Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    a u mnie cieplutko 10 stopni na plusie sloneczko caly dzien wczoraj zaczelam porzadki wiosenne pomylam okna a dzis bylismy na dwugodzinnym spacerku i nogi mi w tylek wchodza ale warto wspołczuje wam tego mroziska
    trzymajcie sie cieplutko

    http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
    BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
    .

    Skomentuj

    •    
         

      My też mieliśmy przestawic w pokoju dzieciecym,ale nie możemy dojsc do konsensusu grrrr....i spięcie jak nic Majorka co do białka w moczu to tak jak pisze Yoanne też miałam słabe wyniki białko w moczu leukocyty erytrocyty moczany itp.skończyło sie na antybiotyku najlepiej jak najszybciej skontaktuj sie z lekarzem dla właśnego spokoju pozdrawiam




      Skomentuj


        Bez przesady Nicholku O tym moczu to znalazałam gdzieś na necie Ale wiem o tym co nieco, bo sama mam białko w moczu
        A co do kompa, to mam super sposób na wszystkie popsucia, po prostu go restartuje))
        Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

        Skomentuj


          dzięki dziewczyny,do lekarza mam we wtorek,zobacze co mi powie,wczoraj kupiłam dla niuni super body półśpiochy skarpeteczki dwie bluzy misiate i ogrodniczki sztruksowe a dziś zamawiam naklejki na ściane http://www.allegro.pl/item557263298_...na_sciane.html dla Maji i Hani a dla syna http://www.allegro.pl/show_item.php?item=555949929
          HANULKA 09.04.2009




          Skomentuj


            Ale z czym przesadzam? Lukocytów max to 8, ja mialam 50 (!)
            Wlaśnie przeglądam strony "ciążaporód", nawet ciekawie piszą. Dowiedziałam sie przynajmniej ile jeszcze rzeczy musze dokupić i co dokładnie. Patrzałki mi wyszły
            Dobrze że są takie strony, bo skąd mamy wiedzieć co tam jeszcze wymyślono żeby ułatwić zycie młodym mamuśkom


            Skomentuj


              Zmykam na razie na troszkę. Zjedlismy obiado-kolację i jadę kupić parę spożywczych rzeczy do sklepu
              Będę potem, nie szalejcie z pisaniem, żebym nadążyła
              Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

              Skomentuj


                nie wiem czy mi sie udalo...


                Skomentuj

                •    
                     

                  nie udalo sie . Chcialam wkleic zdjecie- jedyne jakie mam na kompie to slubne, ale zawsze cos. No ale itak nie wyszlo


                  Skomentuj


                    ja od 32 do 34 przytylam prawie 2kg i przytylam juz 13kg... jak tu ostatnio spokojnie.... az nie moge w to uwierzyc dzieki dziewczyny za rady
                    Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                    Skomentuj


                      jest w profilu- zawsze cos


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez Yoenne Pokaż wiadomość
                        Kurcze dziś się ważyłam a przez parę tyg. nie miałam baterii i nie sprawdzałam wagi bo ciągle zapominałam kupić baterie.
                        No i u mnie końcówka 31 tyg. i 14,8 kg na plusie Kurcze a tu jeszcze 2 mce. Chciałam się w 16 zmieścić ale chyba do 20 dobiję. A jak tam u Was, w tych tygodniach 30-35 dużo tyłyście?
                        Yoenne Ja w 29 tyg miałam 17 na plusie a teraz w 32 mam 16,5 a bałam się że zostało tyle czasu i ze będeę tyła a waga nagle stanęła sama nie wiem dlaczego.
                        Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                        Waga 4180 i 58cm


                        Skomentuj


                          Weekend- wszystkie wielorybki padły po całym tygodniu harówki. Ech, nie ma jak syndrom wicia gniazda


                          Skomentuj


                            Kurcze tylko tak szybko przeleciałam przez forum nie zdążyłam nawet dokład nie poczytać ale nie ma Nator. Mam nadzieję , że u niej wszystko ok. Uciekam spać trzymajcie się dziewczynki. Pa pa
                            Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                            Waga 4180 i 58cm


                            Skomentuj


                              Zauważylam dziewuchy, że na naszym wątku to jednak panuje spokojna i naprawde życzliwa atmosfera. Zajżałam do innych i widze że niektóre mamuśki- przyszłe i obecne- potrafią zgasić człowieka takim tekstem że wszystkiego sie odechciewa. Szczególnie te doświadczone matki, jak jakaś młoda, zielona, nieraz jeszcze nastolatka zapyta o coś nt. ciąży to dostaje taki opr. że szczena opada...


                              Skomentuj


                                U mnie nawet nie bylo tak zle. Niby mroz ale jakis nieodczuwalny.
                                Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X