Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Młoda idiotek z nas nie rob. Lekarz mi powiedzial, ze na brzuchu nie mozna tez spac, ale o wiele gorzej jest spac na plecach, dlatego przestan w tej pozycji spac! Najlepsza jest wlasnie na lewym boku.


    Kup sobie nowy numer M jak Mama jest duzo o wspolzyciu w czasie ciazy, to rozwieje twoje wszystkie watpliwosci
    Last edited by diabelecke; 20-02-2009, 17:26.
    Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

    Skomentuj

    •    
         

      Hej Mamusie. Ale mam dzień, rano wszystko było super, wstałam, zjadłam i pojechałam do Urzędu. Jak wróciliśmy po godzinie to myślałam, że zemdleję. Tak się źle czuję ostatnio, nie wiem co się dzieje? Jest mi słabo, ledwo chodzę, głowa boli, po prostu nie mam siły nawet wstać z łóżka. Tak od 2 dni mam. W niedzielę jadę do lekarza to zapytam, mam zagrożenie gestozą, bo mam białko w moczu, nadciśnienie i obrzęki dłoni...Ale na razie wszystko było oki, tabletki działały. Mam nadzieję, że to może ten okres 31 tyg. brzunio coraz większy, ciężej jest i wogóle...Miała z Was któraś tak jak ja?
      Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

      Skomentuj


        Napisane przez syrwunia90 Pokaż wiadomość
        a wy macie takie poduszki do karmienia??? ktora jest lepsza ta miekka czy ta twarda???
        Ja kupiłam taką podusię. Nie jest droga więc nawet jak się dla Małej nie przuda czy nie sprawdzi to można jej pod głowę normalnie używać, choć wydaje mi się, że się przydaje, jest fajnie wyprofilowana więc można ją na wiele sposobów użyć

        http://www.argos.ie/static/Product/p...7C12160842.htm
        Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

        Skomentuj


          Dziewczyny dostałam od siostry i jej synka fajną - Wielką Księgę Maleństwa Jest naprawdę fajna i polecam Wam. Wpisuje się do niej najważniejsze informacja jak - pierwszy posiłek, pierwsi moi goście, pierwsza gwiazdka itd...Są też miejsca na zdjęcia, pierwsze USG itd

          http://www.allegro.pl/item549612760_...priorytet.html
          Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

          Skomentuj


            [QUOTE=Yoenne;47971]Dziewczyny dostałam od siostry i jej synka fajną - Wielką Księgę Maleństwa Jest naprawdę fajna i polecam Wam. Wpisuje się do niej najważniejsze informacja jak - pierwszy posiłek, pierwsi moi goście, pierwsza gwiazdka itd...Są też miejsca na zdjęcia, pierwsze USG itd

            [url]http://www.allegro.pl/item549612760

            fajna ta ksiega superowa a jeszcze mam pytanko jaka kupilas ta poduszke miekka czy twarda??
            Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



            Skomentuj


              [QUOTE=syrwunia90;47972]
              Napisane przez Yoenne Pokaż wiadomość
              Dziewczyny dostałam od siostry i jej synka fajną - Wielką Księgę Maleństwa Jest naprawdę fajna i polecam Wam. Wpisuje się do niej najważniejsze informacja jak - pierwszy posiłek, pierwsi moi goście, pierwsza gwiazdka itd...Są też miejsca na zdjęcia, pierwsze USG itd

              [url]http://www.allegro.pl/item549612760

              fajna ta ksiega superowa a jeszcze mam pytanko jaka kupilas ta poduszke miekka czy twarda??
              Zdecydowanie jestem za miękką i taką kupiłam. Można ją wtedy na wiele sposobów używać bo łatwo się wygina.
              Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

              Skomentuj


                znalazlam ja i chyba zamowie bedzie miala moja mala fajne wspomnienia
                tu jest lepiej pokazana
                http://allegro.pl/item558585850_uroc..._puchatek.html
                Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                Skomentuj

                •    
                     

                  Nie martw się, bo to jest gorsze dla maleństwa niż to, co tam jest, zwłaszcza, że lekarz mówi, że to nie groźne. Z wiekiem ciąży podobno jest tak, że bardziej wiarygodne jest ustalenie wg. miesiączki, a nie usg. Podobno usg odwołuje się do wynikó uśrednionych, a przecież rodzice dzidziusia są różni i zazwyczaj jak rodzice nie są gigantami, to maleństwo też nie przyjdzie duże na świat. Też już nie mogę doczekać się kolejnego usg 3d. Zawsze wtedy jest więcej szczegółów, ale chyba dopiero w 2 tyg. marca mój lekarz mnie na nie wyśle

                  Skomentuj


                    wspólczuje wam dziewczyny bólu plecków bo to nie mila sprawa ja na szczescie narazie nie mam czytalam ze ćwiczenia z piłka pomagają i ogólnie siedzenie na niej zakupilam sobie takową ale mam lenia na cwiczonka
                    jesli chodzi o spanie to ja tez dobrze wiem ze trzeba na lewym boku ale w nocy tego sie nie da kontrolowac zasypiam na boku a budze na wznak i co?? mam sobie szpilki podlozyc pod plecy) dobrze tez włożyc sobie poduszke po prawą nogę wtedy wygodniej spi sie na boczku

                    http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
                    BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
                    .

                    Skomentuj


                      No to widze ze nie tylko mi przydalaby sie wygrana w lotka do pelni szczescia...
                      Yoenne- te Twoje dolegliwosci sa chyba typowe w tym okresie ciazy. Teraz sie zacznie- jesdnego dnia bedziesz mogla gory przenosic, innego- nie bedzie Ci sie chcialo wychylac nosa spod koldry.
                      A ksiazeczka genialna. Fajna pamiatka i dla smyka i dla rodzicow


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez syrwunia90 Pokaż wiadomość
                        znalazlam ja i chyba zamowie bedzie miala moja mala fajne wspomnienia
                        tu jest lepiej pokazana
                        http://allegro.pl/item558585850_uroc..._puchatek.html
                        No fajna nie? Naprawdę warto, tak jak mówisz będą super wspomnienia. Ja jutro uzupełnię moje braki, bo ją dopiero teraz dostałam
                        Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                        Skomentuj


                          Napisane przez Nichol Pokaż wiadomość
                          No to widze ze nie tylko mi przydalaby sie wygrana w lotka do pelni szczescia...
                          Yoenne- te Twoje dolegliwosci sa chyba typowe w tym okresie ciazy. Teraz sie zacznie- jesdnego dnia bedziesz mogla gory przenosic, innego- nie bedzie Ci sie chcialo wychylac nosa spod koldry.
                          A ksiazeczka genialna. Fajna pamiatka i dla smyka i dla rodzicow
                          No mam nadzieję Nichol, że jest tak jak mówisz ale troche się denerwuję, bo mam zagrożenie tym stanem przedrzucawkowym a z tyg. na tydzien coarz więcej objawów się pojawia, nawet w szpitalu to zauważyli No ale nie ma co się martwić na zapas
                          Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                          Skomentuj


                            Napisane przez Yoenne Pokaż wiadomość
                            No mam nadzieję Nichol, że jest tak jak mówisz ale troche się denerwuję, bo mam zagrożenie tym stanem przedrzucawkowym a z tyg. na tydzien coarz więcej objawów się pojawia, nawet w szpitalu to zauważyli No ale nie ma co się martwić na zapas
                            No to jutro kochana wypnij sie na wszystko i spedz caly dzionek w lozku z pilotem w rece. Byle do niedzieli i u lekarza dowiesz sie co jest grane


                            Skomentuj


                              Napisane przez Nichol Pokaż wiadomość
                              No to jutro kochana wypnij sie na wszystko i spedz caly dzionek w lozku z pilotem w rece. Byle do niedzieli i u lekarza dowiesz sie co jest grane
                              Juz dzisiaj tak zrobiłam Powiem Ci, że jak sobie człowiek tak odpocznie chwilkę to od razu siły wracają
                              Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                              Skomentuj


                                kurczaczek z tą podusią masz rację też tak robie.
                                diabelecke nie denerwuj się na mnie to był mały Joker przecież wiem że Ty to wiesz... i inne mamusie przyszłe też wiedzą...
                                Dobrze że mówisz o tym miesięczniku '' m jak mama'' kupie go bo kupuje go co miesiąc.


                                i nie robie z was idiotek
                                ponieważ lubię was i lubię gadać na forum...
                                każdy czasem walnie jakiegoś kleksika, gafę czy jak to nazwać

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X