposoby i nic...

                  Skomentuj


                    http://www.mamacafe.pl/forum/image.p...6&type=profile

                    Skomentuj


                      Miało Być Tak Ze Obrazek Miał Się Okazywać Po Lewej Stronie A Nie Pod Tekstem Ale Dobra Nie Chce Mi Się Kombinować

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Atusia Jak Zrobiłaś Ze Zdjęcie Masz Zawsze Twoje Wklejone Przy Postach

                        Skomentuj


                          Nie było mnie wczoraj całe popołudnie i musiałam nadrobić...a było tego całkiem sporo. Byłam na zakupach. Kupiłam trochę kosmetyków dla maluszka, Pampersy. Dzisiaj do lekarza. Jestem ciekawa jak duży jest mój synek...
                          Dziewczyny, kupujecie oliwkę do smarowania dziecka po kąpieli, czy jakieś mleczko? Słyszałam, że oliwka nie jest najlepsz, a te mleczka i balsamy, które wczoraj oglądałam są powyżej 1-go miesiąca życia (np. Nivea Baby).
                          TOMEK-UR.16 KWIETNIA

                          Skomentuj


                            Dziemdoberek dziewuszki.
                            A ja jak wczoraj zaczęłam narzekać tak chyba już nie skończe do porodu. Noc miałam tak długą i do d..., ze wyż mi sie chciało. Mąż chrapał jak stary traktor, mały się wircił jakby juz miał owsiki, pierwszy raz miałam bolesne skurcze- właśnie takie jak przed miesiączką i do tego brzuch mi twardniał, i jak ju z myślałam zże gorzej być nie może to łapnęła mnie zgaga. Ku...! czy tak juz bedzie do końca ciąży?


                            Skomentuj


                              Sylwia, widze łapnęłaś też ciążowego doła. Ja to już nerwicy dostaje, psychiczna sie robie... Nie dość ze zawsze byłam niezależna a teraz jestem niedołężna, to jeszcze ta codzienna rutyna, na spacer nawet sie cholerka nie chce isc, czy do sklepu na piechte, bo pogoda paskudna i po paru krokach zadyszki dostaje... Kurcze im bliżej tym gorzej. JUZ NIE MOGE!
                              Co do żylakó, jak już piszecie tak szczerze, to ja czuje coś w okolicach odbytu, i też jak łapie mnie skurcz macicy, to to cholerstwo tak boli, że nie wiem co robic ze sobą.
                              Wózeczki tez macie fajniuśkie. Ja to czekam sama nie wiem na co. Moja mama kiedys wspominała że dziedek postawił sobie za punkt honoru zakup wózka dla pierwssego wnuka, ale potem temat się urwał, a głupio mi tak pytać "kupicie ten wózek czy nie?".


                              Skomentuj


                                Napisane przez Ania76 Pokaż wiadomość
                                Nie było mnie wczoraj całe popołudnie i musiałam nadrobić...a było tego całkiem sporo. Byłam na zakupach. Kupiłam trochę kosmetyków dla maluszka, Pampersy. Dzisiaj do lekarza. Jestem ciekawa jak duży jest mój synek...
                                Dziewczyny, kupujecie oliwkę do smarowania dziecka po kąpieli, czy jakieś mleczko? Słyszałam, że oliwka nie jest najlepsz, a te mleczka i balsamy, które wczoraj oglądałam są powyżej 1-go miesiąca życia (np. Nivea Baby).
                                Ja też dziesiaj do lekarza, a potem na zakupy. Chce właśnie wybrać juz kosmetyki dla malucha, kupić pampersy, tak żeby mieć uż wszystko gotowe na cacy. I właśnie zastanawiam sie jakie kosmetyki są najlepsze. Już kiedyś o tym rozmawiałayśmy, ale dalej nie wiem co wybrać. Jakiej firmy i jakie produkty konkretnie....


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X