Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez Ania76 Pokaż wiadomość
    Mi też się kilka dni temu śniło, że mąż mnie zdradza...
    niewiem, czy Ty tak masz, ale dla mnie najgorsze, ze ja sie rano budze i jestem na niego tak wkurzona, ze szok i pozniej sobie potrafie jakies filmy jeszcze wkrecac- szkoda gadac
    Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

    Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

    Skomentuj

    •    
         

      dziewczyny ostatnio szukalam ochraniaczy do lozeczka, zeby kupic, ale tutaj ladny ok 30- 40 euro kosztuje, a ja raczej zylak jestem wiec wpadlam na pomysl

      pocielam kolderke do wozka po Vincencie na 3 czesci, ktora odkupilam od kogos za 2 czy 3 euro juz nie pamietam dokladnie i w sklepie gdzie mozna kupic material wybralam sobie scinke za 1,50 euro ( ok 2,50/1,50metra);

      ochraniacz (2,40 dlugi) jest juz gotowy a materialu jeszcze zostalo na uszycie ozdobnej niby falbanki pod materac czy zrobie ja tez wiazana do szczebelek, noooo ale trzeba sie troche nasiedziec, tymbardziej, ze nie mam maszyny
      Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

      Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

      Skomentuj


        Ale liczy się pomysł i dużo taniej Cię wyniosło.Może pokażesz efekty swojej pracy?
        Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

        http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



        Skomentuj


          Czekolada to taki kaloryczny pocieszacz
          Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

          Skomentuj


            jasne, wstawiam zdjecia ochraniacza i materialu na ta falbanke, bo z tego fioletu to zrobie tylko brzegi dosc szerokie a srodek to bedzie ten tiul;


            ten material troche ciemny i tak sobie mysle , ze chyba bede musiala do tego ochraniacza doszyc srodkiem jakas wstawke biala ..
            Last edited by Anna200610; 19-06-2009, 14:15.
            Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

            Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

            Skomentuj


              dziewczyny ide sie szykowac do poloznego, mazne troche oko od swieta hehe;
              ciekawe ile mi tam pokaze ta jego magiczna waga ; nie lubie jej, ta moja domowa jest duuuuzo lepsza nieraz nawet z 5 kilo mniej wyswietli

              do pozniej, nara
              Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

              Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

              Skomentuj


                Kurcze u mnie komp coś źle działa. Chyba mężulo będzie robil formata
                Ale będę walczyć z tym zdjęciem
                ur. 16.05.2009
                3590 g
                56 cm

                Moje Największe Szczęście





                Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez grygoranna Pokaż wiadomość
                  jasne, wstawiam zdjecia ochraniacza i materialu na ta falbanke, bo z tego fioletu to zrobie tylko brzegi dosc szerokie a srodek to bedzie ten tiul;ten material troche ciemny i tak sobie mysle , ze chyba bede musiala do tego ochraniacza doszyc srodkiem jakas wstawke biala ..
                  Grygoranna, no Ty to masz talent. Super pomysł i rzeczywiście o niebo taniej.
                  Ankasos ślicznie kolorowo z tymi naklejeczkami się zrobiło i tak wesoło.
                  Teraz już tylko leżenie mi pozostało więc pewnie w końcu znów będę na bierząco Bo trudno było nadgonic braki czytania od piątku... Ale jeszcze nikt nie urodził???
                  A co do butelek, to ja 2 dostałam z Aventu, ale te większe, więc pewnie dokupie małe na wrazie co do herbatki lub na mleko ściągnięte...gdybym chciała się wyspać (marzenie, że mąż może nakarmi...)
                  Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                  Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                  Skomentuj


                    Hej Mamunie. Nam spało się wyśmienicie, ostatnio wogóle dobrze sypiam
                    Grygoranna Ty tpo mnie zadziwiasz z tymi swoimi zdolnościami, normalnie Zosia-Samosia
                    Co do laktatora to ja kupiłam AVENT ISIS i w tym były 2 butelki. Oprócz tego kupiłam jeszcze komplet 4 butelek ze szczoteczką do mycia i smoczkiem do ssania. Kupiłam bo akurat trafiłam niedrogo w promocji za 19 euro cały komplet.2 po 125ml, 2 po 260ml. i do tego smoczki od 1-3 po 2 szt. A i tak się przyda, bo przecież prócz mleczka z cyca to i picie trzeba dawać dzidzi...
                    Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                    Skomentuj


                      Grygoranna tutaj u nas w Irlandii też pościel dorga. Za same poszewki ok. 100 euro i to tylko kołdra, poduszka, prześcieradło i ochraniacz bez żadnych falbanek czy czegoś. Ja zamówiłam 2 komplety pościeli w Polsce, kurier mi przywiózł i jeszcze reszta została
                      Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        grygorana prawdziwy talent tylko pozazdroscic dobrze ze u nas jest taniej bo ja bym sobie nie poradzila a naprawde szkoda tyle kasy wydac.... ja naszczescie kupilam zestaw dla malej na allegro jest sliczny i jestem zadowolona bo za 13 czesci zaplacilam 231zl a z przesylka 250zl ja wlasnie nie wiem czy kupowac buteleczki i ściagacz ale w sumie jak mi mala pogryzie cycki to beda potrzebne te przybory... a to roznie przeciez bywa...
                        Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                        Skomentuj


                          Ja niedługo wybieram się do przychodni,bo robią dziś usg i może mnie przyjmie(bo termin na badanie mam na 16 marca a lekarz kazał zrobić teraz)...Jak się uda to napiszę co i jak gdy wrócę...
                          Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                          http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                          Skomentuj


                            Dziewczyny, a tak na marginesie (może to głupie), ale czy nie starczy jak malec będzie ciumkał z piersi??? Po co wogóle laktator??? bo w sumie jak zacznę ściągać to będę miała coraz więcej pokarmu???
                            Kurczaki, nie znam się na tym wogóle, a moja siostra to jakoś sobie bez radziła i tez nie potrafi podpowiedzieć.
                            I są takie ręczne i elektryczne (choć ich ceny to zabijają). ?Jaki kupić i czy warto i jakiej firmy???
                            Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                            Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                            Skomentuj


                              [QUOTE=nator1;48923]Dziewczyny, a tak na marginesie (może to głupie), ale czy nie starczy jak malec będzie ciumkał z piersi??? Po co wogóle laktator??? bo w sumie jak zacznę ściągać to będę miała coraz więcej pokarmu???
                              Kurczaki, nie znam się na tym wogóle, a moja siostra to jakoś sobie bez radziła i tez nie potrafi podpowiedzieć.
                              I są takie ręczne i elektryczne (choć ich ceny to zabijają). ?Jaki kupić i czy warto i jakiej firmy???[/QUOTE

                              Nator,obyś mogła karmić ale czasami jest nawał pokarmu albo maluszek tak pogryzie piersi ,że trudno się obejść bez laktatora... A najlepsze są chyba te elektryczne(ale drogie!) i te z dżwignią.Nie polecam tych z gruszką i tłokiem,są do kitu.Najbardziej popularne chyba są te z Aventu.
                              Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                              http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                              Skomentuj


                                A ja mam strasznego doła przez tą przeprowadzkę ciężko mi się przyzwyczaić mojemu męzowi jeszcze bardziej tyle czasu byliśmy na swoim a teraz z rodzicami rodzeństwem Plakać mi się chce

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X